Kaip žiūrėti „Billboard Music Awards 2018“ tiesioginį nemokamą internetinį srautą

Parodomos virusinės popkultūros akimirkos, nenumatytas bendradarbiavimas, skambūs pasirodymai ir šilčiausi muzikiniai veiksmai, „Billboard Music Awards 2018“ yra vos kelios dienos. Ventiliatoriai iš viso pasaulio sužinos apie didžiausią pardavimų skaičių iš albumų, atskirų leidimų, radijo eterio, socialinio dalyvavimo, turo ir transliacijos, kuriuos stebės „Billboard“, „Next Big Sound“ ir „Nielsen Music“. Transliavimo teises įgijo NBC ir naujausias “Balsas”, Kelly Clarkson bus atsakinga už laidos vedimą! Ar ieškote būdų, kaip žiūrėti „Billboard Music Awards 2018“? Perskaitykite šį išsamų „Best VPN“ vadovą.

Žiūrėkite „Billboard Music Awards 2018“ tiesioginius tiesioginius internetinius srautus iš bet kur

 1. „Billboard Music Awards 2018“ data ir vieta
 2. „Billboard Music Awards 2018“ bilietai
 3. Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus JK
 4. Kur žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus Filipinuose
 5. Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus be laido
 6. Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimų „Visas laidas“ tiesiogines transliacijas internetu nemokamai
 7. „Billboard Music Awards 2018“ nominantai

„Billboard Music Awards 2018“ data ir vieta

Nuspręsta „Billboard Music Awards 2018“ apdovanojimų vieta buvo nustatyta garsiojoje ir žinomoje „MGM Grand Garden“ arenoje Las Vegase, kuris yra universalus kurortas, kuris yra geriausias pasirinkimas kovinėms sporto šakoms, kolegijų sportui ir profesionaliam sportui. Renginys tiesiogiai transliuojamas NBC, 2018 m. Gegužės 20 d. 8 val. Tiems, kurie seka Rytų laiką (ET), galite pradėti žiūrėti muzikos renginį 17 val..

„Billboard Music Awards 2018“ bilietai

Nėra nieko smagiau ir jaudingesnio už tai, kad matote „Billboard Music Awards 2018“ apdovanojimus tiesiai priešais jūsų akis, pradedant nuo jūsų mėgstamų dainininkų ir žvaigždžių, kurie maloniai dengia raudoną kilimą, o visa arena - su savo buvimu tinklaraštyje. . Taigi, jei nutiksite Las Vegase šį sekmadienį, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę gauti bilietą iš čia. Kainos nustatomos nuo 90,00 USD iki 1 075,00 USD, atsižvelgiant į vietą ir pirkimo laiką.

Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus JK

Žiūrėdami „Billboard Music Awards 2018“ JK, vartotojai turi daugybę galimybių. Tačiau jei jūs ieškote patogiausio, tai turi būti oficialus renginio transliuotojas NBC. Pati programa bus rodoma per kabelinę televiziją 8 val. tačiau vartotojai taip pat turi galimybę tiesiogiai stebėti visą apdovanojimų ceremoniją internetu per NBC.com arba NBC programą, pasiekiamą „Google Play“ parduotuvėje ir „Apple iTunes“. Taip pat galite sekti BBMA’„Twitter“ ir „Facebook“, kad būtų galima reguliariai atnaujinti!

Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus JK

Kur žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus Filipinuose

Filipinuose esantiems vartotojams prieiga prie NBC žiūrėti „Billboard Music Awards 2018“ gali būti šiek tiek varginanti užduotis. Taip yra todėl, kad svetainė nustato geografinius apribojimus, kurie tik riboja JAV, JK, Airijos, Australijos ir Hayu vartotojus apsilankyti svetainėje. Geras būdas yra naudoti VPN sprendimą norint apeiti turinio apribojimus. Pasikeisdami savo IP adresą ir įsitikinę, kad esate kitoje šalyje, galite lengvai užsiregistruoti NBC norėdami stebėti įvykį. Žemiau yra sąrašas tam tikrų įvykių tiekėjų, kuriuos būtinai turėtumėte apsvarstyti, ar reikia vientisų atblokavimo galimybių:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimus be laido

Jei esate laido pjovėjas, neturintis prieigos prie kabelinės televizijos netoliese, tačiau norite įsitikinti, kad nepraleisite nė vienos apdovanojimų ceremonijos akimirkos kartu su jos nuostabiais tiesioginiais pasirodymais - tuomet mes turime keletą geriausių internetinių sprendimų, bandyti. Žemiau yra sąrašas geriausių „VoD“ svetainių, siūlančių prieigą prie NBC. Geriausia dalis: kiekvienas siūlo nemokamą bandomąją versiją, kuria galėsite mėgautis! Palaukite sekmadienio: „Fifa World Cup 2018“ atidarymo ceremoniją tiesiogiai stebėkite internetu.

