Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ naudojant VPN – lengvas sąrankos vadovas „Android“ ir „Mac“ įrenginiams

Visiems, kurie mėgsta žiūrėti „Netflix“, čia yra pilnavertis vadovas, kaip žiūrėti „American Netflix“, įskaitant informaciją apie „Netflix“ VPN draudimą, geriausius VPN, kurie vis dar veikia atjungdami svetainę, VPT, kurie’darbas, kaip pasiekti „Netflix“ JAV biblioteką iš įvairių regionų ir dar daugiau naudojant geriausią VPN!

„Netflix“ yra pasaulis’mėgstamiausia srautinio perdavimo svetainė, kuri iš esmės pakeitė mūsų pramogų vartojimą. Tai sukėlė besaikio žiūrėjimo fenomeną per ypač priklausomybę sukeliančias laidas, kurios yra žymiai geresnės nei tai, ką šiuo metu siūlo kiti pramogų tiekėjai, pavyzdžiui, įprasti kabelinių paslaugų teikėjai..

Nepaisant viso savo populiarumo, „Netflix“ to nedaro’neleisti visiems vartotojams žiūrėti visą turinį, kurį ji turi savo bibliotekoje. Kiekviena šalis gauna skirtingą biblioteką dėl autorių teisių įsipareigojimų, kuriuos turi tenkinti „Netflix“. Tai reiškė, kad „Netflix“ vartotojai iš kitų šalių negali žiūrėti visų televizijos programų, filmų ir animacijos, kurios yra JAV „Netflix“ bibliotekoje..

Šiems geografiniams apribojimams apeiti buvo naudojami nemokami „Netflix“ VPN, tačiau tada „Netflix“ taip pat įgyvendino VPN draudimą, taip padarydami griežtesnius nei bet kada anksčiau apribojimus. Vis tik tik geriausias VPN gali leisti jums apeiti geografinius apribojimus ir lengvai pasiekti „American Netflix“.

Contents

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ – turinio lentelė

 1. Naujausia „American Netflix“ biblioteka, skirta „Binge Watchers“
 2. Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix 2023“
 3. Geriausias VPT žiūrėti amerikietišką „Netflix“
 4. Funkcijos, kurias reikia ieškoti geriausiame VPT, norint žiūrėti amerikietišką „Netflix“
 5. Nemokami VPT, dirbantys su Amerikos „Netflix“
 6. Tai laimėjo VPT’neleisime žiūrėti amerikiečių „Netflix“
 7. Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ „Android“ įrenginiuose?
 8. Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ „Apple“ įrenginiuose?

Turi „Netflix“ uždraustą VPN?

„Netflix“ yra žiniasklaidos srautų milžinas ir veikia pagal „Subscription Video on Demand“ (SVOD) modelį. Bibliotekoje esantis turinys yra gaunamas iš įvairių žiniasklaidos namų, be to, didžiąją dalį jo turinio sukuria namai, t. Y. „Netflix Originals“.

Tačiau didelę šio turinio dalį sudaro geografiniai apribojimai, o tai reiškia, kad kai kuriose šalyse šis turinys galimas, bet kitose ne. „Netflix“ turi pateikti šiuos erzinančius geografinius apribojimus savo turiniui, nes ji turi apsaugoti žiniasklaidos namų, iš kurių dauguma šio turinio gauna autorių teises, autorių teises..

„Netflix“ uždraudė VPN

Tai daro „Netflix“ daug mažiau vertingą vartotojams už Amerikos ribų, kur yra geriausia „Netflix“ biblioteka. VPN vartotojai daugelį metų vengė geografinių apribojimų prisijungti prie JAV ir pasiekti Amerikos „Netflix“ biblioteką. Bet kadangi tai reiškė tą „Netflix“’Tų, kurie diegia VPN norėdami patekti į svetainę, geografiniai apribojimai yra beveik nenaudingi, „Netflix“ persikėlė į savo svetainę uždrausti VPN..

Tai iš tikrųjų reiškė, kad „Netflix“ laimėjo’t leisti vartotojams peržiūrėti turinį, kurio jų regione nėra.

