Kaip žiūrėti „Australian Open 2018“ tiesiogiai internete

Kaip žiūrėti „Australian Open Online“

 1. Kada vyks „Australian Open“?
 2. Kas yra oficialus renginio transliuotojas?
 3. „Australian Open“ tiesioginė transliacija
 4. Kaip žiūrėti „Australian Open 2018“ internetu
 5. Atblokuokite „Australia Open 2018“ naudodami „Sony Six“
 6. Atblokuokite „Australian Open 2018“ septyniuose tinkluose

Su Naujaisiais metais pagaliau ateina laikas naujam teniso sezonui. Tiems iš jūsų, kurie nežino, prasidėjo „Australian Open“, grįžęs į „Rod Laver“ areną Melburne. Dabar, jei esate užstrigę darbe ar neturite prieigos prie nemokamos televizijos, žiūrėti sezoną gali būti šiek tiek sunku, tačiau mes jus įtraukėme. Vykdykite žemiau pateiktą vadovą, kad galėtumėte žiūrėti 2018 „Australian Open“:

Kada vyks „Australian Open“?

„Australian Open“ prasideda sausio 15 d., Pirmadienį, ir įvyks per dvi savaites sekmadienį, sausio 28 d. Vyrai’Piešinyje yra Stan Wawrinka, Noavk Djokovic, Rafaelis Nadal ir ginantis čempionas Rogeris Federeris..

Kaip žiūrėti „Australian Open 2018“ tiesiogiai internete

Moterys’Piešinyje vaidina Karolina Pliskova, Petra Kvitova, Simona Halep, Maria Šarapova ir Venus Williams. Dienos seansai prasidės maždaug nuo 10:30 iki 18 val., O naktiniai užsiėmimai bus transliuojami apie 18–12:30.

Kas yra oficialus renginio transliuotojas?

Kaip ir pernai, „7 kanalas“ buvo išrinktas išskirtiniu „Australian Open“ televizijos transliuotoju. Galite žiūrėti visas teniso varžybas „7mate“, „7two“ ir „Channel 7“ tinkluose.

Kas yra oficialus renginio transliuotojas?

Tačiau, jei nesate įsikūrę Australijoje ir ieškote sprendimo, kaip stebėti renginį užsienyje, žiūrėkite oficialių transliuotojų sąrašą pagal regioną žemiau:

Regionas Transliuotojas
Azijai būdinga & Okeanija 7 kanalas, BTV, CCTV, FBC televizija, „Fox Sports“, puikus sportas, „GRT Sports“, „QIY“, „NHK“, „SKY“
Afrika „SuperSport“, beIN ir „Eurosport“
Šiaurės Amerika TSN, RDS ir teniso kanalas
Viduriniai Rytai „Eurosport“ ir „beIN Sport“
Lotynų Amerika & Karibai ESPN International
Europa „Eurosport“
Centrine Azija „Sony Six“

„Australian Open“ tiesioginė transliacija

Tiesioginės transliacijos gerbėjai gali žiūrėti „Australian Open“ tiesiogiai iš bet kurios pasaulio vietos, naudodamiesi išvardytais oficialiais transliuotojais. Šiuo metu atminkite, kad visi oficialūs transliuotojai yra apibrėžti tik savo regionuose. Tai reiškia, kad negalite žiūrėti Indijos’premjerinis sporto kanalas „Sony Six“ Malaizijoje arba „Australian 7 Network“ tiesioginė transliacija už Australijos ribų.

„Australian Open“ tiesioginė transliacija

Nors daugumai oficialių transliuotojų lentelėje reikia papildomos prenumeratos, Indijoje galite nemokamai žiūrėti „Australia Open 2017“’„Sony Six“ ir Australija’s Septyni tinklas. Viskas, ko jums reikės, yra VPN paslauga, siūlanti daugybę vietų, įskaitant Indiją ir Australiją. Atrodydami, kad esate šalyje, galite lengvai apeiti geografinius apribojimus.

Kaip žiūrėti „Australian Open 2018“ internetu

Gauti prieigą prie tiesioginio „Australia Open 2018“ srauto nėra daug vargo, kai tik turite VPN. Aš išbandžiau Australijos VPN kartu su „Sony Six“ & Septyni tinklai, čia yra, kaip atblokuoti & žiūrėkite „Australian Open 2018“ iš bet kurios pasaulio vietos.

Kaip žiūrėti „Australian Open 2018“ internetu

Atblokuokite „Australia Open 2018“ naudodami „Sony Six“

„Sony Six“ yra Indija’„Premier“ sporto transliacijų svetainė, teikianti tiek kompiuterį & mobiliojo prietaiso srautinis perdavimas vartotojams su Indijos IP adresu. Kadangi paslauga neleidžiama pasiekti iš Indijos, galite naudoti Indijos VPN serverį, kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti „Australian Open 2018“ per „Sony Six“.

Vykdykite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kad atblokuotumėte „Sony Six“ tiesioginio srautinio perdavimo paslaugą:

 1. Prisiregistruokite prie VPN tarnybos
 2. Konfigūruokite VPN rankiniu būdu (rekomenduojama tiesioginiam srautiniam perdavimui) arba atsisiųskite atitinkamą savo prietaiso VPN paslaugos programąAtblokuokite „Australia Open 2018“ naudodami „Sony Six“
 3. Prisijunkite prie VPN serverio Indijoje, mano IP adresas & kaip dabar galite pamatyti vietą IndijojeAtblokuokite „Australia Open 2018“ naudodami „Sony Six“
 4. Atidarykite naršyklės langą ir eikite į „Sony Six“Atblokuokite „Australia Open 2018“ naudodami „Sony Six“

Dabar turėtumėte galėti pasiekti „Sony Six“ svetainę ir visas jos funkcijas, mėgautis tiesiogine transliacija!

Atblokuokite „Australian Open 2018“ septyniuose tinkluose

„Seven Network“ yra oficialus „Australian Open Grand Slam 2018“ transliuotojas, tačiau prieinamas tik australams & Naujosios Zelandijos auditorija. Norėdami atblokuoti septynių tinklą, ką reikia padaryti:

 1. Prisiregistruokite prie VPN paslaugos
 2. Konfigūruokite VPN rankiniu būdu (rekomenduojama tiesioginiam srautiniam perdavimui) arba atsisiųskite VPN teikėją’s programa
 3. Prisijunkite prie Australijos VPN serverioAtblokuokite „Australian Open 2018“ septyniuose tinkluose
 4. Atidarykite naršyklės tinklalapį ir eikite į „Seven Network“
 5. Priimkite pasirodžiusį vietos užklausos pranešimą, spustelėkite LeistiAtblokuokite „Australian Open 2018“ septyniuose tinkluose

Mėgaukitės „Australian Open 2018“ tiesiogiai!

Atblokuokite „Australian Open 2018“ septyniuose tinkluose

Išvada

Visi „Australian Open 2018“ renginiai prasideda, nes geriausi teniso sportininkai atvyksta į Melburną tam, kad prisimintų amžių. Pasirinkite teikėją iš aukščiau pateiktos lentelės, atblokuokite mūsų siūlomus sprendimus ir stebėkite „Australian Open“ tiesiogiai internetu iš bet kurios pasaulio vietos.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me