Kaip žiūrėti „PSL 2018“ tiesioginį nemokamą internetą be laido

„HBL PSL 2019“ bus dar didesnis ir geresnis nei praėjusį kartą, apkrautas nacionaliniais ir tarptautiniais kriketo superžvaigždėmis, tokiais kaip Shahid Afridi ir AB De Villiers.!


Šis ketvirtasis sezono turnyras žada geriausias kriketo pramogas - 6 komandos kovoja dėl čempionų vardo!

Ir užtikrinti, kad jūs don’Net nepraleisite nė vienos sekundės visų šio nuostabaus turnyro veiksmų ir dramų. Čia yra mūsų vadovas, kaip galite žiūrėti HBL PSL 2019 tiesiogiai internetu iš bet kurios pasaulio vietos per oficialius transliuotojų partnerius ir apeiti geografinius apribojimus per geriausią VPN.!

Kur bus žaidžiama HBL PSL?

Didžioji turnyro dalis bus žaidžiama JAE’Trijuose didžiuosiuose miestuose, t. y. Dubajuje, Abu Dabyje ir Šardžoje dėl saugumo problemų. Tačiau šį kartą paskutinės 8 rungtynės bus žaidžiamos Pakistane!

Tarptautinės kelionių agentūros ir kelionių agentūros siūlo specializuotus paketus gerbėjams, norintiems keliauti į JAE, žiūrėti pirmąjį turnyro etapą JAE, taigi, jei planuojate vykti, tuomet esate pasiruošęs pasiimti puikių pasiūlymų šiuo klausimu..

Oficialūs „HBL PSL 2019“ transliuotojai

Pakistano super lyga yra dabar, Pakistanas’Didžiausias sporto turnyras ir, aišku, jis bus transliuojamas įvairiausiais vietiniais kanalais.

Tarptautiniams vartotojams nėra jokio pasirinkimo pasirinkimo, taip pat Pakistano kriketo valdyba nepaliko nė vieno akmenėlio įsitikindama, kad turnyrą gali stebėti franšizės gerbėjai iš viso pasaulio..

Čia yra visas sąrašas oficialių HBL PSL transliuotojų, esančių įvairiuose pasaulio regionuose:

Tiesioginės transliacijos parinktys PSL-t20 oficiali svetainė (Pakistano žiūrovai) /

„Cricketgateway“ (Tarptautiniai žiūrovai)

Pakistanas PTV sportas, dešimt sporto šakų, „Geo Super“
Indija „D-Sport“, „Airtel TV“, „Jio“ programa
Šri Lanka Dialogo televizorius
JAE „Yupp“ televizorius
JK Channel 44 UK, A-TV, Prime TV Sky 792
JAV / Kanada Gluosnių televizorius
Vakarų Indija Srauto televizorius
Naujoji Zelandija „Sky Sports“
Bangladešas „Gazi“ televizija
Afrika „SuperSport“
Šiaurės Afrika „Yupp“ televizorius
Australija 44 kanalas
Viduriniai Rytai OSN sportas

Kur galiu gauti rungtynių bilietus į „HBL PSL 2019“?

psl 2019 bilietai

Geriausia vieta gauti bilietus į bet kurias turnyro rungtynes ​​yra per PSL’oficialioje svetainėje arba iš oficialaus bilietų pardavimo partnerio q-tickets.com. Paprastai bilietai skirstomi į tris kategorijas:

 1. Rungtynių bilietai (varžyboms per vieną kalendorinę dieną)
 2. Visuotinis leidimas
 3. Sezono leidimas

Bilietus į rungtynes, vyksiančias Pakistane, bus galima įsigyti populiariose Pakistano elektroninės prekybos svetainėse, tokiose kaip „Yayvo“, arba iš pačių stadiono bilietų kasų..

kaip žiūrėti psl

Aš jus informuosiu apie tai kuo greičiau, kai tik bus daugiau informacijos.

Kaip žiūrėti „HBL PSL Live Online“?

PSL’Oficialus transliacijos partneris yra „CricketGateway.ae“, kuris transliuos visą turnyrą’S rungtynės tiesiogiai internete. Bet ši galimybė yra mokama ir jums reikia sumokėti 14,99 USD, sumokėtą kartą, kad galėtumėte prisijungti prie viso turnyro tiesioginės transliacijos.

