Kā skatīties Billboard Music Awards 2018 tiešraides bezmaksas tiešsaistes straumi

Piedāvājot vīrusu popkultūras mirkļus, neparedzētu sadarbību, uzmundrinošus priekšnesumus un karstākos mūzikas darbus, Billboard Music Awards 2018 ir tikai dažas dienas. Fani no visas pasaules uzzinās par vislielākajiem pārdošanas apjomiem no albumiem, atsevišķiem izlaidumiem, radiopārraidēm, sabiedriskām aktivitātēm, turnejām un straumēšanu, kurus izseko Billboard, Next Big Sound un Nielsen Music. Apraides tiesības ir ieguvis NBC un jaunākais tiesnesis “Balss”, Kellija Klārksone būs atbildīga par izrādes rīkošanu! Vai meklējat veidus, kā noskatīties “Billboard Music Awards 2018”? Izlasiet šo visaptverošo rokasgrāmatu no Best VPN.


Skatieties Billboard Music Awards 2018 tiešsaistes tiešraides bezmaksas straumēs no jebkuras vietas

 1. Billboard Music Awards 2018 datums un vieta
 2. Billboard Music Awards 2018 biļetes
 3. Kā skatīties Billboard mūzikas balvas Lielbritānijā
 4. Kur skatīties Billboard mūzikas balvas Filipīnās
 5. Kā skatīties Billboard mūzikas balvas bez kabeļa
 6. Kā skatīties Billboard mūzikas balvu pilno izrādi tiešsaistē bez maksas
 7. Billboard Music Awards 2018 nominanti

Billboard Music Awards 2018 datums un vieta

Izvēlētā vieta Billboard Music Awards 2018 konkursam ir noteikta slavenajā un pazīstamajā MGM Grand Garden arēnā Lasvegasā, kas ir daudzfunkcionāls kūrorts, kas ir galvenā izvēle cīņas sportam, koledžu sportam un profesionālajam sportam. Pasākumu tiešraidē tiešraidē translēs NBC 2018. gada 20. maijā plkst. 8:00. Tiem, kas seko Austrumu laikam (ET), varat sākt skatīties mūzikas notikumu pulksten 17:00..

Billboard Music Awards 2018 biļetes

Nav nekas jautrāks un aizraujošāks kā liecināt par Billboard Music Awards 2018 tieši jūsu acu priekšā, sākot ar iecienītākajiem dziedātājiem un zvaigznēm, kas ar sarkano paklāju graciozi un visu Arēnu ar savu klātbūtni - kas pati par sevi ir emuāru veidošanas pieredze . Tātad, ja jūs šajā svētdienā atrodaties Lasvegasā, iespējams, vēlēsities apsvērt biļetes iegūšanu no šejienes. Cenas tiek noteiktas jebkur no USD 90.00 līdz 1 075.00 atkarībā no sēdvietas un pirkuma laika.

Kā skatīties Billboard mūzikas balvas Lielbritānijā

Kad runa ir par Billboard Music Awards 2018 skatīšanos Lielbritānijā, lietotājiem ir daudz iespēju. Tomēr, ja jūs meklējat ērtāko, tad tam jābūt oficiālajam pasākuma raidorganizācijai NBC. Pati programma tiks rādīta kabeļtelevīzijā plkst. 8:00. taču lietotājiem ir arī iespēja skatīties visu apbalvošanas ceremoniju tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot NBC.com vai lietotni NBC, kas pieejama Google Play veikalā un Apple iTunes. Jūs varat arī sekot BBMA’s Twitter un Facebook regulāriem atjauninājumiem!

Kā skatīties Billboard mūzikas balvas Lielbritānijā

Kur skatīties Billboard mūzikas balvas Filipīnās

Lietotājiem, kas atrodas Filipīnās, piekļuve NBC skatīties Billboard Music Awards 2018 balvas var būt nedaudz nomākta. Tas notiek tāpēc, ka vietne uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus, kas ierobežo vietnes apmeklēšanu tikai lietotājiem no ASV, Lielbritānijas, Īrijas, Austrālijas un Haju. Labs risinājums ir izmantot VPN risinājumu, lai apietu satura ierobežojumus. Nomainot savu IP adresi un liekoties, ka atrodaties citā valstī, varat viegli reģistrēties NBC, lai skatītos notikumu. Zemāk ir saraksts ar dažiem trāpītajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuriem noteikti vajadzētu apsvērt iespēju bezšuvju atbloķēšanas iespējas:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kā skatīties Billboard mūzikas balvas bez kabeļa

