Kaip žiūrėti „Supernatural“ 14 sezoną tiesiogiai internetu

Šiame pasaulyje yra demonų. Vieni baisesni ir žiauresni už kitus. Realiame gyvenime vietą užima tik mes, žmonės. Vis dėlto TV seriale „Supernatural“ apžvelgiame grožinės literatūros sritis ir sužinome apie nuostabias demonų istorijas, kurios privers patraukti jūsų dėmesį. Jei norite atitraukti savo baimes ir įsitraukti į chaoso pasaulį, turite žinoti, kur galite žiūrėti TV serialus. Šiame straipsnyje pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip žiūrėti „Supernatural 14“ sezoną. Taigi, pasiruoškite ir prisijunkite prie brolių, norėdami atsikratyti blogio pasaulio..

Kaip žiūrėti antgamtinį 13 sezoną

Antgamtinis 14 sezonas

Keturioliktasis garsaus „Supernatural“ sezono premjera bus 2018 m. Spalio 11 d “CW”, kurį sudarys iš viso 20 epizodų, kiekvienas eteryje kiekvieną savaitę ketvirtadieniais 20:00. Dabar jau žinome apie diskusijas apie naują Jenseno Ackleso vaidmenį, kai finale Michaelas išdavė Deaną, o arkangelas perėmė jo kūną.

Tai palieka mums klausimą, ar dekanas išleis jį gyvą ir, jei Džekas sumažins Jeką vien tik žmogišku, kas bus toliau pasaulyje? Na, kadangi mes esame beprotiški „Supernatural“ gerbėjai, akivaizdu, kad kiekviename taške ieškome užuominų apie istoriją ar kaip tai, ką dauguma gali vadinti spoileriais. Iki šiol keliaujant buvo gana stebinančių naujienų.

Tarp jų - gandai, kad Michaelas gana ilgai laikysis. Taigi galite pamiršti susitikę su Deanu’likimas greitai išsispręs. Galbūt jis atliks piktadario vaidmenį ir gali kelti teisėtą grėsmę! Kitas spoileris siūlo, kad Samas dabar taps medžiotojų lyderiu, pagrindinius vaidmenis atlikdamas ir Rowenai, Bobby ir Charlie..

Kitos užuominos apima tai, kad Džekas stengsis įgyti savo galią, nes jis vis dar prisitaiko prie naujojo žmogaus statuso. Kastiejus gali pradėti treniruotis Džekui ir būti patarėju, užmegzdamas sunkius, tačiau jaukius santykius, nes režisieriai tikisi įtraukti jį į daugiau šio sezono epizodų. Galiausiai „Supernatural“ gali pasirodyti šiek tiek labiau pagrįstas nei anksčiau, daugiau dėmesio skiriant tarpasmeniniams santykiams!

Kaip bet kur žiūrėti antgamtinį

Kai reikia žiūrėti „Supernatural 14“ sezoną iš bet kurios vietos, turite dvi galimybes: apsilankykite CW arba WB tinklo svetainėse. Abu populiarūs transliuotojai ir dabar populiarūs transliuojami vardai leidžia žiūrėti visą „Supernatural“ turinį, jei tik esate užsiprenumeravę. Tačiau apsilankę abiejose pusėse ir bandydami transliuoti vaizdo įrašą, galite gauti pranešimą, kuriame sakoma “Jūsų vietovėje turinys negalimas”.

Kaip žiūrėti „Supernatural“ 14 sezoną tiesiogiai internetu

CW tinklas

Nėra geresnės vietos žiūrėti visus „Supernatural“ sezonus, nei jos oficialus tinklas “CW”. „VoD“ paslauga siūlo vietines programas „Android“ ir „iOS“ išmaniųjų telefonų / planšetinių kompiuterių vartotojams, tai reiškia, kad galite mėgautis žiūrėdami epizodus be jokio vargo. Kitiems vartotojams galite mėgautis srautais visais sezonais iš oficialios svetainės tiesiogiai. Tačiau, jei esate ne JAV, viskas gali pasidaryti šiek tiek sudėtinga. Turėsite paslėpti tikrąją savo vietą, kad atblokuotumėte srautinių kanalų naudojimą. Norint apeiti šiuos vietos apribojimus, reikia pasirinkti VPN paslaugą. Žemiau yra geriausių tiekėjų sąrašas, pagrįstas kainomis, saugumu, palaikymu ir našumu.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti antgamtiškus pilnus epizodus „Putlocker“

