Kaip žiūrėti / atblokuoti DC universitetą už JAV ribų – paprastas vadovas

„DC Universe“ ką tik paleista 2018 m. Rugsėjo mėn., Jos gerbėjai yra ekstazės dalyviai.

Dabar visą su franšize susijusį turinį galite žiūrėti tik šioje puikioje transliacijos platformoje, turinį, kurį jūs laimėjote’nereikia žiūrėti kitur. Taip, net ne „Netflix“.

Bet ar žinote, kad DC Universe yra ribotas geografinis už JAV ribų?

Ar žinote, kaip galite prie jo prieiti??

Čia yra mūsų specialus vadovas, kaip žiūrėti / atblokuoti DC Visatą už JAV ribų, įskaitant tris geriausius tam skirtus VPT, geriausius „vpn Reddit“ atsiliepimus ir dar daugiau!

Kokių šalių DC universe paslaugos yra prieinamos dabar už JAV ribų?

Betmenas, kas nors Supermenas? Jei prieglobstis’Negirdėjau šių vardų kada nors, patikėsiu, kad esi tik ateivis, apsilankęs šioje planetoje per savo vasaros atostogas.

Šie personažai ir daugelis kitų populiarių yra DC komiksų franšizės dalis ir, išskyrus „Marvel“, DC yra didžiausias toks prekės ženklas pasaulyje.

Dabar ji atidarė savo transliacijos svetainę pavadinimu „DC Universe“, kurioje galite rasti visus filmus, laidas, skaitmeninius komiksus, komentarų skyrių ir forumus ar iš esmės bet ką, kas susiję su veikėjais, priklausančiais franšizei..

Taip, „Netflix“ yra turbūt pirmasis jūsų pasirinkimas, kai kalbama apie srautinio perdavimo platformas, o jūsų antrasis geras pasirinkimas gali būti „Amazon Prime“, tačiau „DC Universe“ skirtingai nei abi šios populiarios svetainės.

Žinoma, funkcionalumas ir idėja yra vienodi, tačiau turinys bus visiškai skirtingas.

„DC Universe“ yra skirtas labai atsidavusiam žanrui, susijusiam tik su savo personažais ir siužetais, paimtais iš komiksų knygų.

DC franšizės gerbėjų skaičius yra fenomenalus visame pasaulyje, todėl pradėti tokią paslaugą buvo tikrai gera idėja.

Bet palauk ten’s laimikis.

Kaip ir visus gerus dalykus, „DC Universe“ galima įsigyti tik JAV.

Kaip žiūrėti / atblokuoti DC universitetą už JAV ribų

Tai turi prasmę, nes daugiausiai franšizės gerbėjų yra šalyje.

Tačiau franšizės gerbėjams už pasaulio ribų tai rimtai kenkia.

Bet nesijaudink, nes kaip visada, aš tau parodysiu, kaip atblokuoti DC Visatą už JAV ribų, kaip ir aš’tai padaryta su kitomis nesuskaičiuojamomis tokiomis platformomis, t. y. padedant VPN ar specialiems serveriams.

Geriausias VPN, skirtas stebėti DC visatą už JAV ribų

Kaip jau sakiau anksčiau, DC Universe galima lengvai atblokuoti ir žiūrėti už JAV ribų, net jei naudojate VPN, tačiau ar žinote, kuris VPN iš tikrųjų tai padarys už jus?

Neteisingai?

Na, čia yra 3 geriausi VPN, kuriuos aš išbandžiau kartu su DC Universe nuo 2019 m. Ir jie tikrai gali puikiai atlikti darbą.

„ExpressVPN“

Tai rimtai nesąmonė. Nėra tokios transliacijos platformos, kurios šis žvaigždžių teikėjas negalėtų atblokuoti. Nuo „Netflix“ iki UFC kovų, aš rekomenduoju „ExpressVPN“ viskam, ką norite žiūrėti, jei jo geografiškai ribotas ir negalimas pasiekti be VPN.

Geriausias VPN, skirtas stebėti DC visatą už JAV ribų

Norėdami pateikti trumpą informaciją apie šį teikėją, ji turi daugiau nei 2000 serverių, karinio lygio šifravimą, daugybę klientų programų, „OpenVPN“ protokolo palaikymą, nulio registravimo politiką ir dar daugiau.

Tačiau svarbiausia, kad JAV serverių parkas yra vienas geriausių versle. Jums tiesiog reikia prisijungti prie bet ko ir pradėti transliuoti DC Visatą. Taip, taip paprasta.

Tai’Be abejo, jis yra šiek tiek brangesnis, palyginti su likusiais dalykais, tačiau jis vertas jūsų kiekvieno cento.

Argumentai už

 • Panaikinamas visų JAV srautinių svetainių blokavimas
 • Virš 2000 serverių
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Galimi specialūs srautinių transliavimo įrenginių, tokių kaip „Firestick“, klientai
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas

Minusai

 • Brangūs planai

PureVPN

Dar viena puiki VPN paslauga visiems tiems srautinių transliuotojų tinklams, kurie nori atblokuoti JAV turinį, pavyzdžiui, „DC Universe“ paslauga, yra „PureVPN“..

Teikėjas nėra žinomas tiek dėl savo saugumo, kiek jis’„S“ už galimybę suteikti geriausią transliavimo patirtį tarp visų teikėjų.

Jis turi visas reikiamas funkcijas, tokias kaip karinio lygio šifravimas, 2000 ir daugiau serverių, suderinamos kliento programos, tiesioginio pokalbio palaikymas, „kill“ jungiklis ir dar daugiau.

