Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu bet kur

Oficialiai žinomas kaip XXIII žiemos olimpinės žaidynės ir paprastai žinomas kaip „PyeongChang 2018“, pagaliau vyksta svarbiausias tarptautinis daugelio sporto šakų renginys. Taigi, laikas ruoštis geriausiems sporto varžyboms, kurias jūs kada nors matėte. Žemiau yra oficialių renginio partnerių ir rėmėjų sąrašas.

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių oficialūs partneriai

Anksčiau „PyeongChang“ dalyvavo 2010 ir 2014 m. Olimpinių žaidynių šeimininke, tačiau pralaimėjo trimis ir keturiais balsais. Tačiau jie laimėjo konkursą 2018 metams, tai reiškia, kad jie ilgą laiką ruošėsi renginiui. Perskaitykite šį vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip geriausia vpn žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes:

Stebėkite 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu iš bet kur

 1. 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių vieta
 2. 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštis
 3. 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių oficialūs transliuotojai ir kanalai
 4. Kaip iš bet kur stebėti žiemos olimpines žaidynes 2018
 5. Kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes ROKU
 6. Kaip nemokamai žiūrėti žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją
 7. Žiūrėkite žiemos olimpines žaidynes Hulu
 8. Žiemos olimpinių žaidynių transliacija be laido
 9. Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes internetu nemokamai
 10. Kaip stebėti „Kodi“ žiemos olimpines žaidynes 2018 m
 11. Žaidimai, kurių reikia ieškoti žiemos olimpinėse žaidynėse 2018 m
 12. Būsimų žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštis
 13. 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių faktai ir skaičiai su priekabomis

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių vieta

„PyeongChang 2018“ žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija vyks vasario 9 d. Pyeongchango grafystėje. Jis prasidės 8 val. (Korėjos standartinis laikas). Kadangi rytinis standartinis laikas skiriasi 14 valandų, JAV žmonės turėtų nusiteikti 18.00 val. Uždarymo ceremonijos vyks vasario 25 d., Sekmadienį..

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-Vieta

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštis

Nors oficiali atidarymo ceremonija vyks vasario 9 d., Žaidimai prasideda tik kitą dieną (šeštadienį, vasario 10 d.). Kai kuriose šeštadienį numatytose medalių varžybose dalyvauja moterys’s biatlonas, vyrai’šuoliai su slidėmis ir moterys’s greitasis čiuožimas.

Žiemos olimpinių žaidynių-2018-tvarkaraštis

Be įprastų renginių, tokių kaip dailusis dailusis čiuožimas, slidinėjimas ir bobslėjus, šiais metais yra dar keturi nauji renginiai: mišrus dvigubas garbanojimas, didelis snieglenčių sportas, slidės laisvuoju stiliumi ir masinis startas greitasis čiuožimas. Jūs tikrai puikiai praleisite laiką stebėdami sporto įvairovę! Norėdami pamatyti visą 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštį, spustelėkite čia.

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių oficialūs transliuotojai ir kanalai

Svarbus pastebėjimas!  Jei dėl geografinio apribojimo negalite pasiekti toliau išvardytų kanalų, apsvarstykite galimybę naudoti VPN paslaugą & aplenkia regiono blokavimą, neatsižvelgiant į šalį, kurioje esate.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu bet kurJei esate JAV, galite lengvai žiūrėti žiemos olimpines žaidynes 2018 per NBC, kuri yra oficialus žaidimų transliuotojas. Jei neturite šios paslaugos prenumeratos, apsvarstykite galimybę netrukus ją įsigyti. Čia galite prisiregistruoti ir naudotis nemokamais pasiūlymais savo mobiliajame / planšetiniame kompiuteryje!

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-NBC

Jei jūs gyvenate per tvenkinį, tuomet galite apsvarstyti galimybę prisijungti prie „Eurosport“. Kanalas buvo pažymėtas kaip vienas iš oficialių JK transliuotojų. Čia galite sekti olimpinių žaidynių atnaujinimus. Paprastai yra du prenumeratos planai: 5 svarų sterlingų per dieną ir 30 svarų sterlingų per metus.

