Galutinis vadovas, kaip stebėti „Sandraugos žaidynių 2018“ tiesiogines transliacijas internetu

Jūsų vasara ruošiasi dar labiau nustebinti, kitus sporto fanatikus. Tautų Sandraugos žaidynės „Auksinė Krantas 2018“ pagaliau čia! Tai reiškia, kad jūs turite stebėti tūkstančius sportininkų iš viso pasaulio, dalyvavusių laimėtoje trofėjoje per 19 populiariausių sporto žaidimų. Įtampa ir jaudulys yra visų laikų didžiausia, ir mes negalime laukti, kol pamatysime, kokie bus šie metai. Ar norite liudyti ir patį didžiausią kelių sporto šakų renginį? Jei taip, tada perskaitykite šį „BestVPN.co“ vadovą, kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ iš bet kurios pasaulio vietos per kabelinę televiziją ir internetinį srautinį perdavimą.!

„Sandraugos žaidynių“ 2018 metų tvarkaraštis

2018 metų Sandraugos žaidynėse pamatysime daugiau nei 6 600 sportininkų, kurie varžysis dėl medalių 19-yje sporto šakų, tarp kurių - pirmą kartą vykstantis paplūdimio tinklinis, imtynės, svarmenų kilnojimas, triatlonas, stalo tenisas, skvošas, šaudymas, regbio septyniolika, tinklinis, vejos dubenys, ledo ritulys, gimnastika, dviračių sportas, boksas, krepšinis, badmintonas, lengvoji atletika ir vandensvydis.

„Sandraugos žaidynių“ 2018 metų tvarkaraštis

Geriausia dalis: pirmą kartą bet kuriame multisporto renginyje dalyvaus lygus skaičius moterų ir vyrų’s medaliai. Renginys prasidės balandžio 5 d. Ir tęsis iki 10 grynų pramogų dienų įvairiuose konkursuose. Norėdami gauti naujausią tvarkaraštį, apsilankykite „Gold Cost 2018“ svetainėje. Jūs netgi galite atsisiųsti oficialią „Android“ ir „iOS Commonwealth“ žaidimų programą, kad galėtumėte sekti visus naujinius.

Sandraugos žaidynių 2018 vieta

Tiems iš jūsų, kurie nežinote, didžioji atidarymo ceremonija taip pat įvyks per 2018 metų Sandraugos žaidynes „Carrara“ stadione, Gold Coast, Australijoje. Nuspręsta data yra 2018 m. Balandžio 4 d., Apie 19 val. AEST laikas. Čia pamatysite fejerverkų apšviestą dangų ir stebėsite, kaip daugybė garsių įžymybių, šokėjų, muzikantai atskleidžia savo talentą didžiulėje scenoje su minios minia..

Sandraugos žaidynių 2018 vieta

Dėl turnyro, kuris prasideda balandžio 5 d., Tautų Sandrauga nutarė dar trijose Australijos vietose: Townsville, Cairns ir Brisbane. Tai reiškia, kad penktasis kartas, kai Australija buvo išrinkta Sandraugos žaidynių šeimininke, ir tvarka buvo švelni, švelniai tariant.

„Sandraugos žaidynių“ 2018 kanalų ir transliuotojų sąrašas

Septynių tinklas Australijoje yra oficialus „Commonwealth Games 2018“ transliuotojas. Tie, kurie įsikūrę šalyje, gali tiesiog perjungti savo televizorių į bet kurį iš trijų kanalų: „7Mate“, „7TWO“ ar „7“, norėdami stebėti renginį per kabelį. Prisijungę vartotojai turi galimybę atsisiųsti „7CommGames“ programą iš „Apple Store“ ar „Google Play“. Kitų šalių žiūrovams žiūrėkite žemiau pateiktą lentelę:

Šalis Transliuotojas
Afganistanas Dešimt sporto šakų
Australija Septyni tinklas ir „Foxtel“
Azija APBU
Bangladešas Dešimt sporto šakų
Karibai CMC
Kanada CBC
Indija Dešimt sporto šakų
Malaizija Astro ir RTM
Maldyvai Dešimt sporto šakų
Nigerija BOA
Naujoji Zelandija „Prime“ ir „TVNZ“
Namibija NBC
Nepalas Dešimt sporto šakų
Į pietus nuo Sacharos esanti Afrika „SuperSport“ ir „SABC“
Papua Naujoji Gvinėja „Sky TV“ ir „Prime“
Pakistanas Dešimt sporto šakų
Ramiojo vandenyno salos „Sky TV“ ir „Prime“
pietų Afrika SABC ir „SuperSport“
Singapūras „MediaCorp“
Seišeliai SBC
Šri Lanka Dešimt sporto šakų
Tanzanija TBC
Jungtinės Valstijos ESPN
Jungtinė Karalystė BBC

Pastaba: Jei ne’neraskite srauto savo šalyje, tada transliuokite žaidimus septyniuose tinkluose naudodami VPN, jungdamiesi prie JAV serverio.

Kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018 Live Online“

Jei neturite kabelinės televizijos ir naudojatės geriausiomis „VoD“ paslaugomis internetu, tada mes taip pat aprūpinsime jus. Daugelis svetainių siūlys tiesioginius visų 19 žaidimų, kurie vyks per 10 dienų, srautus, užtikrindami, kad nepraleisite nė vienos varžybos.

Kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018 Live Online“

Geriausias pasirinkimas kol kas yra oficialus septynių tinklas iš Australijos. Nors svetainė nustato geografinius apribojimus, atblokavimui visada galite naudoti VPN. Žemiau pateikiame geriausių VPN teikėjų sąrašą, atsižvelgiant į jų patikimumą, našumą, palaikymą, kainas ir serverio prieinamumą:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Australijoje

Kaip minėta anksčiau, Australijos žiūrovai turi galimybę žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ per kabelinę televiziją ir tiesiogiai transliuodami per „Seven septynių“ tinklą. Tačiau kaip alternatyvą galite net pasikliauti „Foxtel“. Be tiesioginio transliavimo palydovo, naudodamiesi „VoD“ paslauga galite žiūrėti „Gold Coast 2018“ tiesioginį tiesioginį ryšį savo namuose..

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Australijoje

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Naujojoje Zelandijoje

Žiūrovai Naujojoje Zelandijoje gali lengvai stebėti „Auksinę pakrantę 2018“ naudodamiesi „VoD“ paslauga, TVNZ. Transliuotojas užtikrino išimtines teises renginiui rodyti šalyje. Viskas, ką turite padaryti norėdami pasiekti tiesioginius srautus, turite užsiregistruoti TVNZ paskyroje. Tai atlikę gausite patvirtinimo el. Laišką. Spustelėkite nuorodą, prisijunkite prie savo paskyros ir mėgaukitės žiūrėdami „Commonwealth Games 2018“!

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Naujojoje Zelandijoje

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Kanadoje

Tiems, kurie yra Kanadoje, DAZN yra revoliucinė tiesioginio transliavimo sporto transliacija paslauga, kurią galite naudoti stebėdami 2018 metų Sandraugos žaidynes. Ji pasiūlys daugiau nei 400 valandų tiesioginės transliacijos, įskaitant atidarymo ir uždarymo ceremonijas. Japonijos, Šveicarijos ir Vokietijos vartotojai taip pat gali naudoti VPN, kad prisijungtų prie Kanados serverio ir tiesiogiai stebėtų įvykį internete.

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidynes 2018 Kanadoje

Kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ JAV

Be to, kad naudojasi VPN ir atblokuoja „Seven Seven“ tinklą, JAV vartotojai turi galimybę stebėti „Commonwealth Games 2018“ tiesiogiai internetu per ESPN. Transliuotojas įgijo išskirtines teises tiesiogiai transliuoti srautus šalies viduje. Todėl galite perjungti savo kanalus į ESPN, kad galėtumėte žiūrėti „Auksinę pakrantę 2018“ per kabelinę televiziją, ir apsilankykite čia esančia nuoroda, kad srautas būtų rodomas internete..

Kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ JAV

Kaip žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ Jungtinėje Karalystėje

Jei gyvenate JK, galite lengvai žiūrėti „Commonwealth Games 2018“, perjungdami savo televizijos kanalus į „BBC One“, „BBC Two“ ar „BBC Red Button“. Tačiau jei norite transliuoti internetu, jums reikės VPN paslaugos, kad atblokuotumėte „Septynis“ tinklą. Tiesiog prisijunkite prie serverio Australijoje, apsilankykite svetainėje, prisiregistruokite prie paskyros ir mėgaukitės tiesiogine „Gold Coast 2018“ transliacija internetu.!

