Skatieties troņu spēli tiešsaistē.

“Spēlējot troņu spēli, jūs uzvarējat vai mirstat.”

Iedvesmojies no godalgotā autora Džordža R. R. Martina’s vislabāk pārdoto grāmatu sērija “Ledus un uguns dziesma”, vispasaules slavenais “Troņu spēles” ir viduslaiku fantāzijas eposs. Tas ir viens no visvairāk pirātiskajiem TV šoviem, kāds jebkad pastāvējis, un kuru vada vairāk nekā 25 miljonu fanu kopiena.

Tikai 2016. gadā GoT ieguva 12 Primetime Emmy balvas, padarot to par visu laiku veiksmīgāko seriālu. Ar savu 8. sezonu, kas atrodas tikai četru mēnešu laikā, cilvēki visā pasaulē atkal sapludina visas 67 epizodes, lai iemūžinātu atmiņu. Tas daudziem liek jautāt: kā skatīties GoT tiešsaistē?

Tātad, es nolēmu izveidot ceļvedi par pieejamajām premium / bezmaksas iespējām. Jūs varat tos izpētīt zemāk, lai ienirtu nāvīgajā spēlē, lai kontrolētu septiņas Vesterosas karaļvalstis, iesaistot demonstrācijas starp atjaunotajiem un bruņiniekiem, karaļiem un karalienēm, meliem un godīgiem vīriešiem.!

Atteikšanās: Autortiesību satura lejupielāde, straumēšana vai atbloķēšana ir nelikumīga.
Mēs nekādā gadījumā neveicinām un neveicinām jebkādas nelikumīgas darbības. Lietotāji ir atbildīgi par savām darbībām.

Contents

Kā skatīties GoT dažādos reģionos

Kā skatīties troņu spēli Lielbritānijā

Tiem no jums, kas dzīvojat Apvienotajā Karalistē, ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ daudzi kanāli, kas straumē GOT, iespējams, jums nebūs pieejami. Bet don’t jūs uztraucaties! Jūs joprojām varat skatīties GOT Lielbritānijā neatkarīgi no atrašanās vietas, vienkārši iegūstot VPN.

VPN ar jūsu neticamu vieglumu pārfiksēs jūsu IP jūsu izvēlētajā vietā, ļaujot jums brīvi piekļūt kanāliem, kas straumē GOT no visas pasaules..

Atbilstošs piemērs būtu tāds kā jūs’sēžot uz dīvāna Venēcijā, un tikai ieslēdzot VPN un savienojot to ar ASV serveri, jūs varat piekļūt HBO un skatīties jaunāko Game of Thrones epizodi, tieši tāpat!

Kā skatīties Game of Thrones 8. sezonu tiešsaistē Vācijā

Kaut arī pašlaik tiek nevīžīgas iespējas skatīties GOT, piemēram, Torrenting un apšaubāmās straumēšanas saites, pa kreisi, pa labi un centrā, mēs brīdinām jūs atturēties no tiem, jo ​​tie var jūs nogādāt nopietnās nepatikšanās ar varas iestādēm, pamatojoties uz autortiesību pārkāpumiem..

Joprojām ir daudz alternatīvu, lai Vācijā pilnīgi likumīgi skatītos Game of Thrones tiešsaistē.

Šīs iespējas ietver populāros nesējus, tostarp Sky, zem kuriem nāk vēl trīs straumēšanas kanāli, HBO NOW, Hotstar un NOW TV. Tomēr šie kanāli ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un jums būs nepieciešams VPN, lai tiem piekļūtu no Vācijas.

Atbloķējiet kanālus Vācijā

Kā skatīties troņu spēli Itālijā

Jums jāsaprot, ka izrāde ir ģeogrāfiski ierobežota un tiek oficiāli pārraidīta ļoti ierobežotos kanālos un reģionos. Tāpēc apbruņojieties ar labāko VPN, kas ļauj relatīvi viegli apiet spēkā esošos ģeogrāfiskos ierobežojumus GOT straumēšanai Itālijā..

Kā skatīties troņu spēli Kanādā

Fināla sezonā ir sešas epizodes, tāpēc, ja jūs’re Kanādā un domājat, kā tiešsaistē skatīties Game of Thrones, izmantojot Kanādas labāko VPN, don’t jāuztraucas! Mums ir vislabākās jums pieejamās iespējas!

Kā skatīties troņu spēli vietnē Netflix

Sveiki, Netflix junkies, es zinu, ka jūs, puiši, esat atkarīgi no Netflix, ka jūs, iespējams, nekad nevēlaties izmēģināt kādu citu platformu straumēšanas vajadzībām, bet šeit’Dedzinošs jautājums ir, vai vietnē Netflix varat skatīties Game of Thrones?

