Kā skatīties pieaugušo peldēšanu tiešsaistes tiešraidē – pilns grafiks šeit

Tie no mums, kas uzauguši, skatoties multfilmu tīklu, vienmēr atgādinās, ka vēlas iegūt pieaugušu tīkla versiju’s programmēšana. Pieaugušo peldēšana ir tieši tas, ko ārsts mums pasūtīja “toon-a-holics”, nodrošinot skaidrāku, netradicionālu un nemanāmu programmēšanu pieaugušajiem.
Pieaugušo peldēšana’s Video-on-Demand pakalpojums tika uzsākts 2013. gadā, un ar specializētu portālu starpniecību īpaši portāli ir pieejami arī Apvienotajai Karalistei un Austrālijai..

Pieaugušo peldēšana & Karikatūru tīkls

Nosaukums Adult Swim pats tika pieņemts no ASV publisko peldbaseinu laika grafikiem, norādot laiku, kad iespējas izmantot tikai pieaugušie. Kopš karikatūru tīkla’galvenā auditorija (7-15 gadus veci bērni) aizmigusi vēlās stundās naktī, pieaugušo peldēšana bija identitāte, kas tika dota vēlu vakara programmēšanai, kur ‘bērni noteikti ir ierobežoti’.

Kā skatīties pieaugušo peldēt tiešraidi & Piesaistošais TV

Pieaugušo peldēt ir nav ģeogrāfiski ierobežots VoD & aizraujošs TV pakalpojums, un tam var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē. Pieaugušo peldēšana’Tiešraides straumēšana ir pieejama no plkst. 8:00 līdz 18:00 (ET / PT), savukārt visus neatbildētos TV raidījumus varat panākt, izmantojot “Rāda”, “Toonami” un “Straumes” sadaļas galvenajā navigācijā.

kā skatīties pieaugušo peldēšanu tiešraidē

Vietne Adult Swim piedāvā piekļuvi:

 1. TV pārraide
 2. Tiešraide
 3. Viljamsa straume
 4. Maratoni
 5. TOONAMI
 6. Arhīvi
 7. Mūzika
 8. Spēles

Pieaugušo peldēšana ir mājvieta dažām pārsteidzošākajām satīriskām un izteiktām pieaugušo animētajām izklaidēm, tostarp:

 1. Melnais Jēzus
 2. Robots cālis
 3. Mājas filmas
 4. Riks & Morty
 5. Amerikāņu tētis
 6. Uzbrukums Titānam
 7. The Boondocks
 8. Parasyte - Maksims
 9. Turklāt simtiem citu anime, karikatūru un animācijas filmu.

Pieaugušo peldēšanas grafiks

Pilns pieaugušo peldēšanas grafiks ir pieejams pie pakalpojumu sniedzēja’Vietnes galvenā lappuse navigācija, un tai var piekļūt šeit.

pieaugušo peldēšanas grafiks

Pieaugušo peldēšanas grafiks nodrošina ikdienas programmēšanu, kā arī iespēju kārtot programmēšanu pēc datuma, parādīšanas un reģiona. Papildus iepriekšminētajam jūs varat arī apskatīt grafiku par to, ko’TV kanālā un pieaugušo peldēšanas tiešraides grafikā.

Samurai Jack - 5. sezona atgriežas uz Toonami

Tiem no mums, kas jau vairāk nekā desmit gadus ir gaidījuši atgriešanos vientuļajiem samurajiem, kas iziet ārpus saulrieta, 6. februāra treileris vietnē AdultSwim’oficiālais YouTube kanāls bija kas vairāk kā atgādinājums:

#JackIsBack un tā ir mana bērnība

- Džons Harringtons (@sunburstguru), 2017. gada 8. februāris

Un tad ķircinātāji turpina nākt:

Laimīgs? # JackIsBackpic.twitter.com / 2RiqVh49ZC

- [pieaugušo peldēšana] (@adultswim), 2017. gada 24. janvāris

2017. gada 11. februārī AdultSwim no jauna aktivizē leģendu par “Samuraji sauca Džeku” plkst. 11:00 austrumu laiks.
rakstnieks & veidotājs Gennijs Tartakovskis atgriezīsies kā AdultSwim izpilddirektors’s Toonami programmēšana 5 sezonām no 4 Primetime Emmy balvām, 6 Annijas balvām un 1 OIAF godalgoto animācijas seriālu.

Pieaugušo peldēšanās TOONAMI tiešraides grafiks

TOONAMI bija pieaugušo peldētājs’pieaugušo animācija & multfilmu programmēšanas segments tika atvērts jau 2012. gadā. Šis konkrētais pieaugušo peldēšanas programmu bloks bija veltīts uz darbību orientētiem anime žanriem no ASV un Japānas. Pieaugušo peldēšanas TOONAMI grafiks ir pieejams oficiālajā tīmekļa vietnē, un to var atrast, noklikšķinot uz ‘TOONAMI’ cilne navigācijā sākumlapā.

pieaugušo peldēšanas toonami grafiks

Kad esat nokļuvis TOONAMI sadaļā, paskatieties pa labi un Grafiks pogai jābūt redzamai navigācijas izvēlnē, kā parādīts attēlā iepriekš.

