Kaip žiūrėti „WrestleMania 34“ tiesiogiai internetu be laidų transliacijos

Pasiruoškite dar kartą žiūrėti savo mėgstamus „WWE Superstars“ kovos žiedus - „WrestleMania 34“ pagaliau čia. Praėjusiais metais matėme, kaip Brockas Lesnaras išnaudojo visas galimybes, „Hard Boyz“ sensacingai grįžo į kovos etapą ir Undertakeris užsiminė apie išėjimą į pensiją. Tačiau šįkart aplinkiniai dalykai yra dar įdomesni, nes pamatę Danielius Bryaną, Romaną Reignsą, Kurtą Angle'ą, „Triple H“ ir net Ronda Rousey malonės yra didžiausias įspūdis imtynių metu. Ar ieškote būdų, kaip tiesiogiai stebėti „WrestleMania 34“ internetu? Perskaitykite šį „BestVPN.co“ vadovą.

„WrestleMania 34“ kovų detalės

Didžiausia naktis pasaulyje’kalendorius, „WrestleMania 34“ vyks balandžio 8 d., sekmadienį. Nuspręsta renginio vieta yra „Mercedes-Benz Superdome“ Naujajame Orleane (Luiziana), kuris renginį rengia jau antrą kartą. Pirmiausia tai yra „WrestleMania 30“, kur mes matėme. daugiau nei 75 157 žmonės, lankantys kovos maniją. Pasirodymas prasidės 23:00 ET / 20:00 PT ir 16:00 JK laiku.

„WrestleMania 34“ kovų detalės

Ką apie „Kickoff“ premjerą?

Kaip ir bet kuriame kitame sporto ar kovos renginyje, vyks „WrestleMania“ išankstinis pasirodymas, prasidedantis 17 val. Vietos laiku ir 22 val. JK, kuriame dalyvaus šeimininkas Renee Youngas. Prisijunkite prie „WWE Network“ ir jų oficialios programos, kad transliuotumėte išankstinį pasirodymą. Tarp kitų galimybių yra „WrestleMania“’oficialiuose „WWE“ „YouTube“ ir „Facebook“ puslapiuose, kuriuose bus rodomos mažiausiai trys varžybos ir dviejų valandų specialusis vakaras.

Ką apie „Kickoff Pre Show“

Kaip žiūrėti „WrestleMania“ be laido

Iki didžiausios šių metų imtynių nakties liko tik kelios dienos, gerbėjai visame pasaulyje ieško sprendimų, kaip transliuoti renginį be kabelinės televizijos. Paprasčiausias sprendimas yra prisijungti prie „WWE Network“ ir gauti prieigą prie tiesioginių renginio srautų. Jei niekada neturėjote sąskaitos, pirmąsias 30 dienų galite gauti NEMOKAMAI, po to turėsite mokėti 9,99 £ per mėnesį.

Pastaba: jei jūs gyvenate pasaulio vietose, galite’Norėdami prisijungti prie „WWE“ tinklo ir negalėdami pasiekti nemokamos srauto paskyros, rekomenduojame naudoti VPN paslaugą, kad būtų galima apeiti regiono apribojimus ir mėgautis varginančiais srautais.

Kaip žiūrėti „WrestleMania 34“ be laido

Atblokuokite „WWE“ tinklą

Kadangi „Sky Network“ yra oficialus renginio transliuotojas vartotojams JAV, taip pat galite apsvarstyti galimybę prisijungti prie jų „VoD“ paslaugos. Šiuo metu jų internetinis kanalas įtraukė specialų puslapį, kuriame vartotojai gali gauti visą informaciją apie „WrestleMania 34“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumokėti 19,95 svaro sterlingų, kad galėtumėte pasiekti tiesioginius renginio srautus, kartu su pakartotiniais pasirodymais balandžio 9 d., Pirmadienį. Balandžio 12 d., Ketvirtadienį, 10 val., 15 val. Ir 20 val.

„WWE WrestleMania 34“ - dangaus sportas

„Channel“ yra „WrestleMania On“?

