Kā skatīties UFC tiešraidi tiešsaistē

Vai mīlat UFC? Vai meklējat veidus, kā skatīties UFC tiešsaistē? Ja atbilde ir “jā”, jūs esat nokļuvis īstajā vietā! Lai jums to padarītu visu daudz vienkāršāku, mēs piedāvājam šo īpašo ceļvedi “Kā skatīties UFC bez kabeļa”, kurā ir visas visaugstāk novērtētās un augstas kvalitātes tiešsaistes straumēšanas iespējas, tostarp bezmaksas iespējas, kurām varat piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot labākā VPN palīdzība!

Gūt! Komplekts! Cīņa!

Sporta notikumu skatīšanās tiešsaistē ir tendence, kas visā pasaulē uztver tvaiku, jo tā ļauj sporta līdzjutējiem nekad nepalaist garām nevienu no iecienītākajiem mačiem neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Iegūstot naudu no šīs tendences, lielākie sporta pakalpojumu sniedzēji tagad piedāvā augsta līmeņa auklu griešanas iespējas tiem lietotājiem paredzētajiem lietotājiem, kuri vēlas skatīties spēles tiešsaistē.

Contents

Kā skatīties UFC tiešsaistē no dažādiem kanāliem

UFC ir viens no ekskluzīvākajiem sporta notikumiem pasaulē, jo izlozes laikā tas vienmēr rada intensīvu satraukumu, paredzēšanu un dramatismu, nepārspējot nevienu citu cīņas līgu pasaulē šobrīd.

Ventilatori ar nepacietību gaida skatīties cīņas starp ultra-spēcīgajiem čempioniem, kas notiek UFC, taču vai jūs zināt, ka jūsu iespējas nav ierobežotas ar parasto TV tikai tad, kad ir nepieciešams skatīties šo apbrīnojamo izlozi vai pat citus UFC notikumus?

Šeit ir labākās iespējas skatīties UFC tiešsaistē, un, lai gan lielākajai daļai no jums ir nepieciešams iegādāties abonementu un cīņas karti, es pat esmu iekļāvis bezmaksas straumēšanas pakalpojumu! Dodieties cauri tam un izvēlieties vispiemērotāko atbilstoši savām vēlmēm!

1. UFC.TV – Fight Pass un Pay Per View

Zīmols’Pats straumēšanas pakalpojums, UFC TV, iespējams, ir labākais risinājums, lai skatītos visus UFC notikumus un cīņas, ieskaitot šo.

UFC šobrīd piedāvā trīs paketes cīņu apskatei:

 1. Mēneša UFC cīņas biļete: USD 9,99
 2. 6 mēnešu UFC cīņas biļete: USD 8,99 mēnesī
 3. 12 mēnešu UFC cīņas biļete: USD 7,99 mēnesī

Visi šie plāni tagad piedāvā arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju!

UFC cīņas caurlaide

Bet pagaidiet, vai ir iespējams, ka cīņas cenas pazeminās vēl vairāk? Jā, tas noteikti tā ir!

UFC.TV ir ģeogrāfiski ierobežots pakalpojums, kad runa ir par cenu noteikšanu, kas nozīmē, ka cīņas cenas dažādos reģionos atšķiras.

Zemākā UFC Fight caurlaides plānu cena ir Filipīnās, un tai varat ērti piekļūt, izveidojot savienojumu ar VPN un izvēloties Filipīnu serveri.!

Visas šīs cenas ir norādītas USD:

 1. Mēneša UFC cīņas biļete: USD 8,47
 2. 6 mēnešu UFC cīņas pase: USD 7,64 mēnesī
 3. 12 mēnešu UFC cīņas caurlaide: USD 6,78 mēnesī

cīņa caurlaide UFC Philippines

2. DirecTV tagad

tiešais tv UFC

Augsti novērtēts tiešsaistes televīzijas pakalpojumu sniedzējs un augstākās klases pakalpojums vadu griezējiem. DirecTV Now strauji kļūst par mājvietu dažām no labākajām tiešsaistē pieejamajām izklaides iespējām.!

Piedāvājot līdz 330 kanāliem labākos ikmēneša plānus, DirecTV Now var izmantot, lai piekļūtu visdažādākajiem kanāliem, ieskaitot sportu, izklaidi, ziņas, cita starpā.