Be to, kai kuriose vietose svetainė yra geografiškai apribota, ypač už MENA ir Pietų Azijos regionų ribų, todėl jums reikės gauti geriausią srautinį VPN, kad ne tik atblokuotumėte svetainę, bet ir pasiūlytumėte jums geriausią apžvalgą. patirtis.

Kai kurios kitos, ne mažiau vertingos, nemokamos „HBL PSL“ srautinio perdavimo svetainės yra šios:

 • https://www.psl-t20.com/hbl-psl-live-streaming/
 • http://pakistansuperleaguepsl.com/psl-live-streaming/

PSL Kodi

Anksčiau buvo keletas priedų, per kuriuos jūs galėtumėte srautiniu būdu transliuoti PSL naudodami „Kodi“, tačiau iki šiol tokio papildymo nėra, kuris galėtų patikimai pasiūlyti srautus iš įvykio.

Kai kuriuose tinklaraščiuose buvo minimas „KodiIsrael“ atpirkimas, kuriame yra priedų, kurie ir toliau tiesiogiai transliuoja įvykį, tačiau šie teiginiai nepagrįsti, nes jų metu neradau nė vieno.

Kaip žiūrėti HBL PSL JAV ir Kanadoje?

Abiejose šalyse gyvena nemažas emigrantų iš Pietų Azijos gyventojų skaičius, todėl tikrai yra daug žmonių, norinčių sekti 2019 m..

Geriausias pasirinkimas JAV auditorijai šiuo atžvilgiu yra „Willow TV“, kuri yra oficiali PSL transliuotoja šalyje.

„Willow TV“ taip pat galima įsigyti internetu per oficialią savo svetainę, be to, teikėjas yra suderinamas su beveik visomis žiūrėjimo įtaisų formomis, pradedant „Firestick“, „Apple TV“, „Samsung TV“, „Android TV“, „Roku“ ir dar daugiau..

Šis kanalas galimas ir Kanadoje.

Šie kabelių tiekėjai taip pat siūlo „Willow TV“ savo pakuotėse:

 1. Patiekalas
 2. „Fios by Verizon“
 3. Sling televizorius
 4. Spektras
 5. „Google Fiber“
 6. „Xfinity“
 7. Optimalus
 8. „CenturyLink“

„Willow“ televiziją taip pat galite žiūrėti „YouTube“ per jos oficialų kanalą.

Rungtynių laikas JAV auditorijai pagal rytų standartinį laiką yra (tik rungtynių, vykstančių JAE):

 • 6: .30 ryto ryto laikas (pirmosios dienos varžybos)
 • 11:00 ryto standartinis laikas (antrosios dienos varžybos)

Tas pats laikas tinka ir Toronte, Kanadoje.

Jei negalite žiūrėti „PSL 2019“ per „Willow“ televiziją, galite naudoti „Geriausią VPN“, jei norite atblokuoti „CricketGateway.ae“ ar „PTV Sports“ ir žiūrėti visas varžybas tiesiogiai internetu.

psl per ptv sportas tiesiogiai transliuojamas

Kaip žiūrėti HBL PSL Jungtinėje Karalystėje?

Vėlgi, kita vieta, kurioje rasite pietų azijiečių gailesčio, nekreipdami dėmesio į tai, kad vietiniai gyventojai taip pat labai mėgsta sportą.

JK turi daug daugiau galimybių nei kitos vietos, kai reikia žiūrėti PSL.

Čia yra sąrašas kanalų, transliuojančių nuostabią lygą tiesiogiai karalystėje:

 1. 44 kanalas JK
 2. „A-Plus“ televizorius
 3. „Prime TV“: „Sky 792“

„44 kanalas“ ir „A-Plus“ televizija yra Pietų Azijos kanalai, taigi, jei norite mėgautis Pakistano reklamomis ir kitomis su PSL susijusiomis laidomis, siūlyčiau jums žiūrėti PSL šiais kanalais.

