Kā skatīties PSL 2018 tiešraidi tiešsaistē bez kabeļa

Iekrauts ar nacionālām un starptautiskām kriketa superzvaigznēm, piemēram, Šahidu Afridi un AB De Villiers, HBL PSL 2019 būs vēl lielāks un labāks nekā pagājušajā reizē.!

Tagad, ceturtajā sezonā, šis turnīrs sola labākos kriketa izklaidēs, jo 6 komandas cīnās par čempionu titulu!

Un lai nodrošinātu, ka jūs don’Jums pat nepietrūkst sekunžu no visām šī lieliskā turnīra darbībām un drāmām. Šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā caur oficiālajiem apraides partneriem tiešsaistē un visā pasaulē varat skatīties HBL PSL 2019 tiešsaistē un apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus, izmantojot labāko VPN!

Kur tiks spēlēts HBL PSL?

Lielākā turnīra daļa tiks aizvadīta AAE’drošības apsvērumu dēļ - trīs lielākās pilsētas, t.i., Dubaija, Abū Dabī un Šārdža. Tomēr šoreiz pēdējie 8 mači tiks aizvadīti Pakistānā!

Starptautiskās tūres un ceļojumu aģentūras piedāvā specializētas paketes faniem, kuri vēlas ceļot uz AAE, lai skatītos turnīra pirmo posmu AAE, tāpēc, ja jūs plānojat doties, tad šajā sakarā jūs gaida lieliski piedāvājumi..

HBL PSL 2019 oficiālās raidorganizācijas

Pakistānas Superlīga tagad ir Pakistāna’Lielākais sporta turnīrs, un, protams, tas tiks demonstrēts visdažādākajos vietējos kanālos.

Starptautiskajiem lietotājiem nav izvēles iespēju, kā arī Pakistānas kriketa padome nav atstājusi nevienu akmeni, pārliecinoties, ka turnīru var novērot franšīzes fani no visas pasaules.

Šeit ir pilns visu HBL PSL oficiālo raidorganizāciju saraksts, kas atrodas dažādos pasaules reģionos:

Tiešraides straumēšanas iespējas PSL-t20 oficiālā vietne (Pakistānas skatītāji) /

Kriketa ceļš (Starptautiskie skatītāji)

Pakistāna PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
Indija D-Sport, Airtel TV, Jio App
Šrilanka Dialog TV
AAE Yupp TV
UK Kanāls 44 UK, A-TV, Prime TV Sky 792
ASV / Kanāda Vītolu TV
Rietumindija Plūsmas TV
Jaunzēlande Sky Sports
Bangladeša Gazi TV
Āfrika SuperSport
Ziemeļāfrika Yupp TV
Austrālija 44. kanāls
Tuvie Austrumi OSN Sports

Kur es varu iegūt biļetes uz spēli HBL PSL 2019?

psl 2019 biļetes

Vislabākā vieta, kur iegūt biļetes uz jebkuru turnīra spēli, ir caur PSL’oficiālajā tīmekļa vietnē vai no sava oficiālā biļešu pārdošanas partnera q-tickets.com. Biļetes parasti iedala trīs kategorijās:

 1. Biļetes uz spēli (sacensībām vienā kalendāra dienā)
 2. Globālā caurlaide
 3. Gada sezonas pase

Biļetes uz spēlēm, kas notiek Pakistānā, varēs iegādāties populārās e-komercijas vietnēs Pakistānā, piemēram, Yayvo, vai arī pašos stadiona biļešu tirdzniecības punktos..

kā skatīties psl

Es jūs regulāri atjaunināšu, tiklīdz būs pieejama sīkāka informācija.

Kā skatīties HBL PSL tiešraidi tiešsaistē?

PSL’oficiālais straumēšanas partneris ir CricketGateway.ae, kurš straumēs visu turnīru’S spēles tiešsaistē. Bet šī iespēja ir samaksāta, un jums ir jāmaksā USD 14,99 vienreiz, lai piekļūtu visa turnīra tiešraidei.

