Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laidų tiesioginių transliacijų internetu

Kiekvienais metais tokių filmų, kaip mes, nekantriai laukia kasmetinis ritualas: „Oskaro“ statulėlių pristatymas! Ir dabar, kai mes esame tik kelioms dienoms nuo 90-asis akademijos apdovanojimas, tai’Vis sunkiau valdyti jaudulį. Taip, jūs teisingai girdėjote, „Oskarus 2018“ rasite ČIA, o tai dar kartą reiškia, kad jūs’Turėsiu galimybę pamatyti savo mėgstamiausias įžymybes vaikščiodamas raudonu kilimu.

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido

Visiems, ką tu ten madistas, tu’d neabejotinai patinka pamatyti garsių dizainerių pasirinktus kostiumus. Berniukas gali, bet ir visos pramogos čia keikiasi’laukiame, kas laimėjo kurią kategoriją. Kadangi tokie renginiai kaip šie metai yra labiausiai stebimi, mes net turime didelę auditoriją, kuri dalinsis savo žinia, tuo pat metu įsipareigodama palaikyti mūsų mėgstamas įžymybes!

Ar jūs taip pat džiaugiatės dėl 90-ųjų Akademijos apdovanojimų? Ieškai sprendimų, kaip žiūrėti renginį kiek įmanoma paprasčiau? Perskaitykite šį išsamų vadovą, kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido! Leisti’Visų pirma, pirmiausia pradėkite nuo nedidelio fono ...

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido - puikus vadovas

  1. Kokia yra „Akademijos apdovanojimų 2018“ vieta?
  2. Kas bus „Academy Awards 2018“ šeimininkas?
  3. Išsamus „Oskarų“ 2018 transliuotojų / kanalų sąrašas
  4. Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido
  5. Kaip žiūrėti „Akademijos apdovanojimų 2018“ laidos „Live Show Online“ nemokamus srautus
  6. Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ per „Roku“
  7. Kaip žiūrėti Akademijos apdovanojimus 2018 Didžiojoje Britanijoje
  8. Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ Australijoje
  9. Kaip žiūrėti Akademijos apdovanojimus 2018 per „Kodi“
  10. „Akademijos apdovanojimai 2018“ nominantai
  11. Kas’s Laimi Geriausio paveikslo apdovanojimas?
  12. Kaip žiūrėti „Oskarus“ be DUK

Kokia yra „Akademijos apdovanojimų 2018“ vieta?

90-osios akademijos apdovanojimai, kuriuos pristato Kino meno ir mokslo akademija (AMPAS), vyks „Dolby“ teatre, esančiame Holivude, Los Andžele, Kalifornijoje. Numatyta data yra 2018 m. Kovo 4 d. Įdomus faktas: nuo pat auditorijos atidarymo 2001 m. Visos „Oskaro“ ceremonijos vyko „Dolby“ teatre! Tai’Sunku įsivaizduoti, kokia ji turi būti tikrovėje.

Kokia yra „Akademijos apdovanojimų 2018“ vieta?

Kas bus „Academy Awards 2018“ šeimininkas?

Oi tu’vėl mėgsi tai girdėti. Mūsų mėgstamiausias televizijos vedėjas ir asmenybė, linksmas ir be galo žavus Jimmy Kimmelis vėl vadovaus „Oskarams“ už 2018 m. Tai bus antri metai iš eilės. Jis ėmėsi „Akademijos apdovanojimų“ prieglobos pareigų. Jimmy taip pat penkis kartus yra įteikęs Amerikos muzikos apdovanojimus, 2007 m. ESPYS ir 2012 bei 2016 m. „Emmy“ apdovanojimus. Ankstesni „Oskarų“ dalyviai buvo Chrisas Rokas, Sethas MacFarlaneas, Neilas Patrickas Harrisas ir Ellen DeGeneres.

Kas bus „Academy Awards 2018“ rengėjas?