Bet atcerieties šeit divas lietas, pirmkārt, pirms pakalpojumā varat iegādāties šo cīņas karti par UFC, jums būs jābūt DirecTV abonementam. Zemākais plāns DirecTV sākas ar USD 34 mēnesī un ietver 155 un vairāk kanālu.

Otrkārt, vietne DirecTV Now ir ģeogrāfiski ierobežota vietne, un tai var piekļūt tikai tad, ja izmantojat VPN pakalpojumu, lai izveidotu savienojumu ar ASV serveri un to atbloķētu.!

3. FuboTV

Vēl viens tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā īpašu UFC pārklājumu, ir FuboTV. Piedāvājot vairāk nekā 90 kanālus savā pakalpojumā, FuboTV strauji kļūst par tiešu vadu sagriešanas pakalpojumu, ja vēlaties piekļūt ļoti izstrādātam tiešsaistes TV kanālu sarakstam..

FuboTV UFC

Pirmais mēnesis, izmantojot šo pakalpojumu, jums izmaksās 39,99 USD, savukārt par katru mēnesi pēc tam jums būs jāmaksā 44,99 USD / mēnesī..

Šī ir viena no lētākajām UFC straumēšanas iespējām, tāpēc jums tas noteikti ir jāizpēta.

Tomēr šis pakalpojums ir ierobežots ģeogrāfiski, un to var atbloķēt ārpus ASV, tikai izvietojot jaudīgu, straumēšanai draudzīgu VPN pakalpojumu..

  Lētākais veids, kā noskatīties NHL 2023 bez kabeļa un apvedceļa aptumšošanas

4. Sling TV

Ar gandrīz tādu pašu UFC 229 cīņas kartes cenu, kāda ir DirecTV Now. SlingTV galvenais USP ir tas, ka tā piedāvā zemas cenas abonēšanu ar nosaukumu SlingTV Blue!

SlingTV UFC

Cīņas biļetes cena vietnē SlingTV ir 64,99 USD + nodoklis, savukārt pakalpojuma SlingBlue mēneša abonements maksā 25 USD un ietver tādus kanālus kā FS1, FX un Bravo.

Jūs pat varat saņemt papildinājumus premium kanāliem, piemēram, HBO, un tādiem premium pakalpojumiem kā CloudDVR Storage, par minimālu cenu sākot no USD 5 mēnesī..

Skatieties UFC bezmaksas tiešsaistes

Ja šie maksas pakalpojumi jums šķiet nedaudz no budžeta, tad varat izvēlēties labāko bezmaksas iespēju, lai skatītos UFC bez kabeļa, t.i., MatchTV..

MatchTV ir bezmaksas Krievijas straumēšanas pakalpojums, kas tiešsaistē straumē UFC cīņu, taču tajā redzamā video kvalitāte, iespējams, nav laba, salīdzinot ar iepriekšminētajām maksas straumēšanas vietnēm..

Lūk, kā jūs varat piekļūt MatchTV.ru no jebkuras vietas pasaulē, izvietojot labāko VPN pakalpojumu:

 1. Reģistrējieties, izmantojot top, straumēšanai draudzīgu VPN pakalpojumu.
 2. Maksājiet par saviem cenu plāniem.
 3. Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus, izmantojot iesūtni, un lejupielādējiet tā VPN klienta lietotni.
 4. Pievienojieties krievu serverim un pēc tam palaidiet MatchTV.ru, lai bez maksas piekļūtu UFC tiešraidei tiešsaistē!

1. Cīņa Live

UFC cīņa tiešraidē

Fight Live ir ieguvis milzīgu atbalstu, nodrošinot BEZMAKSAS straumēšanu dažām no labākajām cīņas izklaidēm mūsdienu pasaulē, starp kurām ir UFC, Boxing, WWE, MMA un Bellator. Vienkārši apmeklējiet lapu notikuma dienā, lai skatītu UFC straumēšanu.