Tiesioginės transliacijos taip pat gali būti vykdomos per „PTV Sports“ ir „CricketGateway.ae“ JK PSL, naudojant VPN, kad atblokuotumėte geografinius apribojimus..

psl ant kriketo vartų

Rungtynės bus transliuojamos šiais laikais JK:

 1. 11:30 val. Londonas, JK (pirmosios dienos varžybos)
 2. 16:00 Londonas, JK (Antrosios dienos varžybos)

Kaip žiūrėti PSL Indijoje?

Nepaisant priešiškumo tarp dviejų kaimyninių šalių, milijonai Indijos žmonių domėsis Pakistanu’svarbiausias sporto įvykis, t. y. PSL.

Taigi, jei jūs esate tarp tų Indijos gerbėjų, kurie tikisi žiūrėti „PSL 2019“, „D-Sport“ tiesiogiai transliuos visas varžybas.

Kitas puikus pasirinkimas PSL gerbėjams Indijoje yra tiesiogiai transliuoti varžybas internetu per CricketGateway.com arba „Airtel“. & „Jio“ programos.

PSL rungtynės bus žaidžiamos tokiu laiku:

 1. 17:00 IST (pirmosios dienos varžybos)
 2. 21:30 IST (antrosios dienos varžybos)

Kiek PSL mačų vyks Pakistane?

Paskutinės 8 varžybos bus sužaistos Pakistane, tai yra didelis šuolis iš 3 paskutinį kartą šalyje surengtų varžybų.

Rungtynės vyks Qaddafi stadione, Lahore ir Nacionaliniame stadione, Karačyje. Paskutinės varžybos vyks 2019 m. Kovo 17 d..

Saugumo padėtis nepaprastai pagerėjo šalyje nuo pastaruosius kelerius metus, todėl buvo puikus laikas pasižiūrėti varžybas stadionuose..

Pakistanas’Tikimasi, kad dabartinis ministras pirmininkas Imranas Khanas, kuris taip pat buvo vienas garsiausių šalies kriketo kapitonų, pateks į finalą ir pasakys kalbą apie PSL sėkmę..

Žiūrėkite PSL mobiliajame telefone

Mobiliųjų įrenginių vartotojams, ypač turintiems „Android“ OS, reikia daug priežasčių džiaugtis, nes jie gali žiūrėti „PSL 2019“ per daugybę oficialių visų didžiųjų transliuotojų programų..

„PTV Sports“, „CricketGateway.com“ (reikalinga prenumerata), „WillowTV“ ir PSL’Oficialią srautinio perdavimo paslaugą mobiliojo ryšio platformose galima rasti per oficialias programas arba per mobiliesiems optimizuotas svetaines.

Atkreipkite dėmesį, kad daugeliui iš jų, pavyzdžiui, „Willow TV“ ir „CricketGateway.com“, yra geografiniai apribojimai ir jums gali reikėti labai galingų transliuojamų VPN, kad atblokuotumėte ir peržiūrėtumėte PSL per juos.

PSL yra „YouTube“

Geriausia PSL dalis yra ta, kad daugelis jos srautų yra visiškai nemokami, todėl gerbėjams iš viso pasaulio yra be galo patogu žiūrėti visas rungtynes.

Tačiau nė vienas iš jų nėra toks patogus, kaip žiūrėti per PSL’oficialus „YouTube“ kanalas, siūlantis tiesiogines transliacijas kiekvienose „PSL 2019“ rungtynėse.

Kanalas taip pat siūlo svarbiausias ankstesnių rungtynių akimirkas, geriausias akimirkas, geriausių ekspertų analizę ir daug daugiau.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad kokybė kartais gali būti šiek tiek prasta, bet, hey, turėti ką nors yra geriau nei nieko!

Išvada

„PSL 2019“ bus apšviestas su visais kriketo superžvaigždėmis, kovojančiomis dėl didžiausio vainiko, o gerbėjai galės džiaugtis kiekvienu.

Visiems gerbėjams kitas mėnuo pasiūlys ne ką daugiau, kaip grynas pramogas ir daugybę dramų, taigi - ne’Nepraleiskite nė vienos varžybos, pasinaudodami plačiomis žiūrėjimo galimybėmis, siūlomomis mūsų PSL 2019 vadove.

Jei turite ką pasakyti apie šį vadovą, praneškite apie tai toliau pateiktuose komentaruose!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me