Vartotojams, kurie nenori investuoti į VPN paslaugą ar užsisakyti kokios nors transliuotojo / transliacijos paslaugos, yra sprendimas žiūrėti „Supernatural“. Jis pateikiamas kaip hitlapas, „Putlocker“, kuris gali pasigirti didžiule TV laidų / filmų kolekcija. Galite žiūrėti visą savo mėgstamą turinį neišleisdami nė cento. Svetainė reguliariai atnaujina savo turinį, paskelbdama naujus epizodus kitą dieną po jų išleidimo.

Kaip žiūrėti antgamtiškus pilnus epizodus „Putlocker“

Jei norite žiūrėti visus „Supernatural“ epizodus nuo 1 iki 14 sezono, tiesiog apsilankykite putlockers.fm ir ieškokite TV serialų. Pasirinkite sezoną, kurį norite žiūrėti, ir mėgaukitės nepertraukiamu ir sklandžiu srautiniu perdavimu. Norėdami tiesiogiai žiūrėti „Supernatural“ 14 sezoną, tiesiog apsilankykite šioje nuorodoje. Čia yra vadovas, kaip pasiekti „Putlocker“ iš bet kurios vietos.

Kaip žiūrėti antgamtinį procesą be „Kodi“ transliacijos kabeliu

Puiki galimybė žiūrėti visą mėgstamą turinį, kurį sudaro populiarus TV serialas „Supernatural“, yra naudoti atvirojo kodo žiniasklaidos pramogų centrą „Kodi“. Platforma yra vienkartinė, suteikianti prieigą prie viso užblokuoto turinio iš viso pasaulio, naudojant trečiųjų šalių plėtinius ir priedus. Geriausius „Kodi“ priedus galite peržiūrėti čia.

Kaip žiūrėti antgamtinį procesą be „Kodi“ transliacijos kabeliu

Norėdami žiūrėti „Supernatural“ „Kodi“ svetainėje, jums tereikia atsisiųsti ir įdiegti „Pakto“ plėtinį. Tai yra populiarių „Exodus“ ir „Genesis“ priedų, kurie, prieš keletą mėnesių, deja, buvo išjungti (tačiau dabar yra atsarginių kopijų ir veikia) pakaitalas. Kai gausite prieigą prie Pakto priedo, tiesiog įveskite “Antgamtiška” paieškos juostoje ir pamatysite visų galimų sezonų sąrašą.

Premijos patarimas: apeikite „gedi“ geografinius apribojimus naudodami geriausią „kodi“ VPN.

Kaip žiūrėti „Supernatural Live Online Free“

Jei ieškote sprendimų, panašių į „Putlocker“, leidžiančių laisvai žiūrėti mėgstamas TV laidas / filmus, galbūt norėsite sužinoti 5movies.to ir watchmoviesfree.tv. Kiekviena svetainė gali pasigirti didžiule TV laidų / filmų kolekcija. Tai reiškia, kad jums patinka sklandi transliacija, nepaisant to, ką norite žiūrėti. Tiesiog spustelėkite aukščiau esančias hipersaitus, kad tiesiogiai pasiektumėte antgamtinius epizodus.

Kaip žiūrėti „Supernatural Live Online Free“

CMoviesHD

Kitas puikus variantas norintiems sužinoti, kaip žiūrėti „Supernatural“, yra tyrinėti nemokamą transliacijos svetainę „CMoviesHD“. Ji garsėja dėl didžiulės filmų / TV laidų kolekcijos, kuri niekada nesukelia jokių problemų žaidžiant. Tiesą sakant, jūs turite įvairių šaltinių, jei viena iš srautinio perdavimo nuorodų neveikia. Pažymėkite šią nuorodą, kad pradėtumėte „Supernatural“ apsvaigimo maniją!