Netflix nav pieejams ļoti populārais televīzijas seriāls. Bet neuztraucieties! Zemāk esošajā kanāla sadaļā esmu apkopojis vairākas funkcionējošas alternatīvas, lai apkrāptu tavu mīļo Netflix un skatītos Game of Thrones.

Troņu spēles 8. sezonas Teaser / Promo spēle

Mēs tagad esam beigu spēlē, puiši. Pēc ilgas divu gadu gaidīšanas HBO beidzot ir paziņojusi, ka notiks premjerministrācijas astotā un pēdējā sezona “Troņu spēles”. Tas kopumā sastāvēs no sešām epizodēm, kas ir viena epizode no pagājušās sezonas un parasti desmit visās iepriekšējās sezonās.

Tātad, kad notiks GoT premjerministrs? 14. aprīlī! Jā! Šī ir diena, kad HBO lietotāji var viegli skatīties Troņu spēli visu sezonu, izmantojot kabeļtelevīziju vai tīkla VoD pakalpojumu. Lietotāji Austrālijā var paļauties uz Foxtel, lai straumētu visu sezonu, bet lietotāji, kas atrodas citās valstīs, šajā rokasgrāmatā var pārbaudīt apraides avotus.

Kā skatīties troņu spēli tiešsaistē

Kabeļu griezējiem nav labākas vietas straumēšanas spēles straumēšanai HD kvalitātē nekā HBO’paraksta tiešsaistes straumēšanas pakalpojums “HBO Tagad” ļauj faniem piekļūt visām 7 sezonām un 67 epizodēm. Jūs varat abonēt HBO Now, izmantojot raidorganizāciju’s AndroidiOSApple TV un Android TV lietotnes.

HBO go troņu spēle notiek tiešsaistē

Ja jums jau ir HBO abonements, jums nebūs jāmaksā par viņu GO pakalpojumu, jo esošajiem kabeļtelevīzijas klientiem tas ir bez maksas. Kā vēl vienu iespēju varat reģistrēties HBO’s TAGAD pakalpojums, kas maksā vienotu likmi 15 USD mēnesī. Tā ir savrupa pakete, kurai nav nepieciešams kabeļa abonēšana!

Skatītājiem, kas atrodas ārpus ASV & Kanāda, HBO Tagad būs ģeogrāfiski ierobežota. Parasti tas ļauj jums izvēlēties divas iespējas: izmantojiet alternatīvu VoD pakalpojumu vai VPN, lai TABLĒTU atbloķētu. Mēs esam pievienojuši a labāko VPN pakalpojumu saraksts un arī HBO alternatīvas. Izvēlieties savu!

Atbloķējiet HBO30 dienu naudas atdošanas garantija

HBOnow troņu spēle

Labākās tiešsaistes straumēšanas iespējas troņu spēlei – 1. līdz 8. sezona

Papildus HBO GO un NOW ir arī daudz citu izcilu iespēju, lai skatītos Game of Thrones. Ja dažiem VoD ir partnerattiecības ar HBO, citi veido “kanāls” pieejams tiešsaistē. Tas lietotājiem ļauj skatīties visu, sākot no iepriekšējām sezonām un beidzot ar jaunākajām epizodēm. Iepazīstieties ar šīm premium iespējām GoT straumēšanai!

DirecTV Tagad

Ja esat dedzīgs vadu griezējs un vēlaties uzzināt, kā skatīties Game of Thrones, iegūstot iespēju to straumēt pilnvērtīgā tiešsaistes TV plānā, tad DirecTV Now ir ideāls variants jums. Tas ir VoD pakalpojums, kas pieder AT&T. Tas ļauj lietotājiem ASV piekļūt visiem saviem iecienītākajiem kabeļtelevīzijas kanāliem tieši tiešsaistē bez ilgtermiņa saistībām. Kā tāds vienmēr var paļauties DirecTV Tagad regulāras straumes jaunākajām GoT 8. sezonas epizodēm pēc tās izlaišanas.

troņu tiešā tv spēle

Šis pakalpojums ļauj jums piekļūt visām 67 sezonas 7 epizodēm. Labākā daļa no visiem: pakalpojums jums pat nodrošina 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tas nozīmē, ka jūs varat iedzelt visos GoT gadalaikos, nemaksājot ne santīma. Ja izvēlaties turpināt izmēģinājumu, jums būs jāmaksā USD 40 mēnesī.

tieši tagad troņu spēle

HotStar

Indijas GoT faniem, kuri vēlas uzzināt ko’Labākais risinājums lēta veida piekļuvei Troņu spēles tiešraidei, HotStar un HBO ir izveidojuši oficiālu partnerību. Tas Indijas VoD pakalpojumam dod iespēju piedāvāt visu kauna sezonu Troņu spēles.

karstā zvaigzne troņu spēle

HotStar Premium tiek piedāvāts par ļoti pieņemamām cenām INR 199 (USD 3.09) mēnesī, dodot jums piekļuvi visām HBO TV sērijām, kas pieejamas vietnē. Pirms jūs varēja abonēt tikai HotStar Premium, izmantojot Indijas kredītkarti / debetkarti & Pay TM, bet viņi ir uzsākuši a ASV versija arī (USD 9,99 mēnesī).

