Kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļtelevīzijas tiešsaistes bezmaksas straumēm

Katru gadu tādi filmu žiguli kā mēs ar nepacietību gaida ikgadēju rituālu: Oskara statuešu prezentāciju! Un tagad, kad mēs esam tikai dažu dienu attālumā no 90. akadēmijas balvas, tā’Kontrolēt satraukumu kļūst arvien grūtāk. Jā, jūs dzirdējāt šīs tiesības, Oskari 2018 ir atrodami ŠEIT, kas vēlreiz nozīmē, ka jūs’Jums būs iespēja redzēt savas iecienītākās slavenības staigājam pa sarkano paklāju.

Kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļa

Visiem, kas jūs esat fashionistas, jūs’d noteikti priecājos redzēt pazīstamu dizaineru izvēli par kostīmiem. Un zēns to var, taču mēs visi izklaidējamies šeit’Mēs gaidām, kurš redzēs, kurš uzvarēja kurā kategorijā. Tā kā tādi notikumi kā gada visvairāk tiek skatīti, mums pat ir milzīga auditorija, kas dalās ar savu vēstījumu, vienlaikus apņemoties atbalstīt mūsu iecienītās slavenības!

Vai jūs priecājaties arī par 90. akadēmijas balvām? Vai meklējat risinājumus, lai notikumu varētu vērot pēc iespējas vienkāršāk? Izlasiet šo visaptverošo ceļvedi par to, kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļa! Ļaujiet’Vispirms sāciet ar nelielu fona ...

Kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļa - Galīgais ceļvedis

  1. Kāda ir Academy Awards 2018 vieta?
  2. Kurš būs Academy Awards 2018 rīkotājs?
  3. Pilns Oskaru 2018. gada raidorganizāciju / kanālu saraksts
  4. Kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļa
  5. Kā skatīties Kinoakadēmijas balvas 2018 pilno šovu tiešraides tiešsaistē, bezmaksas straumēm
  6. Kā skatīties Oskarus 2018 kanālā Roku
  7. Kā skatīties Kinoakadēmijas balvas 2018 Lielbritānijā
  8. Kā skatīties Oskarus 2018 Austrālijā
  9. Kā skatīties Kinoakadēmijas balvas 2018 caur Kodi
  10. Kinoakadēmijas balvas 2018 nominanti
  11. Kas’s Laimē balvu par labāko attēlu?
  12. Kā skatīties Oskarus bez Kabeļiem

Kāda ir Academy Awards 2018 vieta?

90. Kinoakadēmijas balvas pasniegs Kino mākslas un zinātnes akadēmija (AMPAS), Dolby teātrī, kas atrodas Holivudā, Losandželosā, Kalifornijā. Izlemtais datums ir noteikts 2018. gada 4. marts. Jautrs fakts: kopš auditorijas atvēršanas 2001. gadā visas Oskaru ceremonijas tiek rīkotas The Dolby Theatre! Tā’Grūti iedomāties, cik skaistai tai jābūt patiesībā.

Kāda ir Academy Awards 2018 vieta?

Kurš būs Academy Awards 2018 rīkotājs?

Ak, tu’es mīlēšu dzirdēt šo. Mūsu iecienītākais TV uzņēmējs un personība, jautrs un ārkārtīgi burvīgais Džimijs Kimmels atkal vadīs Oskarus 2018. gadā. Šis būs otrais gads pēc kārtas. Viņš ir uzņēmies pienākumus par Kinoakadēmijas balvu pasniegšanu. Džimijs piecas reizes ir pasniedzis arī Amerikas mūzikas balvas, 2007. gada ESPYS un 2012. un 2016. gada Emmy balvas. Iepriekšējie Oskaru vadītāji bija Kriss roks, Sīms Makfarlāns, Neils Patriks Hariss un Ellena Degenera..

Kurš būs Academy Awards 2018 rīkotājs?

