Kaip žiūrėti / atblokuoti Plutono televiziją už JAV 2020 m

Srautinės transliacijos pasaulis greitai įvairiapusiškas, nes dauguma žmonių dabar renkasi laidų pjovimo parinktis, kad padidintų žiūrėjimo galimybių įvairovę. Nors tokios paslaugos kaip „Netflix“. „Hulu“, „SlingTV“ ir „DirecTV“ dabar valdo kainą šioje srityje, visos jos yra mokamos. Taigi, jei norite naudotis nemokama srautinio perdavimo paslauga su unikaliu modeliu, tuomet tikrai norėtumėte žinoti, kaip galite žiūrėti „PlutoTV“.

Bet jūs negalite gauti prieigos prie visos paslaugos už JAV ribų, jei nenaudojate patikimo VPN iš mūsų minėto VPN sąrašo, kad išvengtumėte geografinių apribojimų svetainėje!

Taigi čia yra mūsų vadovas, kaip žiūrėti „Plutono“ televiziją iš JAV, įskaitant pačios paslaugos apžvalgas, jos siūlomus kanalus, VPN draudimą svetainėje, programų apžvalgas, apeinant geografinius apribojimus pasiekti daugiau kanalų ir dar daugiau, rašo BestVPN.co!

Žiūrėti / atblokuoti „PlutoTV“ už JAV ribų

 1. Plutono televizijos trūkstamų kanalų
 2. Plutono TV VPT draudimas
 3. Kaip atblokuoti / pasiekti / naudoti Plutono televiziją už JAV ribų
 4. Kaip žiūrėti „Plutono“ televiziją „Apple TV“
 5. Kaip žiūrėti Plutono televiziją Roku

Plutono televizijos trūkstamų kanalų

Siūlydamas netradicines tiesioginės televizijos galimybes, išsamią filmų ir TV laidų biblioteką ir netgi internetines radijo ir muzikos transliacijas, tai taip pat nemokamai, „PlutoTV“ sparčiai populiarėjo kaip viena iš svarbiausių srautinių svetainių internete..

Tačiau šiai paslaugai šiuo metu taip pat gali būti skirtas labiausiai erzinantis dalykas internete, t. Y. Geografiniai apribojimai.

„PlutoTV“ teikia dvi skirtingas savo paslaugos versijas, iš kurių viena skirta JAV gyventojams, o kita - tarptautiniams žiūrovams. Tačiau tarptautinė paslaugos versija neturi nieko, kas galėtų jus sudominti.

Jame yra labai nedaug kanalų ir dauguma jų yra tiesiog įžūlūs, t. Y. Tiesiog ten, kad užpildytų skaičius.

Iš kitos pusės, JAV „Plutono TV“ versija yra ta, kurioje galite tiksliai žinoti, kodėl ši paslauga yra tokia populiari ir verta ją registruoti.

kaip žiūrėti Plutono televizijos trūkstamus kanalus

Plutono televizijos trūkstamų kanalų 2

Čia yra sąrašas kai kurių kanalų, kurie pasiekiami tik „Pluto TV US“:

 1. Plutono TV filmai
 2. Plutono TV filmai 2
 3. Įniršio pliūpsniai
 4. Siaubas 24/7
 5. Plutono TV drama
 6. Plutono TV komedija
 7. NBC žinios & MSNBC
 8. CNBC
 9. „Sky News“
 10. „Bloomberg“ televizija
 11. „Fox Sports“
 12. „Red Bull“ televizorius
 13. Plutono televizijos sportas
 14. Imtynių imtynės
 15. Kova
 16. „Surf“ kanalas
 17. Mokslo televizija
 18. „DocuTV“
 19. CNET
 20. Anime visą dieną

Sąraše nėra tik šių kanalų, nes dauguma „Plutono TV“ siūlomų kanalų yra prieinami tik JAV.

Autorių teisių įstatymai, reglamentuojantys šiuos kanalus internetiniame domene, neleidžia „Pluto TV“ siūlyti šių kanalų iš IS ribų.