Kaip žiūrėti „Supernatural“ 14 sezoną tiesiogiai internetu

Kaip žiūrėti antgamtinį Australijoje

Jei norite žiūrėti „Supernatural“ Australijoje, visada galite naudoti VPN, norėdami apeiti geografinius apribojimus CW ir WB transliavimo svetainėse. Kaip kitą variantą galite pabandyti naudotis tokiomis paslaugomis kaip „iTunes“ ir „Foxtel“. Prenumeratos kainodara gali kainuoti kainą, kurios nenorėtumėte leisti. Todėl galite apsvarstyti aukščiau pateiktas parinktis, pvz., „Kodi“ ir „Popcorn Time“. Apsaugodami savo tinklą VPN ryšiu, galite būti visiškai apsaugoti nuo teisinių problemų, susijusių su autorių teisių turiniu.

Kaip žiūrėti antgamtinį Australijoje

Kaip žiūrėti antgamtinę JK

Jei norite žiūrėti „Supernatural“ JK, visada galite perjungti į „channel4“ savo kabelinėje televizijoje. Jūs netgi galite apsilankyti svetainėje justwatch.com ir gauti prieigą prie kelių TV transliacijų srautinių nuorodų, leidžiančių žiūrėti „Supernatural“ JK. Kaip dar vieną variantą žiūrėti „Supernatural“ tiesiogiai internetu nemokamai, galite apsvarstyti galimybę įdiegti „Popcorn Time“.

Kaip žiūrėti antgamtinę JK Jei norite žiūrėti „Supernatural“ JK, visada galite perjungti į „channel4“ savo kabelinėje televizijoje. Jūs netgi galite apsilankyti svetainėje justwatch.com ir gauti prieigą prie kelių TV transliacijų srautinių nuorodų, leidžiančių žiūrėti „Supernatural“ JK. Kaip dar vieną variantą žiūrėti „Supernatural“ tiesiogiai internetu nemokamai, galite apsvarstyti galimybę įdiegti „Popcorn Time“.

Programa yra pažangių transliavimo technologijų, turinčių „BitTorrent“ galimybes, sintezė. Tai leidžia vartotojams atsisiųsti filmų / TV laidų srautus, suteikiant galimybę juos tiesiogiai transliuoti iš programinės įrangos. Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite „Popcorn Time“ ir ieškokite “Antgamtiška” naršymo juostoje spustelėję “TV laidos” Kategorija.

Kaip žiūrėti antgamtinį „Netflix“

Geriausias sprendimas žiūrėti visų sezonų populiariausių fantastinių siaubo TV serialų „Supernatural“ sezonus yra naudoti „Netflix“. Tai leidžia vartotojams iš JAV transliuoti visus TV laidos epizodus kaip įmanoma patogiau. Kadangi „Netflix“ nustato geografinius apribojimus, išorėje esantys asmenys gali negauti prieigos prie srautinio perdavimo paslaugos’visa žiniasklaidos biblioteka. Jei norite apeiti šiuos apribojimus, galite apsvarstyti galimybę naudoti VPN produktą.

Kaip žiūrėti antgamtinį „Netflix“

Baigiamieji žodžiai

Jei norite žiūrėti „Supernatural 14“ sezoną, rinkitės bet kurį iš aukščiau paminėtų būdų, kaip jums patogiau. Turite sprendimų nuo apmokamų iki NEMOKAMŲ, kurie užtikrina, kad visi žiūrovai be vargo galėtų žiūrėti TV laidą. Nepamirškite pasidalyti straipsniu su draugais ir šeimos nariais, kurie gali ieškoti sprendimų žiūrėti TV laidas / filmus. Geros dienos! &# 55357;&# 56898;

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me