Atblokuokite septynis tinklus

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidimus tiesiogiai internetu be laido

Laidų pjaustytuvams, kurie nenori išleisti daug grynųjų už papildomas paslaugas, yra daugybė NEMOKAMŲ parinkčių, skirtų „Commonwealth Games 2018“ transliacijai tiesiogiai. Ir nieko blogo, kai norisi kažko NEMOKAMAI. Galų gale, visame pasaulyje vyksta tiek daug renginių, o užsiprenumeravę įvairias paslaugas galite tapti monotoniški.

Žiūrėti atletiką

Jei norite tiesiogiai stebėti „Auksinę pakrantę 2018“ internetu, nėra geresnio varianto nei „Žiūrėti atletiką“. Tai yra speciali sporto transliacijų svetainė, kurioje galite rasti visus naujausius įvykius, turnyrus ir čempionatus. Spustelėkite čia, kad galėtumėte pasiekti tiesioginius „Commonwealth Games 2018“ srautus nemokėdami nė cento.

Kaip žiūrėti Sandraugos žaidimus tiesiogiai internetu be laido

„Kodi“ - „TVNZ priedas pagal pareikalavimą“

Be to, kad naudodamiesi „Halow Live TV“ ir „cCloud“ priedais galite tiesiogiai lankytis sporto renginių transliacijose, visų pirma yra vienas vardas, kuris suteikia nepaprastą patogumą ir patogumą žiūrėti 2018 metų Sandraugos žaidimus. Jis eina pavadinimu. TVNZ pagal pareikalavimą. Jei anksčiau nenaudojote „Kodi“, diegdami plėtinį atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite savo „Kodi Krypton V17“
 2. Spustelėkite “Pavara” piktogramą ir pasirinkite “Failų tvarkyklė”
 3. Eiti į “Pridėti šaltinį” ir įveskite URL adresą: http://Kodi.matthuisman.nz
 4. Paspauskite “Gerai” mygtuką ir grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu
 5. Pasirinkite “Priedai” ir spustelėkite “Pakuotė” simbolis
 6. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir pasirinkite “Matthuismanas”
 7. Eik į “Įdiekite iš saugyklos” ir pasirinkti “„Matthuisman.nz“ saugykla”
 8. Eiti į “Vaizdo įrašų priedai” ir pasirinkite “„TVNZ On-Demand“”
 9. Paspauskite mygtuką Įdiegti. Atidarykite priedą. Spustelėkite “Gyvai”
 10. Mėgaukitės žiūrėdami „Sandraugos žaidynes 2018“!

Sandraugos žaidimai 2018 ant kodi

„Commonwealth Games 2018“ DUK

Daugeliui gerbėjų visame pasaulyje kyla klausimų, susijusių su „Commonwealth Games 2018“. Žemiau rasite keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir jų vėlesnius atsakymus!

Iš kur galiu žiūrėti Tautų Sandraugos žaidynes 2018 Indijoje?

Jei gyvenate Indijoje, jums tikrai pasisekė. „Ten Sports“ nusipirko išskirtines transliavimo teises, kad būtų galima išsamiai pristatyti „2018. Auksinės pakrantės tautos žaidynių žaidimus“. Tiesiog perjunkite kanalus į „Ten Sports“ ir pradėkite žiūrėti didžiausią tarptautinį kelių sporto šakų renginį.!

Kur galiu nusipirkti „Commonwealth Games 2018“ bilietus?

Tiems asmenims, kurie gyvena Australijoje ir nori tiesiai prieš akis stebėti „Commonwealth Games 2018“ žaidimus, galite įsigyti savo bilietus iš oficialios „Gold Coast 2018“ svetainės. Spustelėkite “Patikrinkite užimtumą” ir pažiūrėkite, ar galite rasti vietą savo mėgstamai sporto šakai!

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės atsikratyti rūpesčių, kaip jums žiūrėti „Commonwealth Games 2018“ žaidimus. Kaip matote, yra daugybė pasirinkimo galimybių, kad galėtumėte mėgautis kelių sporto šakų turnyru per kabelinę televiziją ir tiesiogiai prisijungti. Nepaisant to, jei susiduriate su problemomis ar turite naujos informacijos, kuria norite dalytis, nedvejodami komentuokite toliau. Taip pat nedvejodami pasidalykite vadovu su draugais ir šeimos nariais!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me