Straumējiet TV šovus un filmas tiešsaistē bez maksas

Kabeļu griezēji un iedzērušie vērotāji visā pasaulē, lai skatītos iecienītās filmas / TV šovus, bieži paļaujas uz straumēšanas platformām, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, HBO Now, Hulu un citām. Tomēr kā ir ar tiem, kas var’nevar atļauties šos VoD pakalpojumus?

Viens no lieliskajiem interneta pārlūkošanas priekiem ir tas, ka jūs atrodat ļoti daudz vietņu, kas BEZMAKSAS piegādā filmas un TV šovus. Diemžēl arī viņiem ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, un tajos ir reklāmas, ļaunprātīga programmatūra vai juridiski ierobežojumi. Tāpēc tas’ir laiks, kad jūs domājat plašāk ...

Atbloķējiet bezmaksas straumēšanas vietnes, lai bez maksas straumētu TV šovus

Labākais veids, kā droši atbloķēt un straumēt filmas / TV pārraides bezmaksas vietnēs, ir ieguldīt līdzekļus VPN risinājumā. Mainot jūsu atrašanās vietu un piešķirot jums citu IP adresi, VPN piešķir lietotājiem iespēju apsekot savu identitāti tiešsaistē.

Tā kā jūs bezmaksas vietnēs saņemat aizsardzību no ziņkārīgo acu skatītājiem, kibernoziedzniekiem un autortiesību pārkāpumu medniekiem. Nemaz nerunājot, ja vietne ir bloķēta, varat viegli izveidot savienojumu ar atbalstītu valsts serveri un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Diemžēl ne katram pakalpojumu sniedzējam ir tāda infrastruktūra vai iespējas piedāvāt pārsteidzošu straumēšanas veiktspēju. Tātad, es nolēmu atvieglot procesu un iesniegt ieteikumu sarakstu par 5 labākajiem straumēšanai paredzētajiem VPN bezmaksas vietnēs:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Labāko bezmaksas straumēšanas vietņu pārskats un atbloķēšana

Es mazgāju internetu dažām cienījamām bezmaksas straumēšanas vietnēm filmu / TV šovu skatīšanai. Ja daži no tiem ir likumīgi, citi jūsu identitātes aizsardzībai pieprasa izmantot VPN. Vārdi ietver:

 1. YouTube (ASV)
 2. Sprakšķēt
 3. Popcornflix
 4. Tubi TV
 5. Skatītājs
 6. Snagfilms
 7. Popcorntime-Online.ch
 8. CMoviesHD
 9. Putlokers
 10. Klasiskais kino tiešsaistē

1. YouTube (ASV)

Līdzīgi kā VoD, arī YouTube lietotājiem visā pasaulē rāda atšķirīgu saturu. Ja vēlaties izmantot visas straumēšanas iespējas, izmantojiet YouTube ASV versiju. Es izveidoju savienojumu ar NordVPN’ASV serveri šī uzdevuma veikšanai un uzreiz atklāja jaunu izklaides pasauli.

Lai iegūtu vēl lielāku satura dažādību, apsveriet iespēju reģistrēties premium klases YouTube kontam. Tas novērš kairinošās reklāmas pirms / pēc video atskaņošanas. Apvienojumā ar VPN jūs varēsit skatīties arī videoklipus, kuriem ir ierobežota atrašanās vieta.

skatieties bezmaksas filmas vietnē youtube ASV

2. Sprakšķēt

Uzņēmuma Sony Pictures Entertainment oficiālais meitasuzņēmums Crackle ir paredzēts lietotājiem, kuri nevēlas nokļūt likumīgās rūpēs par pirātisko filmu straumēšanu. Tas parasti apkopo licencētu producentu uzņēmumu reklāmas atbalstītu video izklaides saturu.

Tas nozīmē, ka viss, ko redzat novērošanas sarakstā, ir droši atvērt un skatīties. Vienīgā šādas programmatūras problēma ir tā, ka, lai arī tā piedāvā ļoti daudz informācijas par visu veidu filmām / TV šoviem, saņemtā dažādība var nebūt tik pievilcīga acīm.

skatīties televīzijas sērijas tiešsaistē par sprakšķēšanu

3. Popcornflix

Popcornflix, kas pieder Screen Media Ventures un izklaides tirgū tika ieviests 2010. gada jūlijā, bauda spēcīgu lietotāju bāzi un reputāciju tiešsaistē, piedāvājot bezmaksas reklāmas atbalstītas webisodu straumēšanas video un klasiskās / jaunākās filmas..

Tajā ir vairāk nekā 1000 filmu katalogs, kuras autortiesību aģentūras ir apstiprinājušas ar visām attiecīgajām licencēm. Lai vairāk izmantotu platformu, izveidojiet savienojumu ar tādu VPN pakalpojumu kā Surfshark un atbloķējiet jaunu filmu / TV šovu sarakstu.

skatīties filmas un TV pārraides tiešsaistē, izmantojot popcornflix

4. Tubi TV

Tubi TV ir viena no nedaudzajām straumēšanas lietotnēm, kuras ir iespējams tieši lejupielādēt vai instalēt no iTunes. Lai arī saturs ir juridiski aizdomīgs, tas labi darbojas visās iOS ierīcēs. Process ir vienkāršs, vienkārši instalējiet lietotni, atlasiet filmu / TV šovu, ko skatīties, un nospiediet atskaņošanas pogu.