Vienintelis patikimas būdas pasiteisinti šia puikia paslauga yra įsigyti VPN paslaugą ir atblokuoti paslaugos geografinius apribojimus. Apie tai plačiau papasakosiu artimiausiose keliose eilutėse.

Kaip žiūrėti / atblokuoti Plutono televiziją už JAV 2020 m

Plutono TV VPT draudimas

Šiais laikais populiariausios srautinio perdavimo svetainės savo svetainėse naudoja VPN. Labiausiai žinomas toks draudimas galioja „Netflix“, kuris nustato, kad VPN naudojate beveik akimirksniu, jei jūsų užsisakytas VPN teikėjas neveikia’t neturi galimybės apeiti VPN draudimą.

Skaitykite: „Netflix“ VPN draudimas

Ir tai’Tai ne tik „Netflix“, bet ir VPN draudimas yra daugelyje kitų transliavimo paslaugų, tokių kaip „BBC iPlayer“. Bet ar Plutono televizija ją taip pat turi??

Plutono TV VPT draudimas

Na, patikrinęs ir išanalizavęs jį visais aspektais, galiu užtikrintai pasakyti, kad Plutono televizija to nedaro’Šiuo metu negalioja VPN draudimas. Tai gali reikšti, kad VPN, leidžiančių jums apeiti Plutono TV geografinius apribojimus, yra šiek tiek didesnis nei tų, kurie gali tą patį padaryti tokiose paslaugose kaip Netflix ir BBC iPlayer. Bet vis tiek atminkite, kad atblokavimas yra pakankamai geras, kad būtų galima apsvarstyti galimybę naudoti pigų VPN kartu su srautinio perdavimo paslauga.

Prieš užsiregistruodami VPN tarnyboje, pažvelkite į tokius dalykus kaip greitis, našumas, turimų saugos funkcijų sąrašas.

Suderinamų įrenginių su Plutono televizoriumi sąrašas

„Plutono“ televizija siūlo suderinamumą su įvairiausiais įrenginiais, iš kurių atsisiunčiau „Windows“ klientą, kuris buvo daug geresnis ir patogesnis vartotojui nei interneto paslauga..

„Window“ klientas yra labiau televizinis nei įprasta OTT paslauga. Nėra miniatiūrų, blokuojamų plytelių, rekomenduojamų rodymo juostų ir kt., Kurios yra bendros kitų transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Hulu“, bruožų..

Suderinamų įrenginių su Plutono televizoriumi sąrašas

Sveiki, ten buvo Timas Cookas, atsitiktinai kalbėdamas apie duomenis ir privatumą, todėl pagalvojau, kodėl gi ne pasidalinti šiuo dalyku su jūsų vaikinais. Jei „Apple“ nori apsaugoti vartotojų duomenis, tai yra vienas geriausių dalykų, dėl kurių galime jaustis saugesni internete.

Grįžtant prie „Plutono TV“, čia yra visas sąrašas prietaisų ir OS, kuriuos šiuo metu palaiko „Plutono TV“:

 • „iOS“ mobiliesiems & tablėtė
 • „Android“ mobiliesiems & tablėtė
 • „Android TV“ (įvairi)
 • „Google Chromecast“
 • „Chrome“ žiniatinklio programa
 • „Amazon Kindle“ / ugnies tabletės
 • „Amazon Fire Tv + Fire TV“ lazdelė
 • „Roku“ įrenginiai + „Roku“ televizija
 • „Apple TV“ (4 kartos)
 • PS4

Pastaba: Galite atblokuoti „Plutono TV“ bet kuriame įrenginyje naudodami VPN programas, prieinamas visoms platformoms!

Kaip atblokuoti / pasiekti / naudoti Plutono televiziją už JAV ribų

Nors daugelis žmonių žino, kad VPT gali leisti jums apeiti geografinius apribojimus, dauguma jų to nedaro’Nežinau, kad tik keli patikimi paslaugų teikėjai siūlo paslaugą, kuri iš tikrųjų gali atitikti tą sąskaitą.