VPN draudimas naudoti „Netflix“ pavertė didžiąją dalį VPN nenaudingu apeinant geografinius „Netflix“ apribojimus, tačiau tai’Tai nebūtinai reiškia, kad negalite atblokuoti svetainės geografinių apribojimų. Jūs vis tiek galite tai padaryti! Bet kad tai įvyktų, jūs turite žinoti apie vis dar veikiančius VPT ne tik apeinant geografinius apribojimus svetainėje, bet ir apeinant VPN draudimą svetainėje..

„Netflix“ identifikuoja VPN ryšį dažniausiai tikrindama, ar per daug ryšių su jo svetainėmis sukuria iš vieno IP ar labai panašių IP adresų. Kai toks spiečius bus atpažintas, „Netflix“ neleidžia tam IP / panašių IP grupei patekti į savo svetainę, taip užtikrindama VPN draudimą savo svetainėje.

Praeiti iš VPN draudimo nėra lengva, nes VPT teikėjas turi aktyviai keisti savo JAV serverius greičiau, nei „Netflix“ gali juos uždrausti, ir šiandien yra nedaug paslaugų teikėjų, kurie tai gali padaryti’laiko patikimai. Plačiau apie tai vėliau vadove.

Naujausia „American Netflix“ biblioteka, skirta „Binge Watchers“:

Tai’Akivaizdi paslaptis, kad Amerikos „Netflix“ biblioteka yra daug geresnė nei tai, ką visam pasauliui pavyksta patekti į „Netflix“. Tokios populiariausios laidos kaip „House of Cards“, „Black Mirror“, „Orange“ yra naujosios „Black“, „Stranger Things“ ir tt nėra prieinamos daugelyje skirtingų šalių „Netflix“. Tačiau Amerikos „Netflix“ biblioteka turi viską, taigi, jei jums pavyks gauti geriausią „Netflix“ VPN, kuris gali jus sujungti su amerikietiška biblioteka svetainėje, tada jūs’jūs tiesiog pataikėte į auksą!

Tam tikroje vietoje „Netflix“ pateikia tik 1/3 savo turinio, o tai labai riboja vartotojo pasirinkimą svetainėje atsižvelgiant į jo / jos peržiūros galimybes. Tai nepaprastai apgailėtina padėtis, kurioje vartotojas atsidūrė vien dėl savo buvimo vietos šiuo metu.

Bet tu ne’nereikia ilgai laikytis šios situacijos, jei pradėsite naudoti pakankamai gerą VPN, kad atblokuotumėte svetainės geografinius apribojimus, ir apeinate VPN draudimą, kad galėtumėte žiūrėti Amerikos „Netflix“ biblioteką.

Čia yra sąrašas kai kurių laidų, filmų ir net animacinių filmų, kurių nebuvo galima rasti „Netflix Australia“, kuri yra viena geriausių „Netflix“ bibliotekų po JAV.

 • Ex machina

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“

 • Gydytojas keistas

„Strange Doctor“ nėra

 • Žvaigždžių karai Paskutiniai Jedi

Žvaigždžių karai Paskutiniai Jedi nėra

 • Teismo medicinos bylų kolekcija

Teismo medicinos bylų kolekcija

 • Penny baisus

„Penny Dreadful“ nėra

 • Įtėviai

puoselėtojų nėra

 • Įstatymas ir tvarka

Teisė ir tvarka nėra

 • Skandalas

Skandalas negalimas

 • Niekinamasis aš 3

„Despicable Me 3“ nėra

 • Nusikalstami protai

Nusikalstamo proto nėra

Ieškojome šių filmų ir TV laidų „Netflix Australia“, vos pamatę pavadinimus „American Netflix“ pagrindiniame puslapyje, todėl mes’čia tiesiog subraižyti paviršių. Pavadinimai, kurių nėra tokiose vietose kaip Australija, Lenkija, Italija, Danija, Prancūzija, JK, Naujoji Zelandija, Kanada, Latvija, Vokietija ir kitos panašios šalys, gali kelis kartus suskaičiuoti tūkstančius.