  Halovīni Binge-mānija: labākās filmas / TV šovi, ko skatīties 2023. gadā

Bet atkal tas ir dārgs zvans, labāk ir izmantot a Tikpat lēts VPN kā 1,99 USD kopā ar HotStar caur Indijas IP (3,09 USD) maksās jums 5,08 USD līdz ar to 50% slīpums izmaksās.

Atbloķēt Hotstar30 dienu naudas atdošanas garantija

spēle troņiem hotstar ipad

Hulu

Kaut arī vairums cilvēku to darītu’es gaidīju, ka Netflix būs vienīgā straumējošā troņu spēle’Tas ir liels zvans, bet šeit Hulu to ir pieveicis, rokas uz leju. Līdzīgi kā ar DirecTV Now, Hulu ir satura apkopotājs, kas lietotājam dod iespēju skatīties savas iecienītākās filmas / TV šovus un tiešraides pasākumus no dažādiem slaveniem kanāliem. Tas acīmredzami ietver HBO, tas nozīmē, ka VoD pakalpojumu varat izmantot visu GoT sezonu straumēšanai.

Hulu troņu spēle

Hulu ir tiešsaistes televīzijas tiešsaistes straumēšanas platforma. Labākā daļa no visiem: jums ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājums, lai pārbaudītu pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat doties GoT maratonā, nemaksājot ne vienu santīmu. Ja tomēr vēlaties turpināt abonēšanu, jums būs jāmaksā USD 14,99 mēnesī.

troņu spēle Hulu

TagadTV

NowTV ir vēl viens VoD pakalpojums, kas piedāvā à la carte programmēšanu, līdzīgi kā DirecTV Now un Hulu. Kā tāds tas nodrošina vadu griezējus piekļuvei visiem kanāliem, kas jums būtu pieejami ar kabeļtelevīziju, tos faktiski neparakstot. Jums pat ir pieejams HBO, lai straumētu GoT.

tagad tv troņu spēle

Līdz 2023. gada 31. augustam NOW TV piedāvāja skatīties visus septiņus sezonus un 67 Troņu spēles epizodes. Tomēr, kā nesen, viņi ir atcēluši iepriekšējās sezonas. Jums ir pieeja tikai GoT 7. sezonai. Izmantojiet savu 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju no plkst šeit.

tagad tv troņu sezonu spēle

CraveTV

Ja atrodaties Kanādā, GoT straumēšanai nav labāka varianta nekā CraveTV! VoD pakalpojums, kas pieder Bell Media, beidzot ir nolēmis pievienot Game of Thrones savam atsevišķajam straumēšanas pakalpojumam. Tas nozīmē, ka uz platformas varat skatīties visas 7 sezonas.

alkt tv troņu spēle

Labākā daļa no visiem: jums nav jāmaksā par dārgu abonementu. CraveTV plāns diez vai maksā 7,99 USD mēnesī, kas ir pietiekami labi, lai straumētu HBO sērijas. Lietotāji ārpus Kanādas, protams, var izmantot VPN pakalpojumu, lai reģistrētos CraveTV!

Atbloķējiet CraveTV30 dienu naudas atdošanas garantija

Skatieties Troņu spēli uz Firestick

Ja jums pieder Firestick ierīce, tad, izmantojot HBO Tagad, varat skatīties Troņu spēli tiešraidē uz sava lielā ekrāna televizora.’oficiālā lietotne. Amazon piedāvā virkni ierīču, un Firestick piedāvā perfektu risinājumu lietotājiem, kuri domā par vada sagriešanu.

Bet, ja ierīces lietošanas laikā rodas kādas problēmas, iepazīstieties ar mūsu risinājumiem mūsu detalizētajā rokasgrāmatā par to skatīties Troņu spēli uz Firestick.

Skaties Troņu spēli bez HBO

Tagad ir cilvēki, kuri to vēlēsies skatīties spēli Throes bez HBO. Viens no iemesliem ir tas, ka HBO ir pieejams tikai ASV, kas rada lielas grūtības citur dzīvojošiem GoT faniem..