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-„Eurosport“

Jei neturite „Eurosport“ sąskaitos, visada galite apsvarstyti galimybę naudoti BBC (kitą oficialų JK transliuotoją 2018 m. Olimpinėms žaidynėms). Nors kainos dar nepaskelbtos, naujienų puslapį BBC sraute galite rasti čia.

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-BBC-Sportas

Jei gyvenate Kanadoje, tiesiog perjunkite savo kanalą į CBC, kad galėtumėte tiesiogiai transliuoti transliacijas ir papildomai žiūrėti olimpines žaidynes. Panašiai kaip BBC, apie kainas dar nebuvo pranešta, tačiau atnaujinimus galite sekti čia.

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-CBC-sportas

Jei negyvenate JAV, JK, Kanadoje ar niekur kitur Europoje, bet kur nors Azijoje ar kitoje bet kurioje vietoje, galite apsvarstyti galimybę naudoti „7 Live“ stebėdami 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes. Tiesiog prisijunkite čia, vasario 10 d., Šeštadienį, kad gautumėte tiesioginį renginio srautą.

Žiemos olimpinės žaidynės – 2018 m. – 7 m

Kaip iš bet kur stebėti žiemos olimpines žaidynes 2018

Jei norite bet kur žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes, nėra geresnio varianto nei naudotis VPN paslauga. Slėpdami savo IP adresą ir užšifruodami interneto ryšį, VPT leidžia vartotojams apeiti geografinius apribojimus, nustatytus tokiose svetainėse kaip CBC, BBC, NBC ir kt..

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-aisiais iš bet kur

Žemiau pateikiame geriausių 2018 m. Teikėjų sąrašą, atsižvelgiant į jų patikimumą, našumą, palaikymą, kainodarą ir programų suderinamumą. Nesivaržykite pasirinkti to, kuris geriausiai atitinka jūsų privatumo ir biudžeto reikalavimus. Prisijunkite prie bet kurio JK, Kanados ar JAV serverio ir gaukite prieigą prie geografiškai ribotų svetainių.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes ROKU

Jaudulys žiemos olimpinėse žaidynėse nuolat kaupiasi, nes renginio pradžiai liko tik viena diena! Pripažindamas šios progos populiarumą, „Roku“ išleido oficialų tinklaraštį, kad klientai galėtų stebėti olimpines žaidynes. Visą tiesioginį renginio veiksmą galite transliuoti iš „NBC Sports App“.

kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes ant Roku

Atminkite, kad norint naudotis svarbiausiais elementais, naujausiais klipais ir komentarais, jums reikia vartotojo ID ir slaptažodžio. Tai gali būti krekingo duomenys iš mokamų TV prenumeratos paslaugų, palaikančių „Roku“, pvz., „YouTube TV“, „Sling TV“, „PlayStation Vue“, „Hulu Live TV“, „DirecTV Now“ ir „CenturyLink“..

Kaip nemokamai žiūrėti žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją

Jei nenorite leisti pinigų už papildomą prenumeratą ir ieškote NEMOKAMŲ sprendimų, tuomet mes taip pat padengsime jūsų kainą. Šį „Facebook“ puslapį galite sekti čia. Socialinė žiniasklaida yra svarbiausias tiesioginių atidarymo ceremonijos srautų šaltinis, nes daugelis oficialių partnerių skelbs srautus reklamavimui.

Kaip nemokamai žiūrėti žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją

Kaip kitą variantą galite apsvarstyti galimybę užsiregistruoti „Fubo TV“, kuri taip pat transliuoja 2018 metų žiemos olimpines žaidynes. Galimas 7 dienų nemokamas bandymas, kurį galite naudoti norėdami stebėti atidarymo ceremoniją ir pirmąją žaidimų savaitę.

Žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija tiesiogiai transliuojama per FUBO televiziją

Jei tai nepadeda, užsiprenumeruokite patikimą VPN ir prisijunkite prie serverio JK. Turėdami tinkamą IP adresą, galite nusiteikti BBC’nemokama „PyeongChang“ žaidimų aprėptis. Tokiu būdu galite būti tikri, kad nepraleisite nė vieno svarbaus įvykio.

kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes „BBC Sport Stream“

Ar galiu stebėti žiemos olimpines žaidynes Hulu mieste

Jei norite žiūrėti olimpines žaidynes naudodamiesi „Hulu VoD“ paslauga, jums tereikia užsiprenumeruoti jų priemokų planą. Mūsų laimei, tai yra paremta NEMOKAMU bandymu. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis žiūrėdami visas olimpines žaidynes, atėmus mokėtinus mokesčius. Hulu netgi nueina papildomą mylią, kad pritaikytų jūsų patirtį šiam žiemos sezonui. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite jų tinklaraštį čia.

žiemos olimpinės žaidynės Hulu mieste

Žiemos olimpinių žaidynių transliacija be laido

Jei esate virvės pjaustytuvas, kuris neturi prieigos prie „NBC“ premium sąskaitos, vis tiek turite galimybę žiūrėti žiemos olimpines žaidynes naudodamiesi geriausiu kodi vpn. Be „Kodi“ („cCloud“ ir „Radix“ priedų) naudojimo, vartotojai gali atsisiųsti oficialias programas „Sling TV“, „YouTube TV“, „DirecTV Now“ ir „Century Link“, kad gautų prieigą prie tiesioginių renginio srautų be kabelinio ryšio..

Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes internetu nemokamai

Stebėdami tokius renginius kaip žiemos olimpinės žaidynės internete, daugelis žmonių bando ieškoti sprendimų, kurie nereikalauja mokėti už televizijos prenumeratą. Jei esate vienas iš tų žmonių, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti „Sling TV“. Jis tiesiogiai transliuos renginį svetainėje.

Geriausia dalis: paslauga siūlo nemokamus paslaugos bandymus. Galite laisvai naudotis svetaine septynias dienas. Įsitikinkite, kad užsiregistravote arti žiemos olimpinių žaidynių datų, kad galėtumėte stebėti įvykį nemokėdami nė cento. Kaip dar vieną variantą, taip pat naršykite „UStream“, „Facebook“, „Periscope“ ir „YouTube“, kad pateiktumėte tiesioginio srauto nuorodas įvykio dieną..

Kaip stebėti „Kodi“ žiemos olimpines žaidynes 2018 m

Jei aukščiau pateiktos galimybės žiūrėti žiemos olimpines žaidynes „2018“ NEMOKAMAI neveikia, visada galite pasikliauti „KODI“ priedais! Šis atviro kodo, kelių platformų pramogų centras yra geriausias pasirinkimas saugiai žiūrėti filmus, TV laidas ir tiesioginę TV. Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite „WNBC“ arba „cCloud“ TV priedą, kad galėtumėte mėgautis srautais 2018 metų žiemos olimpinėms žaidynėms. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite pamatyti mūsų „Kodi VPN“ vadovą.

Svarbus pastebėjimas!  Jei esate šalyse, kuriose galioja autorių teisių įstatymai ir DCMA, rekomenduojame naudoti „Kodi“ VPN, kad srautai būtų anonimiški.                                                                                                                                                                  Kaip žiūrėti 2018 m. Žiemos olimpines žaidynes tiesiogiai internetu bet kur

WNBC programos

 1. Atviras paraiška „Kodi V17“ ir pasirinkti “Priedai”
 2. Spustelėkite ant “Pakuotė” simbolis viršutiniame kairiajame kampe
 3. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” iš parinkčių sąrašo
 4. Spustelėkite ant “„Kodi“ priedų saugykla” ir tada “Vaizdo įrašų priedai”
 5. Slinkti žemyn abėcėlės tvarka “W” ir rasti WNBC programos
 6. Atviras pratęsimas ir pataikė diegimo mygtukas
 7. Prieiga WNBC programos iš vaizdo įrašų priedų