Pilns Oskaru 2018. gada raidorganizāciju / kanālu saraksts

Tīkls ABC ir nominēts kā oficiālā raidorganizācija 90. akadēmijas balvu pasniegšanai. Visi tie, kas atrodas ASV, var vienkārši pārslēgt savus kanālus uz ABC, lai skatītos notikumu tiešraidē vai pēc pieprasījuma nākamajā dienā. Par citām valstīm skatiet zemāk esošo sarakstu:

Ungārija

Ja atrodaties Ungārijā, Oskarus 2018 varat skatīties tiešraidē, izmantojot sešu kanālu sabiedrisko raidorganizāciju MTVA. Pārslēdzieties uz galveno tīkla kanālu Duna TV.

Meksika

Tiem, kas atrodas Meksikā, “TNT Latīņamerika” tiešraidē pārraidīs pasākumu. Mainiet savus kanālus strauji pulksten 5:30, lai redzētu notikumu tieši no Sarkanā paklāja ierakstiem.

Koreja

CJ E&M’Cienījamā un slavenā CGV būs atbildīga par Oskaru 2018 tiešraidi no Holivudas.

Japāna

Ja jūs dzīvojat Japānā, jūs varat noskatīties 90. akadēmijas balvas jūsu mājās, izmantojot slaveno satelīta tīklu WOWOW..

Francija

Tiem, kas atrodas Francijā, par TV raidorganizācijām pagaidām nav ziņu. Tomēr, ja vēlaties straumēt notikumu tiešsaistē, apmeklējiet CanalPlus, lai iegūtu pilnīgu informāciju.

Indija

Jūs varat noskatīties 90. akadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju caur Indiju’s 21. gadsimta lapsa’s Zvaigžņu tīkls. Pārslēdziet savus kanālus uz Zvaigžņu filmas plkst. 5:30 (sagatavojieties agri mosties, draugi!).

Vācija

Ja vēlaties skatīties Oskarus 2018 Vācijā, pārslēdzieties uz komerciālā tīkla kanālu “ProSieben”. Nākamās dienas notikumus varat arī apskatīt.

Dienvidāfrika

Tiem, kas atrodas Dienvidāfrikā, jums būs jāabonē maksas kanāls M-Net Movies, jo viņi tiešraidē pārraidīs šo notikumu.

Latīņamerika

Līdzīgi kā Meksikā, arī TNT Latina America šogad pārraidīs pasākumu. Ja jums nav TV abonementa, reģistrējieties pakalpojumam TNT Go.

Piezīme: Ja, saskaroties ar reģiona ierobežojumiem, straumējot Oskarus iepriekšminētajos kanālos, apsveriet iespēju izmantot VPN pakalpojumu Oskara straumju atbloķēšanai..

Atbloķējiet Oskara straumi

Kā skatīties Oskarus 2018 bez kabeļa

Visiem, kas jūs atrodaties ar auklu griezējiem, ir daudz risinājumu, kā tiešsaistē skatīties Oskarus 2018. Ja esat abonējis ABC, varat vienkārši apmeklēt viņu “Skatieties tiešraidē” lappuse pasākuma dienā par pilnu akadēmijas pieredzi.

Kā skatīties akadēmijas balvas 2018 abc tīklā

Pats Oskari tiešraidē nodrošinās notikumu savā galvenajā Go vietnē. Ja atrodaties ārpus ASV, vienkāršākais veids ir reģistrēties vietnē abc.go.com. No šejienes lejupielādējiet savai ierīcei paredzēto lietojumprogrammu. Izmantojiet kādu no turpmāk minētajiem VPN pakalpojumiem un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri, lai baudītu 2018. gada Oskaru straumēšanu!

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Sling TV

Ja iepriekš minētais process šķiet nedaudz pārāk sarežģīts, vienmēr varat apsvērt iespēju izmantot Live Singing pakalpojumu Sling TV. Abonēšanas sākums ir 20 USD mēnesī, un jūs pat varat izmantot 7 dienu izmēģinājumu, kas jums tehniski nozīmē’Skatīsimies 90. Kinoakadēmijas balvas BEZMAKSAS!

