Kā skatīties Coachella 2023 tiešraidē

Ja jums ir patvērums’t vēl nav ieguvis caurlaides un ir pietiekami neveiksmīgi, lai šoreiz neiegūtu laiku, lai faktiski dotos uz gandrīz mēnesi ilgajiem festivāliem, don’t jūs uztraucaties, jo varat to noskatīties arī mājās (lai gan tas nebūtu’t pat nav tik izklaidējošs kā oriģināla lieta), bet, jā, jums jāiemācās maksimāli izmantot to, ko jūs’ve ieguva!

Šeit ir visaptverošs ceļvedis par to, kā 2023. gadā skatīties Coachella Live Online, kā arī visas tiešsaistes skatīšanas iespējas’Es saņēmu skatīties notikumu, rokasgrāmatas par to, kā apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus ar labākajiem VPN kanāliem Coachella Live straumēs, kā skatīties Coachella Apple TV, oficiālajos raidorganizāciju sarakstos, kur iegādāties biļetes no un vairāk, ko piedāvā BestVPN.co!

Contents

Kur ir Coachella 2023?

Notikums, kas mainīja muzikālo festivālu norisi Amerikas Savienotajās Valstīs, The Coachella Valley Music & Mākslas festivāls notiks šī gada aprīlī, un jūs nopietni nevēlaties to palaist garām!

Festivāls, kas norisinājās Empire Polo klubā Indio, Kalifornijā kopš 1999. līdz 2001. gadam, iegūst savu tagad tik ļoti slaveno vārdu no Koačelalas ielejas, kur atrodas Indio.

Ja jūs don’Pagaidām vēl nezināt par šo festivālu, iespējams, jūs dzīvojāt zem klints kopš tūkstošgades mijas, jo tas, iespējams, ir visnozīmīgākais mūzikas notikums ne tikai ASV, bet visā pasaulē visu nākamo gadu.

Šovs’S formāts šoreiz ir secīgas 3 dienu nedēļas nogales 2023. gada aprīlī.

Pirmā Coachella nedēļas nogale turpināsies no 2023. gada 12. aprīļa līdz 14. aprīlim, savukārt otrā Coachella nedēļas nogale sāksies no 2023. gada 19. aprīļa līdz 21. aprīlim..

Coachella 2023 sastāvs

Nekas nevar aprakstīt Coachella Artist Line Up lielisko izskatu katru gadu, kā tagad slavenā amerikāņu dziedātājas Keitas Perijas līnija. “ Izlase vienmēr iepazīstina ar labākajiem gada atlikušajiem gadiem.”

Coachella 2023, kas iekļauts tādos top aktieros kā Ariana Grande, Tame Impala, Childish Gambino, DJ Snake, Khalid un vēl daudz citu, Coachella 2023!

Un tā’Tas nav tikai lielākais sākums, par kuru ir domāts Coachella!

  Kā skatīties UFC tiešraidi tiešsaistē

Šis pasākums vairāk domāts tam, lai mazpazīstamo muzikālo talantu izvirzītu priekšplānā, dodot viņiem platformu mākslinieciskuma demonstrēšanai.

Coachella ir palaida daudz mazu mūziķu un dziedātāju pasaules popularitātes orbītā tikai ar vienu parādīšanos, tāpēc, kas zina, ka 2023. gada izlaidums varētu raksturot gaidāmo globālo sensāciju!

Šeit ir pilns mākslinieku sastāvs, kā kopīgots vietnē Coachella’oficiālā vietne!

kā skatīties koačelu

Kā skatīties Coachella tiešsaistes tiešraidi

Ar visvienkāršākajām festivāla caurlaidēm, sākot no 429 USD, izņemot citus nepieciešamos papildinājumus, piemēram, maršruta autobusu maršrutus, izmitināšanu viesnīcā, kempingu & maksas par autostāvvietu utt., ne mazums no mums ir laimīgi doties uz Coachella festivālu, nesalaužot mūsu banku.

