Kaip žiūrėti „Scandal All Seasons Online“ laidą be laido

ABC originalas, “Skandalai” yra amerikiečių politinio trilerio TV serialas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas buvusio prezidentės žiniasklaidos konsultanto, kuris atidaro savo krizių valdymo agentūrą, gyvenimui! Jis garsėja žaviai sugadintais personažais, gąsdinančiai sukeliančiomis siužeto linijomis ir širdį stabdančiais siužeto vingiais. 7 sezonas buvo pradėtas vesti spalio 5 d. Ir jau spėjo aplenkti visus’lūkesčiai, pridedant daugiau paslapties ir netikrumo. Ar ieškote būdų, kaip žiūrėti serialą? Jei taip, tada perskaitykite šį „Best VPN“ vadovą, kaip žiūrėti „Scandal All-Seasons“ internete!

Kokį kanalą užklumpa skandalas?

Jei norite žiūrėti TV laidą per kabelinę televiziją, vartotojai visame pasaulyje turi kelias galimybes. Tiems, kurie yra JAV, tiesiog perjunkite televizorių į “ABC kanalas”. Jei gyvenate Lotynų Amerikoje, eikite į „Canal Sony“. Žiūrovai iš Bermudų gali žiūrėti naujausią sezoną per ZFB-TV.

Kokiame kanale kyla skandalas?

Asmenys, gyvenantys Majamyje, gali žiūrėti televizijos laidą per WPLG, o Honkongo vartotojai gali mėgautis skandalu per „TVB Pearl“. „Scandal“ gerbėjams Australijoje serialas eteryje eina kiekvieną ketvirtadienį „Seven“ tinkle. Kai kuriomis aplinkybėmis praleidote epizodą dėl tam tikros nesėkmingos sėkmės (taip, tai atsitinka mums visiems); visada galite žiūrėti „SoHo“ eteryje vykstančias retrospektyvas.

Kaip žiūrėti skandalą internetu be laido

Jei laidininkai yra JAV, turėsite susikurti sąskaitą „ABC Go“ (oficialaus transliuotojo „VoD“ paslauga). Galite žiūrėti laidą tiesiogiai iš svetainės arba atsisiųsti „iPhone“ programą „Android“ iš „iTunes“ ir „Google Play Store“.

Kaip žiūrėti skandalą internetu be laido

Jei gyvenate ne JAV, galite naudoti a VPT maskuoti savo IP adresą ir perkelti vietą į JAV, tuo pačiu naudodamiesi šifravimu, kad apsaugotumėte savo tapatybę internete. Žemiau pateikiame geriausių VPT teikėjų sąrašą, atsižvelgiant į jų patikimumą, kainas, našumą, palaikymą ir saugumą.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip nemokamai žiūrėti skandalą internete nemokamai be laido

Kai reikia žiūrėti “Skandalas” NEMOKAMAI vienintelis protingas pasirinkimas yra rasti saugius tiesioginio srauto šaltinius. Žemiau pridėjome parinkčių sąrašą, kuriame galite rasti darbinius TV serialų srautus, užtikrindami, kad nepraleisite nei vieno serialo:

Pastaba: naudokite VPN paslaugą, kad anonimiškai srautuotumėte toliau nurodytais srautinio perdavimo kanalais!

Putlockeris

Jei jaudinatės stebėdami, kaip Olivia Pope vaidina naują savo, kaip štabo viršininko, vaidmenį, gera galimybė patekti į „Putlocker“. Tinklalapis yra pagrindinis tikslas laidininkams ir laisvamaniams, norintiems žiūrėti mėgstamas TV laidas ir filmus, patogiausiu įmanomu būdu. Jei norite žiūrėti visus sezonus “Skandalas”, tiesiog apsilankykite čia esančioje nuorodoje. Epizodai reguliariai įkeliami kitą dieną po pirminio jų išleidimo. Tai reiškia, kad jei epizodas eteryje ketvirtadienį, galite jį žiūrėti NEMOKAMAI „Putlocker“ penktadienį!

kaip žiūrėti skandalai

CMoviesHD

Kaip ir „Putlocker“, „CMoviesHD“ yra dar viena nemokama srautinių transliacijų svetainė, kurioje galite rasti visų rūšių aukščiausios kokybės turinį iš tokių svetainių kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“, „BBC iPlayer“ ir dar daugiau. Tai apima visų žanrų filmus / TV laidas. Tarp jų - populiariausių politinių trilerių TV serialų sezonai, “Skandalas”. Spustelėkite čia, jei norite gauti prieigą prie turinio!

Kaip nemokamai žiūrėti skandalą internete nemokamai be laido

„123MoviesHub“

Patalpintų pramoginių laikmenų laikmenų failų internetinis indeksas „123MoviesHub“ yra dar viena populiariausia vieta žiūrėti visais metų laikais “Skandalai” be kabelio LAISVAI. Tinklavietė garsėja didžiule filmų / TV laidų duomenų baze, kurią galima žiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos. Spustelėkite čia, jei norite pasiekti srautus!