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-Kodi-WNBC

cCloud televizorius

 1. Atviras „Kodi V17“ programą ir paspauskite ant “Pavara” piktogramą
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” iš parinkčių sąrašo
 3. Slinkti žemyn ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”
 4. Įveskite http://kdil.co/repo URL laukelyje
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis „Kodi Israel“
 6. Grįžti į pagrindinį meniu ir pasirinkti “Priedai”
 7. Spustelėkite ant “Pakuotė” simbolis viršutiniame kairiajame kampe
 8. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir paspauskite Kodi Izraelyje
 9. Spustelėkite apie “Kodil.zip” saugyklai įdiegti
 10. Laukti už “Priedas įdiegtas” pranešimas
 11. Galva link “Įdiekite iš saugyklos”
 12. Pasirinkite “..„Kodil“ saugykla” ir tada “Vaizdo įrašų priedai”
 13. Slinkti žemyn, rasti cCloud televizorius ir pataikė diegimo mygtukas
 14. Atviras priedas, pasirinkti “Visi kanalai”
 15. Paspauskite kairysis klaviatūros mygtukas
 16. Pasirinkite “Paieška” ir tipo į “NBC”
 17. Mėgautis stebėdami 2018 m. žiemos olimpines žaidynes!

Žiemos olimpinės žaidynės-2018-Kodi-cCloud-TV

Žaidimai, kurių reikia ieškoti žiemos olimpinėse žaidynėse 2018 m

 1. Trumpas greitasis čiuožimas
 2. Slidinėjimas
 3. Šiaurės šalių kombinuotas
 4. Freestyle slidinėjimas
 5. Snieglenčių sportas
 6. Dailusis čiuožimas
 7. Greitasis čiuožimas
 8. Slidinėjimas Alpėse
 9. Šuoliai su slidėmis
 10. Ledo ritulys
 11. Skeletas
 12. Biatlonas
 13. Garbanojimas
 14. Bobsledas
 15. Pakaba

Būsimų žiemos olimpinių žaidynių tvarkaraštis

Žiemos olimpinių žaidynių jaudulys yra visiškai euforiškas jausmas, nes tai suteikia paprastam žmogui galimybę stebėti sporto šakų įvairovę ir garsius jų sportininkus. Ar laukiate būsimų įvykių? Jei taip, tuomet turite žinoti, kad Tokijas buvo išrinktas į 2020 m. Vasaros olimpines žaidynes, 2022 m. - Pekine, 2024 m. - Paryžiuje ir 2028 m. - Los Andžele.!

2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių faktai ir skaičiai su priekabomis

 1. Nors 1988 m. Vasaros olimpinės žaidynės vyko Seule, iš tikrųjų tai yra pirmas kartas, kai Pietų Korėja rengia žiemos olimpines žaidynes!
 2. Palyginti su 2014 m. Sočio olimpinių žaidynių kainomis, „PyeongChang“ žiemos olimpinių žaidynių numatomos išlaidos siekia 10 milijardų dolerių, tai yra penkis kartus mažiau!
 3. 2018 m. Renginyje „PyeongChang“ į olimpines žaidynes įtraukė keturias naujas sporto šakas. Tai apima snieglenčių sportą dideliame aukštyje, kalnų slidinėjimą, greitąjį čiuožimą ir mišrias dvejetų varžybas.
 4. Sočyje, Rusijoje, vyko paskutinės žiemos olimpinės žaidynės, kurios iškovojo 33 medalius, įskaitant 13 aukso! Iš viso Pietų Korėja iškovojo aštuonis medalius.

Suvyniokite daiktus

Jei bandote išsiaiškinti, kaip žiūrėti žiemos olimpines žaidynes 2018 internetu, būtinai laikykitės aukščiau paminėtų patarimų. Nepaisant to, jei kyla kokių nors problemų, nedvejodami informuokite mus žemiau. Nesivaržykite pasidalyti straipsniu su draugais / šeimos nariais, laukdami sporto ceremonijos. Turėkite nuostabią savaitę!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me