Labā ziņa ir tā, ka iepriekš uzskaitītie kanāli piedāvā lielisku alternatīvu HBO un ietver tādus kā Foxtel, Hulu un Now TV. Ir arī bezmaksas iespējas, taču uzmanieties to izmantošanā, jo tās jūs varētu satraukt.

Bezmaksas opcijas Troņu spēles straumēšanai tiešsaistē – 1. līdz 8. sezona

Es saprotu, ka ne katrs vadu griezējs vēlētos maksāt abonēšanas maksu, lai skatītos Game of Thrones. Faktiski TV šovs tiek atzīts par to, ka tas ir viens no visu laiku pirātiskākajiem seriāliem! Un tā kā ir ļoti maz lētāko paņēmienu, kā skatīties Game of Thrones, HBO bija jāsaskaras ar daudz nepatikšanām, lai apturētu šova izplatīšanu no neatļautiem avotiem. Ja vēlaties skatīties GoT bez maksas,’es tevi aizklāju. Skatiet zemāk esošo sarakstu!

Ling tiešsaistē

Ling Online parasti ir slavens ar to, ka ir tiešsaistes pasniedzēju pakalpojums, kas palīdz studentiem pulēt savas angļu valodas runāšanas un rakstīšanas prasmes. Tomēr tajā pašā laikā tā ir lieliska platforma, lai atrastu jaunākos TV šovos un filmās. Labākā daļa no visiem: jums nav jāpierakstās!

Skatīties GoT tiešsaistē ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt uz šī saite, izvēloties skatāmo sēriju un noklikšķinot uz nosaukuma. Parādīsies uznirstošais logs, kas dod iespēju doties uz pilnekrāna režīmu. Vienkāršiem vārdiem sakot, Ling Online piedāvā ērtāko veidu, kā skatīties visus GoT gadalaikus!

tiešsaistes troņu spēle

Putlokers

Ja esat sajūsmā, vērojot, kā Dead armija soļo uz dienvidiem un rada lielāku postu, tad laba iespēja ir piekļūt Putlocker. Tīmekļa vietne ir galvenais mērķis auklu griezējiem un brīvdomātājiem, kuri vēlas skatīties savas iecienītās TV pārraides un filmas pēc iespējas ērtākā veidā..

Ja vēlaties skatīties visus gadalaiku “Troņu spēles”, vienkārši apmeklējiet saiti šeit. Epizodes regulāri tiek augšupielādētas dienu pēc to sākotnējās izlaišanas. Tas nozīmē, ka, ja kāda epizode parādās svētdien, jūs varat BEZMAKSAS straumēt GOT vietnē Putlocker jau nākamajā dienā.

spēle troņiem

CMoviesHD

Tāpat kā Putlocker, CMoviesHD ir vēl viens uzticams BEZMAKSAS straumēšanas avots. Autortiesību pārkāpumu mednieku spiediena dēļ vietnei nākas ciest no dīkstāves un pārejas uz dažādiem domēniem. Tomēr vienkārša meklēšana Google tīklā ļaus piekļūt funkcionējošam variantam.

Pašlaik CMoviesHD atrodas domēnā .bz. Jūs varat paļauties uz to visa veida premium saturam no tādām vietnēm kā BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Netflix un daudz ko citu. Tas ietver TV šovus / filmas visos žanros. Starp tiem ir arī fantastiskās trillera drāmas seriālu visas sezonas, Troņu spēles!

filmas par troņiem

123MoviesHub

123MoviesHub var izklausīties kā vietne, kas paredzēta bezmaksas straumju nodrošināšanai tikai filmām. Tomēr tajā faktiski ir arī diezgan plašs populāro TV šovu saraksts. Šis pakalpojums ir slavens kā galvenais mērķis visu iecienītāko filmu / TV šovu skatīšanai pēc iespējas vienkāršākā veidā..

ES uzvarēju’Tomēr melojiet, ka jums nāksies saskarties ar daudziem kairinošiem uznirstošajiem logiem un reklāmām, kas kļūst par diezgan nepatīkamu. Ja jums nepieciešama piekļuve visiem 7 sezonas un 67 epizodes of Game of Thrones, tomēr, nemaksājot par abonementu – 123MoviesHub vienmēr ir labs galamērķis!