Kokios šalys yra „DC Universe“ paslaugos šiuo metu prieinamos už JAV ribų

Ką’Dar geriau, kad „PureVPN“ taip pat siūlo jums galimybę užsitikrinti savo IP. Tokiu būdu jūs pašalinsite visas problemas, susijusias su serverių parko dalijimusi, kaip įprastuose VPN paslaugų planuose, pvz., Mažas greitis, uždrausti serveriai ir tt.

Be to, „PureVPN“ yra pigus, pigus. Tai tarsi siūloma už mažiau nei pusę „ExpressVPN“ kainos’abonementas, kai kurie planai yra dar pigesni. Taigi, kad’ai tikras smūgis.

Turintiems „DC Universe“ entuziastų, turinčių biudžetą, tai yra aukščiausios kokybės paslauga, kurios tikrai turėtumėte kreiptis.

Argumentai už

 • 2000 serverių daugiau nei 160 šalių
 • Atblokuoja „DC Universe“ iš išorės JAV
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas Paskirtas IP prieinamas
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Pigūs planai

Minusai

 • Saugo kai kuriuos ryšio laiko žymos žurnalus

„NordVPN“

Daugiau nei 5000 serverių ir skaičiavimo, „NordVPN“ nepaliko nė vieno akmens, kuris siūlo išskirtines galimybes srautinių transliuotojų visame pasaulyje teikiamoms galimybėms. Greitas greitis yra jo pranašumas, o saugumas visada atsiskleidžia.

Ir vėl čia pamiegau dėl visų bendrų savybių, bet žinok, kad „NordVPN“ yra gavęs viską, kaip visa kita, pvz. karinio lygio šifravimas, nulio registravimo politika ir kt.

„DC Universe Online Reddit“

„DC Universe“ atjungiau gana lengvai, naudodamas „NordVPN“, ir patirtis buvo tokia nepriekaištinga, kokią aš gaunu kiekvieną kartą..

Kalbant apie kainą, „NordVPN“ nėra per brangus, tačiau jam trūksta biudžeto.

Argumentai už

 • 5000 ir daugiau serverių visame pasaulyje
 • Galimos kelios kliento programos
 • Įperkami planai
 • „OpenVPN“ protokolo palaikymas

Galimos papildomos saugos funkcijos, tokios kaip „DoubleVPN“

Minusai

 • Tiesioginių pokalbių palaikymas negalimas

Visi šie trys teikėjai yra puikūs, tačiau jie turi keletą nedidelių rezultatų skirtumų. Tai’viso techninio žargono, todėl leiskite man jums lengviau suprasti ir galų gale priimti sprendimą remiantis tuo.

„ExpressVPN“: Stabilus

PureVPN: Pigiai

„NordVPN“: Apkrauta savybėmis.

DC Universe gali būti atblokuotas bet kurio trio, bet galiausiai tai priklauso nuo to, ko ieškote.

Kaip žiūrėti / atblokuoti / pasiekti DC Visatą už JAV ribų

Jei pasirinkote bet kurį iš aukščiau pateiktų paslaugų teikėjų, atlikdami šiuos paprastus veiksmus galite atblokuoti DC Universe už JAV ribų. Pateikiu „ExpressVPN“ kaip pavyzdį:

 1. Eikite į teikėją’svetainėje ir pasirinkite kainų planą
 2. Sumokėkite už prenumeratą ir gaukite vartotojo kredencialus
 3. Atsisiųskite suderinamą programos klientą, kaip atsisiųsčiau „ExpressVPN“’„Windows“ klientas„expressvpn“ nuolatinės srovės visatai
 4. Prisijunkite prie bet kurio JAV serverio (tai gali skirtis nuo „Pure“ ir „Nord“, nes jūs turite paklausti jų palaikymo, kurie serveriai veikia su „DC Universe“) ir „DC Universe“ bus lengvai prieinami.!

nuolatinės srovės visata

„DC Universe Online Reddit“

Šiomis dienomis veiksmas vyksta „Reddit“. Aš turiu omenyje, kad iš šios platformos gaunu visas svarbiausias savo naujienas.

Ar tai būtų velykinis kiaušinis naujoje laidoje, ar geriausi atsiliepimai apie tam tikrą paslaugą ar problemą, „Reddit“ yra jūsų vieta.

Taigi, nuvykau ten išsiaiškinti, kokie VPN vartotojai yra labiausiai patenkinti, kai reikia atjungti DC Visatą už JAV ribų.

Tačiau mano nuostabai, aš neradau nieko, išskyrus keletą trumpalaikių minėjimų apie tai, kaip VPN gali būti naudojami norint atblokuoti DC Visatą Australijoje. Tačiau išskyrus tai, nebuvo paminėta geriausių VPN.

Išvada

Taigi, jei paklaustumėte manęs, kokiais kitais būdais galite žiūrėti DC Visatą už JAV ribų, aš atsakyčiau, kad nė vieno. VPN yra vienintelis tikras dalykas, kai reikia atblokuoti, o likusios galimybės, tokios kaip tarpiniai serveriai, nereikia’tomis dienomis faktiškai dirba.

Šiomis dienomis srautinės svetainės tapo stratosferinės, o prenumeratos plūsta kaip niekur. „DC Universe“ galbūt tarnaus tam skirtą žanrą, tačiau jo tikslas - pasiekti milijonus prenumeratorių 2019 m., Taigi, jei norite prisijungti prie juostinio vagono, padarykite tai dabar!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me