Kā skatīties ICC kriketa pasaules kausu 2023. gadā tiešsaistē

Kriketa pasaule’Lielākais un prestižākais turnīrs – ICC Kriketa Pasaules kausa izcīņa sākas 2023. gada 30. maijā, un tas solās būt fantastiska spēka paņēmienu, rekordistu varoņu, kā arī dažu elpu aizraujošu maču un priekšnesumu ekstravagance..

Kriketa pasaules kausa izcīņa šoreiz notiek Anglijā, Kriketā’Sākotnējās mājas pēc 20 gadu pārtraukuma.

Pēdējā Anglijas kriketa pasaules kausa izcīņa bija tālajā 1999. gadā, kad Austrālija izturēja nervus pret Lance Klusener’Uzbrukums puslodē un pēc tam finālā sabruka favorītus Pakistānu, lai panāktu drausmīgo turēšanos spīdīgajā Kriketa WC trofejā.

Kopš tā laika Austrālija ir uzvarējusi četrās pasaules kausa izcīņās, ieskaitot vienu no tām 1999. gadā, ar vienīgo izņēmumu 2011. gada pasaules kausu, kuru ieguva atdzimstošā Indija..

Bet šī kriketa pasaules kausa izcīņa būs atšķirīga no tām, kas notika pagātnē, jo tagad partitūras 350 un vairāk ir kļuvušas par sastāvdaļu, un tādas komandas kā Anglija un Indija ar savu iesākto vatelīna līniju turpina tramdīt šos mamuta vērtējumus, nesadalot daudz sviedru.

Daudzi pat prognozē, ka pirmo reizi šajos pasaules kausos būs redzams rezultāts, kas pārsniedz 500 braucienus.

Tā’viņš dodas uz neticami smagu komandu turnīru un, iespējams, tas, kurš tur nervus līdz beigām, pretendēs uz sudraba trauku pasaules kausa trofeju 2023. gada 14. jūlijā Lorda’s Kriketa laukums, Londona.

Es negribētu’Nepalaidiet garām nevienu spēli visā turnīrā un, ja vēlaties darīt to pašu, tad šeit’s – visaptverošs ceļvedis par to, kā skatīties ICC Kriketa Pasaules kausa tiešraidi tiešsaistē, ieskaitot vairākus tiešsaistes straumēšanas kanālus, informāciju par biļetēm, tiešsaistes kriketa ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanu no visas pasaules!

Contents

Labākās tiešsaistes straumēšanas iespējas kriketa pasaules kausa izcīņā:

Sekojot līdzi pasaules fanu skaitam, Starptautiskā kriketa padome ir pārliecinājusies, ka Pasaules kausa izcīņa ir pieejama visos reģionos un valstīs visā pasaulē. Tās oficiālais raidorganizāciju saraksts, kuru jūs varat apskatīt šeit, ir vienkārši neticami sasniedzams un pārklājams.

Un daudzas no šīm raidorganizācijām regulāri demonstrē kriketa spēles visa gada garumā, tāpēc, pat ja vēlaties zināt, kā skatīties kriketu tiešsaistē pēc Pasaules kausa beigām, varat izmantot šīs iespējas.

Bet, ja vēlaties skatīties Pasaules kausa spēles, izmantojot straumēšanu, un jūs to nezināt’Jūsu valstī nav pietiekami labu tiešās straumēšanas iespēju, šeit ir 5 Live HD apmaksāti un bezmaksas straumēšanas kanāli, kurus varat atbloķēt ar VPN no jebkuras vietas pasaulē un skatīties Pasaules kausu:

Lielākā daļa ICC Kriketa Pasaules kausa tiešraides risinājumu ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Tādēļ šādām straumēšanas opcijām būs nepieciešams jauks un ātrs VPN pakalpojums, lai atbloķētu tiešraides iespējas. Surfshark ir lieliska izvēle, jo tā piedāvā 2000+ serverus un 5 multi logins, kas noder, skatoties sporta tiešraidi. Apmeklējiet Surfshark30 dienu naudas atdošanas garantiju.