123movies HD troņu spēle

Kā skatīties troņu spēli tiešsaistē tiešsaistē uz Kodi

Izklaide-geeks, kas meklē programmatūru, lai piekļūtu pirātiskiem TV šoviem / filmām, noteikti ir jāpārbauda Kodi! Tas ir daudzplatformu, atvērtā koda multivides izklaides centrs, kuru varat pat izmantot Apple un Android TV. Padomājiet par to kā operētājsistēmu atsevišķi, kas balstās uz papildinājumiem.

troņu spēle kodi

Ir premium papildinājumi, un jūs varat atrast arī daudz trešo personu. Lielākā daļa no tām lietotājiem dod piekļuvi bloķētam saturam visā pasaulē. Straumēšanas spēles straumēšanai varat paļauties uz Exodus Redux papildinājumu, kas pieejams Lazy Kodi Repo. Instalēšanai veiciet tālāk norādītās darbības!

 1. Lejupielādēt un instalējiet Kodi lietojumprogrammu uz jebkuras platformas pēc jūsu izvēles
 2. Palaist Kodi un klikšķis uz “Pārnesums” ikona un atlasīt “Sistēmas iestatījumi”
 3. Klikšķis ieslēgts “Papildinājumi” un maiņu pārslēgt uz “Ieslēdziet nezināmus avotus”
 4. Uznirstošajā logā jūs saņemsit ziņojumu, kurā tiek lūgts apstiprinājums. Sist “Jā”
 5. Atgriezties uz iepriekšējo “Iestatījumi” izvēlne un klikšķis ieslēgts “Failu menedžeris”
 6. Krāns ieslēgts “Pievienot avotu”, Dubultklikšķi ieslēgts “Nav”, un ievadiet http://lazykodi.com/
 7. Ievadiet nosaukums plašsaziņas līdzekļu avotam, piemēram, Lazy Kodi Repo un klikšķis ieslēgts “Labi”
 8. Atgriezties uz galveno izvēlni, klikšķis ieslēgts “Papildinājumi”, un “Komplekts” pogu
 9. Izvēlieties “Instalēt no ZIP faila”, atvērts “Slinks Kodi Repo”, un “Repozitoriji”
 10. Ritināt uz leju un izvēlēties “EXODUSREDUX” no krātuvju saraksta
 11. Klikšķis ieslēgts “repositoryexodusredux-0.0.7” un pagaidiet repo instalēšanai
 12. Atgriezties uz iepriekšējo izvēlni un atlasīt “Instalējiet no krātuves”
 13. Izvēlieties “Exodus Redux Repo” un noklikšķiniet uz “Video papildinājumi””
 14. Klikšķis uz “Exodus Redux” papildinājums un sist  “Uzstādīt” pogu
 15. Palaist papildinājumu, dodieties uz “TV pārraide”, Meklēt priekš “Troņu spēles”
 16. Atvērt pirmais rezultāts un izbaudi visu 7 sezonu un 67 epizožu skatīšanos!
  Kā skatīties UFC tiešraidi tiešsaistē

Lazy Kodi ir neoficiāla Kodi krātuve, kas nokasīs saturu no oficiālajiem kanāliem, izraisot pirātismu un autortiesības. Tāpēc VPN izmantošana ir labāka drošas straumēšanas iespēja.

Straumējiet anonīmi30 dienu naudas atdošanas garantija

Kā skatīties troņu spēli tiešsaistē tiešsaistē popkorna laikā

Kad viss pārējais neizdodas, jūs vienmēr varat būt atkarīgs no popkorna laika. Lietojumprogramma ir BitTorrent tehnoloģijas saplūšana ar uzlabotām straumēšanas iespējām. PT satver savu saturu no P2P avotiem, vienlaikus nodrošinot lietotājiem iespēju atskaņot tos tieši no programmatūras.

Neaizmirstiet ieslēgt popkorna laiks vpn pilnīgai anonimitātei.

Tas lepojas ar Netflix līdzīgu skatu ar savu glīti noformēto saskarni, kurā ar pievilcīgiem sīktēliem uzskaitītas filmas / TV šovi dažādās kategorijās. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet Popcorn Time un meklējiet “Troņu spēles” navigācijas joslā pēc noklikšķināšanas uz “TV pārraide” straumēt GoT! Bet ņemiet vērā, ka, ja vēlaties skatīties GOT tiešraidē, tad Popkorna laiks tam nav īstā vieta, jo tas iegūs noteiktu epizodi tikai pēc tam, kad tas būs pilnībā parādīts caur oficiālajiem avotiem.

popkorna laika troņu spēle

Lētākais veids, kā skatīties Troņu spēli:

Neskaitot kanālus mēs’Ja šajā rokasgrāmatā uzskaitīti, nav citas likumīgas metodes, kā GOT skatīties par zemāku cenu vai pat par brīvu. Protams, ir tādas Torrenting balstītas straumēšanas vietnes kā Putlocker un YifyTV aizsprosts, taču tās nav likumīgi izmantojamas nekur citur pasaulē. Mēģinot skatīties GOT caur viņiem, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās, ja autortiesību troļļi izseko jūsu IP un nosūtīs jums juridisku paziņojumu par tiesvedību.