Nu ko?’s mūsu nākamais labākais risinājums? Skatoties to tiešsaistē no mājām!

Nu atšķirībā no citiem nozīmīgākajiem mūzikas notikumiem no visas pasaules Coachella to nedara’straumējiet tiešraidē no visiem ārējiem kanāliem vai sazinieties ar raidorganizācijām.

Tā vietā tam ir savs YouTube kanāls, kurā tas tiešraidē straumē pats savu notikumu, un tas ir arī par brīvu!

Arī oficiālajam Coachella YouTube kanālam ir daudz vairāk, ko piedāvāt, ieskaitot videoklipus, kas iezīmēti no iepriekšējiem Coachella notikumiem, dziesmas no māksliniekiem, kas demonstrē šo gadu un vēl vairāk, tāpēc pārbaudiet to!

Kā skatīties Coachella tiešsaistes tiešraidi

Kā skatīties Coachella Lielbritānijā

YouTube kanālā Coachella vēl nav’Lielbritānijā līdz šim tas nav bijis ģeogrāfiski ierobežots, bet, ja kanāls šogad kļūst par tādu, tad jums noteikti būs nepieciešams pietiekami labs VPN, kas var apiet kanālu’s ģeogrāfiskie ierobežojumi. Pretējā gadījumā tā skatīšanās process ir pavisam vienkāršs:

 1. Atveriet vietni YouTube.com vai lejupielādējiet YouTube lietotni no jebkuras platformas, kurā atrodaties
 2. Meklēt “Kočella” un abonējiet oficiālo Coachella YouTube kanālu
 3. Ja tiešā straume jūsu valstī nav pieejama, iegūstiet labāko VPN, lai apietu bloku, izveidojot savienojumu ar strādājošu ASV serveri.
 4. Skatieties tiešraidi tiešsaistē abās nedēļas nogalēs un baudiet Coachella’2023. gads’Dzīvo lielākie mākslinieki un zvaigznes!

Kā skatīties Coachella Apple TV

Apple TV strauji aug kā ļoti vēlama ierīce visu veidu tiešsaistes straumēšanai, un Coachella tiešraide tajā ir neticami vienkārša!

 1. Palaidiet savu Apple TV
 2. Dodieties uz tajā esošo iTunes lietotņu veikalu
 3. No tā lejupielādējiet lietotni YouTube
 4. Meklēt “Kočella” vietnē YouTube
 5. Abonējiet oficiālo Coachella kanālu, lai jūs to nedarītu’Nepalaidiet garām nevienu atjauninājumu
 6. Baudiet tiešraidi no Coachella savā Apple TV bez problēmām!
  Halovīni Binge-mānija: labākās filmas / TV šovi, ko skatīties 2023. gadā

Šeit ņemiet vērā: ja atrodaties valstī, kas atrodas ārpus ASV, un tiešraide netiek rādīta ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ, tad nedod’nebaidieties vispār, jo viss, kas jums nepieciešams, ir pietiekami labs VPN, kas piedāvā Media-straumētāju pakalpojumu.

Šobrīd vienīgais populārākais VPN, kas to dara Apple TV, ir ExpressVPN, un es to varu teikt, jo katru dienu testēju VPN. Jā, ir arī citi labi Apple TV VPN, par kuriem jūs varat lasīt vairāk mūsu ceļvedī par šo tēmu, bet, manuprāt, don’t, ja nevēlaties, izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju, kas nav ExpressVPN’nevēlaties sabojāt jūsu Coachella pasākumu 2023. gadā.

No kurienes var iegādāties Coachella 2023 biļetes?

Pērn Coachella apmeklēja vairāk nekā ceturtdaļmiljons cilvēku, un šoreiz skaitļi tiek plānoti vēl lielāki!

Jā, pasākums ir tik populārs, tāpēc biļetes tiek pārdotas tāpat kā karstās kūkas, un jums ir jāsteidzas, ja vēlaties iegūt vienu sev vai arī citiem.