HotStar

Pārklājuma reģioni:

Kanāda, Indija, Nepāla, Maldīvija, Butāna, Amerikas Savienotās Valstis, Puertoriko, Guama, Marianas ziemeļu salas, ASV Virdžīnu salas un Amerikas Samoa.

Premjerministra indiāņu straumēšanas pakalpojums Hotstar ir strauji kļuvis par iecienītāko straumēšanas veidu visiem sporta veidiem, īpaši kriketam, un tas, bez šaubām, ir vispopulārākais straumēšanas pakalpojums Kriketa skatīšanai Indijā. Pakalpojumam ir saderīgas lietotnes gan Android, gan iOS, kā arī vietne http://www.hotstar.com/.

  Kā skatīties ziemas olimpiskās spēles tiešsaistē tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas

Tā abonēšana ir arī neticami lēta, ja vēlaties to abonēt tikai kriketa vajadzībām!

Hotstar VIP plāns jums izmaksās tikai 5,22 USD / gadā, ja jūs to abonējat, izmantojot Indijas serveri no VPN!

Ir arī plāns tiem, kas vēlas skatīties kriketu ASV, bet tas tas ir’s dārgi, tāpēc tā’Labāk, ja jūs pieturēsities pie šī plāna, ja vēlaties izmantot Hotstar, lai straumētu savas iecienītās spēles no Pasaules kausa.

SkySports

Pārklājuma reģioni:

Anglija, Velsa, Skotija un Īrijas Republika

Šī straumēšanas vietne atrodas Lielbritānijā un ir daļa no plašāka debesu sporta tīkla, kas ietver vairākus kanālus, kas veltīti sporta pārraidēm. Lielbritānijā šis kanāls ir pieejams lielākajā daļā kabeļtelevīzijas abonementu.

Sky Sports ir pieejams arī daudzu dažādu tiešsaistes kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Sling TV, abonēšanas paketēs, un tas tiek uzskatīts par labāko variantu, lai skatītos kriketu Apvienotajā Karalistē, lai jūs to varētu iegūt arī savā kabeļa paketē vai doties pēc individuāla plāna..

Straumētājiem īpašs Pasaules kausa izcīņas kriketa straumēšanas abonements jums izmaksās tikai £ 10 mēnesī (to varat apskatīt šeit), kas nozīmē, ka, ja jūs caur to vērojat visu turnīru, jūs uzvarējāt’Nevajadzētu sadedzināt lielu daļu maka caurumu, jo šis plāns nav tikai lēts, bet tam ir arī vairākas funkcijas, piemēram, kvalitātes komentāri un pēcspēles analīze, HD kvalitāte, uzticama savienojamība citu starpā..

Ja jūs dzīvojat ārpus Apvienotās Karalistes un vēlaties skatīties kriketa pasaules kausu, jums būs jāatbloķē SkySports, izmantojot VPN, izveidojot savienojumu ar Lielbritānijā strādājošu serveri, kas var atbalstīt HD straumēšanu..

PTV Sports

Pārklājuma reģions:

Pakistāna

Labākais variants šajā sarakstā līdz šim! PTV sports, Pakistānas sporta kanāli, tagad piedāvā arī savu tiešraides vietni, t.i., http://sports.ptv.com.pk/.

PTV sporta veidu skatīšanās ir absolūti bezmaksas, taču dažkārt skatīšanās kvalitāte var būt nedaudz zemāka par HD kvalitāti.

Uzvarēja PTV sports’Pārraidi spēles jums, ja dzīvojat ārpus Pakistānas, tāpēc, ja vēlaties tiešsaistē skatīties pasaules kausa izcīņas kriketu, izmantojot to, jūs uzvarējāt’t to nevarētu izdarīt, ja vietnes atbloķēšanai neizmantojat VPN.