2. Olimpiskās straumes

Kā norāda nosaukums, olimpiskās straumes galvenokārt tiek veltītas, lai nodrošinātu jaunākos videoklipus, svarīgākos notikumus, ziņas un tiešraides ikgadējām olimpiskajām spēlēm. Tomēr vietne aptver arī slavenus PPV pasākumus, piemēram, iepriekšējo Conor McGregor pret Floyd Mayweather un tagad UFC!olympicStreams UFC

3. YouTube UFC

Tā kā YouTube lepojas ar to, ka ir visaugstāk novērtētā video koplietošanas kompānija pasaulē, vienmēr varat cerēt, ka atradīsit notikumu straumes īpašos notikumu kanālos. Piemēram, šeit ir saite uz UFC Live Stream lapu, kur jūs varat saņemt pilnīgu pārklājumu pasākuma dienā.

youtube UFC

4. MMA kodols

Kā norāda nosaukums, vietne ir paredzēta, lai lietotājiem piedāvātu pilnīgu MMA pieredzi. Šeit jūs varat atrast atjauninājumus par visām spēlēm, kurās tiek iesaistītas MMA stila cīņas, ieskaitot UFC notikumu, kur jūs varēsit redzēt Cyborg kaujas Kunitskaya. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu tiešraidei.

UFC MMA kodols

5. MMA mānija

MMA Mania ir vēl viena speciāla jaukto cīņas mākslu vietne, kurā varat atrast visus atjauninājumus par cīņas spēlēm, kā arī bez maksas piekļūt PPV. Lai iegūtu pilnīgu informāciju par notikumu, apmeklējiet vietni pasākuma dienā.

MMA mānija UFC

UFC uz Firestick

Lai gan šīs ir straumēšanas iespējas parastajās ierīcēs, piemēram, jūsu Windows vai Android ierīcē, varat arī skatīties UFC visās citās straumēšanas ierīcēs un pakalpojumos, ja zināt, kā to izdarīt..

Es jums pastāstīšu, kā jūs to varat straumēt savā Amazon Firestick vai FireTV ierīcē trīs vienkāršās darbībās:

 1. Piekļūstiet Amazon Prime un iegādājieties UFC Fight Pass tikai par 64,99 USD
 2. Atveriet Amazon Prime savā Firestick (lietotne ir iepriekš instalēta platformā)
 3. Izbaudi UFC!

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, pārliecinieties, vai izmantojat VPN savā Firestick, lai izveidotu savienojumu ar ASV serveri, ja vēlaties atbloķēt Amazon Prime..

Kā skatīties UFC Fire TV Stick Free

Kaut arī UFC TV ir oficiāla un apmaksāta iespēja UFC skatīšanai Firestick, jūs pat varat bez maksas piekļūt UFC straumēm, izmantojot MatchTV.ru..

UFC bez uguntiņas

Soli pa solim process, kurā vide tiek izmantota UFC straumēšanai jūsu Firestick, ir šāds:

Reģistrējieties un abonējiet labāko VPN pakalpojumu, samaksājot par tā cenu plāniem. Ir vairāki VPN, kas piedāvā īpašas lietotnes Firestick, tāpēc tai nevajadzētu’t nav problēma

 1. Lejupielādējiet un instalējiet oficiālo VPN lietotni no Firestick lietotņu veikala.
 2. Pievienojieties krievu serverim un izmantojiet oficiālo Amazon Silk Browser, lai apmeklētu vietni MatchTV.ru.
 3. Baudiet UFC tiešraidē uz jūsu Firestick bez maksas.
  Skatieties troņu spēli tiešsaistē.

Kā skatīties UFC kanālā Kodi

Atklātā pirmkoda daudzplatformu programmatūra ir slavena ar pakalpojumu sniedzēju lietotājiem, kas ir alternatīva iecienītāko filmu / šovu, TV tiešraides, sporta, pasākumu un daudz ko citu skatīšanai, izmantojot trešo pušu papildinājumus. Labākais UFC skatīšanās variants ir Planet MMA papildinājuma instalēšana. Tomēr jūs varat uzzināt vairāk par UFC straumi mūsu visaptverošajā ceļvedī par UFC skatīšanos Kodi.

Lai sāktu, rīkojieties šādi:

Kā instalēt planētas MMA papildinājumu UFC!

 1. Atvērt lietojumprogramma Kodi V17 un iet uz iestatījumiem līdz noklikšķinot uz “Pārnesums” ikona.
 2. Izvēlieties “Failu menedžeris” un klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu”.
 3. Ievadiet http://supremacy.org.uk/zip/repo/in URL lodziņā.
 4. Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Pārmērība Repo”, un nospiediet
 5. Atgriezties uz galveno izvēlni, klikšķis ieslēgts “Papildinājumi”, un tad  “Komplekts” simbolu.
 1. Izvēlieties “Instalēt no zip faila” un atrast“Pārmērība Repo”.

