Kaip žiūrėti p. Roboto 3 sezono visų epizodų tiesioginę transliaciją internetu

Ponas Robotas yra Ellioto Aldersono (Rami Malek), kibernetinio saugumo inžinieriaus, dieną budinčio įsilaužėlio, istorija. Jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jis gauna pasiūlymą iš slaptos įsilaužėlių grupės, kuri save vadina “fsociety” sunaikinti pačią korporaciją, kuriai yra mokama apsaugoti. Slaptoji aktyvistų grupė siekia vieno tikslo - sunaikinti visas vartotojų skolas, sunaikindama visus „Evil Corp“, didžiausios pasaulyje technologijų organizacijos, duomenis..


Ponas Robotas yra išskirtinis JAV tinklui JAV, o „Amazon Prime Instant“ yra internetinio srauto perdavimo vieta, jei esate Jungtinėje Karalystėje. Australijos p. Roboto gerbėjai gali sulaukti naujojo 2 sezono „Presto“ elitinėje „Aussie“ laido pjaustytuvų internetinėje transliacijos tarnyboje

Nepaisant to, kad ponas Robotas siekia susigrąžinti jūsų privatumą iš didelių korporacijų, prodiuseriai nusprendžia geografiškai apriboti tiesioginį laidos transliavimą, atimdami daugybei gerbėjų teisę žiūrėti laidą. Geriausio VPN (virtualių privačių tinklų) dėka, jūs galite žiūrėti p. Robotą internetu iš bet kurios pasaulio vietos. Čia pateiktas penkių populiariausių išbandytų VPT sąrašas, kurį galima žiūrėti p. Robotui internetu iš bet kurio JAV valstijos regiono. Tiesioginės transliacijos paslauga:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Ponas Robotas 3 sezonas dabar yra prisijungęs

Neskelbiamas JAV tinklo „Mr. Robot“ šou ponas Robotas ketina jus sužavėti 2017 m. Spalio 11 d., Pristatydamas 3 sezono premjerą. [SPOILER ALERT] Pasakojimas pasirenkamas iš ten, kur palikote 2 sezoną, kai Tyrellas nušovė Elliotą, nes jis bandė užkirsti kelią „Evil Corp“ pastato susprogdinimo planui.

Ponas Robotas’Trečiasis sezonas prasidės nuo neramumų ir paranojos tamsiose armijose, „White Rose“, „fsociety“ ir „E Corp“, o įvykiai atsiskleis taip, kad jus sužavėtų..

Kaip žiūrėti p. Roboto 3 sezono visų epizodų tiesioginę transliaciją internetu

Kaip žiūrėti pono robotą internetu be laido

Jei norite žiūrėti p. Robotą internetu be laido už JAV ribų & JK, tada jums tikrai reikės VPN. Ponas Robotas premjeros metu JAV tinkle įvyks 2017 m. Spalio mėn., Tačiau daugelis gerbėjų gali negalėti žiūrėti laidos, nes neturi kabelinės abonemento..

„Amazon Prime Instant“ galite lengvai žiūrėti p. Robotą internetu be laido & JAV tinklas internete. Tačiau, jei nesate įsikūrę JAV, JK, Austrijoje, Japonijoje ar ES, jums taip pat gali prireikti VPN, kad atblokuotumėte p. Robotą internete..

Ar galiu stebėti pono robotą „Amazon Prime“ už JK ribų

Nors „Amazon Prime Instant“ yra puiki internetinio vaizdo transliavimo paslauga, ji yra geografiškai užblokuota. Užsisakę „Amazon Prime“ prenumeratą, galite lengvai žiūrėti pono roboto funkciją, tačiau tik tuo atveju, jei esate JAV, JK, Vokietijoje, Japonijoje ar Austrijoje..

Deja, keletas pirmųjų pono roboto sezonų sukėlė puikų šou visame pasaulyje, o JAV tinklui „gedimo“ apribojimai ponas robotas yra tarsi pikta korporacija, atimanti žmonėms teisę žiūrėti mėgstamą laidą..

Laimei, jūs galite atblokuoti visas „Mr. Robot“ internetines srautinio perdavimo paslaugas naudodamiesi VPN. Prisijunkite prie aukščiau išvardytų ekspertų VPN apžvalgų ir pasirinkite iš mūsų išskirtinių patikrintų paslaugų, kad atblokuotumėte & žiūrėti p. Robotą iš bet kurios pasaulio vietos.

Norėdami žiūrėti p. Robotą internetu „Amazon Prime“, turite prisijungti prie VPN serverio, esančio JK, JAV, Vokietijoje, Austrijoje ar Japonijoje, ir žiūrėti laidą..