Beveik visos nemokamos VPN paslaugos, kaip ir dauguma mokamų paslaugų, negali apeiti geografinių apribojimų daugelyje svetainių, tokių kaip „Plutono TV“..

Ir nors jūs dabar negalite peržvelgti visų šimtų rinkoje esančių VPN, kad patikrintumėte, kurie iš jų veikia puikiai „Plutono“ televizijoje, o kurie ne, aš jau išbandžiau tuos VPN, kurie gali patikimai atblokuokite „Plutono“ televizorių ir pasiūlykite geriausią spartą, kad palaikytumėte aukščiausią srautinio perdavimo kokybę svetainėje.

 1. Čia yra žingsnis po žingsnio procesas, kaip galite atblokuoti ar pasiekti „Plutono TV“ iš JAV, naudodamiesi patikima VPN paslauga:
 2. Iš sąrašo, pateikto šio sąrankos vadovo pabaigoje, pasirinkite geriausią „Plutono TV“ VPT
 3. Mokėkite už savo kainų planus ir gaukite vartotojo kredencialus el. Paštu
 4. Atsisiųskite suderinamą VPN klientą, priklausomai nuo jūsų OS
 5. Atidarykite „Pluto.tv/watch“ arba atsisiųskite „Pluto TV“ programą į savo įrenginį. Abu jie dirba ir be dainų, tačiau geriausia, kad jūs užsiregistruojate, kad paslauga būtų daug lengviau vykdoma
 6. Mėgautis 100+ tiesioginius kanalus ir skirti filmų bei TV bibliotekas „Plutono TV“!

Kaip žiūrėti / atblokuoti Plutono televiziją už JAV 2020 m

Kaip žiūrėti „Plutono“ televiziją „Apple TV“

Remiantis mano analize, „Plutono“ televizija yra tokia paslauga, kad ji turėtų būti iš anksto įdiegta į visų tipų televizorius ir srautinio perdavimo įrenginius. Tai tiesiog nuostabu, kaip ši nemokama paslauga gali pasiūlyti jums tiek daug pramogų vos vienu mygtuko paspaudimu. Bet kadangi dauguma televizijos ir srautinių įrenginių kūrėjų ir kūrėjų prieglobsčio neranda’dar nepadarę šios nuostabios paslaugos įprasto pramogų repertuaro dalį, turite ją įdiegti kaip dabar!

 1. „Apple TV“ štai koks yra paprastas „Plutono TV“ diegimo procesas:
 2. „Apple TV“ pagrindiniame ekrane atidarykite „App Store“
 3. Eikite skirtuko „Teminiai“ lape ir ieškokite „Plutono TV“ programos
 4. Paieškos rezultatuose spustelėkite „Plutono TV“ piktogramą ir tiesiog spustelėkite “Gaukite” pradėti atsisiuntimo ir diegimo procesą

Įsitikinkite, kad naudojate VPN paslaugą, kad atblokuotumėte visus populiarius kanalus ir filmų bei TV laidų biblioteką. Dabar dauguma VPN siūlo „Apple TV“ skirtas „iOS“ programas, taigi jūs laimėjote’Įdiegus mėgstamą VPN nėra daug sunkumų, tačiau jei vis tiek norite gauti daugiau prieigos prie daugiau diegimo būdų, galite perskaityti mūsų „Geriausio„ Apple TV “VPN“ vadovą.

Kaip žiūrėti „Plutono“ televiziją „Apple TV“

Tačiau aš ne’eikite šiuo keliu į „Apple TV“ transliuoti Plutono televiziją, nes ji man atrodo šiek tiek sudėtinga. Daug patogesnis būdas pasiekti „Plutono“ televiziją yra „AirPlay“ režimas jūsų „iPhone“.

Čia norėčiau paminėti, kad jei nusipirkote „Apple TV“ neturėdami „iPhone“, jums trūksta daug daugiau funkcijų ir lengvumo, nei įsivaizduojate. „Apple“ ekosistema yra sujungta ir nieko iš jos nepatenka į sąskaitą tiek, kiek tai daro patys „Apple“ įrenginiai.