Visvienkāršākā biļete sākas ar cenu 429 USD Coachella’Oficiālā vietne ar dažiem patiešām vērtīgiem papildinājumiem, piemēram, Shuttle Trips, kempinga vietām, izmitināšanu viesnīcās, autostāvvietu, VIP caurlaidēm, vakariņu bufetēm un daudz ko citu. Šis notikums kļūst arvien patīkamāks, jo jūs arvien vairāk un vairāk vēlēsities iztērēt dažas labas naudas bridžas.

No kurienes var iegādāties Coachella 2023 biļetes?

Tomēr ironija ir tāda, ka biļetes lielākoties ir izpārdotas oficiālajā vietnē, un, lai tās iegūtu, jums jāpievienojas gaidīšanas sarakstiem.

Citas iespējas joprojām ir pieejamas, bet ne ilgi, un par biļešu pieejamības saglabāšanu viņi iekasē prēmiju. Pat vispārējās ieejas biļetes šeit var maksāt diapazonā no USD 530 līdz USD 700 / personai, turklāt citas ērtības, piemēram, autostāvvieta un kempingi, ir citi papildinājumi.

Šeit ir dažas lieliskas vietas, kur iegādāties Coachella Event biļetes no:

 • Boxofficeticket.center
 • Vietne Stubhub.com
 • Tickernetwork.com
 • Vietne Viagogo.com
  Kā skatīties amerikāņu Netflix ar VPN - vienkārša uzstādīšanas rokasgrāmata Android un Mac ierīcēm

Tātad, ja vēlaties apmeklēt Coachella 2023 tiešraidē darbībā, tad labākais laiks biļešu iegādei ir tagad, vai nu tās beigsies, vai arī maksās jums vēl vairāk!

Viena caurlaide ir derīga tikai vienu nedēļas nogali.

BUJ:

Vai Coachella Live ir straumēts?

Jā, Coachella tiešraide tiek straumēta caur oficiālo YouTube kanālu, un tai nav citu tiešraides iespēju.

Cik maksā došanās uz Coachella?

Coachella nedēļas nogale var jums maksāt jebkur diapazonā no USD 1200 līdz USD 2600 atkarībā no tā, cik greznu vēlaties, lai pasākums jums nodrošinātu. Vidējās izmaksas tomēr ir USD 1500 par visu nedēļas nogali no piektdienas līdz svētdienai. AirBnB vai gulēšana automašīnā palīdzēs samazināt izmaksas.

Cik vecs jums ir jāiet uz Coachella?

Dalībniekiem jābūt pieaugušajiem, t.i., vismaz 18 gadu vecumam, lai apmeklētu pasākumu ar oficiālu personu apliecinošu dokumentu, kuru vadība var izmantot, lai pārbaudītu viņu vecumu pasākumā.

Kas tieši ir Coachella?

Coachella ir viens no lielākajiem un ekstravagantākajiem mūzikas un mākslas festivāliem Amerikas Savienotajās Valstīs, kurā piedalās labākās zvaigznes un mākslinieki, kas izvietoti 2 nedēļas nogalēs pēc kārtas.

Secinājums

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat doties uz pasākumu vai skatīties to no savas mājas tiešraidē tiešsaistē, Coachella 2023 ir notikums, kuru vispār nedrīkst palaist garām. Galvenajos veidos ietilpst Ariana Grande, Tame Impala, Childish Gambino un desmitiem citu, apsolot, ka tas būs gada notikums!

Oficiālais YouTube Coachella kanāls ir pieejams, lai jūs iepazīstinātu ar visu notikumu’tiešraidēs un galvenokārt labā kvalitātē, tāpēc abonējiet to ātri.

VPN var arī palīdzēt skatīties tos, kuri skatās Coachella un kuri saskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem YouTube kanālā, atklājot pasākumu ikvienam pasaulē!

Ja jums ir kādi jautājumi vai jautājumi par pasākumu’tiešraidi straumējot, pieminējiet to zemāk komentāru laukā!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me