Turklāt vietne dažās vietās ir ģeogrāfiski ierobežota, īpaši ārpus MENA un Dienvidāzijas reģioniem, tāpēc jums būs jāiegūst vislabākais straumējošais VPN, lai ne tikai atbloķētu vietni, bet arī piedāvātu jums izcilu skatu. pieredze.

Dažas citas, tikpat vērtīgas, bezmaksas straumēšanas vietnes HBL PSL ir šādas:

 • https://www.psl-t20.com/hbl-psl-live-streaming/
 • http://pakistansuperleaguepsl.com/psl-live-streaming/

PSL uz Kodi

Iepriekš bija daži papildinājumi, ar kuru palīdzību jūs varat straumēt PSL vietnē Kodi, taču līdz šim šāda papildinājuma nav, kas varētu jums droši piedāvāt straumes no pasākuma.

Dažos emuāros ir minēts, ka KodiIsrael repo satur papildinājumus, kas turpina straumēt notikumu tiešraidē, taču šie apgalvojumi nav pamatoti, jo pārbaužu laikā nevienu neatradu..

Kā skatīties HBL PSL ASV un Kanādā?

Tā kā abās valstīs dzīvo lieli dienvidu aziātu emigranti, ir skaidrs, ka ļoti daudz cilvēku tur vēlēsies sekot 2019. gada PSL, skatoties to tiešraidē tiešsaistē.

Labākais variants ASV auditorijai šajā ziņā ir Willow TV, kas ir oficiāla PSL raidorganizācija valstī.

Willow TV ir pieejams tiešsaistē arī caur oficiālo tīmekļa vietni, un papildus tam pakalpojumu sniedzējs ir saderīgs ar gandrīz visu veidu skatīšanās ierīcēm, sākot ar Firestick, Apple TV, Samsung TV, Android TV un beidzot ar Roku un vairāk..

Šis kanāls ir pieejams arī Kanādā.

Šādi kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī Willow TV savos komplektos:

 1. Trauku
 2. Fios by Verizon
 3. Sling TV
 4. Spektrs
 5. Google Fiber
 6. Xfinity
 7. Optimāls
 8. CenturyLink

Jūs varat arī skatīties Willow TV vietnē YouTube, izmantojot tā oficiālo kanālu.

Spēļu laiki ASV auditorijai saskaņā ar Austrumu standarta laiku ir (Laiks tikai mačiem, kas notiek AAE):

 • 6: .30 pēc Austrumu standarta laika (dienas pirmais mačs)
 • 11:00 pēc Austrumu standarta laika (dienas otrais mačs)

Tas pats laiks attiecas arī uz Toronto, Kanādā.

Ja nevarat skatīties PSL 2019 pa Willow TV, tad varat izmantot labāko VPN, lai atbloķētu CricketGateway.ae vai PTV Sports un skatītos visas spēles tiešsaistē.

psl uz ptv sporta tiešraidi bez maksas

Kā skatīties HBL PSL Lielbritānijā?

Atkal cita vieta, kur jūs atradīsit dienvidu aziātu bagātību, neņemot vērā faktu, ka arī vietējie iedzīvotāji ir ļoti traki nodarbojušies ar sportu.

UK ir daudz vairāk iespēju nekā citās vietās, kad runa ir par PSL skatīšanos.

Šeit ir saraksts ar kanāliem, kas tiešraidē pārraida apbrīnojamo līgu valstībā:

 1. Kanāls 44, Lielbritānija
 2. A-Plus televizors
 3. Prime TV: Sky 792

Kanāls 44 un A-Plus TV ir Dienvidāzijas kanāli, tāpēc, ja vēlaties izbaudīt Pakistānas reklāmas un citus ar PSL saistītus raidījumus, es ieteiktu jums skatīties PSL šajos kanālos.