Ja jūs esat vadu griezējs, kuram tuvumā nav piekļuves kabeļtelevīzijai, bet vēlaties pārliecināties, ka nepalaidīsit garām nevienu apbalvošanas ceremonijas laiku, kā arī tās ievērojamās tiešraides - tad jums ir daži izcili tiešsaistes risinājumi, lai jūs varētu mēģiniet. Zemāk ir saraksts ar dažām labākajām VoD tīmekļa vietnēm, kas piedāvā piekļuvi NBC. Labākā daļa no visiem: katrs piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu izbaudīt! Gaidiet sekundi: Skatieties Fifa World Cup 2018 atklāšanas ceremoniju tiešsaistē tiešsaistē.

Piezīme. Zemāk pieminētajām tiešsaistes straumēm dažās valstīs var būt ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Lai baudītu bezmaksas izmēģinājumus, izmantojiet VPN pakalpojumu, lai krāptu savu atrašanās vietu!

Atbloķēt straumes

Sling TV

Sling TV ir izveidojis labu reputāciju tiešsaistē, lai nodrošinātu visu populāro notikumu un apbalvošanas ceremoniju, kas notiek visā pasaulē, ieskaitot tiešraides, ieskaitot Billboard Music Awards 2018. Pamata plāns 20 USD ļauj jums piekļūt NCB kanālam kopā ar 30 citiem slaveniem vārdiem, piemēram, ESPN, AMC, CNN, TNT un TBS. Labākā daļa no visiem: jums pat ir pieejams 7 dienu izmēģinājums, lai pārbaudītu pakalpojumu.

Skatieties Billboard mūzikas balvas vietnē SlingTV

PlayStation Vue

Lietotājiem, kuri straumē filmas / TV pārraides, PlayStation var arī meklēt risinājumus LIVE notikumu skatīšanai savā spēļu ierīcē. Šajā vietā ienāk PlayStation Vue, piedāvājot ievērojamu servisu mēnesī par 40 USD, kuru papildina 14 dienu BEZMAKSAS izmēģinājums. Pēc reģistrēšanās jūs varat piekļūt Billboard Music Awards 2018 tiešraidēm!

Straumējiet Billboard mūzikas balvas vietnē PlayStation VUe

Hulu tiešraide

Hulu ir vēl viens VoD pakalpojums, līdzīgs DIRECTV Now un Sling TV, kas piedāvā plašu satura bibliotēku no visas pasaules, ieskaitot filmas / TV šovus, ziņas un tiešraides sportu. Jūs varat iegūt pilnīgu piekļuvi pakalpojumam, maksājot tikai USD 39,99 mēnesī. Jūs pat varat izmantot 7 dienu izmēģinājumu, lai pārbaudītu pakalpojumu. Tomēr tiek garantēts, ka Hulu būs pieejamas tiešraides.

Pārsūtiet Billboard mūzikas balvas Hulu tiešraidē

YouTube TV

Tā kā cilvēki ir sākuši vairāk paļauties uz premium straumēšanas pakalpojumiem, YouTube nolēma izveidot bezvadu LIVE TV risinājumu ar nosaukumu “YouTube TV”, kas ļauj piekļūt straumēm no vairāk nekā 50 tīkliem visā pasaulē, ieskaitot vietējos sporta veidus, ziņas, starptautiskas spēles un pasākumus, piemēram, Billboard Music Awards 2018. Reģistrējieties šeit, lai sāktu un bez liekas problēmas skatītos mūzikas balvas..