Kā skatīties Oskarus 2018 kanālā SlingTV

Atbloķējiet TV

PlayStation Vue

PlayStation Vue ir vēl viens pārsteidzošs tiešraides pakalpojums, kas nodrošinās 90. akadēmijas balvu apraidi. Abonēšanas sākums ir USD 33,99 mēnesī, un tāpat kā Sling TV, jums ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks (kas vairāk nekā kompensē augstās cenas).

Kā skatīties akadēmijas balvas 2018 vietnē PlayStation Vue

Kā noskatīties Oskaru 2018. gada pilno šovu tiešraides tiešsaistē bezmaksas straumēs

Ja vēlaties skatīties 90. Kinoakadēmijas balvas, bet nevēlaties sadedzināt naudu par abonementiem - tad jums ir pieejami risinājumi arī BEZMAKSAS. Jā, tas’Pareizi, un, lai jūs pārsteigtu, šie risinājumi faktiski ir diezgan izplatīti mūsu ikdienas dzīvē:

Facebook Live

Jā, nav oficiālu paziņojumu par Oskaru 2018 tiešraidi SM platformā. Tomēr, ieviešot Facebook Live un pieejamus straumējumus daudziem pagātnes notikumiem, piemēram, Emmy, mēs esam pārliecināti, ka jūs šeit kaut ko atradīsit. Kā vēl vienu iespēju apsveriet iespēju veikt meklēšanas vaicājumu, izmantojot hashtag # Oscars2018Live.

Kā noskatīties Oskaru 2018. gada pilno šovu tiešraides tiešsaistē bezmaksas straumēs

YouTube

Oficiālā Oskaru lapa noteikti nodrošinās Kinoakadēmijas balvu tiešraidi. Lai iegūtu atjauninājumus, sekojiet viņu profilam šeit. Ja tomēr neko nevarat atrast vietnē YouTube, apsveriet iespēju izpētīt citas iespējas, piemēram, Vimeo un Daily Motion.

Kā skatīties Oskarus 2018 vietnē youtube

Reddit

Kad viss pārējais neizdodas, vienīgais saprātīgais risinājums ir izmantot REDDIT. Šeit atrodams ar Oskariem 2018. saistīto pavedienu saraksts. Pasākuma dienā varat arī būt drošs, ka atradīsit daudz straumēšanas saišu bez reklāmām un uznirstošajiem logiem..

Kā skatīties Kinoakadēmijas balvas 2018 vietnē Reddit

Citas iespējas

Ņemot vērā to, kā ASV patīk šādus pasākumus uzturēt tikai viņu valstī’Visai auditorijai, mums bieži ir jāpaļaujas uz milzīgu alternatīvu daudzumu. Starp dažiem prognozētajiem tiešsaistes straumju piedāvājumiem BEZMAKSAS ir Time.com, InStyle.com, EW.com un PEOPLE.com.

Kā skatīties Oskarus 2018 kanālā Roku

Roku pastāv kā viens no labākajiem straumēšanas spēlētājiem pašlaik. Ja vēlaties skatīties Oskarus 2018, pārliecinieties, vai esat pievienojis šādus kanālus: ABC & Zvaigžņu filmas vai jebkurš no apraides sarakstā minētajiem kanāliem. Ja jums nav abonementa, apsveriet iespēju instalēt Kodi Roku un pēc tam izpildiet Kodi ceļveža norādītās darbības, lai skatītos Oskarus 2018 zemāk:

Kā skatīties Oskarus 2018 kanālā Roku

Kā skatīties Oskarus 2018 Lielbritānijā

Ja vēlaties skatīties Oskaru 2018 ceremoniju Lielbritānijā, vienkārši mainiet savu kanālu uz SKY Movie Oscars. Raidorganizācija Sky Networks nodrošinās pilnīgu pasākuma atspoguļojumu no sarkanā paklāja līdz balvu pasniegšanas ceremonijai.

Kā skatīties akadēmijas balvas 2018 Lielbritānijā

Kā skatīties Oskarus 2018 Austrālijā

Austrāliešiem ir paveicies! Viņi vienmēr piekļūst saturam, izmantojot Nine Network. Tāpēc pārslēdziet savus kanālus precīzi pirmdien, 2018. gada 4. martā plkst. 12.30. Ja jums nav kabeļtelevīzijas abonēšanas, jūs joprojām skatāties notikumu caur 9 Tagad tiešsaistē.