Jei nenorite išleisti daug pinigų „WWE“ tinklo ir „Sky Network PPV“ prenumeratai, turite išeitį, kad sumažintumėte išlaidas. Paprastas sprendimas yra gauti prieigą prie „Sky Network“ kanalo savo kabeline televizija. Tokiu būdu galėsite tiesiogiai transliuoti renginį patogiai namuose, nemokėdami nė cento. Mes ir toliau pridėsime daugiau kanalų, nes gausime informacijos apie „WrestleMania 34“ transliavimo teises!

Kokiame kanale veikia „WrestleMania“?

Kaip žiūrėti „WrestleMania“ tiesioginius internetinius nemokamus srautus

Visiems ten esantiems NEMOKAMAIEMS, kurie neturi kabelinės televizijos, bet nori žiūrėti „WrestleMania 34“ renginį, mes taip pat turime jūsų nugarą! Daugelis transliuojamų svetainių pateiks išsamią informaciją apie visas muštynes ​​balandžio 8 d. Tarp geriausių variantų yra:

„Stream2Watch“

Kaip matyti iš pavadinimo, „Stream2Watch“ pirmiausia skirta teikti naujausius vaizdo įrašus, svarbiausius įvykius, naujienas ir tiesiogines laidas daugybei sporto šakų ir žaidimų. Tačiau šioje svetainėje taip pat yra garsių PPV renginių, skirtų visiems jūsų mėgstamiausiems veiksmams, kaip kad ankstesnis „WrestleMania 33“, o dabar - 34!

Kaip žiūrėti „WrestleMania“ tiesioginius internetinius nemokamus srautus

AllWrestling

„AllWrestling“ yra dar viena svetainė, kurioje galima stebėti naujausias imtynių pramogas, kurioje galite rasti visus atnaujinimus, susijusius su kovos rungtynėmis, taip pat nemokamai naudotis PPV. Tiesiog apsilankykite svetainėje renginio dieną, kad gautumėte išsamią informaciją ir patikrinkite visas tiesioginio srauto nuorodas.

„WrestleMania 34“ „AllWrestling“

„YouTube“

„YouTube“ gali pasigirti reputacija, kad yra geriausiai vertinama vaizdo įrašų bendro naudojimo įmonė pasaulyje, todėl visada galite tikėtis rasti įvykių srautus tam skirtuose kanaluose. Pavyzdžiui, čia yra nuoroda į „WrestleMania 34 Live Stream“ puslapį, kur įvykio dieną galite gauti išsamią informaciją.

„Wrestlemania 34“ „youtube“

Kaip žiūrėti „WrestleMania“ programoje „Kodi“

Jei aukščiau pateiktos transliacijos parinktys neveiks, turime sprendimą, kuris pralenktų visus. Tai eina vardu “Kodi” - atvirojo kodo daugiaplatforminė pramogų programinė įranga, naudojanti trečiųjų šalių plėtinius, kad vartotojams būtų teikiamas aukščiausios kokybės turinys transliuojant filmus, TV laidas ir tiesioginius PPV įvykius. Norėdami transliuoti „WrestleMania 34“ „Kodi“, apsvarstykite galimybę įdiegti „Halow Live TV“ arba „cCloud TV“:

Laukimas baigėsi: geros naujienos Kodi & FIFA mėgėjai, žiūrėkite FIFA 2018 pasaulio taurę „Kodi“ eteryje

Sunkiai pasiekiate srautą? susiduria su kokiomis nors klaidomis? jei taip tada don’t nerimaudami dėl to, kad galbūt susiduriate su regiono apribojimais, apsvarstykite galimybę naudotis VPN paslauga, kad srautams patektų be vargo.