Pieaugušo peldēšana’s Ēriks Andrejs šovs

Komiķa Ērika Andre, Ērika Andreja šovs ir slavens ar savu satīrisko humoru un parasto sarunu šovu parodijām. Izrādei ir liela reputācija fanu vidū, kas ir redzama no tās lieliskā 8.7 / 10 IMDB vērtējums.

pieaugušais peld eric andre šovu

Pēc četrām sezonām Ērika Andre šovs tagad ir viens no vadošajiem pieaugušo peldēšanas segmentiem. Izrāde ir pietiekami iemīļota, lai tai būtu savs apakš Reddit. Jūs to varat apmeklēt šeit, lai uzzinātu jautras mēness, diskusijas, populārus videoklipus un daudz ko citu.

Riks & Mortija pieaugušo peldēšanā

Pieaugušo komēdijas šedevrs, ko radījuši Džastins Roilands un Dans Harmons, “Adult Swim”’s Riks un Mortijs ir ne tikai paraug šovs, bet arī viens no visvairāk mīlētajiem šoviem tiešsaistē. Pievienojieties superģēniskā zinātnieka un viņa vidējā inteliģenta mazdēla piedzīvojumiem, jo ​​viņi saplēš animēto multiverse.

pieaugušo peldēšanas riks un mirstīgais

Toonami tiešraides saites

Pieaugušo peldēšana oficiāli ir Toonami pārraižu straumēšanas portāls, taču, ja jūs nevarat iegūt tiešraidi, varat arī noskatīties Toonami tiešraides no šīm neoficiālajām saitēm:

 1. Skatieties Toonami tiešsaistē
 2. Desi Bezmaksas TV
 3. Toonami Āzija
 4. Vaughn TV

Atcerieties, ka šīs vietnes nav oficiāli Toonami tiešraides straumētāji. Tie var saturēt ļaunprātīgu programmatūru un reklāmprogrammatūru. Apsveriet iespēju izmantot reklāmas bloku šajos domēnos.

Toonami tiešraides kanāli hindi valodā

Turner Media 2015. gada sākumā ieviesa Indijai veltītu portālu Toonami. Pakalpojums tiek pārraidīts 24 stundas un nodrošina pilnīgu Toonami apraides grafiku, kāds tas ir pieaugušo peldēšanā. Tikai daži rāda straumi hindi valodā, un kanāls tiek rādīts tikai televīzijā. Lai straumētu Toonami India tiešraidē, jums būs jāizmanto iepriekš uzskaitītais neoficiālais ZengaTV tīmekļa straumēšanas portāls.

Toonami tiešraides reddit saites

Toonami nav kanāls, bet gan traks, es to sapratu, pārlūkojot Toonami Reddit forumu. Toonami sub-Reddit, iespējams, ir labākā vieta, kur iegūt visu informāciju par šoviem un grafikiem.

toonami tiešraide reddit

Ja jūs bieži apmeklējat pavedienu, jūs varēsit saņemt straumēšanas saites un atjauninājumus par jaunām izrādēm, kad tās parādīsies. Forums Toonami Reddit nodrošina arī apakšrediģēšanu visiem esošajiem Toonami šoviem un visu informāciju nodrošina vienuviet. Viens labs aspekts, ko redzēju Reddit, bija Toonami’oficiāla klātbūtne forumā.

Ja raidorganizācijai ir jāsniedz paziņojums, vārda izplatīšanai tiek izveidots atbilstošs apakš reddit. Reddit var meklēt oficiālajās Toonami diskusijās, un pavedieni tiks parādīti pēc datuma, kā jūs varat parādīt labajā pusē.

Varat arī apmeklēt AdultSwim Reddit, lai iegūtu oficiālu informāciju par straumēšanas saitēm, šoviem, apraides grafikiem, gaidāmajiem nosaukumiem un citu informāciju par Toonami.

toonami diskusija par reddit

Toonami tiešraide Dragon Ball Super

Pagājušā gada decembrī Adult Swim sava rūpīgā programmēšanas grafika laikā pievienoja Dragon Ball Super. Slavenā multfilma bija viena no pieprasītākajām un mīlētākajām izstādēm, kā arī viena no pieprasītākajām izstādēm domēnā.

Toonami tiešraide Dragon Ball Super

Jaunākās Dragon Ball Super sērijas varat noķert katru sestdienu @ 20:00 pieaugušo peldēšanas toonami.

Īsumā

Iepazīstieties ar pieaugušo peldēšanu’Pārsteidzošais Sitcoms, sarunu šovu, mūzikas un spēļu klāsts šodien. Pievienojieties vienai no uzmundrinošākajām komēdijas izrādēm, kas ir pieejama tiešsaistē, un kā’s vislabāk’Arī ģeogrāfiski nav ierobežots. Baudiet humoru, kas liek jums uzlauzties, klausieties& lejupielādējiet kādu no labākajiem pagrīdes mūzikas ierakstiem un izbaudiet jūsu rīcībā esošo tiešsaistes spēļu izvēli.

Sagatavojieties Samurai Jack atgriešanai vietnē AdultSwim un pievienojieties #JackisBack kampaņa sociālajā tīklā Twitter, lai mūsu varonis būtu laipni gaidīts. Lai iegūtu atsauksmes un problēmas, nometiet komentāru zemāk esošajā sadaļā un atcerieties dalīties ar mūsu emuāru, izmantojot sociālās pogas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me