Ir arī gudrs veids, kā bez maksas var skatīties visu sezonu, taču tas prasa gudru risinājumu. Tā’Tas ir pilnīgi likumīgi, taču, ja vēlaties izmantot šo iespēju, jums būs jābūt aktīvam.

Šeit’Kā jūs to varat izdarīt:

 • Iegūstiet VPN un izveidojiet savienojumu ar Indijas serveri
 • Pārliecinieties, vai jums ir pieejams vismaz 2 dažādu veidu kredītkartes / debetkartes, kā arī līdzīga daudzuma e-pasta adreses
 • Tagad dodieties uz vietni Hotstar un reģistrējieties kontam, izmantojot savu pirmo kredītkarti un e-pasta adresi.
 • Hotstar piedāvā 1 mēneša bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc jums būs 30 dienas ilgs laika posms, kurā varēsit skatīties GOT, pirms abonēšanas summa tiks atskaitīta no jūsu konta.
 • 30 dienas nozīmē, ka jūs varat noskatīties kopumā 4 epizodes pirms izmēģinājuma perioda beigām
 • Tā kā tagad ir pagājušas 3 epizodes, mums ir palikuši tikai vēl 3, kas nozīmē, ka jums būs pietiekami daudz laika GOT 8. sezonas beigām, izmantojot tikai Hotstar bezmaksas izmēģinājuma versiju.
 • Tātad, pēc sezonas beigām, don’neaizmirstiet anulēt abonementu vai arī jūs pats’Par jums tiks iekasēta abonēšanas summa

Kas’s notiks 8. sezona GoT – prognozēs, spoileros un fanu teorijās!

Jons Sniegs’šoreiz es nevarētu izvairīties no nāves!

Skatoties GoT, ir bijis brauciens ar kalniņiem! Un ja tur’Viss, ko zina visi fani, ir tāds, ka nekad nevar gaidīt, ka kāds varonis ilgi paliks dzīvs.

Tas vienkārši nenotiek’t strādā šādā veidā. Pēc tam, kad jūs sākat attīstīt kāda personāža līdzīgumu, jūs iepazīstina ar šokētāju, kas noved pie viņu nāves.

Kā tāds, kaut arī šķiet, ka Jons un Daenerijs ir gatavi braukt saulrietā. Vai mēs tam patiešām varam ticēt? Es don’t tā domā. Īpaši ņemot vērā to, ka Jons Snovs jau vienreiz izbēga no nāves.

Šis zemes gabala vijums pat pārsteidza Melisandru. Kāpēc Jons augšāmcēlās Gaismas Kungs? Noteikti neizlīgšu, laimīgi kādreiz!

Tātad, es uzskatu, ka Jons varētu kalpot kā pēdējais līdzeklis Balto soļotāju pieveikšanai (vai nē). Viņš var tikt nogalināts trakot, vai arī viņam būs jāsamaksā dzīvības parāds Daudzpusīgajam Dievam.

tuvojas ziema troņu spēle

Daenerys turpinās dzīvot (es ceru, ka: /)

Labi, ka tur’s nav jēgas to noliegt. Es f ***** mīlu Emīliju Klārku. Viņas smaids un veids, kā viņa smejas, ir tik apburošs, kaut arī mēs to nedarām’t daudz ko tādu nevar redzēt televīzijas šovā lol

Viņa’Tā ir tīra dieviete reālajā dzīvē un arī Troņu spēlē, tāpēc es vienkārši nespēju iedomāties, ka viņas varonis Daenerī mirst. Es būtu salauzts, ja viņi tā rīkotos.

Nemaz nerunājot par viņu’s ir vienīgā saprātīgā galvenā varoņa izvēle. Daenerys ir ļoti svarīgs zemes gabalam. Viņa ir atbildīga par The Wall kušanu un pūķu atgriešanos.

Pilnīgi iespējams, ka viņas varonis paliks dzīvs, taču noteikti TV šova rakstnieki uzvarēja’Piešķiriet viņai apburtas beigas, līdz ar to Jona Snova nāvi. Ir jēga, pareizi?

(Pirksti sakrustoti. Lūdzu, nepiedodiet’t viņu nogalināt)

troņu spēle

Sems ir apsolītais princis, kurš piepildīs pareģojumus

Džordžā R. R. Martins’s “Ledus un uguns dziesma”, tur bija leģendāra figūra, kas pazīstama kā “Azors Ahai”, kas cīnījās pret [tumsu] ar sarkanu zobenu.