Billboard mūzikas balvas vietnē YouTube TV

Kā skatīties Billboard mūzikas balvu pilno izrādi tiešsaistē bez maksas

Ne visi var vēlēties iegādāties dārgus abonementus, lai skatītos savus iecienītos pasākumus. Mums ir arī daži BEZMAKSAS, kam patīk meklēt avotus, kas ļauj straumēt lielākos turnīrus un balvu pasniegšanas ceremonijas, nemaksājot ne vienu santīmu. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, tad zemāk ir daži risinājumi, kā straumēt Billboard Music Awards 2018 Live Online BEZMAKSAS:

DirecTV tagad

Vēl viens populārs risinājums, lai straumētu Billboard Music Awards 2018 tiešraidi, ir izmantot DIRECTV TAGAD. Vietne ir slavena ar to, ka tā nodrošina visu galveno turnīru un apbalvošanas ceremoniju straumēšanu, tāpat kā Sling TV, un piedāvā piekļuvi kanāliem, piemēram, TBS, ABS, CBS, Fox un NBC, sākot ar USD 35 mēnesī, kas nozīmē, ka jūs varat sākt straumēt gandrīz uzreiz! Jums pat ir pieejama 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja reģistrējaties sestdien, jūs varat tehniski bez maksas noskatīties pasākumu!

Kā skatīties Billboard mūzikas balvu pilno izrādi tiešsaistē bez maksas

Kodi - cCloud TV papildinājums

Atklātā pirmkoda, vairāku platformu izklaides centrs Kodi ir ievērojama izvēle pirātiska satura atrašanai, lai straumētu FREELY, ja atrodaties kodi vpn. Tas izmanto trešo pušu paplašinājumus, lai visā pasaulē nodrošinātu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, kurā ietvertas tiešraidē izpildīto notikumu straumes. Starp populārākajiem papildinājumiem ir arī cCloud TV, kas piedāvā milzīgu kanālu sarakstu no visas pasaules, lai jūs varētu baudīt kabeļtelevīziju datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā.!

Billboard mūzikas balvas Kodā, izmantojot cCloud TV

Atbloķējiet NBC straumi

Balsojums par Billboard Music Awards 2018 balvu

Tuvojoties apbalvošanas ceremonijas atklāšanas datumam, mūzikas fani no visas pasaules balso par savām iecienītākajām zvaigznēm dažādos žanros un sasniegumos. Par laimi, Billboard Music Awards ir oficiāla vietne, kurā varat piekļūt pilnam kandidātu sarakstam un viņu īpašajām izrādēm. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu balsošanu par saviem iecienītākajiem māksliniekiem!

Billboard Music Awards 2018 nominanti

Ir daudz dažādu kategoriju, par kurām dažādi mākslinieki un zvaigznes tiek nominēti un pēc tam saņem balvas. Tas, ko vairums cilvēku gaida, ir “Top sociālais mākslinieks”, daudzgadīgi aizņemot Billboard populārākās vietas’s Sociālā 50 diagramma. Zemāk mēs izceļam visas dažādās kategorijas un nominantus tām:

Labākais mākslinieks

 1. Teilore Svifta
 2. Eds Šīrans
 3. Bruno Mars
 4. Kendriks Lamārs
 5. Drake

Galvenā sieviešu māksliniece

 1. Camila Cabello
 2. Teilore Svifta
 3. Demija Lovato
 4. Halsey
 5. Cardi B

Labākais vīriešu mākslinieks

 1. Post Malone
 2. Eds Šīrans
 3. Bruno Mars
 4. Kendriks Lamārs
 5. Drake

Top jaunais mākslinieks

 1. Kodak Black
 2. Khalid
 3. Cardi B
 4. Camila Cabello
 5. 21 Savage

Augstākais duets / grupa

 1. U2
 2. Migos
 3. Auksta spēle
 4. Iedomājies pūķus
 5. The Chainsmokers

VISPĀRĒJĀS PĀRDOŠANAS ALBUMS

 1. No istabas: 1. sējums, Kriss Stapletons
 2. Reputācija, Teilore Svifta
 3. , Kendriks Lamārs
 4. Skaista trauma, rozā
 5. ÷, Eds Šīrans

Top 100 dziesma

 1. “Jūsu forma,” Eds Šīrans
 2. “Rokzvaigzne,” Post Malone un 21 Savage
 3. “Tas’s Kas man patīk,” Bruno Mars
 4. “Pazemīgs.,” Kendriks Lamārs
 5. “Despacito,” Luis Fonsi un Daddy Yankee featuring Justin Bieber
Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums saprast, kā skatīties Billboard Music Awards 2018 Live Online. Tomēr, ja rodas kādas problēmas vai atrodat citus ieteikumus pasākuma straumēšanai, nekautrējieties atstāt komentāru zemāk. Nevilcinieties arī dalīties ar ceļvedi ar draugiem un ģimenes locekļiem, kuri ir Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijas fani.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me