Kaip bet kur žiūrėti kostiumus be laido – 9 tiesioginės transliacijos parinktys

Originalus universalus kabelis, “Kostiumai” yra legalus draminis televizijos serialas, kurio pagrindinis tikslas yra išgalvota advokatų kontora Niujorke. Ji garsėja tuo, kad puikiai pasakoja pasakojimus, nuoširdžiai jaučia emocijas kovoje ir gerai išvystytus personažus’ santykiai. Dabar TV serialas grįžo iš savo 7 sezono pertraukos, kurios premjera prasidėjo 2018 m. Kovo 28 d. Ar ieškote būdų, kaip žiūrėti “Kostiumai” be kabelio iš bet kur? Jei taip, tada perskaitykite šį vadovą iš geriausio VPN

Kaip žiūrėti kostiumus be laido

 1. Kaip žiūrėti “Kostiumai” be laido
 2. Kaip žiūrėti kostiumus 8 sezonui tiesiogiai transliuoti ne JAV
 3. Kaip tiesiogiai žiūrėti kostiumus tinkle „Netflix“
 4. Kaip tiesiogiai žiūrėti kostiumus Hulu
 5. Kaip nemokamai žiūrėti kostiumus internetu
 6. Kaip žiūrėti kostiumus, 7 sezono visus epizodus „Kodi“

“Kostiumai” - 7 sezono detalės!

SPOILER ALERT! Per pastaruosius keletą epizodų matėme, kaip visi įmonėje stengiasi prisitaikyti po to, kai Jessica išvyko. Viskas nėra gerai ir yra daug painiavos. Donna nusprendžia užimti COO pareigas ir Alexas (Harvey’draugas) prisijungia prie komandos. Luisas pradeda matyti terapeutą, o Harvey patenka į pasimatymų sceną su savo buvusiu terapeutu. Mike'as ir toliau dirba pro bono bylas. Tačiau vienas iš jų kelia pavojų Harvey, Alexui ir kitiems. Phew ... Koks važiavimas kalneliais!

Tinka Sezonas7 Informacija

Ką’s Meghan Markle ir Patrick J. Adams likimas?

Jei prieglobstis’Jau girdėta, „Suits“ buvo atnaujintas 8 sezonui, be Meghan Markle ir Patrick J. Adams. Tai gali būti problematiška, nes niekam nepatinka matyti savo mėgstamus personažus išvykstančius, o tai tiesiogiai lemia auditorijos sumažėjimą! Dabar mes jau žinome Meganą Markle (dabar Sasekso hercogienė), vedę jaunesnįjį Charleso (Velso princas) sūnų Henrį Charlesą Albertą Davidą. Kadangi ji yra karališkosios šeimos dalis, Megan turės visiškai pasitraukti iš Holivudo pramonės.

Tai sukėlė didelį pasipiktinimą, nes daugelis mano, kad Megan pasitraukia iš savo karjeros, kad apsigyventų patriarchaliniu gyvenimo būdu, kuris prieštarauja progresyviam, feministiniam jos gyvenimo vaizdui. Tačiau išaiškinkime, kad aukštesnėse kunigaikštienės pareigose ji gali padaryti daugiau gero nei aktorė. Netgi feministiniu požiūriu ji nedaro nieko blogo, tačiau laikosi savo širdies ir turėtų turėti galimybę tai padaryti. Jei ji džiaugiasi, kaip viskas klostosi, tada visa kita yra tiesiog visiška nesąmonė.

Meghan ir Patrick

Taigi, nors žiūrovams gali būti sunku leisti ją paleisti ir įsivaizduoti “Kostiumai” be jos svarbu, kad jos gerbėjai parodytų palaikymą. Kalbant apie Patricką J. Adamsą, jis turėjo keletą gražių žodžių, kuriais turėjo pasidalinti su savo gerbėjais. “Mike'as Rossas mane daug išmokė apie atsidavimą, sunkų darbą ir tikėjimo savimi galią, todėl jaučiuosi palaiminta, kad dabar mes abu išeiname į gyvenimą, apie kurį niekada nesvajojome, kad iš tikrųjų mums pasiseks gyventi.”. Abu veikėjai leido egzistuoti likus kelioms savaitėms iki Markle’Tikrosios vestuvės princui Harry, kuriose dalyvavo Maiklas ir Rachelė.

Tai reiškia, kad Meghan tikrai pasitreniravo prieš tikras vestuves! Nepaisant to, tai nereiškia, kad daugiau nebematysite Michailo laidoje. Nors jis ir negali būti įprastas serialas, jis vis tiek yra originalių aktorių dalis. Kol kas viskas, ką galime jums pasakyti, yra tai, ką girdėjome, ir tai yra: “8-ajame sezone bus viskas: nuo perjungiamų aljansų ir vidinių jėgų žaidimų iki paslapčių, išdavystės ir ugningų santykių,” Taigi, pasiruoškite nuostabiai kelionei bičiuliais ir leiskite mums kirsti pro pirštus, tikėdamiesi nelikti nusivylę TV serialu, kuris grįš 2018 m. Liepos 25 d..

