Kaip tiesiogiai žiūrėti „Coachella 2019“

Jei prieglobstis’kol kas negavote leidimų ir esate pakankamai nelaimingi, kad negaunate laiko iš tikrųjų vykti į beveik mėnesį trunkantį festivalį, šį kartą’nesijaudink, nes gali tai žiūrėti ir namuose (nors to ir nenorėtum’net būti pusiau linksmas, nei pereiti prie originalaus dalyko), bet gerai, jūs turite išmokti maksimaliai išnaudoti tai, kas jums’aš gavau!

Čia yra išsamus vadovas, kaip 2019 m. Žiūrėti „Coachella Live Online“, kartu su visomis internetinėmis žiūrėjimo galimybėmis’Turėjau stebėti renginį, vadovus, kaip apeiti geografinius apribojimus naudojant geriausius „VPN“ „Coachella Live“ srautuose, kaip žiūrėti „Coachella“ per „Apple TV“, oficialiuose transliuotojų sąrašuose, kur galima nusipirkti bilietus iš ir daugiau, skelbia BestVPN.co.!

Kur yra „Coachella 2019“?

Renginys, pakeitęs muzikinių festivalių JAV, „The Coachella Valley Music“ eigą & Menų festivalis vyks šių metų balandį ir jūs rimtai nenorite jo praleisti!

Nuo 1999 m. Iki 2001 m. Indio mieste, Kalifornijoje, vykusiame „Empire Polo“ klube, šis festivalis įgavo garsųjį pavadinimą iš Coachella slėnio, kuriame yra Indio..

Jei ne’Kol kas nežinote apie šį festivalį, galbūt nuo tūkstantmečio pradžios gyvenote po uolomis, nes tai, ko gero, pats ryškiausias muzikinis įvykis ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje per visus ateinančius metus.

Šou’Šiuo metu formatas yra iš eilės einantys 3 dienų savaitgaliai 2019 m. balandžio mėn.

Pirmasis „Coachella“ savaitgalis tęsis nuo 2019 m. Balandžio 12 d. Iki balandžio 14 d., O antrasis „Coachella“ savaitgalis prasidės nuo 2019 m. Balandžio 19 d. - balandžio 21 d..

„Coachella 2019“ sudėtis

Niekas negali apibūdinti „Coachella Artist Line Up“ nuostabumo kiekvienais metais, nei dabar garsioji amerikiečių dainininkės Kate Perry eilutė. “ Likučiai visada pristato geriausius metų laikus.”

„Coachella 2019“ atliks tokius populiariausius vaidmenis kaip „Ariana Grande“, „Tame Impala“, „Childish Gambino“, „DJ Snake“, „Khalid“ ir daugybę kitų.!

Ir tai’Tai ne tik didžiausias startas, apie kurį kalba Coachella!

Šis renginys daugiau skirtas mažai žinomo muzikinio talento iškėlimui į vietą, suteikiant jiems galimybę parodyti savo meniškumą.

„Coachella“ išleido daugybę mažų laikų muzikantų ir dainininkų į pasaulinio populiarumo orbitą, turėdama tik vieną pasirodymą, taigi, kas žino, kad 2019 m. Serija gali atspindėti artėjančią pasaulinę sensaciją!

Čia yra visa atlikėjų grupė, kaip bendrinama „Coachella“’oficiali svetainė!

kaip žiūrėti koachellas

Kaip žiūrėti „Coachella“ tiesioginę internetinę transliaciją

Su paprasčiausiais festivalio leidimais, pradedant nuo 429 USD, neįskaitant kitų būtinų patogumų priedų, tokių kaip maršrutinių autobusų bilietai, apgyvendinimas viešbutyje, stovyklavimas & automobilių stovėjimo aikštelės mokesčiai ir kt. ne vienam iš mūsų pasiseka nuvykti į „Coachella“ festivalį nepažeidžiant mūsų banko.