Kā skatīties Oskarus 2018 Austrālijā

Kā skatīties Oskarus 2018 caur Kodi

Skatoties Kodi 90. akadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju, jums ir divas iespējas: cCloud TV vai Halow Live TV. Zemāk mēs esam snieguši detalizētus norādījumus par pievienojumprogrammu instalēšanu pēc iespējas vienkāršākā veidā:

Piezīme: Ja jūs saskaraties ar jebkāda veida reģiona ierobežojumiem attiecībā uz Kodi Oscar straumēm, apsveriet iespēju izmantot VPN pakalpojumu, lai atbloķētu straumi un apietu pārbaudes žurnāla kļūdu Kodi straumēs..

Atbloķējiet Oskara straumi

cCloud TV instalācijas un Oskaru 2018 ceļvedis

 • Atvērt Kodi un klikšķis uz “Iestatījumi” ikona
 • Izvēlieties “Failu menedžeris” un klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu”
 • Dubultklikšķi uz “Nav” opcija un ievadiet šis URL: http://kdil.co/repo
 • Veids “Kodi Izraēla” nosaukuma lodziņā un klikšķis labi
 • Ej uz Kodi mājām, klikšķis ieslēgts “Papildinājums”, un tad “iepakojums” simbolu
 • Izvēlieties “Instalēt no ZIP faila” un klikšķis ieslēgts “Kodi Izraēla”
 • Izvēlieties “kodil.zip” un pagaidiet lai to instalētu
 • Ej uz “Instalējiet no krātuves” un klikšķis ieslēgts “.www.Kodisrael.co.il krātuve”
 • Izvēlieties “Video papildinājumi” un atrast “cCloud TV”
 • Sist poga instalēt, atvērts papildinājumu un iet uz “Visi kanāli”
 • Izvēlieties ABC ziņas par Oskaru 2018 tiešraidēm

Kā skatīties akadēmijas balvas 2018 caur Kodi

Halow Live TV instalācijas un Oskaru ceļvedis 2018

 • Atvērt Kodi un klikšķis uz zobrata formas ikonas (Iestatījumi)
 • Izvēlieties “Failu menedžeris” un tad dubultklikšķi ieslēgts “Pievienot avotu”
 • Parādīsies rūtiņa, klikšķis “Nav” URL pievienošanai
 • Kopēt ielīmēt šo: http://kurdmovie.net/repo
 • Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Halow repo” un klikšķis uz Labi
 • Atgriezties uz sākuma ekrānu, klikšķis papildinājumos un pēc tam “Komplekts” simbolu
 • Izvēlieties “Instalēt no zip faila” opcija un atrast “Halow repo”
 • Klikšķis ieslēgts “repository.HalowTV-6.0.0.zip” un pagaidiet lai instalētu papildinājumu
 • Atgriezties uz sākuma ekrānu, klikšķis papildinājumos un pēc tam “Komplekts” simbolu
 • Izvēlieties “Instalējiet no krātuves” un izvēlēties “HALOW krātuve”
 • Ej uz “Video papildinājumi”, atrast “Halow Live TV” un noklikšķiniet uz instalēšanas pogas!
 • Atvērt pievienojumprogramma un klikšķis ieslēgts “Valsts kanāli”
 • Jūs saņemsit uzaicinājumu uz uzstādīt “GUL LIVE TV”
 • Klikšķis ieslēgts “Jā”, ritiniet uz leju un atlasīt “ASV tiešraide”
 • Atrodi un atlasīt “ABC ziņas” noskatīties Oskarus 2018!

Halow Live TV instalācija un Oskari 2018

Kinoakadēmijas balvas 2018 nominanti

Beidzot ir atklātas nominācijas 2018. gada Oskariem, un mēs patvērāmies’t bija vairāk satraukti nekā iepriekš. Šogad sarakstā jūs varat redzēt daudz jaunu vārdu, un, lieki teikt, visi ir pelnījuši atzinību. Kurš, jūsuprāt, uzvarēs?

