Kā tiešsaistē skatīties skandāla visu sezonu sezonu bez kabeļa

ABC oriģināls, “Skandāli” ir amerikāņu politiskā trillera seriāls, kura uzmanības centrā ir bijušā prezidenta mediju konsultanta dzīve, kurš atver pats savu krīzes pārvarēšanas aģentūru! Tas ir slavens ar valdzinoši sabojātajiem personāžiem, aizraujoši atkarību izraisošajiem sižetiem un sirdi apstājošajiem sižeta līkločiem. 7. sezona sāka veidoties 5. oktobrī, un tā jau ir spējusi pārspēt visus’cerības, pievienojot vēl noslēpumu un nenoteiktību. Vai jūs meklējat veidus, kā noskatīties seriālu? Ja tā, tad izlasiet šo Best VPN rokasgrāmatu par to, kā skatīties Scandal All-Seasons tiešsaistē!

Kādā kanālā notiek skandāls?

Ja vēlaties skatīties TV šovu kabeļtelevīzijā, lietotājiem visā pasaulē ir vairākas iespējas. Tiem, kas atrodas ASV, vienkārši pārslēdziet televizoru uz “Kanāls ABC”. Ja jūs dzīvojat Latīņamerikā, dodieties uz Canal Sony. Skatītāji no Bermudu salas var skatīties jaunāko sezonu ZFB-TV.

Kādā kanālā notiek skandāls?

Tie, kas dzīvo Maiami, var skatīties TV šovu WPLG, un Honkongas lietotāji var baudīt skandālu kanālā TVB Pearl. Skandāla faniem Austrālijā seriāls katru ceturtdienu tiek rādīts tīklā Seven. Apstākļos jūs nokavējāt kādu epizodi kādas sūdīgas veiksmes dēļ (jā, tas notiek ar mums visiem); jūs vienmēr varat skatīties atkārtojumus, kas vērojami vietnē SoHo.

Kā skatīties skandālu tiešsaistē bez kabeļa

Kabeļu griezējiem, kas atrodas ASV, jums būs jāizveido konts vietnē ABC Go (oficiālās raidorganizācijas VoD pakalpojums). Varat vai nu skatīties šovu tieši no vietnes, vai arī lejupielādēt attiecīgi sava iPhone tālruņa lietotni no iTunes un Google Play Store.

Kā skatīties skandālu tiešsaistē bez kabeļa

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, varat izmantot a VPN maskēt jūsu IP adresi un mainīt atrašanās vietu uz ASV, vienlaikus izmantojot šifrēšanu, lai aizsargātu jūsu identitāti tiešsaistē. Zemāk ir saraksts ar labākajiem VPN sniedzējiem, pamatojoties uz to uzticamību, cenām, veiktspēju, atbalstu un drošību.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kā skatīties skandālu tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

Kad runa ir par skatīšanos “Skandāls” BEZMAKSAS vienīgais saprātīgais risinājums ir drošu tiešraides avotu atrašana. Zemāk mēs esam pievienojuši iespēju sarakstu, kur varat atrast straumētas sērijas, nodrošinot, ka nepalaidīsit garām nevienu epizodi:

Piezīme: izmantojiet VPN pakalpojumu, lai anonīmi straumētu tālāk minētajos straumēšanas kanālos!

Putlokers

Ja esat sajūsmā par to, kā vērojat Olīviju Popei spēlējot viņas jauno štāba priekšnieka lomu, laba iespēja ir piekļūt Putlokeram. Tīmekļa vietne ir galvenais galamērķis auklu griezējiem un brīvdomātājiem, kuri vēlas skatīties savas iecienītās TV pārraides un filmas pēc iespējas ērtākā veidā. Ja vēlaties skatīties visus gadalaiku “Skandāls”, vienkārši apmeklējiet saiti šeit. Epizodes regulāri tiek augšupielādētas dienu pēc to sākotnējās izlaišanas. Tas nozīmē, ka, ja kāda epizode iziet ceturtdien, to piektdien BEZMAKSAS varat noskatīties vietnē Putlocker!

kā skatīties skandālus

CMoviesHD

Tāpat kā Putlocker, arī CMoviesHD ir vēl viena BEZMAKSAS straumēšanas vietne, kurā var atrast visu veidu premium līmeņa saturu no tādām vietnēm kā Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer un daudz ko citu. Tas ietver visu žanru filmas / TV šovus. Starp tiem ir visu sezonu trāpītā politiskā trillera seriāli, “Skandāls”. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu saturam!

Kā skatīties skandālu tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

123MoviesHub

Izklaides multivides straumēšanas mitinātu failu tiešsaistes indekss 123MoviesHub ir vēl viens populārākais mērķis visu sezonu skatīšanai. “Skandāli” bez kabeļa. Vietne ir slavena ar savu milzīgo filmu / TV šovu datu bāzi, kas ir pieejama skatīšanai no jebkuras vietas pasaulē. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu straumēm!