Tai kas’s kitas geriausias pasirinkimas? Stebėdami tai internetu iš namų!

Na, skirtingai nuo kitų svarbių muzikinių renginių iš viso pasaulio, „Coachella“ to nedaro’Tiesiogiai transliuoti bet kokius išorinius kanalus ar palaikyti ryšį su transliuotojais.

Vietoj to, jis turi savo „YouTube“ kanalą, kuriame tiesiogiai transliuoja savo renginius ir visiškai nemokamai!

Oficialus „Coachella“ „YouTube“ kanalas taip pat siūlo daug daugiau, įskaitant vaizdo įrašus iš ankstesnių „Coachella“ renginių, atlikėjų dainas, pateiktas šiais metais ir dar daugiau, todėl patikrinkite tai!

Kaip žiūrėti „Coachella“ tiesioginę internetinę transliaciją

Kaip žiūrėti „Coachella“ JK

„Coachella“ „YouTube“ kanalo nepavyko’JK iki šiol nebuvo taikomi geografiniai apribojimai, tačiau jei kanalas tokiu tampa tokiu metų laiku, jums tikrai reikės pakankamai gero VPN, kuris gali apeiti kanalą.’s geografiniai apribojimai. Priešingu atveju, žiūrėjimo procesas yra gana paprastas:

 1. Atidarykite „YouTube.com“ arba atsisiųskite „YouTube“ programą iš bet kurios platformos, kurioje esate
 2. Ieškoti “„Coachella“” ir užsiprenumeruokite oficialų „Coachella“ „YouTube“ kanalą
 3. Jei tiesioginės transliacijos jūsų šalyje nėra, tada gaukite viršutinį VPN, kad apeitumėte bloką prisijungdami prie veikiančio JAV serverio.
 4. Stebėkite tiesioginius srautus internetu abu savaitgalius ir mėgaukitės „Coachella“’2019 metai’Gyvena didžiausi menininkai ir žvaigždės!

Kaip žiūrėti „Coachella“ per „Apple TV“

„Apple TV“ sparčiai populiarėja kaip visų rūšių internetinių transliacijų labai mėgstamas įrenginys, o „Coachella“ tiesiogiai žiūrėti joje yra nepaprastai lengva.!

 1. Paleiskite „Apple TV“
 2. Eikite į joje esančią „iTunes“ programų parduotuvę
 3. Iš jos atsisiųskite „YouTube“ programą
 4. Paieška “„Coachella“” „YouTube“
 5. Prenumeruokite oficialų „Coachella“ kanalą, kad jums nereikėtų’nepraleiskite jokių atnaujinimų
 6. Mėgaukitės tiesioginėmis transliacijomis tiesiai iš „Coachella“ naudodami „Apple TV“ be jokių problemų!

Atkreipkite dėmesį, kad jei esate bet kurioje šalyje už JAV ribų ir tiesioginė transliacija nerodomi dėl geografinių apribojimų, tada „Don“’Visai nereikia bijoti, nes viskas, ko jums reikia, yra pakankamai geras VPT, siūlantis „Media-stream“ paslaugą.

Šiuo metu vienintelis populiariausias VPN, kuris tai daro „Apple TV“, yra „ExpressVPN“, ir galiu pasakyti, kad kasdien testuoju VPN. Taip, yra ir kitų gerų „Apple TV“ VPT, apie kuriuos galite daugiau sužinoti mūsų vadove šia tema, tačiau, mano manymu,’Nepasirinkite jokio kito teikėjo, išskyrus „ExpressVPN“’Norite sugadinti jūsų „Coachella“ renginį 2019 m.

Iš kur galima nusipirkti „Coachella 2019“ bilietus?

Praėjusiais metais „Coachella“ apsilankė daugiau nei ketvirtadalis milijono žmonių, o dabar skaičiai nurodomi dar didesni!