Pažvelkite tik į „American Netflix“ pagrindinį puslapį, kad suprastumėte, kodėl mes tiek daug akcentuojame „Netflix“ vartotojus norėdami gauti VPN ir prisijungti prie „Netflix“ JAV, kad iš jų prenumeratų įgytume visišką naudą..

Naujausia „American Netflix“ biblioteka, skirta „Binge Watchers“

Ar matote visus filmus ir šou iš šių „American Netflix“ vaizdų, kurių nebuvo Australijos „Netflix“? Tiksliai ką mes’vėl čia kalbu!

  Kaip žiūrėti / atblokuoti Plutono televiziją už JAV 2023 m

„Netflix USA“ yra tarsi pataikymas į „Jackf“ į „Netflix“ svetainę. Galbūt užsisakėte „Netflix“ savo šalyje, bet tai yra’verta žemės riešutų, palyginti su tuo, ką galite gauti „Netflix“ JAV.

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix 2023“

Jei nesate patenkinti savo apribota „Netflix“ regionine biblioteka, kaip ir mes visi, ir norite žiūrėti, kad amerikiečių „Netflix“ galėtų žiūrėti naujausius pasirodymus, filmus ir animacinius serialus svetainėje, tada čia’Kaip tai padaryti:

 1. Pirkite prenumeratos planą su bet kuriuo iš 3 populiariausi VPT išvardytos žemiau
 2. Gaukite iš savo teikėjo vartotojo kredencialus ir įdiekite jo savąją programą
 3. Klauskite VPT’palaikymą naudojant tiesioginio pokalbio pagalbos funkciją arba iškeliant bilietą į tai, kurie serveriai yra pažymėti, kad būtų atblokuotas „Netflix US“
 4. Apsilankykite „Netflix.com“ ir mėgaukitės visiška prieiga prie „American Netflix“!

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. „NordVPN“

  „NordVPN“

  11,95 USD3.49Per mėnesį

  • 5200+ serverių 60 šalių
  • 6 vienu metu jungtys
  • Veikia su JAV / JK / JP „Netflix“
  • Puikus P2p / kankinantis pasirodymas
  • Dvigubas VPN ir svogūnas per VPN
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 70% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Geriausias VPT žiūrėti amerikietišką „Netflix“

Kaip mes jums jau sakėme šiame vadove, ne kiekvienas VPN yra tinkamas „American Netflix“ atblokavimui ir yra tam tikrų funkcijų, kurių turite ieškoti, jei norite sužinoti apie geriausius „Netflix“ VPN..

Bet mes norėjome jus išgelbėti nuo nerimo, kai patys atlikote šį išsamų ir sunkų pratimą, todėl patys sudarėme tokių VPN sąrašą. Šis sąrašas buvo sudarytas tik po to, kai mes atlikome daugybę išsamių testų, kurių metu tikrinome VPT po VPN, atlikdami visus bandymus, kad patikrintume jų sugebėjimą ir kruopštumą dirbdami siekiant atblokuoti amerikietišką „Netflix“..

Čia yra 3 populiariausi „Netflix“ VPN kuriuos galime drąsiai rekomenduoti jums atlikę bandymus:

1. PureVPN:

Ko gero, geriausias VPT ten, kur reikia panaikinti bet kokius geografinius apribojimus. Nepaisant to, ar „BBC iPlayer“, „Hulu“ ar net amerikietiškas „Netflix“, „PureVPN“ niekada nenuvils. Tam skirta komanda visada stengiasi užtikrinti, kad vartotojai naudotųsi patikima atblokavimo patirtimi, o visi jos skirti serveriai, skirti atblokuoti geografinius apribojimus, yra tinkamai naudojami.

Geriausias VPT žiūrėti amerikietišką „Netflix“

Ką’Dar daugiau yra tai, kad „PureVPN“ siūlo ypač greitą tiesioginių pokalbių palaikymą, per kurį jūs galite daugiau sužinoti apie šiuos serverius. Šio VPN saugumo lygis taip pat yra labai aukštas, nes jis siūlo AES-256 šifravimą ir kelių protokolų palaikymą, įskaitant „OpenVPN“..