Tiešraides straumēšanu var veikt arī caur PTV Sports un CricketGateway.ae Lielbritānijā PSL, izmantojot VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus.

psl uz kriketa vārtiem

Mačus Lielbritānijā translēs šādos laikos:

 1. 11:30 Londonā, Lielbritānijā (Dienas pirmais mačs)
 2. 16:00 Londonā, Lielbritānijā (Dienas otrais mačs)

Kā skatīties PSL Indijā?

Neskatoties uz naidīgumu starp abām kaimiņvalstīm, miljoniem cilvēku Indijā būs milzīga interese par Pakistānu’svarīgākais sporta notikums, t.i., PSL.

Tātad, ja jūs esat starp tiem Indijas faniem, kuri ļoti cer skatīties PSL 2019, D-Sport tiešraidē translēs visas spēles.

Vēl viena lieliska iespēja PSL faniem Indijā ir maču tiešraide tiešsaistē caur CricketGateway.com vai Airtel & Jio lietotnes.

PSL mači tiks izspēlēti pēc šādiem laikiem:

 1. 17:00 IST (dienas pirmais mačs)
 2. 21:30 IST (dienas otrais mačs)

Cik PSL maču notiks Pakistānā?

Pēdējie 8 mači tiks izspēlēti Pakistānā, kas ir liels lēciens no 3 pēdējiem šajā valstī notikušajiem.

Spēles notiks Qaddafi stadionā, Lahore un Nacionālajā stadionā, Karači, un fināls notiks 2019. gada 17. martā..

Kopš pēdējiem pāris gadiem drošības situācija valstī ir ārkārtīgi uzlabojusies, padarot to par lielisku laiku, lai skatītos spēles stadionos..

Pakistāna’Paredzams, ka finālā ieradīsies pašreizējais premjerministrs Imrans Kāns, kurš bija arī viens no slavenākajiem valsts kriketa kapteiņiem, un runās arī par PSL panākumiem..

Skatieties PSL mobilajā telefonā

Mobilo ierīču lietotājiem, it īpaši tiem, kas darbojas operētājsistēmā Android OS, ir daudz iemeslu priecāties, jo viņi var skatīties PSL 2019, izmantojot visu lielāko raidorganizāciju oficiālo lietotņu leģionāru..

PTV Sports, CricketGateway.com (nepieciešams abonements), WillowTV un PSL’Visi oficiālie straumēšanas pakalpojumi ir pieejami mobilajās platformās, izmantojot oficiālas lietotnes vai mobilajām ierīcēm optimizētas vietnes.

Šeit ņemiet vērā, ka daudzi no viņiem, piemēram, Willow TV un CricketGateway.com, ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un, lai atbloķētu un apskatītu PSL, jums varētu būt nepieciešami daži ļoti jaudīgi straumēšanas VPN..

PSL ir atrodams vietnē YouTube

Labākā daļa par PSL ir tā, ka daudzas no tās straumēm ir absolūti bezmaksas, padarot fani no visas pasaules neticami ērti skatīties katru spēli.

Bet neviens no tiem nav tik ērti, kā to skatīties caur PSL’oficiālais YouTube kanāls, kas piedāvā tiešraidē straumēt katru PSL 2019 maču.

Kanāls piedāvā arī svarīgākos no iepriekšējiem mačiem, labākos mirkļus, labāko ekspertu veikto analīzi un daudz ko citu.

Vienīgais trūkums šeit ir tas, ka kvalitāte dažreiz var būt nedaudz zema, bet, hey, kaut kas ir labāk nekā nekas!

Secinājums

PSL 2019 tiks iedegts ar visām kriketa superzvaigznēm, kas cīnīsies par to, lai iegūtu visaugstāko vainagu, un fani gūs prieku no katra tā.

Visiem faniem nākamais mēnesis piedāvās neko vairāk kā tīru izklaidi un daudz drāmas, tāpēc nevajag’Nepalaidiet garām nevienu maču, izmantojot plašās skatīšanās iespējas, kuras šeit piedāvā mūsu PSL 2019 ceļvedis.

Ja jums ir kaut kas sakāms par šo rokasgrāmatu, lūdzu, dariet to zināmu zemāk esošajos komentāros!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me