Taip, renginys yra toks populiarus, todėl bilietai parduodami kaip karšti pyragai ir jums reikia paskubėti, jei norite įsigyti juos sau ar kitiems..

Pats paprasčiausias bilietas prasideda nuo 429 USD „Coachella“’oficiali svetainė su keletu tikrai vertingų priedų, tokių kaip „Shuttle Trips“, kempingo vietos, apgyvendinimas viešbutyje, automobilių stovėjimo aikštelė, VIP leidimai, vakarienės bufetai ir dar daugiau. Šis renginys tampa vis malonesnis, kai vis labiau norisi išleisti pakankamai gerų pinigėlių.

Iš kur galima nusipirkti „Coachella 2019“ bilietus?

Tačiau ironija yra ta, kad bilietai dažniausiai buvo išparduoti oficialioje svetainėje ir norint juos gauti, turite prisijungti prie laukiančiųjų sąrašų.

Kitos galimybės vis dar yra, bet neilgai ir jos imasi priemoką už bilietų laikymą. Net bendrojo įėjimo bilietai čia gali kainuoti nuo 530 USD iki 700 USD / asm., O kiti patogumai, tokie kaip stovėjimas ir stovyklavimas, yra kiti priedai..

Čia yra keletas puikių vietų įsigyti „Coachella Event“ bilietus iš:

 • „Boxofficeticket.center“
 • „Stubhub.com“
 • Tickernetwork.com
 • Viagogo.com

Taigi, jei norite apsilankyti „Coachella 2019“ tiesiogiai, tada geriausias laikas nusipirkti bilietus dabar arba jie baigsis, arba kainuos dar daugiau!

Vienas leidimas galioja tik vieną savaitgalį.

DUK:

Ar „Coachella Live“ transliuotas?

Taip, „Coachella“ tiesiogiai transliuojama per savo oficialų „YouTube“ kanalą ir ji neturi jokių kitų tiesioginių transliacijų parinkčių.

Kiek kainuoja nuvykti į „Coachella“?

„Coachella“ savaitgalis gali kainuoti bet kur - nuo 1200 USD iki daugiau nei 2600 USD, priklausomai nuo to, kiek prabangaus renginio norite. Vidutinės išlaidos visam savaitgaliui nuo penktadienio iki sekmadienio yra 1500 USD. „AirBnB“ arba miegojimas automobilyje padės sumažinti išlaidas.

Kiek tau metų turi eiti į „Coachella“?

Dalyviai turi būti suaugę, t. Y. Ne jaunesni nei 18 metų, kad galėtų dalyvauti renginyje su oficialiu asmens tapatybės dokumentu, kurį vadovybė gali naudoti norėdama patikrinti jų amžių renginyje.

Kas yra „Coachella“?

„Coachella“ yra vienas didžiausių ir ekstravagantiškiausių muzikos ir meno festivalių JAV, kuriame geriausios žvaigždės ir menininkai pasiskirsto 2 savaitgalius iš eilės..

Išvada

Nesvarbu, ar nuspręsite eiti į renginį, ar žiūrėti jį iš savo namų tiesiogiai internetu, „Coachella 2019“ yra renginys, kurio nė kiek nepraleiskite. Antraštininkai yra Ariana Grande, Tame Impala, Childish Gambino ir dešimtys kitų, žadėdami, kad tai bus metų įvykis!

Oficialus „YouTube“ „Coachella“ kanalas yra skirtas visiems dalyviams’tiesioginius srautus ir dažniausiai geros kokybės, todėl užsiprenumeruokite tai greitai.

VPT taip pat gali padėti žiūrėti „Coachella“ žiūrinčiuosius, kuriems „YouTube“ kanale gresia geografiniai apribojimai, atverti renginį visiems pasaulio žmonėms!

Jei turite klausimų ar klausimų, susijusių su renginiu’tiesioginės transliacijos, paminėkite ją žemiau esančiame komentarų lauke!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me