Pateicoties skaistajai lietotāja saskarnei un dizainam, jūs varat būt drošs, ka nekad nejutīsities garlaicīgi, atrodoties platformā. Lai gan satura apkopošanai joprojām ir nepieciešams darbs, programmatūru joprojām ir vērts izmēģināt. Es pat atbloķēju citus nosaukumus, izveidojot savienojumu ar Surfshark’ASV serveri.

skatieties filmas bez maksas, izmantojot Tubi TV

5. Skatītājs

Pārmērīgiem skatītājiem, kuri īpaši interesējas par animācijas filmām, TV šoviem un citu saturu - iespējams, Viewster jūs atradīsit pievilcīgu alternatīvu dārgām straumēšanas platformām. Tā ir vietne, kas veltīta animācijas pasaulei.

Tajā pašā laikā tas lietotājiem piedāvā iespēju skatīties aktieru biogrāfijas, filmogrāfijas, filmu treilerus, fragmentus, ziņas un daudz ko citu. Filmu, anime un TV šovu saraksts tiek atjaunināts katru nedēļu. Izmantojiet tādu VPN kā PureVPN, lai atbloķētu vairāk satura.

Skatītājs, lai skatītos TV sērijas tiešsaistē

6. SnagFilms

Līdzīgi kā Crackle, arī SnagFilms neapkopo nelicencētu saturu un dara visu iespējamo, lai piedāvātu tikai tos nosaukumus, kurus iepriekš apstiprinājis ražotājs / režisors.

Tā vietā, lai atrastu populāras filmas / TV pārraides, jūs piekļūsit vairāk nekā 5000 neatkarīgu darbu direktorijam divpadsmit kategorijās, sākot no darbības piedzīvojumiem, šausmu aizbaidīšanas, jautrajām komēdijām un kritiķu atzinīgi vērtētām dokumentālajām filmām..

Lietotne īpašu uzmanību pievērš arī starptautiskām ārzemju filmām un geju / lesbiešu filmām, kā arī Hindi Bollywood darbiem. Savienojuma izveide ar VPN daudz neatšķirs straumēšanai pieejamo saturu.

SnagFilms

7. Popcorntime-Online.ch

Popcorn Time lietojumprogramma ir pieejama daudzos domēnos, kuri piedāvā savu programmatūras versiju, kas izriet no sākotnējā Github koda. Starp tiem ir Popcorntime-Online.ch, kas izmanto tādu pašu dizainu un izskatu kā Popcorn-time.to.

atšķirība starp abām ir tā, ka gadījumos, kad .to versija darbojas kā lietotne, tiešsaistes.tv līdzinieks ir pieejams tieši jūsu vietnē. Tā kā tas apkopo pirātisku saturu, izmantojiet tādu VPN kā NordVPN, lai saņemtu aizsardzību no autortiesību pārkāpumu medniekiem.

skatīties filmas un TV pārraides tiešsaistē ar popkorna laiku

8. CMoviesHD

CMoviesHD ir viena no labākajām vietnēm, lai straumētu TV šovus un filmas. Tas ir pilnīgi bez maksas, bet nav likumīgi lietojams. Tas notiek tāpēc, ka platformā tiek apkopots pirātiskais saturs, kas jūs varētu satraukt par satraukumiem par naudas sodiem un DMCA paziņojumiem.

Neskatoties uz to, tā var lepoties ar vienu no lielākajām satura bibliotēkām. Tātad, es izmantoju vietni tikai pēc savienojuma izveidošanas ar tādu VPN kā Express. Tas notiek tāpēc, ka verificētai pakalpojumu sniedzēja reputācijai ir vairāk jēgas aizsargāties no autortiesību pārkāpumu medniekiem.

CMoviesHD

9. Putlokers

Putlokers ilgu laiku darbojās bezmaksas filmu / TV šovu biznesā. Mednieki to bieži aizliedz ar autortiesību pārkāpumiem, bet vienmēr izdodas parādīties jaunā un drošā domēnā. Streameriem patiks šī vietne.

Salīdzinot ar dažiem iepriekš minētajiem ierakstiem, vietne nav likumīga. Es izmantoju PureVPN, lai piekļūtu saturam vietnē un aizrauj manas iecienītās filmas un seansus. Tikai pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu ar stabilu serveri un iespējojāt OpenVPN (UDP).

Putlokers

10. Klasiskais kino tiešsaistē

Kā norāda nosaukums, šī vietne ir paredzēta vintage kino cienītājiem. Ja jūs dzīvojat Čārlija Čaplina un citu hit aktieru klusās filmas, klasiskais kino ir lieliska izvēle. Tas neprasa, lai jūs reģistrētos satura straumēšanai.

Vienīgā problēma ir nevis filmu mitināšana, bet gan saites uz trešo pušu vietnēm. Pats par sevi tas var nebūt pilnīgi likumīgs. Izmantojiet tādu VPN kā NordVPN, lai saglabātu savu identitāti, straumējot iecienītās vintage filmas!

Klasiskais kino tiešsaistē

Lietu iesaiņošana

Šis ceļvedis bija akcīze, lai izskaidrotu, kā dažādi VoD un pat bezmaksas vietnes var noteikt ģeogrāfiskos ierobežojumus, mudinot lietotājus ieguldīt drošos risinājumos, piemēram, VPN. Šie rīki nodrošina jūsu identitātes aizsardzību un ļauj atbloķēt visu saturu.

Ņemot vērā visus faktorus, NordVPN noteikti uzvar šajā kategorijā par bezmaksas TV šovu / filmu drošu straumēšanu. Tomēr, ja jūs meklējat budžetam draudzīgu alternatīvu, apsveriet iespēju reģistrēties ar BVI balstītu Surfshark.

Ja jums ir kādi jautājumi vai jums ir jāsniedz daži ieteikumi, nevilcinieties, iemetot komentāru zemāk. Nekautrējieties arī dalīties rakstā ar draugiem / ģimenes locekļiem, kuri vēlas nodrošināt bezmaksas filmas / TV šovu skatīšanās aktivitātes!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me