Jis taip pat siūlo kitas aukšto lygio saugos funkcijas, tokias kaip dvigubas VPN ir svogūnas per VPN, kurios gali būti labai naudingos atliekant kitas veiklas, tokias kaip „Torrenting“ ir P2P dalijimasis..

Be to, ji taip pat turi padalytą tuneliavimo funkciją, leidžiančią nukreipti tik dalį srauto per jo VPN, o likusią dalį be jos.

Kainų planai yra vienas pagrįstiausių ir pigiausių VPT tarp geriausių dienos paslaugų teikėjų, o 5 metų prenumeratos planas kainuoja vos 99,00 USD. Tu laimėjai’Geriau už geriausią „Netflix“ VPT įsigysite geresnę kainą nei jūs’vėl lankotės šiame VPN.

 • Mėnesinė prenumerata: 10,95 USD sumokėta vieną kartą
 • Metinė prenumerata: 5,81 USD / mėn. (69,72 USD mokama vieną kartą)
 • 5 metų prenumerata: 1,65 USD / mėn. (99 USD mokama vieną kartą)

purevpn kainų peržiūra

Argumentai už

 • Labai įperkami kainų planai kaip „Netflix“ JAV VPN
 • 2000 serverių vietų
 • Geriausias tiesioginių pokalbių palaikymas visoms techninėms rekomendacijoms
 • Speciali paslauga „American Netflix“
 • Padalintas tunelis
 • Greitas greitis

Minusai

 • Kartais turite pasitikrinti naujausio JAV serverio palaikymą, kad galėtumėte atblokuoti „American Netflix“, nes jis nuolat keičia šiuos serverius, kad paslauga būtų patikima.

aplankyti teikėją

2. „NordVPN“:

Galinga ir labai patikima paslauga „NordVPN“ taip pat gali lengvai atblokuoti amerikietišką „Netflix“. Geriausia „NordVPN“ dalis yra ta, kad jo siūlomos prastovos yra žymiai trumpos, kad suteiktumėte maksimalų ekrano laiką su mažiausiu gedimų aptarnavimu..

„NordVPN“ skirtas JAV „Netflix“

„NordVPN“ siūlomas šifravimas yra AES-256, kuris suteikia jums pranašumų jūsų duomenų apsaugos srityje, nes beveik neįmanoma nutraukti šifravimo ir užfiksuoti jūsų duomenų..

Šis teikėjas taip pat siūlo daugybę vietinių klientų, apimančių beveik visas populiarias operacines sistemas, tokias kaip „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir kt. Taip pat teikia paramą nišiniams įrenginiams, tokiems kaip „Roku“ ir maršrutizatoriams..

Serverių infrastruktūrą „NordVPN“ dabar sudaro daugiau nei 4800 serverių tinkle, apimančiame platų pasaulio kraštą. Tai reiškia, kad jūs galite ne tik atblokuoti amerikietišką „Netflix“, bet ir pasidomėti apie kitų šalių svetainių geografinius apribojimus. Pvz. su „NordVPN Netflix“ to nepadarė’Nesvarbu, ar norite pasiekti „American Netflix“, ar vokišką „Netflix“, VPT veikia vienodai gerai atlikdamas abi užduotis.

Kainų planavimo planas prieš kurį laiką buvo prieinamas, tačiau panašu, kad „NordVPN“ iš savo sąrašo pašalino labiau prieinamą 3 metų kainų planą ir dabar turime tik šiuos planus:

 • Mėnesinė prenumerata: Vieną kartą atsiskaityta 11,99 USD
 • Metinė prenumerata: Vieną kartą atsiskaityta 83,88 USD
 • 3 metų prenumerata: Vieną kartą sumokėta 125,64 USD

Tai yra šiek tiek brangiau, tačiau jei norite patys užsiprenumeruoti „NordVPN“ prenumeratą, rinkitės 3 metų planą, nes jis’s yra labiausiai prieinamas šiame sąraše.