Kaip žiūrėti “Kostiumai” be laido

Jei norite žiūrėti visus sezonus “Kostiumai” internetu be laido, turite daugybę išteklių. Daugybė aukščiausios kokybės internetinių paslaugų teikia bendrą transliuotojų ir prodiuserių turinį, leidžiant žiūrėti mėgstamas TV laidas / filmus iš bet kurios pasaulio vietos. Žiūrėti “Kostiumai”, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti:

„Fifa Worldcup“ naujienos

“Jei susiduriate su regionų, susijusių su toliau nurodytais kanalais, apribojimais, apsvarstykite galimybę naudoti geriausią VPN paslaugą”

Atblokuoti kanalus

Sling televizorius

Ši „VoD“ transliacijos paslauga sukūrė didžiulę reputaciją internete teikiant turinį iš daugybės geriausių kanalų. Nuo filmų, televizijos laidų iki tiesioginio transliavimo sporto ir kitų renginių, „Sling TV“ suteikia jums galimybę žiūrėti viską iš bet kur. Prisiregistruokite, pasinaudokite 7 dienų nemokamu bandomuoju periodu ir žiūrėkite “Kostiumai” čia!

Žiūrėkite „Suits 7“ sezoną per „Sling TV“

Vudu

Jei neprieštaraujate pinigų leidimui, visada galite pasirinkti žiūrėti visus sezonus “Kostiumas” per Vudu. Ši transliacijos platforma yra priimtiniausias pasirinkimas daugeliui, kai reikia žiūrėti TV laidas ir filmus. Čia galite įsigyti visą 7 sezoną.

Žiūrėti „Suits“ 7 sezoną per „Vudu“

„PlayStation Vue“

Biudžetui tinkančiam laido pjaustytuvui „PlayStation Vue“ gali atrodyti kaip SAVIORAS! Pagrindinis paketas prasideda nuo 29,99 USD per mėnesį ir suteikia prieigą prie beveik 50 kanalų iš viso pasaulio ir JAV, kuriuose gyvena “Kostiumai”.Geriausia dalis: ją galima įsigyti visuose įrenginiuose, įskaitant, bet neapsiribojant, „Roku“, PS3 / 4 pultus, „iPad“ / „iPhone“, „Chromecast“, „Amazon Firestick“ ir kt..

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną „PlayStation Vue“

Kaip tiesiogiai žiūrėti kostiumus tinkle „Netflix“

„Netflix“ yra neabejotinai viena iš geriausių transliacijų platformų internete. Vėliau jis yra puikus pasirinkimas transliuoti legalias dramines TV serijas, “Kostiumai”. „VoD“ paslauga siūlo 6 sezonų laidą žiūrėti kaip įmanoma patogiau. Jei turite „Netflix“ paskyrą, spustelėkite šią nuorodą, kad pradėtumėte transliaciją!

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną „Netflix“

„Suits Season 7“ gali būti prieinamas tik JAV „Netflix“, todėl naudokitės VPN paslauga ir prisijunkite prie JAV serverio, kad jums nereikėtų’nepraleisk naujojo sezono!

Kaip tiesiogiai žiūrėti kostiumus Hulu

„Hulu“ yra dar viena populiarioji „VoD“ paslauga, siūlanti daugybę filmų / TV serialų pavadinimų, kuriuos galite žiūrėti ir mėgautis bet kur ir bet kada. Liūdnai, “Kostiumai” nėra prieinamas srautui pagal pareikalavimą. Vartotojams, turintiems paskyras, gali tekti pereiti į „Hulu“ naudojant tiesioginę televiziją. Čia galite užsiregistruoti nemokamam bandomajam laikotarpiui.

Kaip tiesiogiai žiūrėti kostiumus Hulu

Kaip žiūrėti kostiumus 8 sezonui tiesiogiai transliuoti ne JAV

Tokiose svetainėse kaip „Netflix“ gali būti taikomi geografiniai apribojimai, kurie riboja prieigą prie turinio ar pačios svetainės. Jei esate ne JAV, galite naudoti VPN, norėdami užmaskuoti savo IP adresą ir padaryti jį tokį, tarsi gyvenate šalyje. Žemiau pateikiame geriausių pigių VPN teikėjų sąrašą, atsižvelgiant į jų patikimumą, kainas, našumą, palaikymą ir saugumą.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip nemokamai žiūrėti kostiumus internetu

Kai reikia žiūrėti “Kostiumai” NEMOKAMAI vienintelis protingas pasirinkimas yra rasti saugius tiesioginio srauto šaltinius. Žemiau pridėjome parinkčių sąrašą, kuriame galite rasti darbinius TV serialų srautus, užtikrindami, kad nepraleisite nė vieno epizodo:

CMoviesHD

„CMoviesHD“ yra dar viena patikima svetainė NEMOKAMŲ internetinių transliacijų paslaugų sąraše. Tai gali pasigirti didžiule aukščiausios kokybės turinio duomenų baze, apimančia visus septynis sezonus “Kostiumai”. Gaukite prieigą prie jų čia!