 1. Įdiekite „Pluto TV iOS“ programą į savo „iPhone“ ir paleiskite ją
 2. Taigi, čia yra „Airplay“ metodas žiūrėti „Plutono“ televiziją „Apple TV“:
 3. Paprasčiausiai eikite į „iPhone“ ar net „iPad“ valdymo centrą
 4. Čia pamatysite monitoriaus formos piktogramą, spustelėkite ją
 5. Jei jūsų „iPhone“ yra prijungtas prie to paties „Wi-Fi“ tinklo kaip ir jūsų „Apple TV“, tada lengvai pamatysite „Apple TV“ sąraše, kuris dabar rodomas jūsų ekrane.
 6. Pasirinkite „Apple TV“ ir pažiūrėkite, ar jūsų „Apple TV“ neatsirado prieigos kodas. Jei tai atsitiks, pasirinkite prieigos kodą ir dar kartą įveskite jį į savo „iPhone“ televizorių, kad būtų nepriekaištingai suporuotas

Aš tiesiog myliu šį metodą dėl jo intensyvaus patogumo. Panašu, kad aš čia nieko neveikiu, o per „iPhone“ jaučiasi daug lengviau, nei pati „Apple TV“ parinktis..

Kaip žiūrėti Plutono televiziją Roku

Jei turite „Roku“, tada „Pluto“ televizija tikrai yra viena iš geriausių nemokamų OTT srautinio perdavimo programų, nuo kurios galite pradėti, ir atsisiuntimo bei diegimo priekyje taip pat nėra jokių rūpesčių..

Jums tiesiog reikia įsitikinti, kad jūsų „Roku“ atitinka bent jau 7 ar naujesnės versijos programinės įrangos kriterijus, kad „Pluto“ televizija tinkamai veiktų.

Kaip žiūrėti Plutono televiziją Roku

Štai kaip galite per minutę patogiai įdiegti „Pluto TV“ savo „Roku“ įrenginyje:

 1. Paleiskite savo „Roku“ įrenginį ir eikite į jį namuose paspausdami mygtuką „Pagrindinis“
 2. Čia pamatysite variantą pavadinimu “Transliacijos kanalai”. Spustelėkite jį
 3. Dabar pasirinkite “Ieškokite kanalų” ir įveskite “Plutono televizorius”
 4. Dabar „Channel“ parduotuvė gaus programą. Kai tik „Plutono programa“ pasirodys pasirinktyse, tiesiog pereikite prie jos ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką Gerai
 5. Dabar tiesiog spustelėkite “Pridėti kanalą” pridėti „Plutono TV“ prie savo „Roku“ kanalų!
 6. Mėgaukitės geriausiomis „Plutono“ televizoriais savo „Roku“!

Čia jūs turite atkreipti dėmesį, kad Roku to nedaro’t nesiūlo integruotų VPN funkcijų, todėl geriausias būdas naudoti VPN Roku yra sukurti VPN palaikomą „Hotspot“ ar net įdiegti VPN pačiame maršrutizatoriuje. Daugiau tokių metodų galite rasti mūsų „Roku VPN“ vadove.

Kaip žiūrėti „Plutono“ televiziją naudojant „Xbox One“ / 360 ir PS4

Panašiai kaip nišinės transliacijos įrenginiuose, tokiuose kaip „Apple TV“ ir „Roku“, daugelis vartotojų teiravosi, ar jie gali žiūrėti „Pluto“ televiziją tam skirtose žaidimų pultose, ar ne. Na, tam reikia išsamaus paaiškinimo, todėl čia pateiksiu atskirai vieną iš dviejų populiariausių žaidimų konsolių:

Plutono televizija per PS4

Anksčiau Plutono televizija to nedarė’„PS4“ neturi tam skirtos programos ir vis tiek jos įrenginių palaikymo puslapis neturi’t parodyti, kad šiuo metu siūlomas oficialus suderinamumas su platforma. Tačiau programą dabar galima rasti „Playstation“ parduotuvėje.