Išsamus „Oskarų“ 2018 transliuotojų / kanalų sąrašas

„ABC“ tinklas buvo paskirtas kaip oficialus transliuotojas 90-iesiems akademijos apdovanojimams. Visi esantys JAV gali tiesiog perjungti savo kanalus į „ABC“ ir tiesiogiai stebėti renginį arba pareikalauti kitą dieną. Dėl kitų šalių žiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą:

Vengrija

Jei esate Vengrijoje, „Oskarus 2018“ galite tiesiogiai žiūrėti per šešių kanalų visuomeninį transliuotoją MTVA. Perjunkite į pagrindinį tinklo kanalą „Duna TV“.

Meksika

Tiems, kurie yra Meksikoje, “TNT Lotynų Amerika” tiesiogiai transliuos renginį. Perjunkite kanalus staigiai 5:30 val., Kad galėtumėte pamatyti įvykį tiesiai iš Raudonojo kilimo įrašų.

Korėja

CJ E&M’Gerbiamoji ir garsioji CGV bus atsakinga už „Oskarų 2018“ tiesioginį transliavimą tiesiogiai iš Holivudo.

Japonija

Jei gyvenate Japonijoje, galite patogiai žiūrėti 90-uosius akademijos apdovanojimus savo namuose per garsųjį WOWOW palydovų tinklą..

Prancūzijoje

Tiems, kurie yra Prancūzijoje, apie jokį TV transliuotoją kol kas nėra naujienų. Tačiau jei norite transliuoti įvykį internetu, apsilankykite „CanalPlus“, kad gautumėte išsamią informaciją.

Indija

Galite žiūrėti 90-ąsias Akademijos apdovanojimų ceremonijas per Indiją’s XXI amžiaus lapė’s Žvaigždžių tinklas. Perjunkite savo kanalus į „Žvaigždžių filmus“ 5:30 val. (Būkite pasiruošę anksti pabusti, bičiuliai!).

Vokietija

Jei norite žiūrėti Oskarus 2018 Vokietijoje, perjunkite į komercinio tinklo kanalą “„ProSieben“”. Taip pat galite peržiūrėti svarbiausius įvykio įvykius kitą dieną.

pietų Afrika

Tiems, kurie yra Pietų Afrikoje, turėsite užsiprenumeruoti mokamą kanalą „M-Net Movies“, nes jie tiesiogiai transliuos renginį.

Lotynų Amerika

„TNT Latina America“, kaip ir Meksikoje, šiemet transliuos renginį. Jei neturite TV prenumeratos, prisiregistruokite naudotis „TNT Go“ paslauga.

Pastaba: Jei, teikdami „Oskarus“ aukščiau nurodytais kanalais, susiduriate su regiono apribojimais, apsvarstykite galimybę naudoti VPN paslaugą, kad atblokuotumėte „Oskaro“ srautus.

Atblokuokite „Oskaro“ srautus

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido

Visiems jūsų turimiems laidų pjaustytuvams yra daugybė sprendimų, kaip tiesiogiai žiūrėti „Oskarus 2018“ tiesiogiai internete. Jei esate užsiprenumeravę „ABC“, galite tiesiog apsilankyti jų tinklalapyje “Stebėkite tiesiogiai” puslapis renginio dieną, skirtas visam „Academy Experience“.

Kaip stebėti „Akademijos 2018“ apdovanojimus „abc“ tinkle

Pats „Oskarų“ teikėjas tiesiogiai transliuos renginį savo pagrindinėje „Go“ svetainėje. Jei esate ne JAV, paprasčiausias būdas yra prisiregistruoti abc.go.com. Iš čia atsisiųskite savo įrenginiui skirtą programą. Naudokitės bet kuria iš toliau paminėtų VPN paslaugų ir prisijunkite prie JAV serverio, kad galėtumėte mėgautis „2018“ Oskarų transliacija!

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Sling televizorius

Jei aukščiau aprašytas procesas atrodo per daug sudėtingas, visada galite apsvarstyti galimybę naudotis tiesioginio srautinio perdavimo paslauga „Sling TV“. Prenumeratos prasideda nuo 20 USD per mėnesį ir jūs netgi galite pasinaudoti 7 dienų bandomuoju periodu, o tai techniškai reiškia jus’Žiūrėsime NEMOKAMAI 90-uosius akademijos apdovanojimus!