SonyLiv

Pārklājuma reģions:

Pakistāna

Vēl viena neticami bezmaksas straumēšanas iespēja ICC Kriketa Pasaules kausa izcīņai – SonyLiv ir mans personīgais favorīts, kad runa ir par straumēšanas kriketu no jebkuras vietas. Tā, protams, dažkārt ieguva mazliet graudainu video kvalitāti, taču skaņas kvalitāte ir lieliska, tāpat kā pārklājums.

Bet lielākā daļa par SonyLiv ir tā, ka visā spēles laikā tai praktiski nav reklāmu, tāpēc, ja tiešsaistē skatīsities kriketa pasaules kausu, jums tiks garantēta pieredze bez traucējumiem..

SonyLive ir tik būtiska kriketam un tik populāra, ka tā parādās lielākajā daļā meklētājprogrammu rezultātu, ja ievadāt vaicājumu par “Pasaules kausa skatīšanās tiešsaistē”.

SonyLiv var skatīties ikviens no visas pasaules, tāpat kā es skatos pasaules kausa pirmo spēli starp Angliju un Dienvidāfriku tepat vietnē SonyLiv:

SonyLiv darbojas arī Pakistānā un Indijā, taču, ja jūs dzīvojat ārpus šīm teritorijām, VPN var palīdzēt jums izveidot savienojumu ar kanālu, izmantojot Pakistānas serveri..

Labākās tiešsaistes straumēšanas iespējas kriketa pasaules kausa izcīņai

FoxSportsAsia

Pārklājuma reģions:

Ķīna, Taizeme, Japāna, Indonēzija un Dienvidkoreja

Lai gan FoxSportsAsia galvenokārt ir paredzēts Tālo Austrumu reģioniem, to var skatīties arī no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot pietiekami laba straumēšanas VPN nodrošinātāja palīdzību..

  Jaunākie populārākie laidieni, kas nonāks Netflix 2023. gada maijā

Ja jūs don’nedzīvo FoxSportsAsia’Ja esat mēģinājis straumēt jebkuru Pasaules kausa spēli, izmantojot šo platformu, jūs redzēsit šo kļūdu.

Kvalitāte ir laba, un ir daudz sludinājumu, taču tas tā ir’tas ir bezmaksas, lai jūs noteikti varētu to izmēģināt.

Šeit ņemiet vērā, ka FoxSportAsia’Ķīnā nav iekļauti tās autonomie reģioni, tāpēc, ja vēlaties skatīties kriketu Honkongā, Makao vai kādā saistītā Ķīnas teritorijā, vietnes atbloķēšanai būs jāizmanto VPN.’straumēšanas pakalpojums.

Kā atrast labāko straumēšanas VPN abonementu kriketa pasaules kausa izcīņai ‘19

Straumējošie VPN, kas faktiski var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietnes un piedāvāt HD kvalitātes straumēšanu, izmantojot ātru ātrumu, ir diezgan reti sastopami, tāpēc jums būs jāiziet šis saraksts zemāk, ja vēlaties atrast lētu, uzticamu un premium iespēju kā VPN, lai papildinātu savu straumēšanas vajadzības un ļauj jums bez ierobežojuma skatīties ICC Pasaules kausu:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Anglijas Vs. West Indies – 2023. gada 14. jūnijs – kurš uzvarēs?

Rīt turnīra favorīti Anglija uzņems neprognozējamo Windies. Anglijas izlasē ir daudz tādu uzvaras uzvarējušu pasaules klases spēlētāju kā Johny Bairstow, Ben Stokes, Joe Root un Eoin Morgan, kamēr, no otras puses, Windies izskatās mazliet nepieredzējuši jauniem spēlētājiem, kuri patur’Tam nebija laika daudz ko pierādīt starptautiskajā arēnā.

Tā’Paredzams, ka Anglija rīt viegli uzvarēs’Spēle viņu galopā pret pusēm, un izredzes ir smagi sakrautas pret Vējiem. Tātad, manuprāt, favorīti ir Anglija, un Vindijiem ir ļoti maza iespēja pārsteigt visus ar uzvaru Ageas Bowl Hempšīrā, Lielbritānijā rīt.