Prenumeratos, kurias siūlo „NordVPN“

Argumentai už

 • Siūlo JAV serverius, skirtus atblokuoti amerikietišką „Netflix“
 • Svogūnai per VPN
 • Nulio registravimo politika
 • Nemokamas bandymas 3 dienas
 • „Bitcoin“ mokėjimo galimybė
 • Greitas greitis

Minusai

 • Tiesioginis pokalbis to nedaro’t egzistuoja. Jei norite išspręsti problemas, turite sugeneruoti bilietus

aplankyti teikėją

3. „ExpressVPN“:

Šis VPN teikėjas yra mėgstamiausias vartotojas dėl savo nuolatinio vientisumo ir puikių, kaip VPN, našumo per daugelį metų. „ExpressVPN“ padarė didelę įtaką VPN domenui kaip nepaprastai stabili paslauga, kuri niekada nepakenktų vartotojo vientisumui, nepaisant aplinkybių..

„EpressVPN“, skirtas „American Netflix“

Tačiau geriausia „ExpressVPN“ dalis yra ta, kad ji užtikrina, kad visi jo JAV serveriai stengtųsi vartotojui pasiekti „American Netflix“, tai yra pertrauka nuo įprastų modus operandi VPN domene, kur teikėjas siūlo tam pačiam uždaviniui skirtus serverius..

Saugumo srityje „ExpressVPN“ yra neįtikėtinai tinkamas, nes jame nėra nulio žurnalų, siūlomas AES 256 šifravimas, palaikomas „OpenVPN“ protokolas, taip užtikrinant, kad vartotojas išliktų apsaugotas, kai naudojasi jo paslauga..

Tai taip pat siūlo intelektualųjį DNS, kuris leidžia lengviau atblokuoti amerikietišką „Netflix“ tokiuose „Medistreamers“ kaip „Apple TV“ ir „Roku“..

Tiesioginių pokalbių palaikymas yra nepaprastai efektyvus sprendžiant net ir pačius sudėtingiausius techninius iššūkius. Yra keletas geriausių vadovų ir mokymo vaizdo įrašų, kurie padės atlikti beveik bet kurį diegimo procesą..

Bet nepaisant viso to, „ExpressVPN“’Kainų planai yra nepaprastai dideli, palyginti su kitais VPT teikėjais.

 • Mėnesinė prenumerata: Vieną kartą sumokėta 12,95 USD
 • Pusmečio prenumerata: 9,99 USD / mėn. (59,95 USD apmokestinama vieną kartą)
 • Metinė prenumerata: 8,32 USD / mėn. (99,95 USD apmokestinama vieną kartą)

„American Express NetPlix“ „ExpressVPN“ kainų planai

Argumentai už

 • Visi JAV serveriai veikia „Netflix US“ atblokavimui
 • Nulio registravimo politika
 • Geriausi diegimo procesų vadovai ir mokymo filmai
 • AES 256 šifravimas
 • Specialūs VPT klientai
 • Galima „SmartDNS“

Minusai

 • Kainos per aukštos

aplankyti teikėją

Funkcijos, kurias reikia ieškoti geriausiame VPT, norint žiūrėti amerikietišką „Netflix“

Kaip tiksliai nustatyti VPN, kuris bus pakankamai geras jūsų „Netflix“ poreikiams? Yra šimtai VPT teikėjų, kiekvienas iš jų tvirtina esąs geresnis nei paskutinis, tačiau, kalbant apie „Netflix“, beveik visi jie praranda savo garą, išskyrus kelis.

