Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas

Oficiāli pazīstams kā XXIII ziemas olimpiskā spēle un plaši pazīstams kā PyeongChang 2018, beidzot notiek nozīmīgais starptautiskais vairāku sporta veidu notikums. Tātad, ir pienācis laiks gatavoties dažiem no labākajiem sporta čempionātiem, kādus esat redzējuši. Zemāk ir pasākuma oficiālo partneru un sponsoru saraksts.

2018. gada ziemas olimpisko spēļu oficiālo partneru sponsori

Pjongčanga iepriekš bija pieteikusies 2010. un 2014. gada Olimpisko spēļu rīkotājai, taču zaudēja ar trīs un četrām balsīm. Tomēr viņi uzvarēja 2018. gada konkursā, kas nozīmē, ka viņi jau ilgu laiku gatavojas pasākumam. Izlasiet šo rokasgrāmatu, lai iegūtu papildinformāciju par to, kā labākos vpn skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles:

Skatieties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas

 1. 2018. gada ziemas olimpisko spēļu vieta
 2. 2018. gada ziemas olimpisko spēļu grafiks
 3. 2018. gada ziemas olimpisko spēļu oficiālās raidorganizācijas un kanāli
 4. Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles 2018 no jebkuras vietas
 5. Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles ROKU
 6. Kā skatīties ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju tiešraidē
 7. Skatieties ziemas olimpiskās spēles Hulu
 8. Ziemas olimpisko spēļu straumēšana bez kabeļa
 9. Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešraidē
 10. Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles uz Kodi
 11. Spēles, kuras jāmeklē 2018. gada ziemas olimpiādē
 12. Nākotnes ziemas olimpisko spēļu grafiks
 13. 2018. gada ziemas olimpisko spēļu fakti un skaitļi ar piekabēm

2018. gada ziemas olimpisko spēļu vieta

2018. gada PyeongChang ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija notiks 9. februārī Pjondžanas apgabalā. Tas sāksies plkst. 8:00 (Korejas standarta laiks). Tā kā starp Austrumu standarta laiku ir atšķirīgas 14 stundas, cilvēkiem ASV jāskaņojas pulksten 18:00. Noslēguma ceremonijas notiks svētdien, 25. februārī..

Ziemas olimpiskās spēles-2018-vieta

2018. gada ziemas olimpisko spēļu grafiks

Lai arī oficiālā atklāšanas ceremonija notiks 9. februārī, spēles nesākas tikai nākamajā dienā (sestdien, 10. februārī). Dažās no sestdien paredzētajām medaļu sacensībām ir sievietes’s biatlons, vīrieši’slēpošana ar slēpošanu, kā arī sievietes’ātrslidošana.

Ziemas olimpisko spēļu-2018-grafiks

Papildus parastajiem pasākumiem, piemēram, daiļslidošanai, slēpošanai un bobslejam, šogad ir pievienoti arī četri jauni pasākumi: jauktais dubultspēlēšana ar krosu, snovbords lielajā gaisā, frīstaila slēpošana un masu starta ātrslidošana. Jums noteikti būs lielisks laiks, vērojot sporta daudzveidību! Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu pilnu 2018. gada ziemas olimpisko spēļu grafiku.

2018. gada ziemas olimpisko spēļu oficiālās raidorganizācijas un kanāli

Svarīga piezīme!  Ja ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ nevarat piekļūt tālāk uzskaitītajiem kanāliem, apsveriet iespēju izmantot VPN pakalpojumu & apvedceļa bloķēšana neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietasJa atrodaties ASV, varat viegli skatīties Ziemas Olimpiskās spēles 2018 vietnē NBC, kas ir oficiāla spēļu pārraide. Ja jums nav šī pakalpojuma abonēšanas, apsveriet iespēju to drīz iegūt. Šeit varat reģistrēties un izmantot bezmaksas piedāvājumus mobilajā / planšetdatorā!