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną „CmoviesHD“

Putlockeris

Patalpinta pramoginių laikmenų transliavimo failų internetinė rodyklė „Putlocker“ yra dar viena populiariausia vieta žiūrėti visus penkis „Suits“ sezonus tiesiogiai. Spustelėkite čia, jei norite pasiekti srautus!

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną „Putlocker“

„Popcorn-Time.to“

Ši programinė įranga suteikia jums nuostabią galimybę žiūrėti norimą vaizdo įrašo turinį patogiausiu įmanomu būdu. Geriausia dalis: žiūrovai turi didžiulį sąrašą žiūrimų TV laidų / filmų, tarp kurių yra “Kostiumai” ir visus jos sezonus. Skaitykite daugiau informacijos čia: geriausias vpn popcorn laikui

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną svetainėje „Popcorntime.to“

Atsisakymas: Visada naudokitės paslauga su VPN šalyse, kuriose galioja griežti autorių teisių įstatymai, kad galėtumėte anonimiškai transliuoti savo mėgstamiausias laidas.

Kaip žiūrėti kostiumus, 7 sezono visus epizodus „Kodi“

Jei aukščiau pateiktos parinktys nebus veiksmingos, apsvarstykite galimybę pasirinkti KODI! Ši žiniasklaidos pramogų platforma naudoja trečiųjų šalių plėtinius, kad kauptų turinį iš didžiulio „VoD“ paslaugų sąrašo. Paprastai: turite daugybę priedų, kuriuos norite transliuoti, parinkčių “Kostiumai”, bet niekas nėra „Pakto“ atitikmuo. Norėdami įdiegti plėtinį, atlikite šiuos veiksmus:

 1. AtvirasKodi ir paspauskite ant “Pavara” piktogramą norėdami įvesti nustatymus
 2. Iš parinkčių sąrašo, pasirinkti“Failų tvarkyklė”
 3. Spustelėkite apie “Pridėti šaltinį” ir tada Dukart spustelėkite apie “Nė vienas”
 4. Įveskite http://kdil.co/repo į URL juostą ir vardas tai Kodi Izraelis
 5. Galva grįžti į pagrindinį meniu ir eiti į “Priedai”
 6. Spustelėkite ant “Pakuotė” simbolis ir tada “Įdiekite iš ZIP failo”
 7. Rasti“Kodi Izraelis” ir paspauskite apie “kdil.zip” įdiegti repo
 8. Grįžti į ankstesnį meniu ir pasirinkti “Įdiekite iš saugyklos”
 9. Rasti“www.Kodisrael.co saugykla” ir pasirinkti “Vaizdo įrašų priedai”
 10. Slinkite iki “C”, pasirinkti “Sandorą”, ir pataikė diegimo mygtukas
 11. Atviras priedas, paspauskite apie “Paieška” ir įeiti “Kostiumai”
 12. Mėgautis žiūrėti televizijos serialą!

Žiūrėkite „Suits“ 7 sezoną „Kodi“ eteryje

Kur žiūrėti kostiumus „Reddit“

Šiomis dienomis nė vienas srautinio perdavimo vadovas nėra išsamus, neįtraukiant svarbiausių žmonių nuomonės, t. Y. Tikrųjų laidos ar paslaugos gerbėjų. O kur geriau įvertinti vartotojo nuomonę, nei persiversti į „Reddit“.
Nuvykę į „Reddit“ pasitikrinti, kokiais kanalais ir paslaugomis šie žmonės naudojosi žiūrėdami „Suites“, pastebėjome, kad dauguma jų pirmenybę teikia internetinėms srautinių transliacijų svetainėms, tokioms kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime“, nes jos siūlo beveik visus „Suites“ sezonus, leisdamos net naujiems vartotojams ar pagrindiniai pasirodymo gerbėjai gali žiūrėti bet kurį epizodą pagal pareikalavimą.
Čia yra keli „Reddit“ gijos fragmentai, kuriuose vartotojai komentavo tą patį:

Kur galiu žiūrėti senus sezonus ir epizodus? iš kostiumų

Komentaras iš diskusijos [paskyra ištrinta]’komentarą iš diskusijos "Kur galiu žiūrėti senus sezonus ir epizodus?".

Ar bus kostiumų 8 sezonas?

Po 7 sezono B dalies transliacijos daugelis žmonių jau užduoda klausimus, ar vyks 8 sezonas, ar sugrįš Patrickas J. Adamsas ir Meghan Markle. Na, palikite rūpesčius nuošalyje, nes „USA Network“ patvirtino naują sezoną. Tačiau galbūt nepamatysite Patriko ir Meghan, nes abu nusprendė prisijungti “Princas Harry” vėliau šiais metais.

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės jums suprasti, kaip žiūrėti “Kostiumai” gyventi internete. Nepaisant to, jei susidursite su problemomis ar radote kitų sprendimų transliuoti TV serialus, nedvejodami komentuokite žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite straipsniu su savo draugais / šeimos nariais, kurie yra aistringi TV serialo gerbėjai. Mėgautis!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me