Taigi, jei norite, kad jūsų „PS4“ konsolėje būtų „Pluto TV“ programa, tiesiog eikite į jų programų parduotuvę, ieškokite „Plutono TV“ ir atsisiųskite bei įdiekite ją į savo įrenginį. Taip nėra’nereikia net prenumeratos ar prisijungimo proceso, nes „Pluto“ televizija to nedaro’nereikia nieko panašaus.

Jei esate ne iš JAV ir norite, kad „Pluto“ televizija ir kitos panašios transliacijos paslaugos būtų atjungtos jūsų konsolėje, turėsite vadovautis mūsų specialiojo vadovo PS4 VPN gairėmis..

Plutono televizorius „Xbox One“ / 360

Anksčiau „Xbox one“ konsolėje parduotuvėse buvo „Pluto TV“ programa, tačiau dabar ji buvo pašalinta iš oficialios programų parduotuvės. Ne, nėra jokio būdo, kaip ją iš naujo įkelti iš įrenginio, todėl gali tekti palaukti, kol vėl pasirodys oficiali programa, kad galėtumėte ja naudotis.

Iki tol jūs vis dar galite žiūrėti „Plutono“ televiziją per daugybę kitų palaikomų įrenginių, išvardytų jo palaikymo svetainėje.

Plutono TV VPT „Reddit“ apžvalgos

Aš negalėjau’t svarbių „Reddit“ gijų, kai vartotojai kalbėjo apie paslaugos atblokavimą už JAV ribų, naudodami geriausius „vpn reddit“ ar net kitus įrankius, pavyzdžiui, tarpinį serverį. Vieninteliai, kuriuos galėjau rasti, kalbėjo apie tai, kaip galite geriau naudotis paslauga, naudodami skirtingas jos funkcijas, pvz. vienas vartotojas paminėjo, kaip “Slėpti kanalą” parinktis gali leisti jums įsitikinti, kad sąsajoje pasirodė tik jūsų mėgstamiausi kanalai.

Komentaras iš diskusijos jabberwock101’komentarą iš diskusijos "Kiekvienas, kuris namuose naudojasi Plutono televizija?".

DUK:

Ar Plutono televizija turi vietinius kanalus?

Taip, jei esate JAV, tada Plutono televizijoje yra daug vietinių kanalų, tokių kaip NBC, „Sky News“, „Bloomberg“ ir kt..

Ar Plutono televizija nemokama Roku?

Taip! „Plutono“ televizija yra ne tik nemokama „Roku“, bet ir nemokama visose platformose, nes paslauga uždirba pajamas pateikdama skelbimus savo vaizdo įrašų turinyje, o ne pagal prenumeratos modelį..

Kokius kanalus galima rasti Plutono televizijoje?

Nuo 2018 m. Spalio mėn. „Pluto“ televizija siūlo išsamų 100 ir daugiau kanalų sąrašą, įskaitant tokius žanrus kaip „Naujienos“, „Sportas“, „Pramogos“, „Mokslas“. Jis taip pat siūlo specialius kanalus filmams pagal pareikalavimą ir TV laidas, taip pat keletą keistų kanalų, skirtų tik tokioms populiarioms laidoms kaip „Fail Army“ ir „Wipeout“..

Išvada

Plutono televizija surinko įspūdingą beveik 6 milijonų aktyvių vartotojų sekimą visame pasaulyje, nes ji skiriasi nuo kitų įprastų OTT paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Sling TV“..

Tai nemokama ir nepaprastai patogi vartotojui, be to, ji siūlo savitą paslaugą, labiau primenančią tradicinę televiziją, tokiu būdu suteikdama šiai paslaugai galimybę užimti savo ypatingą vietą internetinio transliavimo pasaulyje..

Jei jūs gyvenate ne JAV, tada „Plutono“ TV VPN gali leisti jums pasiekti geriausius kanalus ir filmų bei TV laidų bibliotekas vienoje pragaro pusėje..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me