Pastaba: Toliau nurodytos internetinės srautai gali būti ribojamos kai kuriose šalyse, kad galėtumėte mėgautis nemokamais bandymais, naudodamiesi VPN paslauga, kad būtų suklaidinta jūsų buvimo vieta!

Atblokuoti srautus

Sling televizorius

„Sling TV“ sukūrė gerą reputaciją internete, kad teikia tiesioginius srautus iš visų visame pasaulyje vykstančių populiarių renginių ir apdovanojimų ceremonijų, įskaitant „Billboard Music Awards 2018“. Pagrindiniame 20 USD plane numatyta galimybė naudotis NCB kanalu kartu su 30 kitų garsių vardų, tokių kaip ESPN, AMC, CNN, TNT ir TBS. Geriausia dalis: jūs net turite 7 dienų bandomąją versiją paslaugos išbandymui.

Žiūrėkite „Billboard“ muzikos apdovanojimus „SlingTV“

„PlayStation Vue“

Vartotojams, transliuojantiems filmus / TV laidas, „PlayStation“ taip pat gali ieškoti sprendimų, kaip stebėti LIVE įvykius žaidimų įrenginyje. Čia pasirodo „PlayStation Vue“, siūlanti puikią paslaugą už 40 USD per mėnesį, kurią papildo 14 dienų nemokamas bandymas. Kai tik prisiregistruojate, galite gauti prieigą prie tiesioginių „Billboard Music Awards 2018“ transliacijų!

„Stream Billboard“ muzikos apdovanojimai „PlayStation VUe“

„Hulu“ tiesioginė televizija

„Hulu“ yra dar viena „VoD“ paslauga, panaši į „DIRECTV Now“ ir „Sling TV“, siūlanti didžiulę turinio iš viso pasaulio biblioteką, įskaitant filmus / TV laidas, naujienas ir tiesioginį sportą. Galite gauti visišką prieigą prie paslaugos sumokėdami tik 39,99 USD per mėnesį. Jūs netgi galite pasitelkti 7 dienų bandomąją versiją, kad išbandytumėte paslaugą. Tačiau garantuojama, kad Hulu bus pasiekiami tiesioginiai srautai.

„Relay Billboard“ muzikos apdovanojimų transliacija per „Hulu Live TV“

„YouTube“ televizija

Žmonėms pradėjus labiau pasitikėti tiesioginio transliavimo paslaugomis, „YouTube“ nusprendė sukurti LIVE TV belaidį sprendimą pavadinimu “„YouTube“ televizija”, kuris suteikia jums prieigą prie srautų iš daugiau nei 50 tinklų visame pasaulyje, įskaitant vietines sporto šakas, naujienas, tarptautinius žaidimus ir renginius, tokius kaip „Billboard Music Awards 2018“. Prisiregistruokite čia, kad galėtumėte pradėti ir žiūrėti muzikos apdovanojimus be vargo..

„Billboard“ muzikos apdovanojimai „YouTube“ televizijoje

Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimų „Visas laidas“ tiesiogines transliacijas internetu nemokamai

Ne visi gali norėti įsigyti brangių prenumeratų norėdami žiūrėti mėgstamus renginius. Mes taip pat turime keletą NEMOKAMŲ, kurie mėgsta ieškoti šaltinių, kurie leistų transliuoti svarbiausius turnyrus ir apdovanojimų ceremonijas, nemokant nė cento. Jei esate vienas iš tų žmonių, tada žemiau pateikiami keli „Billboard Music Awards 2018 Live Online“ transliacijos sprendimai NEMOKAMAI:

„DIRECTV“ dabar

Kitas populiariausias sprendimas tiesiogiai transliuoti „Billboard Music Awards 2018“ transliaciją yra naudoti „DIRECTV DABAR“. Svetainė garsėja tuo, kad teikia srautus iš visų pagrindinių turnyrų ir apdovanojimų ceremonijų, kaip ir „Sling TV“, ir siūlo prieigą prie kanalų, tokių kaip TBS, ABS, CBS, „Fox“ ir NBC, net 35 USD per mėnesį, o tai reiškia, kad galite pradėti transliuoti beveik akimirksniu! Jūs netgi galite įsigyti 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Jei prisiregistruojate šeštadienį, renginį galite NEMOKAMAI žiūrėti techniškai!