Cilvēks, kurš “radās, lai dotu drosmi cilvēku skrējienam un novestu tikumīgos cīņā ar savu degošo zobenu Lightbringer”. Pastāv spekulācijas, ka Sems ļoti labi varētu būt slepens Targaryen.

Balstoties uz pravietojumu, Azors Ahai piedzims no jauna, lai pamodinātu pūķus no akmens, kad sarkanā zvaigzne asiņo un tumsa pulcējas.

Tā kā Sems ir Elia Martell un Rhaegar bērns, vēlāk viņu nogādāja Varys, un viņu aprūpēja uzticīgais Tarlys, kurš’s teikt, ka viņš ir apsolītais princis?

troņu spēle

Melisandre (sarkanā priesteriene) atgriezīsies ar armiju

Tas daudziem var šķist nedaudz acīmredzams, bet es noteikti redzu, kā Melisandre atgriežas ar armiju, lai cīnītos ar baltajiem soļotājiem. Tas notiek tāpēc, ka viņai nav tik smalks drauds Septiņās sezonas beigās Varisai.

Viņa paziņoja, ka viņa’d atgriezties vēl pēdējo reizi. “Man ir jāmirst šajā dīvainajā valstī, tāpat kā jums.” Tas bija goosebumps brīdis, kas pavēra ceļu mums, faniem, zināt, ka viņa atgriezīsies.

  Kā skatīties ICC kriketa pasaules kausu 2023. gadā tiešsaistē

Ņemot vērā, ka Melisandre vienmēr ir ticējis Daenerys’ Tāpēc viņi var sacensties Volantisā, arī ir droši uzskatīt, ka viņa apvienosies ar Kinvaru.

Kā jūs droši vien zināt, Volantis ir apsargāta milzīga armija, ko sauc par “Ugunīga roka”. Tātad armija, kas seko uguns Dievam, noteikti izklausās noderīga cīņā pret undead ledus monstriem!

GoT meme

Vecie varoņi, piemēram, Neds Starks, varētu atgriezties

Agrā reportāžā no astotās sezonas kopas EW apgalvoja, ka redzējis vairākus vecus varoņus no TV šova. Tātad ir liela iespēja redzēt dažas pazīstamas sejas, kas ved uz karu.

No visiem varoņiem Neds Stārks izklausās pēc diezgan negaidīta ieraksta. Turklāt tas uzvarēja’Pirmā reize, kad rakstzīmes atgriežas pēc mirst.

Kalns, Berika Dondarrions, Kurts, Jons Snovs un grāmatās Kateilija Stārka visi augšāmcēlās. Tagad jūs varat domāt, ka tas nebija’t Neds’no viņa ķermeņa atdalīta galva?

Bet šeit ir doma: kas būtu, ja tas nebūtu’t patiesībā Neds Starks?

troņu spēle cc meme

Nakts karalis vispirms uzbruks Karholdam un pēdējam sižetam

Ja jūs’kādu laiku vērojot GoT, jūs droši vien zināt, ka Vesterosas cilvēki savus mirušos nededzina. Ņemot vērā, ka Nakts karalis jau dodas ziemeļu virzienā, pastāv iespēja, ka armija palielināsies vēl lielāka.

Tas Night Night ļaus vispirms uzbrukt Karholdam un Last Hearth, tāpat kā Jons paziņoja sezonas septiņās pirmizrādēs. “Ja viņi pārkāpj sienu, pirmās divas pilis viņu ceļā ir Last Hearth un Karhold,”

Šīs Umber un Karstark pilis šobrīd pārrauga tikai jaunie Ned Umber un Alys Karstark, tāpēc pastāv liela varbūtība, ka tās izgāzīsies. Pēc tam, kad divas pilis nokritušas, es redzu, kā Nakts karalis nosaka savus skatus Vinterfelā uzbrukumam!

troņu spēle vecs puisis

Džeims ved uz Vinterfeldu, mirstot mocekli

Ir daudz teoriju par to, kā Jaime mirst pēdējā Game of Thrones sezonā. Mēs visi zinām, ka viņa loka ir bijusi viena no spēcīgākajām sērijā.

Viņš sāka kā incestuous vardarbīgs, sociopāts, kas lēnām uzziedēja cēlā bruņiniekā. Tātad, es noteikti varu sagaidīt, ka viņš darīs varonīgu vai divus varoņdarbus Vinterfelā.

Mēs varētu arī iegūt iespēju redzēt viņu un trīsaci Ravenu “Klijas” atkalapvienošanās, kas būs patīkama saruna. Kad Nakts karalis uzbrūk Vinterfeldam, es redzu arī Džeimiju un Briennu, kas cīnās viens ar otru ar saviem dvīņiem Valīrijas tērauda zobeniem..