Ziemas olimpiskās spēles-2018-NBC

Ja jūs dzīvojat pāri dīķim, tad varat apsvērt iespēju reģistrēties Eurosport. Kanāls tika apzīmēts kā viens no oficiālajiem raidorganizācijām Lielbritānijā. Olimpiādes spēļu atjauninājumus varat sekot šeit. Parasti ir pieejami divi abonēšanas plāni: £ 5 dienā un £ 30 gadā.

Ziemas olimpiskās spēles-2018-Eurosport

Ja jums nav Eurosport konta, vienmēr varat apsvērt iespēju izmantot BBC (citu oficiālo Lielbritānijas raidorganizāciju 2018. gada olimpiskajām spēlēm). Lai gan cenas vēl nav paziņotas, jūs varat sekot līdzi BBC straumes atjauninājumu lapai šeit.

Ziemas olimpiskās spēles-2018-BBC-Sports

Ja jūs dzīvojat Kanādā, vienkārši pārslēdziet savu kanālu uz CBC tiešraidēm un papildu pārklājumu olimpiādei. Līdzīgi kā BBC, cenu paziņojumi nav bijuši, taču šeit varat sekot līdzi atjauninājumiem vietnē.

Ziemas olimpiāde-2018-CBC-Sport

Ja jūs nedzīvojat ASV, Lielbritānijā, Kanādā vai jebkur citur Eiropā, bet kaut kur Āzijā vai citā vietā, varat apsvērt iespēju izmantot programmu 7 Live, lai skatītos 2018. gada ziemas olimpiskās spēles. Vienkārši pieskaņojieties šeit sestdien, 10. februārī, lai iegūtu tiešraidi pasākumam.

Ziemas olimpiskās spēles-2018-on-7

Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles 2018 no jebkuras vietas

Ja vēlaties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles skatīties jebkur, nav labāka varianta kā izmantot VPN pakalpojumu. Slēpjot jūsu IP adresi un šifrējot interneta savienojumu, VPN ļauj lietotājiem apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas noteikti tādās vietnēs kā CBC, BBC, NBC utt..

Ziemas olimpiskās spēles-2018-no jebkuras vietas

Zemāk ir 2018. gada labāko pakalpojumu sniedzēju saraksts, pamatojoties uz to uzticamību, veiktspēju, atbalstu, cenām un lietotņu saderību. Jūtieties brīvi izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu privātuma un budžeta prasībām. Pievienojieties jebkuram Lielbritānijas, Kanādas vai ASV serverim un iegūstiet piekļuvi vietnēm, kuru atrašanās vieta ir ierobežota.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles ROKU

Uztraukums par ziemas olimpiskajām spēlēm turpina celties, jo pasākuma sākumam ir atlicis tikai viena diena! Atzīstot šī pasākuma popularitāti, Roku izlaida oficiālu emuāru, lai klientus virzītu olimpisko spēļu vērošanai. Visu notikuma tiešraidi varat straumēt no NBC Sports App.

kā skatīties ziemas olimpiskās spēles uz Roku

Paturiet prātā, ka, lai piekļūtu akcentiem, jaunākajiem klipiem un komentāriem, jums ir nepieciešams lietotāja ID un parole. Tajā var ietilpt akreditācijas dati no maksas TV abonēšanas pakalpojumiem, kas atbalsta Roku, piemēram, YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now un CenturyLink..

Kā skatīties ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju tiešraidē

Ja nevēlaties tērēt naudu piemaksu abonēšanai un meklējat BEZMAKSAS risinājumus, tad arī jūs esat to nodrošinājis. Šai Facebook lapai varat sekot šeit. Sociālie mediji ir galvenais atklāšanas ceremonijas straumju resurss, jo daudzi oficiālie partneri publicēs straumes reklāmai.

Kā skatīties ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju tiešraidē

Kā vēl vienu iespēju varat apsvērt reģistrēšanos Fubo TV, kas straumē arī 2018. gada ziemas olimpiskās spēles. Ir pieejama 7 dienu BEZMAKSAS izmēģinājuma versija, kuru varat izmantot, lai noskatītos spēļu atklāšanas ceremoniju un spēles pirmo nedēļu.

Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas tiešraide tiešraidē kanālā FUBO TV

Ja tas nedarbojas, abonējiet uzticamu VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā. Izmantojot pareizo IP adresi, varat noskaņoties uz BBC’Bezmaksas PyeongChang spēļu pārklājums. Tādā veidā jūs varat justies droši, ka nepalaidīsit garām nevienu svarīgu notikumu.

kā skatīties Ziemas Olimpiskās spēles BBC Sport Stream

Vai es varu skatīties ziemas olimpiskās spēles uz Hulu?

Ja vēlaties skatīties Olimpiskās spēles, izmantojot Hulu VoD pakalpojumu, viss, kas jums jādara, ir abonēt viņu prēmiju plānu. Mums par laimi tas tiek dublēts ar BEZMAKSAS izmēģinājumu. Tas nozīmē, ka jūs varat baudīt visas olimpiādes skatīšanos, atskaitot dūšīgās nodevas. Hulu pat pieliek papildu jūdzes, personalizējot jūsu pieredzi šajā ziemas sezonā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lasiet viņu emuārā šeit.

ziemas olimpiskās spēles Hulu

Ziemas olimpisko spēļu straumēšana bez kabeļa

Ja jūs esat auklas griezējs, kuram nav piekļuves piemaksas kontam NBC, jums joprojām ir iespēja skatīties ziemas olimpiskās spēles, izmantojot kodi labāko vpn. Papildus Kodi (cCloud un Radix papildinājumu) izmantošanai lietotāji var lejupielādēt Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now un Century Link oficiālās lietotnes, lai bez kabeļa savienojuma iegūtu piekļuvi pasākuma tiešraidēm..

Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešraidē

Skatoties pasākumus, piemēram, ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē, daudzi cilvēki mēģina meklēt risinājumus, kas neietver samaksu par TV abonementu. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, apsveriet iespēju reģistrēties vietnē Sling TV. Tas notikumu tiešraidē pārraidīs tīmekļa vietnē.

Labākā daļa no visiem: pakalpojums piedāvā bezmaksas pakalpojuma izmēģinājumus. Jūs varat izmantot vietni FREELY septiņas dienas. Noteikti pierakstieties tuvu ziemas olimpisko spēļu datumiem, lai skatītos notikumu, nemaksājot ne santīma. Kā vēl vienu iespēju izpētiet arī UStream, Facebook, Periscope un YouTube, lai tiešraides straumēšanas saites notikuma dienā.

Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles uz Kodi

Ja iepriekšminētās ziemas olimpisko spēļu 2018 BEZMAKSAS skatīšanās iespējas nedarbojas, vienmēr varat paļauties uz KODI papildinājumiem! Šis atvērtā pirmkoda, daudzplatformu izklaides centrs ir galvenā izvēle, kad droši skatīties filmas, TV šovus un tiešraidi. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet WNBC vai cCloud TV papildinājumu, lai baudītu straumes 2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm. Lai iegūtu papildinformāciju, varat arī redzēt mūsu Kodi VPN ceļvedi.

Svarīga piezīme!  Ja atrodaties valstīs, kur dominē autortiesību likumi un DCMA, mēs iesakām izmantot Kodi VPN, lai straumētu anonīmi.                                                                                                                                                                  Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas

WNBC programmas

 1. Atvērt lietojumprogramma Kodi V17 un atlasīt “Papildinājumi”
 2. Klikšķis uz “Komplekts” simbols augšējā kreisajā stūrī
 3. Izvēlieties “Instalēt no ZIP faila” no opciju saraksta
 4. Klikšķis uz “Kodi papildinājumu repozitorijs” un tad “Video papildinājumi”
 5. Ritināt uz leju alfabētiskā secībā “W” un atrast WNBC programmas
 6. Atvērt pagarinājums un sist poga instalēt
 7. Piekļuve WNBC programmas no video papildinājumiem