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ per „SlingTV“

Atblokuokite „Sling TV“

„PlayStation Vue“

„PlayStation Vue“ yra dar viena nuostabi tiesioginio transliavimo paslauga, kuri teiks 90-ųjų akademijos apdovanojimų transliaciją. Prenumeratų kaina prasideda nuo 33,99 USD per mėnesį ir, kaip ir „Sling TV“, turite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją (kuri daugiau nei kompensuoja aukštą kainą)..

Kaip stebėti „Akademijos 2018“ apdovanojimus „PlayStation Vue“

Kaip žiūrėti „Oskarų“ 2018 pilną laidą tiesiogiai internetu nemokamai

Jei norite žiūrėti 90-uosius Akademijos apdovanojimus, tačiau nenorite sugadinti pinigų prenumeratai - tada turime sprendimų ir jums NEMOKAMAI. Taip, tai’teisingai ir jūsų nuostabai - šie sprendimai iš tikrųjų yra gana paplitę mūsų kasdieniniame gyvenime:

„Facebook Live“

Taip, oficialių pranešimų apie „Oskarų 2018“ transliaciją tiesiogiai per „SM“ platformą nebuvo. Tačiau įdiegę „Facebook Live“ ir prieinamus srautus į daugelį praeities įvykių, tokių kaip „Emmy“, esame tikri, kad čia ką nors rasite. Kaip kitą variantą apsvarstykite galimybę pateikti paieškos užklausą naudodamiesi žyme su žyma # Oscars2018Live.

Kaip žiūrėti „Oskarų“ 2018 pilną laidą tiesiogiai internetu nemokamai

„YouTube“

Oficialus „Oskarų“ puslapis tikrai pateiks „Akademijos apdovanojimų tiesioginį srautą“. Jei norite gauti naujinių, sekite jų profilį čia. Tačiau, jei nieko nerandate „YouTube“, apsvarstykite kitas galimybes, pvz., „Vimeo“ ir „Daily Motion“.

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ youtube

Reddit

Kai visa kita nepavyksta, vienintelė protinga galimybė yra naudoti REDDIT. Čia galite rasti gijų, susijusių su „Oscars 2018“, sąrašą. Renginio dieną taip pat galite būti tikri, kad rasite daugybę srautinių nuorodų, be jokių skelbimų ir iššokančiųjų langų..

Kaip žiūrėti Akademijos apdovanojimus 2018 „Reddit“

Kitos parinktys

Atsižvelgiant į tai, kaip JAV mėgsta tokius renginius laikyti tik savo šalyje’Visą auditoriją, mes dažnai turime pasikliauti didžiuliu skaičiumi alternatyvų. Tarp kai kurių prognozuojamų tiesioginių srautų siūlymo NEMOKAMAI yra „Time.com“, „InStyle.com“, „EW.com“ ir „PEOPLE.com“.

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ per „Roku“

„Roku“ egzistuoja kaip vienas geriausių šiuo metu transliuojančių žaidėjų. Jei norite žiūrėti „Oskarus 2018“, įsitikinkite, kad pridėjote šiuos kanalus: „ABC“ & „Žvaigždžių filmai“ arba bet kuris kanalas, nurodytas transliacijų sąraše. Jei neturite prenumeratos, tada apsvarstykite galimybę įdiegti „Kodi“ į „Roku“ ir atlikite toliau pateiktus „Kodi“ vadovo veiksmus, kad galėtumėte žiūrėti „Oskarus 2018“:

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ per „Roku“

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ JK

Jei norite žiūrėti „Oskarų“ 2018 ceremoniją JK, tiesiog perjunkite savo kanalą į „SKY Movie Oscars“. Transliuotojas „Sky Networks“ pateiks visą renginio apžvalgą nuo Raudonojo kilimo iki apdovanojimų teikimo ceremonijos.