„Halow Live TV“ diegimo ir „WrestleMania 34“ vadovas

 1. Atviras Kodi ir spustelėkite krumpliaračio formos piktogramą (Nustatymai)
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” ir tada dukart spustelėkite apie “Pridėti šaltinį”
 3. Pasirodys langelis, paspauskite “Nė vienas” URL pridėjimui
 4. Kopijuoti įklijuoti šias: http://kurdmovie.net/repo
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis “Halow repas” ir paspauskite gerai
 6. Grįžti į pagrindinį ekraną, paspauskite ant priedų ir tada “Pakuotė” simbolis
 7. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” variantas ir rasti “Halow repas”
 8. Spustelėkite apie “saugykla.HalowTV-6.0.0.zip” ir laukti norint įdiegti priedą
 9. Grįžti į pagrindinį ekraną, paspauskite ant priedų, tada - “Pakuotė” simbolis
 10. Pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos” ir pasirinkti “HALOW saugykla”
 11. Eik į “Vaizdo įrašų priedai”, rasti “„Halow Live TV“” ir pataikė diegimo mygtukas!
 12. Atviras priedas ir paspauskite apie “Šalies kanalai”
 13. Gausite raginimą įdiegti “GUL LIVE televizija”
 14. Spustelėkite apie “Taip”, grįžti į ankstesnį meniu, pasirinkti “GYVAS SPORTAS”
 15. Rasti ir pasirinkti „Sky Sports HD“ žiūrėti „WrestleMania 34“

Kaip žiūrėti „WrestleMania“ programoje „Kodi“

„cCloudTV“ diegimo ir „WrestleMania 34“ vadovas

 1. Atviras Kodi ir paspauskite ant “Nustatymai” piktogramą.
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”.
 3. Dukart spustelėkite ant “Nė vienas” variantas ir įeiti šį URL: http://kdil.co/repo
 4. Tipas “Kodi Izraelis” vardo laukelyje ir paspauskite
 5. Eik į Kodi namus, paspauskite apie “Pridėti”, ir tada  “pakuotė” simbolis.
 6. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir paspauskite apie “Kodi Izraelis”.
 7. Pasirinkite “kodil.zip” ir palaukite, kol ji bus įdiegta.
 8. Eik į “Įdiekite iš saugyklos” ir paspauskite apie “.www.Kodisrael.co.il saugykla”.
 9. Pasirinkite “Vaizdo įrašų priedai” ir rasti “cCloud televizorius”.
 10. Pataikė diegimo mygtukas, atviras priedas ir eiti į “Sporto kanalai”.
 11. Pasirinkite „Sky Sports“ tiesioginių „WrestleMania“ 34 srautų metu

„Wrestlemania 34“ ant „kodi xbmc“

„WrestleMania 34“ rungtynių kortelė

UFC legenda Ronda Rousey prisijungs prie Kurto Angelo („WWE Famer Hall“), kad užimtų 14 kartų pasaulio čempioną trigubą H ir RAW komisarą Stephanie McMahon. Undertaker grįš pakartoti su asmeniu, kurio nematote, John Cena. Reignas susidurs su Lesnariu dėl „Universal“ titulo, o Randy'as Ortonas susidurs su dviem JAV vardo varžovais prieš Jinderį Mahalį ir Bobby'ą Roode'ą. Tai yra pagrindinės kovos. Kiti apima:

 1. Universalus čempionatas.
 2. Nia Jax prieš Alexa Bliss
 3. Braunas Strowmanas prieš barą
 4. Mustafa Ali prieš Cedricą Alexanderį
 5. „AJ Styles“ prieš „Shinsuke Nakamura“
 6. Neapdorotos moterys’s čempionatas
 7. Neapdorotos „Tag Tag“ komandos čempionatas
 8. Tarpkontinentinis čempionatas
 9. „Smackdown Tag-team“ čempionatas
 10. „Smackdown Tag-team“ čempionatas
 11. „Finn Balor“ ir „Miz“ prieš Setą Rollinsą
 12. Andre Milžino atminimo mūšis karališkasis
 13. Sami Zayn ir Kevinas Owensas prieš Danielį Bryaną ir Shane'ą McMahoną
 14. „Usos“ palyginti su „Nauja diena“ ir „Broliai Bludgeonas“

Suvyniokite daiktus

Ir šitaip mes pasibaigiame savo pabaiga “Kaip žiūrėti „WrestleMania 34“” vadovas. Pasirinkite bet kurį iš aukščiau paminėtų metodų, kad pradėtumėte transliuoti įvykį. Jei kyla problemų, nedvejodami atsisakykite komentaro žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite straipsniu su savo draugais ir šeimos nariais, kurie yra WWE gerbėjai!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me