Šios pasirinktos VPN paslaugos, leidžiančios jums žiūrėti Amerikos „Netflix“ biblioteką, turi keletą skiriamųjų funkcijų, kurių nenaudoja kiti’t turi. Štai kaip galite juos identifikuoti naudodami tikslią funkciją:

Dirbantys JAV „Netflix“ serveriai:

Norint atblokuoti „Netflix US“, VPT turi būti pakankamai greitas, kad galėtų nuolat keisti savo JAV serverius, kad „Netflix“ galėtų jiems atsikirsti ir uždrausti. Daugelis VPN, dirbančių su „Netflix“ JAV, laikosi strategijos, kaip skirti „Netflix“ pasiekti skirtas vietas, kurias galite sužinoti, jei lengvai klausiate jų tiesioginių pokalbių palaikymo.

Greiti greičiai:

Nėra prasmės gauti greičiausio VPT, kad atblokuotumėte „Netflix US“, jei naudojatės apgailėtinu greičiu. VPT, kuris žudo daugiau nei 35% jūsų IPT greičio, neturėtų būti naudojamas’būti tuo, kuo tu’vėl ieškote

Dedikuoto kliento programos:

Galite žiūrėti „Netflix“ bet kuriame įrenginyje, pradedant nuo jūsų mobiliojo telefono ir „Smart TV“ iki „Mediastreamer“, taigi’būtina, kad VPT teiktų atsidavusiems klientams, kad būtų lengviau nustatyti VPN įrenginyje, kuriame naudojate „Netflix“

Saugumas:

Karinio lygio AES 256 šifravimas ir „OpenVPN“ protokolo palaikymas yra būtinos VPN funkcijos, nes kiekvienas gali naršyti jūsų duomenis, kai jie yra internete, ir naudoti juos nesąžiningais tikslais. Niekada neturėtumėte savęs taip paviešinti skaitmeninėje erdvėje, taigi, ne’t atsiskaitykite už VPN, kuris to nedaro’nesiūlyti šių preliminarių saugos funkcijų!

Vienalaikiai ryšiai:

Jei perkate „Netflix“ prenumeratą, įprasta, kad jūs bendrinate prisijungimo duomenis su šeima arba žiūrite „Netflix“ skirtinguose įrenginiuose skirtingu dienos metu, todėl VPT turi pasiūlyti bent 3 vienu metu vykstančius ryšius vienu metu, kaip tai daro „Netflix“. galia lengviau suderinama

Įperkami ilgalaikiai planai:

„Netflix“ vartotojai turėtų ieškoti VPN, su kuriais ilgainiui galima susieti. „VPN“ su per didelėmis kainų etiketėmis yra didelis „Netflix“ vartotojų nevertinimas!

* Turėdami omenyje visus dalykus, kuriuos turėtų turėti „Netflix“ VPN, padarėme išvadą, kad „PureVPN“ geriausiai transliavo srautą naudodamas labai prieinamą kainą.

Geriausias „Netflix“ VPN

Nemokami VPT, dirbantys su Amerikos „Netflix“

Jei bandote rasti nemokamą VPN, kuris veikia kaip „American Netflix“ atblokavimas, jūs darote ne ką daugiau, o tik apgaudinėjate save. Nemokami VPN niekada negali būti suderinami su srautinių transliacijų svetainėmis, jau nekalbant apie bandymą per jas pasiekti „American Netflix“. Taip yra dėl didelių apribojimų, kuriuos nemokamas VPT siekia įveikti šią bauginančią užduotį

Pirmasis apribojimas yra tas, kad nemokami VPN nereikia’t siūlo neribotą pralaidumą, o jų pralaidumo ribos yra vos 500 MB –10 GB / mėn., o tai nėra pakankamai gerai, kad būtų patenkinti nuolat augantys šiuolaikinio „Netflix“ vartotojo poreikiai..

Antra ir dar svarbiau, nemokami VPT gali’Neatblokuokite „Netflix US“, nes norint tai padaryti, VPT reikia žengti žingsnį į priekį prieš „Netflix“ VPN draudimą, nuolat keičiant serverius. Tam reikia labai didelių tiekėjo finansinių investicijų ir nė vienas nemokamas VPT negali sau leisti siūlyti šios paslaugos savo vartotojams.