Kaip stebėti JK akademijos apdovanojimus 2018 m

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ Australijoje

Australams pasisekė! Jie visada gauna prieigą prie turinio per devynis tinklus. Taigi, keiskite savo kanalus tiksliai 2018 m. Kovo 4 d., Pirmadienį, 12.30 val. Jei neturite abonemento kabeliu, vis tiek žiūrėkite renginį per 9 Dabar internete.

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ Australijoje

Kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ per „Kodi“

Žiūrėdami 90-ąsias Kodo akademijos apdovanojimų ceremonijas, turite dvi galimybes: „cCloud TV“ arba „Halow Live TV“. Žemiau pateikėme nuoseklias instrukcijas, kaip priedus diegti kuo paprasčiau:

Pastaba: Jei susiduriate su kokiais nors „Kodi Oscar“ srautų regionų apribojimais, apsvarstykite galimybę naudoti VPN paslaugą „Unblock“ srautui ir apeiti „Kodi“ srautų patikrinimo žurnalo klaidą..

Atblokuokite „Oskaro“ srautus

„cCloud“ TV diegimo ir „Oskarų“ 2018 vadovas

 • Atviras Kodi ir paspauskite ant “Nustatymai” piktogramą
 • Pasirinkite “Failų tvarkyklė” ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”
 • Dukart spustelėkite ant “Nė vienas” variantas ir įeiti šį URL: http://kdil.co/repo
 • Tipas “Kodi Izraelis” vardo laukelyje ir paspauskite Gerai
 • Eik į Kodi namus, paspauskite apie “Pridėti”, ir tada “pakuotė” simbolis
 • Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir paspauskite apie “Kodi Izraelis”
 • Pasirinkite “kodil.zip” ir laukti kad ji būtų įdiegta
 • Eik į “Įdiekite iš saugyklos” ir paspauskite apie “.www.Kodisrael.co.il saugykla”
 • Pasirinkite “Vaizdo įrašų priedai” ir rasti “cCloud televizorius”
 • Pataikė diegimo mygtukas, atviras priedas ir eiti į “Visi kanalai”
 • Pasirinkite „ABC“ naujienos tiesioginiams „Oskarų 2018“ srautams

Kaip žiūrėti Akademijos apdovanojimus 2018 per „Kodi“

„Halow Live TV“ instaliacijos ir „Oskarų“ 2018 vadovas

 • Atviras Kodi ir paspauskite ant krumpliaračio formos piktogramos (nustatymai)
 • Pasirinkite “Failų tvarkyklė” ir tada dukart spustelėkite apie “Pridėti šaltinį”
 • Pasirodys langelis, paspauskite “Nė vienas” URL pridėjimui
 • Kopijuoti įklijuoti šias: http://kurdmovie.net/repo
 • vardas žiniasklaidos šaltinis “Halow repas” ir paspauskite gerai
 • Grįžti į pagrindinį ekraną, paspauskite ant priedų, tada - “Pakuotė” simbolis
 • Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” variantas ir rasti “Halow repas”
 • Spustelėkite apie “saugykla.HalowTV-6.0.0.zip” ir laukti norint įdiegti priedą
 • Grįžti į pagrindinį ekraną, paspauskite ant priedų, tada - “Pakuotė” simbolis
 • Pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos” ir pasirinkti “HALOW saugykla”
 • Eik į “Vaizdo įrašų priedai”, rasti “„Halow Live TV“” ir paspauskite diegimo mygtuką!
 • Atviras priedas ir paspauskite apie “Šalies kanalai”
 • Gausite raginimą diegti “GUL LIVE televizija”
 • Spustelėkite apie “Taip”, slinkite žemyn ir pasirinkti “JAV tiesioginė televizija”
 • Rasti ir pasirinkti “ABC žinios” žiūrėti „Oskarus 2018“!

„Halow Live TV“ instaliacija ir „Oskarai 2018“

„Akademijos apdovanojimai 2018“ nominantai

Galutinai paaiškėjo „Oskarų 2018“ nominacijos ir mes vengiame’t buvo labiau susijaudinęs nei anksčiau. Šiais metais sąraše galite pamatyti daugybę naujų vardų, ir nereikia sakyti, kad visi nusipelnė pripažinimo. Kas, tavo manymu, laimės?