Skatieties skandālu vietnē 123MoviesHub

Kā skatīties skandālu uz Kodi

Vēl viena lieliska opcija auklu griezējiem un bezmaksas krāpniekiem ir lejupielādēt un instalēt atvērtā koda, multivides izklaides lietojumprogrammu Kodi. Šī platforma jebkuru viedtālruni, klēpjdatoru, datoru vai planšetdatoru pārvērš televizora kārbā, lai jūs varētu izbaudīt iecienītās izklaides, atskaitot problēmu. Lai skatītos visu sezonu “Skandāls”, apsveriet iespēju izmantot paktu. Lai instalētu papildinājumu, rīkojieties šādi:

 1. AtvērtKodi un klikšķis uz “Pārnesums” ikona, lai ievadītu iestatījumus
 2. No opciju saraksta, atlasīt“Failu menedžeris”
 3. Klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu” un tad Dubultklikšķi ieslēgts “Nav”
 4. Ievadiet http://kdil.co/repo URL joslā un vārds tas Kodi Izraēla
 5. Galva atpakaļ uz galveno izvēlni un iet uz “Papildinājumi”
 6. Klikšķis uz “Komplekts” simbols un tad “Instalēt no ZIP faila”
 7. Atrodi“Kodi Izraēla” un klikšķis ieslēgts “kdil.zip” instalēt repo
 8. Atgriezties uz iepriekšējo izvēlni un atlasīt “Instalējiet no krātuves”
 9. Atrodi “www.Kodisrael.co krātuve” un atlasīt “Video papildinājumi”
 10. Ritiniet līdz “C”, atlasīt “derība”, un sist poga instalēt
 11. Atvērt papildinājums, klikšķis ieslēgts “Meklēt” un ievadiet “Skandāls”
 12. Izbaudi TV seriālu skatīšanās tiešsaistē BEZMAKSAS!

Kā skatīties skandālu uz Kodi

Kā noskatīties skandālu popkorna laikā

Kad viss pārējais neizdodas, apsveriet iespēju instalēt hit torrent straumēšanas lietojumprogrammu Popcorn Time. Šī multivides platforma piedāvā jums pārsteidzošu iespēju skatīties vēlamo video saturu visērtākajā veidā. Tam ir dizains, kas līdzīgs hit straumēšanas vietnei (Netflix). Labākā daļa no visiem: skatītājiem ir milzīgs skatāmo TV šovu / filmu saraksts, starp kuriem ir visu sezonu “Skandāls”. Lasīt vairāk Detaļas: popkorna laiks vpn

Piezīme: straumēšana vietnē PopcornTime ir gluži kā lejupielāde & straumē straumēm, tāpēc, ja jūs dzīvojat pasaules daļās ar stingriem autortiesību likumiem, izmantojiet VPN pakalpojumu, lai straumētu anonīmi!

Kā noskatīties skandālu popkorna laikā

Noskatieties Bieži uzdotie jautājumi par skandālu

Vai jūs varat skatīties skandālu vietnē Netflix?

Jā, jūs noteikti varat skatīties “Skandāls” vietnē Netflix. Vienīgā problēma: iespējams, jums nebūs piekļuves visiem septiņiem gadalaikiem. VoD pakalpojums piedāvā tikai sešas sezonas, lai to skatītos kā šobrīd. Tātad, ja jūs vēlaties skatīties jaunāko sezonu, reģistrēšanās pakalpojumam var nebūt laba izvēle. Sīkāka informācija: Netflix VPN

Cik daudz sezonu ir “Skandāls”?

“Skandāls” kopumā ir septiņi aizraujoši un sirds apstāšanās gadalaiki ar pārsteidzošiem sižetiem, kas jūs aizkavēs pie ekrāna, it īpaši, ja izvēlēsities pārmērīgu skatīšanos. Ir bijuši arī jaunumi par 8. sezonas ierašanos. Tomēr mums vēl būs jāgaida 7. sezonas noslēgums, lai uzzinātu.

Cik epizožu ir pagājušajā sezonā “Skandāls”?

Pēdējā sezona “Skandāls” kopumā bija 16 epizodes, kas bija par 4 mazāk nekā 5. sezonā. Ņemot vērā, ka 7. sezona iezīmēs pēdējo, ko redzēsim TV šovā, mēs ceram, ka tā iestāsies vismaz līdz 20 epizodēm.

Lietu iesaiņošana

Un līdz ar to mēs beidzam mūsu detalizēto ceļvedi par to, kā skatīties “Skandāls” Vissezonas. Izvēlieties kādu no iepriekšminētajiem risinājumiem, lai televīzijas sērijas straumētu pēc iespējas ērtākā un izklaidējošākā līmenī. Jūtieties brīvi dalīties rakstā ar labākajiem draugiem un ģimenes locekļiem. Tāpat neaizmirstiet sniegt atsauksmes par to, vai šis raksts izrādījās noderīgs. Jauku dienu!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me