ICC 2023. gada Pasaules kausa izcīņas pilns grafiks un komandu sastāvs

Kriketa pasaules kausa izcīņa ilgs vairāk nekā mēnesi ilgu laiku, sākot no 2023. gada 30. maija un beidzoties 14. jūlijā ar finālu pie Lord’s.

Pirmais pusfināls tiks izspēlēts 9. jūlijā, bet otrais pusfināls tiks izspēlēts dienu vēlāk – 11. jūlijā, dienas starp tām ir rezerves dienas, lai gadījumā, ja lietus vai kaut kā cita dēļ būtu neparedzēta kavēšanās, mači varētu notikt joprojām notiek.

Spēles sākuma laiki Pasaules kausā:

Dienas spēles sāksies plkst. 9:30 pēc Griničas laika, bet dienas / nakts spēles tiks aizvadītas no plkst. 12:30 pēc Griničas laika.

Pārbaudiet šeit visu maču grafiku un laiku.

Kā iegādāties biļetes uz ICC pasaules kausa izcīņas spēlēm:

English Grounds ir neticami gleznains ar ikonām veidotajām ēkām, paviljoniem, kas mijas ar aizrautīgiem zaļajiem plankumiem, padarot to par prieku tur skatīties kriketa spēli.

Un kas’Interesantāki ir pūļi, jo vietējie angļu fani sajaucas ar rosīgo emigrantu populāciju, lai arēnas būtu burvīgas.

Tur ir liels vietējais atbalsts tādām komandām kā Indija un Pakistāna, un dažreiz pat šķiet, ka šīs divas komandas lielākajā daļā Anglijas teritoriju iegūst mājas atmosfēru..

Šeit ir visas vietas, kur tiks izspēlētas visas spēles:

 1. Kungs’s – Londona
 2. Ovāls – Londona
 3. Trenta tilts – Notingema
 4. Upes krasts – Durham
 5. Old Trafford – Mančestra
 6. Kārdifas Velsas stadions – Kārdifa
 7. Bristoles apgabala zeme – Bristole
 8. Apgabala zeme – Taunton
 9. Hempšīras bļoda – Sauthemptona
 10. Virziena virzienā – ved
 11. Edgbastons – Birmingema

Ja vēlaties visu to redzēt un izjust, ICC ir sava oficiālā Biļešu tirdzniecības vietne, no kuras tiešsaistē varat rezervēt un iegādāties biļetes uz jebkuru spēli, taču pasteidzieties, jo biļešu drīz beigsies!

Pasaules kauss tiks izspēlēts uz apļa Robina pamata

Kopš 1992. gada pasakainās pasaules kausa izcīņas Round Robin formāts, kurā katrai komandai jāspēlē visām pārējām komandām, lai iekļūtu puslodē, ir kļuvis par retu notikumu, taču šajā pasaules kausa izcīņā tas atgriezīsies, jo visas šīs komandas izspēlējiet pārējos vismaz vienu, pirms var izlemt pusfinālisti:

 1. Anglija
 2. Indija
 3. Dienvidāfrika
 4. Jaunzēlande
 5. Austrālija
 6. Pakistāna
 7. Bangladeša
 8. Rietumindija
 9. Šrilanka
 10. Afganistāna

Secinājums

Pasaules kausa izcīņa ’19 solās kļūt par spēles mainītāju kriketa sportam, jo ​​tas izlems ODI kriketa likteni gaidāmajos laikos, kad T20 krikets turpinās savu meteorisko popularitātes pieaugumu masu vidū. Bet tomēr ODI krikets joprojām ir lielākā izloze un Pasaules kausa izcīņa ’19 būs notikums, kurā šis formāts būs tā autentiskākajā formā.

Ļoti gaidītā spēle starp Indiju un Pakistānu piesaistīs vairāk nekā miljarda cilvēku acs ābolus, kā arī citas superkonkurētspējīgu komandu izvērstas spēles, tāpēc’Nepalaidiet garām nevienu maču, jo šoreiz noteikti iegūsit savu naudu tā vērts!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Kā skatīties UFC tiešraidi tiešsaistē