Geriausias aktorius

 1. Danielis Day-Lewisas kaip Reynoldsas Woodcockas - ”Fantomo gija”
 2. Timothée Chalamet kaip Elio Perlmanas - ”Paskambink man savo vardu”
 3. Denzelis Washingtonas kaip Romas J. Izraelis - ”Romanas J. Izraelis, Esq.”
 4. Danielis Kaluuya kaip Chrisas Washingtonas ”Išeik”
 5. Gary Oldmanas kaip Winstonas Churchillis - ”Tamsiausia valanda”

Geriausia aktorė

 1. Meryl Streep kaip Katharine Graham - ”Paštas”
 2. Margot Robbie kaip Tonya Harding - ”Aš, Tonya”
 3. Sally Hawkins kaip Elisa Esposito - ”Vandens forma”
 4. Saoirse Ronan kaip Christine “Lady Bird” McPhersonas “Lady Bird”
 5. Frances McDormand kaip Mildred Hayes - “Trys skelbimų lentos išoriniame ebbing'e, Misūris”

Geriausias paveikslas

 1. “Dankerkas” - režisierius Christopheris Nolanas
 2. ” Išeik” - režisierius Jordanas Peele
 3. ” Paštas” - režisierius Stevenas Spielbergas
 4. ” Lady Bird”  - režisierė Greta Gerwig
 5. ” Tamsiausia valanda” - režisierius Joe Wrightas
 6. ” Fantomo gija”  - režisierius Paul Thomas Anderson
 7. ” Vandens forma”  - režisierius Guillermo del Toro
 8. ” Paskambink man savo vardu” - režisierius Luca Guadagnino
 9. ” Trys skelbimų lentos išoriniame ebbing'e, Misūris” - režisierius Martinas McDonaghas

Kas’s Laimi Geriausio paveikslo apdovanojimas?

Be abejo, šie metai’Apdovanojimų sezonas buvo plačiausiai žinomas iš visų, kuriuos pakvietė judėjimai #MeToo ir #TimesUp, kurie uždegė dideles diskusijas Holivudo gyvenimo būdo ir kino industrijoje. Nepaisant to, geriausių nuotraukų lenktynių vis dar verta laukti, ypač peržvelgus nominacijas, kuriose pilna vertų pretendentų.

Kas ketina laimėti geriausio paveikslo apdovanojimą?

Vis dėlto visa tai susideda iš dviejų filmų: „Trys skelbimų lentos“ ir „Išeik“. Remiantis buvusia’Kadangi esame apdovanoję geriausius prizus „Britų akademijos kino apdovanojimuose“, „Auksiniuose gaubliuose“ ir „Aktorių gildijos apdovanojimuose“, esame tikri, kad polarizuojanti tamsi komedija atims „Oskaro“ statulėlę už “Geriausias paveikslas”. Tačiau mūsų akyse, “Išeik” turėtų būti nugalėtojas.

Kaip žiūrėti Oskarus be laidų DUK:

Kokia diena yra „Oskaras“?

90-asis akademijos apdovanojimas įvyks 2018 m. Kovo 4 d. 18.30 val. JAV.

Kiek laiko trunka akademijos apdovanojimai?

Ceremonija paprastai trunka maždaug tris su puse valandos nuo Raudonojo kilimo iki pabaigos.

Kokioje stotyje yra Akademijos apdovanojimai?

Jei esate JAV, tiesiog perjunkite kanalus į ABC tinklą.

Stebėkite savo mėgstamiausias žvaigždes ant raudonojo kilimo!

Tikimės, kad šis vadovas padės atsakyti į jūsų klausimą, kaip žiūrėti „Oskarus 2018“ be laido. Atsižvelgdami į kai kurių svetainių geografinius apribojimus, mes įtraukėme didžiulį srautinio perdavimo variantų ir jų alternatyvų sąrašą. Leiskite mums žinoti, kuris iš jų tinka jums, o ne! Taip pat nedvejodami dalinkitės savo dviem centais, kas’kuris laimės apdovanojimą žemiau esančiame komentarų skyriuje. Geros dienos!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me