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK? Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK

Jei jūs gyvenate Jungtinėje Karalystėje, galbūt jums bus prieinama geresnė „Netflix“ biblioteka nei likusiose šalyse, tačiau ji vis tiek nėra pati geriausia, palyginti su amerikietiška svetainės versija. Jei norite pakilti aukščiau ir pasiekti „American Netflix“ iš JK, turėsite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Pasirinkite geriausią „American Netflix“ VPT ir sumokėkite už jo kainų planą
 2. Atsisiųskite ir įdiekite savo VPN klientą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie specialiai paskirto JAV serverio, kad jūsų teikėjas atblokuotų „American Netflix“
 4. Apsilankykite „Netflix.com“ arba atidarykite „Netflix“ programą ir pamatysite visą Amerikos „Netflix“ biblioteką!

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Europoje?

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Europoje

Nepaisant to, kad esame Vakarai, Europa gauna keletą blogiausių „Netflix“ bibliotekų pasaulyje. Tokios šalys kaip Lenkija, Latvija, Čekija, Kroatija ir kitos kenčia labiausiai, nes „Netflix“ to nedaro’dėjo daug pastangų, kad šiose bibliotekose būtų daugiau turinio, nes šių šalių gyventojų yra nedaug.

Jei esate susidūręs su panašia situacija kaip Europos „Netflix“ abonentas, tuomet štai kaip galite apeiti geografinius apribojimus ir pasiekti daug geresnę Amerikos „Netflix“ biblioteką:

 • Pasirinkite geriausią „American Netflix“ VPN Europoje
 • Pasirinkite kainodaros planą iš tų, kuriuos siūlo jūsų VPT, ir sumokėkite už jį
 • Atsisiuntę įrenginį nustatykite jo VPN kliento programą
 • Prisijunkite prie JAV serverio, kuris, jūsų teikėjo teigimu, veikia su „American Netflix“
 • Mėgaukitės visa „American Netflix“ biblioteka savo prietaise bet kuriuo metu!

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje?

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje

„Netflix“ vartotojai iš apačios nėra sąžiningai traktuojami kaip „Netflix“, nes australiškoji svetainės versija sugaišta daug laiko, o kai kurių pagrindinių laidų iš viso nėra. „Netflix USA“ turi visas programas, kurios leis „Netflix“ naudoti kur kas geriau.

Leiskite mums atlikti procedūrą, per kurią galite pasiekti „Netflix US“ iš Australijos:

 • Pirkite prenumeratos planą geriausiu „Netflix US“ VPN
 • Atsisiųskite ir nustatykite VPN’kliento programa jūsų OS / įrenginyje
 • Iš savo VPN kliento programos prisijunkite prie tarpinio JAV VPN serverio
 • Dabar „American Netflix“ biblioteka bus prieinama jūsų įrenginyje!

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Kanadoje?Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Kanadoje

Nepaisant to, kad yra taip arti JAV, Kanados „Netflix“ biblioteka nėra tarp geriausių „Netflix“ siūlomų bibliotekų. Kanados piliečiams JAV „Netflix“ prieiga yra būtina, jei jie nori naudotis „Netflix“ optimaliausiu ir maloniausiu būdu:

 • Pasirinkite aukščiausią „Netflix“ VPN, atblokuojantį „Netflix US“
 • Sumokėkite už jo kainų planą ir atsisiųskite ir įdiekite VPN kliento programą savo įrenginyje
 • Prijunkite prie veikiančio JAV serverio
 • Atblokuokite „American Netflix“ ir žiūrėkite visas laidas, kurių niekada nebūtumėte pasiekę be VPN!

Tai laimėjo VPT’neleisime žiūrėti amerikiečių „Netflix“

Yra daug VPT teikėjų, kurie tvirtins, kad jie gali priversti jus prisijungti prie „American Netflix“, tačiau jų teiginiai yra ne kas kita, kaip tik melagingos viltys. Mes galime tai pasakyti, nes mes’išbandžiau juos visus. Kai kurie iš šių VPT, kuriuos mes’ve išvardyti žemiau, Don’Iš viso nedirbkite, o likusieji turi labai nevienodus rezultatus, o tai reiškia, kad galite’nepasitikėkite jais, jei norite pašalinti „Netflix“:

 1. „Tunelio juosta“ (nemokama & Mokama tiek)
 2. „Torgaurdas“ (nenuoseklus spektaklis)
 3. Zenmate
 4. „HotspotShield“
 5. StiprusVPN
 6. „Getflix“

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ „Android“ įrenginiuose?