MMA KODI PIEVIENOT

 1. Dubultklikšķi ieslēgts “repository.supremacy-1.2.zip” un pagaidiet paziņojumam.
 2. Klikšķis ieslēgts “Instalējiet no krātuves” un atlasīt“Pārmērība”.
 3. Ritināt uz lejuklikšķis ieslēgts “Video papildinājumi”, atrast“Planētas MMA” un atveriet to.
 4. Sist  “Uzstādīt” pogu, atlasīt jaunākā versija no Supremacy, un pēc tam nospiediet
 5. Palaist Planētas MMA un klikšķisieslēgts “Cīņa LIVE” lai sāktu UFC straumēšanu!

Kā skatīties UFC tiešraidi tiešsaistē

Kā skatīties UFC Roku

Lai skatītos UFC Roku, vienkārši rīkojieties šādi:

ROKU UFC

 • Atlasiet labāko VPN pakalpojumu, instalējiet to maršrutētājā un izveidojiet savienojumu ar Filipīnu serveri
 • Pērciet Fight Pass par zemāku cenu
 • Savienojiet savu Roku ar VPN iespējotu interneta ierīci, vēlams maršrutētāju. Plašāku informāciju par to, kā to izdarīt, varat iegūt mūsu ceļvedī par labāko VPN Roku
 • Pievienojiet savam Roku oficiālo UFC kanālu
 • Ievadiet savu cīņas kartes informāciju
 • Skatieties UFC savā Roku!

UFC aptumšošana Roku

ROKU BLACK OUT

Elektrības padeves pārtraukumi ir viena no neapmierinošajām pieredzēm UFC cīņas laikā, jo tā neļauj jums pagaidām skatīties uz cīņu. Nu, nekad nevienam nepatīk tik pēkšņas UFC elektrības padeves pārtraukumi, ne man it īpaši, kā es to nedaru’vēlētos palaist garām pat vienu darbības minūti!

Tomēr, ja cīņa tiek translēta arī tiešajā TV, kā tas parasti ir, nezināmu iemeslu dēļ, vai nu UFC vadība, vai TV vadība uzliek cīņai pagaidu pārtraukumu, kurā varat dzirdēt audio, bet ne video.

Un, ja jūs domājat, ka tas tā nav’Ja tas attiecas uz tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, jūs vienkārši maldāties, jo tas ietekmē visas platformas, kurās tiek skatīts UFC, t.i., tiešraide TV, kā arī tiešsaistes straumēšanas vietnes.

Kā apiet aptumšošanu UFC cīnās ar Roku

Vienīgais, kas neitralizē šos neapmierinošos un pēkšņos aptumšojumus, ir vislabākais VPN, kas ļauj pārslēgt skatīšanās vietu uz citu vietu, kur nav UFC tiešās straumes.’t, ko ietekmē aptumšošana, piem. ja atrodaties Francijā, un notiek elektroenerģijas padeves pārtraukšana, tad ja varat izveidot savienojumu ar ASV serveri, lai novirzītu jūsu interneta savienojumu visā valstī un apietu UFC cīņu pārtraukumus jūsu Roku!

Kā skatīties UFC uz PS4

PS4 īpašniekiem, kuri ir alternatīvi lieli UFC cīņu fani, šeit ir jūsu ceļvedis par to, kā skatīties UFC tiešraidē PS4, ieskaitot informāciju par UFC straumēšanas kanāliem PS4, bezmaksas straumēšanu UFC uz PS4 un to, kā jūs varat samazināt cenu cīņa notiek caur labāko VPN un vēl daudz vairāk!

 • PS4 satura apgabalā atlasiet interneta pārlūku
 • Adreses joslā ievadiet UFC.TV
 • Pierakstieties ar Fight Pass
 • Skatieties tiešsaistē tiešsaistē savā PS4

Kā bez maksas skatīties UFC Live kanālā PS4

Lai gan UFC cīņas caurlaide ir labākais risinājums tiem, kas vēlas cīņu par savu PS4 skatīties HD kvalitātē, ir pieejama arī bezmaksas opcija tiem, kuri don’nevēlaties palaist garām cīņu tikai tāpēc, ka cīņas plāns ir mazāks par viņu budžetu!