Džeims varētu nomirt kā moceklis, vai arī saskaņā ar citu fanu teoriju viņš varētu piepildīt Valongara pareģojumu. Tas, kurš saka, ka Cersei mirs pie “mazais brālis”.

Ņemot vērā to, kā Keršijs un Džeimijs bieži runā par ienākšanu pasaulē kopā un aiziešanu no tās vienlaikus, es redzu, kā Džeimijs beidzot nogalina savu dvīņumāsu, pirms viņš pakļūst paša brūcēm..

GoT joprojām ir labāks mīlas stāsts

Viserion cīnīsies Drogon līdz nāvei

Nosaukts pēc Daenerys’ brālis Viserijs, nakts ķēniņa augšāmceltajam pūķim Viskritijam cīņā ar nāvi būs jāsaskaras ar Drogonu.

Drogonam būtu liela jēga nogalināt Viserionu, ņemot vērā, ka viņš pirmajā sezonā nogalināja Viserysu. Neatkarīgi no tā, cīņa noteikti būs vērošanas vērta.

Mēs pat varētu redzēt, kā Jons Snovs brauc pa Rheegal, lai palīdzētu Drogonam nogalināt Viserionu. Varonis jau ir pierādījis, ka prot sasaistīties ar pūķiem.

GoT drogo

Citas fanu teorijas un prognozes

 • Jons un Ārija beidzot tiksies viens pēc otra iepazīšanās.
 • Daenerys, lai arī neauglīga, var būt pārsteiguma grūtniecība (incestes bērns!).
 • Liels pārsteigums būtu atziņa, ka Tyrions ir arī Targarēns.
 • Nymeria atgriezīsies vēlreiz ar savu vilku paciņu, lai palīdzētu cīnīties ar Baltajiem soļotājiem.
 • Gan Melisandre, gan Varys mirs, tāpat kā viņa teica, ka viņi būs septiņas sezonas beigās.
 • Kurts atkal redzēs gan Sansu, gan Āriju, kuri kopš Sandora ir ievērojami attīstījušies.
 • Gilijs un Sems uzzinās vairāk par Long Night un Azor Ahai no nozagtajām Citadeles grāmatām.
 • Daži fani uzskata, ka BRĀNS ir NAKTS KINGS, un viņš’s tas, kurš uzcēla sienu.
 • Pilnīgi iespējams, ka, neskatoties uz lielo cīņu, baltie soļotāji uzvar karā!

Kā skatīties troņu spēles FAQ

Vai jūs varat skatīties Troņu spēli vietnē Netflix?

Šeit ir mīkla Game of Thrones faniem, vai jūs varat skatīties šovu Netflix? Cik milzīgs ir Netflix, diemžēl tas tā nenotiek’t piedāvā Troņu spēle.

Galvenais iemesls tam ir tas, ka satura tiesības pieder HBO, un tā ieguva’dalīties tajā ar saviem tiešajiem konkurentiem. Bet kā alternatīvu varat izmantot jebkuru no metodēm (apmaksātu vai bezmaksas) skatīties Troņa spēli bez Netflix.

Cik daudz sezonu ir “Troņu spēles”?

“Troņu spēles” ir septiņi sirdi apstājoši un elpu aizraujoši gadalaiki ar pārsteidzošiem sižetiem, kas jūs aizkavēs uz dīvāna. Tas ir lielisks televīzijas šovs, kuru var skatīties. 8. sezona šobrīd ir ražošanas procesā, un tās pirmizrāde ir paredzēta 2023. gada aprīlī.

Cik epizožu ir pagājušajā sezonā “Troņu spēles”?

Gada 7. Sezona “Troņu spēles” kopumā bija tikai septiņas epizodes, par 3 mazāk nekā iepriekšējās sezonās. Tā kā 8. sezona iezīmēs pēdējo, ko mēs kādreiz redzēsim TV šovā, GoT ir nolēmusi to atstāt īsu. Viņi nākamā gada aprīlī izlaidīs tikai sešas epizodes!

Lietu iesaiņošana

GoT vienā teikumā

Phew, un līdz ar to man tas beidzas “Troņu spēles” straumēšanas ceļvedis! Es ceru, ka sniegtie avoti palīdzēs citiem GoT faniem atrast ideālu avotu, lai skatītos viņu iecienīto šovu. Ja jums ir vaicājums vai vēlaties uzzināt vairāk par noteiktu pakalpojumu, nevilcinieties, atstājot man ziņojumu zemāk. Es atbildēšu personīgi par visu nepieciešamo palīdzību. Lai tev jauka diena!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me