Kaip žiūrėti „Billboard“ muzikos apdovanojimų „Visas laidas“ tiesiogines transliacijas internetu nemokamai

„Kodi“ - „cCloud“ TV priedas

Atvirasis šaltinis, kelių platformų pramogų centras, „Kodi“ yra puikus pasirinkimas ieškant piratinio turinio, kurį srautiniu būdu perduodate FREELY, jei esate kodi vpn. Jis naudoja trečiųjų šalių plėtinius, kad suteiktų prieigą prie riboto geografinio turinio visame pasaulyje, įskaitant tiesioginius įvykių srautus. Tarp populiariausių priedų yra „cCloud“ televizija, siūlanti didžiulį kanalų iš viso pasaulio sąrašą, kad galėtumėte mėgautis kabeline televizija savo kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetiniame ar nešiojamame kompiuteryje!

„Billboard“ muzikos apdovanojimai „Kodi“ eteryje per „cCloud TV“

Atblokuokite NBC srautą

„Billboard Music Awards 2018“ balsavimas

Artėjant apdovanojimų ceremonijai, muzikos gerbėjai iš viso pasaulio balsuoja už savo mėgstamiausias įvairių žanrų ir pasiekimų žvaigždes. Laimei, „Billboard Music Awards“ turi oficialią svetainę, kurioje galite patekti į visą nominantų sąrašą ir jiems skirtus pasirodymus. Spustelėkite čia, kad pradėtumėte balsuoti už savo mėgstamus atlikėjus!

„Billboard Music Awards 2018“ nominantai

Yra daugybė skirtingų kategorijų, už kurias skirtingi menininkai ir žvaigždės gali būti nominuoti ir vėliau apdovanoti. Tai, ko dauguma žmonių laukia, yra “Geriausias socialinis menininkas”, ilgą laiką užimantys aukščiausius „Billboard“ laiko tarpsnius’s Socialinė 50 diagrama. Žemiau išryškiname visas skirtingas kategorijas ir nominantus joms:

Aukščiausias menininkas

 1. Taylor Swift
 2. ED Sheeran
 3. Bruno Marsas
 4. Kendrickas Lamaras
 5. Drake

Geriausia moteris menininkė

 1. Camila Cabello
 2. Taylor Swift
 3. Demi Lovato
 4. Halsey
 5. „Cardi B“

Geriausias vyrų menininkas

 1. Paskelbkite Malone
 2. ED Sheeran
 3. Bruno Marsas
 4. Kendrickas Lamaras
 5. Drake

Geriausias naujasis atlikėjas

 1. „Kodak Black“
 2. Khalidas
 3. „Cardi B“
 4. Camila Cabello
 5. 21 Savage

Aukščiausias duetas / grupė

 1. U2
 2. Migos
 3. „Coldplay“
 4. Įsivaizduok drakonus
 5. Grandinėlės

PARDUODAMI ALBUMAI

 1. Iš kambario: 1 tomas, Chrisas Stapletonas
 2. Reputacija, Taylor Swift
 3. , Kendrickas Lamaras
 4. Graži trauma, rausva
 5. ÷, Ed Sheeran

Top 100 populiariausių dainų

 1. “Tavo forma,” ED Sheeran
 2. “Roko žvaigždė,” „Post Malone“ ir „21 Savage“
 3. “Tai’s Kas man patinka,” Bruno Marsas
 4. “Nuolankus.,” Kendrickas Lamaras
 5. “„Despacito“,” Luisas Fonsi ir tėtis Yankee, vaizduojantis Justiną Bieberį
Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės jums suprasti, kaip žiūrėti „Billboard Music Awards 2018 Live Live“. Nepaisant to, jei kyla kokių nors problemų ar radote kitų rekomendacijų, kaip transliuoti renginį, nedvejodami palikite komentarą žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite vadovu su savo draugais ir šeimos nariais, kurie yra „Music Awards“ ceremonijos gerbėjai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me