To var bez maksas skatīties vietnē MatchTV.ru, kā norādīts tālāk:

 • Savienojiet savu PS4 ar VPN iespējotu savienojumu. To var izdarīt, iestatot VPN savā Wi-Fi maršrutētājā un pēc tam caur to savienojot PS4
 • No satura apgabala atveriet interneta pārlūku PS4
 • Adreses joslā ierakstiet “MatchTV.ru”
 • Baudiet UFC tiešraidē tiešsaistē savā PS4 pilnīgi bez maksas
  Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas

Kā skatīties UFC Kanādā

Kanādas UFC faniem Fight Network ir vieta, kur pieskaņoties, lai skatītos UFC Kanādā. Pats labākais, skatoties UFC Kanādā, ir tas, ka Fight Network ir pieejams dažādās ierīcēs, piemēram, Android, iOS un Roku, tādējādi ļaujot jums izvēlēties vairākas izvēles iespējas..

CĪŅAS TĪKLS UFC

UFC kanālu / raidorganizāciju saraksts

Oficiālā UFC raidorganizācija ir sporta televīzijas kanāls BT Sport, kuru vada BT grupa Īrijā un Apvienotajā Karalistē. Tāpēc lietotāji, kas atrodas abās valstīs, var viegli baudīt notikuma skatīšanos kabeļtelevīzijā, pārslēdzot kanālus uz BT Sport. Lietotājiem, kas atrodas citur, skatiet zemāk esošo kanālu / raidorganizāciju sarakstu.

Austrālija

MMA fani, kas atrodas Austrālijā, var viegli noskatīties UFC un visas apbrīnojamo cīņas Lapsa Sports 3, kas pārraida gandrīz visus nozīmīgākos notikumus visā pasaulē.

Krievija

UFC cienītāji, kas dzīvo Krievijā, var pārslēgt savus kanālus uz Krieviju-2 līdz VGTRK lai pilnībā segtu galveno cīņu un apakškārtas.

Ķīna

Pagaidām nav ziņu par oficiālu raidorganizāciju, kas nodrošinātu UFC tiešraidi Ķīnā. Tomēr jūs varat reģistrēties PPTV – Ķīnas video straumēšanas platformā.

Japāna

Tiem, kuri dzīvo Japānā, varat pārslēgt savus kanālus uz slavenajiem WOWOW satelīta tīkls par UFC notikuma tiešraidi.

Kanāda

Kanādas MMA fani var viegli skatīties UFC notikumu tiešraidē kabeļtelevīzijā, izmantojot slaveno “Cīņas tīkls” kanāls, kas nodrošinās pat priekšskatījuma straumes.

Brazīlija

Lai skatītos UFC PPV notikumu tiešraidē kabeļtelevīzijā Brazīlijā, skatītājiem ir jāpārslēdz savi kanāli uz slaveno bezmaksas TV kanālu ar nosaukumu “Globo”.

Apvienotā Karaliste

Pārslēdziet savus kanālus uz slaveno BT Sports. Lai skatītos notikumu tiešsaistē, apmeklējiet viņu galveno vietni.

Secinājums

Tā’Tagad ir vispārzināms, ka VPN var izmantot, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus lielākajā daļā lielāko straumēšanas vietņu visā pasaulē. Bet, tā kā vairums šo straumēšanas vietņu, piemēram, UFC TV, DirecTV Now un pat Amazon Prime utt., Ir ārkārtīgi stingri ar to ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem, jūs nevarat atbloķēt šīs vietnes, ja neesat abonējis labāko VPN pakalpojumu, kas nevar tikai apiet ierobežojumus. bet arī var sniegt vislabāko straumēšanas pieredzi.

UFC faniem visā pasaulē VPN kļūst obligāti, lai atbloķētu straumēšanas vietnes, kas piedāvā nozīmīgus UFC notikumus!

Ja esat UFC līdzjutējs un jums patīk darbība un drāma, ko nodrošina fightainent, tad ir pēdējais laiks sākt apsvērt iespēju iegādāties labāko VPN abonementu un pārliecināties, ka jūs nekad nepalaižat garām nevienu šīs fantastiskās cīņas līgas notikumu.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me