Kaip aš galiu stebėti p. Robotą JAV tinkle už JAV ribų

Geriausias būdas stebėti p. Robotą tą pačią dieną, kai jis buvo išleistas, yra žiūrėti jį JAV tinkle. Norėdami tai padaryti, jums reikia VPN su serveriais JAV. Tiesiog užsiprenumeruokite vieną iš aukščiausių mūsų siūlomų VPN teikėjų, prisijunkite prie vieno iš daugelio serverių, esančių JAV, ir žiūrėkite p. Robotą tą pačią dieną, kai jis bus išleistas..

Patarimas: kartu su VPN taip pat reikia JAV tinklo prenumeratos. 

Kaip žiūrėti pono Roboto 3 sezono visus epizodus „Hulu“

Deja, ponas Robotas nėra prieinamas srauto paklausai per „Hulu“. Šiek tiek ištyrus, tapo žinoma, kad Hulu galite žiūrėti TV serialus naudodamiesi tiesiogine televizija. Tačiau tai gali pasirodyti labai nepatogu, nes neturite nustatyto laiko žiūrėti TV laidas. Dėl to galbūt norėsite išbandyti žiūrėjimą „Amazon Prime Instant“ arba žemiau pateiktas nemokamas parinktis.

Kaip žiūrėti pono Roboto 3 sezono visus epizodus „Hulu“

Kaip žiūrėti pono roboto 3 sezoną be laido „Netflix“

Deja, ponas robotas taip pat negali būti transliuojamas tinkle „Netflix“. Srautinio transliavimo svetainė, deja, neturi transliacijos teisių į TV serialus, nes jie buvo išskirtinai organizuojami kartu su „Amazon Prime“. Be abejo, tai gali nuliūdinti pono roboto gerbėjus, tačiau mes nematome, kad „Amazon“ bet kuriuo metu galėtų leisti srautinio perdavimo licenciją. Jei norite žiūrėti TV laidą, galite išbandyti žemiau pateiktas nemokamas parinktis.

Kaip žiūrėti pono roboto 3 sezoną be laido „Netflix“

Kaip žiūrėti pono roboto 3 sezoną tiesiogiai internetu per „Putlocker“

Jei ieškote nemokamo sprendimo, kaip žiūrėti p. Robotą’Naujajame sezone nėra geresnio pasirinkimo nei naudoti „Putlocker“. Ši svetainė populiari dėl savo didžiulės filmų / TV laidų duomenų bazės, kurias nemokamai galima įsigyti. Daugelis epizodų įkeliami kitą dieną po jų išleidimo. Tai reiškia, kad visada galite atsiriboti nuo mėgstamų TV serialų. Tas pats pasakytina apie p. Robotą. Galite žiūrėti visus tris sezonus apsilankę šioje nuorodoje. Vartotojams, kurie negali patekti į svetainę, sekite šį tinklaraštį, kad atblokuotumėte „Putlocker“.

Kaip žiūrėti pono roboto 3 sezoną tiesiogiai internetu per „Putlocker“

Ar galite stebėti pono robotą „Popcorn“ metu?

Taip, be abejo, visada galite rasti bet kurią TV laidą „Popcorn Time“. Tai tiesioginė vieta po „Kodi“, kur jūs galite lengvai naudotis visame pasaulyje pasiekiama didžiule visame pasaulyje filmų ir TV laidų duomenų baze - viskas vienoje vietoje. Platforma gali pasigirti gražia išvaizda ir turi keletą geriausių srautų, kuriuos galima stebėti visais pono Roboto sezonais. Tiesiog ieškokite TV serialo „Popcorn Time“ ir spustelėkite norimą žiūrėti sezoną / epizodą.

Ar galite stebėti pono robotą popcorn laiku?

Trumpai tariant

Esmė tame, kad ponas Robotas yra transliuojamas internetu tik pasirinktose šalyse, nepaisant to, kad ponas Robotas turi gerbėjų bazę kiekviename pasaulio kampelyje. Jei jūsų šalyje laida nebus rodoma ar bus išleista vėliau, tada vienintelis būdas žiūrėti laidą tą pačią jos išleidimo dieną yra per VPN..

Jei iškiltų kokių nors problemų, palikite mums žemiau pateiktą pranešimą ir mes padarysime viską, kad išspręstume jums problemą. Jei jums patiko įrašas ir sprendimas jums puikiai tiko, nepamirškite pasidalinti su draugais.

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me