Labākais aktieris

 1. Daniela Diena-Lūiss kā Reinolds Vudoks - ”Fantoma pavediens”
 2. Timotejs Čalamets kā Elio Perlmans - ”Zvani man pēc Tava vārda”
 3. Denzels Vašingtons kā Romāns J. Izraēla - ”Romāns J. Izraēla, Esq.”
 4. Daniels Kaluuya kā Kriss Vašingtons ”Pazūdi”
 5. Gerijs Oldmens kā Vinstons Čērčils - ”Tumšākā stunda”

Labākā aktrise

 1. Meryl Streep kā Katharine Graham - ”Pasts”
 2. Margota Robija kā Tonja Hardinga - ”Es, Tonja”
 3. Sallija Hawkins kā Elisa Esposito - ”Ūdens forma”
 4. Saoirse Ronan kā Christine “Lady Bird” Makpersons iekšā “Lady Bird”
 5. Frančs Makdormens kā Mildreds Hajess - “Trīs stendi ārpus Ebbing, Misūri”

Labākais attēls

 1. “Denkerks” - režisors Kristofers Nolans
 2. ” Pazūdi” - režisors Jordānija Peele
 3. ” Pasts” - režisors Stīvens Spīlbergs
 4. ” Lady Bird”  - režisore Greta Gerviga
 5. ” Tumšākā stunda” - režisors Džo Raits
 6. ” Fantoma pavediens”  - režisors Pols Tomass Andersons
 7. ” Ūdens forma”  - režisors Guillermo del Toro
 8. ” Zvani man pēc Tava vārda” - režisore Luca Guadagnino
 9. ” Trīs stendi ārpus Ebbing, Misūri” - režisors Martins Makdonags

Kas’s Laimē balvu par labāko attēlu?

Neapšaubāmi, šogad’Apbalvošanas sezona ir bijusi visizplatītākā no visiem, un to pieprasa kustības #MeToo un #TimesUp, kas ir izraisījušas lielas debates Holivudas dzīvesveida un kino industrijas pārstāvjiem. Neskatoties uz to, labākās bildes sacensības joprojām ir tās, kuras ir vērts gaidīt, īpaši pēc tam, kad ir apskatītas nominācijas, kuras ir pilnas ar cienīgiem pretendentiem.

Kurš gūst balvu par labāko attēlu?

Mums tas viss tomēr sakrīt ar divām filmām: Trīs reklāmas stendi un Izkļūt. Balstoties uz bijušo’Tā kā mēs esam ieguvuši galvenās balvas Britu akadēmijas filmu balvu, Zelta globusu un Ekrāna aktieru ģildes balvās, mēs esam pārliecināti, ka polarizējošā tumšā komēdija atņems Oskara statueti “Labākais attēls”. Tomēr mūsu acīs, “Pazūdi” vajadzētu būt uzvarētājam.

Kā skatīties Oskarus bez Kabeļu sadaļas:

Kāda diena ir Oskars?

90. akadēmijas balvu pasniegšana notiks 2018. gada 4. martā pulksten 18:30 strauji ASV.

Cik ilgi ir akadēmijas balvas?

Ceremonija parasti ilgst apmēram trīsarpus stundas no Sarkanā paklāja līdz beigām.

Kāda stacija atrodas Kinoakadēmijas balvas?

Ja atrodaties ASV, vienkārši pārslēdziet kanālus uz ABC tīklu.

Skatieties savas iecienītākās zvaigznes uz sarkanā paklāja!

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdz atbildēt uz jūsu jautājumu par to, kā skatīties Oskaru 2018 bez kabeļa. Ņemot vērā dažu vietņu ģeogrāfiskos ierobežojumus, mēs esam pievienojuši milzīgu straumēšanas opciju un to alternatīvu sarakstu. Paziņojiet mums, kurš no tiem darbojas jūsu labā un kurš ne! Nekautrējieties arī dalīties divos centos par to, kurš’kura iegūs balvu zemāk komentāru sadaļā. Lai tev jauka diena!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me