Žiūrėkite skandalą „123MoviesHub“

Kaip žiūrėti „Kodi“ skandalą

Kitas puikus pasirinkimas virvelių pjaustytuvams ir nemokamiems vartotojams yra atsisiųsti ir įdiegti atvirojo kodo, žiniasklaidos pramogų programą „Kodi“. Ši platforma bet kurį išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, kompiuterį ar planšetinį kompiuterį paverčia televizoriaus dėže, kad galėtumėte mėgautis mėgstamomis pramogomis, atėmus rūpesčius. Žiūrėti visais metų laikais “Skandalas”, apsvarstykite galimybę naudoti Pakto plėtinį. Norėdami įdiegti priedą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. AtvirasKodi ir paspauskite ant “Pavara” piktogramą norėdami įvesti nustatymus
 2. Iš parinkčių sąrašo, pasirinkti“Failų tvarkyklė”
 3. Spustelėkite apie “Pridėti šaltinį” ir tada Dukart spustelėkite apie “Nė vienas”
 4. Įveskite http://kdil.co/repo į URL juostą ir vardas tai Kodi Izraelis
 5. Galva grįžti į pagrindinį meniu ir eiti į “Priedai”
 6. Spustelėkite ant “Pakuotė” simbolis ir tada “Įdiekite iš ZIP failo”
 7. Rasti“Kodi Izraelis” ir paspauskite apie “kdil.zip” įdiegti repo
 8. Grįžti į ankstesnį meniu ir pasirinkti “Įdiekite iš saugyklos”
 9. Rasti “www.Kodisrael.co saugykla” ir pasirinkti “Vaizdo įrašų priedai”
 10. Slinkite iki “C”, pasirinkti “Sandorą”, ir pataikė diegimo mygtukas
 11. Atviras priedas, paspauskite apie “Paieška” ir įeiti “Skandalas”
 12. Mėgautis žiūrėti TV serialą internetu NEMOKAMAI!

Kaip žiūrėti „Kodi“ skandalą

Kaip žiūrėti skandalą „Popcorn Time“

Kai visa kita nepavyks, apsvarstykite galimybę įdiegti „hit torrent“ srautinio perdavimo programą „Popcorn Time“. Ši daugialypės terpės platforma suteikia jums puikią galimybę žiūrėti norimą vaizdo įrašo turinį patogiausiu įmanomu būdu. Jo dizainas yra panašus į tiesioginį transliacijos tinklalapį („Netflix“). Geriausia dalis: žiūrovai turi didžiulį sąrašą žiūrimų TV laidų / filmų, tarp kurių yra visų sezonų “Skandalas”. Skaityti daugiau informacijos: popcorn time vpn

Pastaba: „PopcornTime“ transliacija yra tokia pati kaip atsisiuntimas & srautinių transliacijų srautas, taigi, jei jūs gyvenate pasaulio vietose, kur yra griežti autorių teisių įstatymai, tada naudokite VPN paslaugą srautui anonimiškai!

Kaip žiūrėti skandalą „Popcorn Time“

Žiūrėkite skandalo DUK

Ar galite žiūrėti skandalą „Netflix“?

Taip, jūs tikrai galite žiūrėti “Skandalas” „Netflix“. Vienintelė problema: jūs negalite pasiekti visų septynių sezonų. Šiuo metu „VoD“ paslauga siūlo žiūrėti tik 6 sezonus. Taigi, jei norite žiūrėti naujausią sezoną, prisiregistruoti naudotis paslauga gali būti netinkamas pasirinkimas. Daugiau informacijos: „Netflix“ VPN

Kiek ten metų laikų “Skandalas”?

“Skandalas” iš viso yra septyni jaudinantys ir širdį stabdantys sezonai su nuostabiomis siužetinėmis linijomis, kurios liks jus užkabinti ekrane, ypač jei pasirinksite per daug žiūrėti. Taip pat buvo žinių apie 8 sezono atvykimą. Tačiau mums vis tiek teks palaukti 7 sezono pabaigos.

Kiek epizodų yra praėjusiame sezone “Skandalas”?

Paskutinis 2006 m. Sezonas “Skandalas” iš viso buvo 16 epizodų, tai buvo 4 mažiau nei 5 sezonas. Atsižvelgiant į tai, kad 7 sezonas pažymės paskutinįjį, kurį matysime iš TV laidos, mes tikimės, kad jis tęsis bent iki 20 epizodų.

Suvyniokite daiktus

Ir tuo mes baigiame savo išsamų vadovą, kaip žiūrėti “Skandalas” Visi metų laikai. Pasirinkite bet kurį iš aukščiau pateiktų sprendimų, kaip transliuoti TV serialus kaip įmanoma patogiau ir naudingiau. Nesivaržykite pasidalyti straipsniu su geriausiais draugais ir šeimos nariais. Taip pat nepamirškite pateikti atsiliepimų apie tai, ar šis straipsnis pasirodė naudingas. Geros dienos!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me