Ziemas olimpiskās spēles-2018-Kodi-WNBC

cCloud TV

 1. Atvērt lietotne Kodi V17 un klikšķis uz “Pārnesums” ikona
 2. Izvēlieties “Failu menedžeris” no opciju saraksta
 3. Ritināt uz leju un klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu”
 4. Ievadiet http://kdil.co/repo URL lodziņā
 5. Vārds mediju avots Kodi Israel
 6. Atgriezties uz galveno izvēlni un atlasīt “Papildinājumi”
 7. Klikšķis uz “Komplekts” simbols augšējā kreisajā stūrī
 8. Izvēlieties “Instalēt no zip faila” un klikšķis uz Kodi Izraēlu
 9. Klikšķis ieslēgts “Kodil.zip” instalēt repozitoriju
 10. Pagaidiet priekš “Papildinājums ir instalēts” paziņojums
 11. Galva virzienā “Instalējiet no krātuves”
 12. Izvēlieties “..Kodilu krātuve” un tad “Video papildinājumi”
 13. Ritināt uz leju, atrast cCloud TV un sist poga instalēt
 14. Atvērt pievienojumprogramma, atlasīt “Visi kanāli”
 15. Nospiediet kreiso taustiņu uz tastatūras
 16. Izvēlieties “Meklēt” un tips iekšā “NBC”
 17. Izbaudi vērojot 2018. gada ziemas olimpiskās spēles!

Ziemas olimpiskās spēles-2018-Kodi-cCloud-TV

Spēles, kuras jāmeklē 2018. gada ziemas olimpiādē

 1. Īsa slidotava
 2. Distanču slēpošana
 3. Ziemeļvalstu kombinētais
 4. Freestyle slēpošana
 5. Snovbords
 6. Daiļslidošana
 7. Ātrslidošana
 8. Kalnu slēpošana
 9. Slēpošana ar slēpēm
 10. Hokejs
 11. Skelets
 12. Biatlons
 13. Kērlings
 14. Bobslejs
 15. Kamanas

Nākotnes ziemas olimpisko spēļu grafiks

Uztraukums par ziemas olimpiskajām spēlēm rada pilnīgi eiforiskas sajūtas, jo tas vienkāršajam cilvēkam dod iespēju vērot sporta veidu daudzveidību un viņu slavenos sportistus darbībā. Vai jūs gaida nākotnes notikumi? Ja tā, tad jums jāzina, ka Tokija ir ievēlēta 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs, Pekinā 2022. gadā, Parīzē 2024. gadā un Losandželosā 2028. gadā.!

2018. gada ziemas olimpisko spēļu fakti un skaitļi ar piekabēm

 1. Lai gan 1988. gada Vasaras Olimpiskās spēles notika Seulā, faktiski šī ir pirmā reize, kad Dienvidkoreja rīko ziemas Olimpiskās spēles!
 2. Salīdzinot ar 2014. gada Soču olimpisko spēļu izmaksām, PyeongChang ziemas olimpisko spēļu aptuvenās izmaksas ir USD 10 miljardi, kas ir piecas reizes mazāk!
 3. 2018. gada pasākumam PyeongChang ir pievienojis četrus jaunus sporta veidus olimpiādei. Tie ietver snovborda lielo gaisu, kalnu slēpošanu, ātrslidošanu un jaukto dubultošanos ar kērlingu.
 4. Pēdējās ziemas olimpiskās spēles notika Sočos, Krievijā, un kopvērtējumā sacensības izcīnīja ar 33 medaļām, ieskaitot 13 GOLD! Dienvidkoreja no tām ieguva astoņas medaļas.

Lietu iesaiņošana

Ja jūs mēģināt izdomāt, kā tiešsaistē skatīties Ziemas Olimpiskās spēles 2018, noteikti ievērojiet iepriekš minētos padomus. Tomēr, ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties informēt mūs zemāk. Jūtieties brīvi dalīties rakstā ar draugiem / ģimenes locekļiem, ar nepacietību gaidot sporta ceremoniju. Lai jums pārsteidzoša nedēļa!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me