Stebėkite „American Netflix“ „Android“ įrenginiuose

„Android“ yra populiariausia OS išmaniųjų telefonų srityje, taip pat vyraujanti OS kituose įrenginiuose, tokiuose kaip išmanieji televizoriai ir planšetiniai kompiuteriai. Taip yra daugiausia dėl ypatingo patogumo vartotojui ir labai lengvos bei interaktyvios sąsajos. Kita galinga funkcija, vaidinanti didelę reikšmę šioje OS’Populiarumas yra didelis programų, kurias palaiko „Google Play“, repertuaras.

Kadangi didelis vartotojų skaičius nori „American Netflix“ žiūrėti „Android“ įrenginyje, tai yra kelias, kurį galite padaryti keliais paprastais žingsniais:

 • Gaukite VPN prenumeratą įsigiję jo kainų planą
 • Kartą jūs’Jei turite savo vartotojo kredencialus, eikite į „Google Play“, kad atsisiųstumėte savo „Android“ klientą ir įdiegtumėte jį į savo įrenginį
 • Įveskite vartotojo kredencialus „Android“ VPN programoje ir prisijunkite prie veikiančio JAV serverio, kuris atblokuoja „American Netflix“
 • Mėgaukitės visa JAV JAV „Netflix“ biblioteka savo „Android“ įrenginyje!

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ „Apple“ įrenginiuose?

Žiūrėkite „American Netflix“ „Apple“ įrenginiuose

Neseniai „Apple“ tapo pasauliu’Pirmoji įmonė, vertindama, palietė trilijono dolerio ženklą, kuris kalba apie pasitikėjimą vartotojais, kuriuos teikia „Apple“ pateikti įrenginiai, tokie kaip „iPhone“ ir „iPad“..

Populiariausi VPN sukuria savitąjį suderinamumą su šiais „Apple iOS“ prietaisais, siūlant vietinius klientus „iTunes“ parduotuvėje. Jei norite naudoti šias programas, kad atblokuotumėte „American Netflix“ savo „Apple“ įrenginyje, štai kaip tai padaryti:

 • Pasirinkite populiariausią „Mac“ VPN ir įsigykite jo prenumeratą pasirinkdami kainų planą ir sumokėdami už jį
 • Atsisiųskite ir įdiekite savo „iOS“ klientą iš „iTunes“ parduotuvės
 • Prisijunkite prie to kliento JAV serverio (kuris veikia atblokuojant „Netflix US“)
 • Atidarykite „Netflix“ programą ir dabar pateksite į JAV „Netflix“ biblioteką!

Išvada

„Netflix“ nuolat prideda vis daugiau turinio savo svetainėje, kad patenkintų didėjančių milijonų vartotojų sąrašų pramogas, tačiau ji taip pat turi apsaugoti savo autorių teisių įsipareigojimus žiniasklaidos namams, taigi tai reiškia, kad geografiniai apribojimai ir VPN draudimas netaikomi. bet kur artimiausioje ateityje. Jos gali dar labiau sustiprėti ir sugriežtėti, kai tarnyba vis plečiasi, todėl vienintelis atsakymas į klausimą “Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“?” yra tai, kad jūs įsigyjate patikimą VPN paslaugą, leidžiančią jums gauti visišką naudą iš prenumeratos, nes galite lengvai pasiekti „American Netflix“.

Nesivaržykite pridėti savo pasiūlymų ar savo nuomonių žemiau esančioje komentarų gijoje. Jei mums jie patinka, mes galbūt netgi pridėsime juos prie šio vadovo kaip tikrą vartotojo apžvalgą / nuomonę! Laimingas „Netflix“!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Kaip žiūrėti „UFC Live Online“