Kā skatīties Australian Open 2018 tiešraidi tiešsaistē

Kā skatīties Australian Open tiešsaistē

 1. Kad notiek Australian Open?
 2. Kas ir pasākuma oficiālā raidorganizācija?
 3. Austrālijas atklātā tiešraide
 4. Kā skatīties Australian Open 2018 tiešsaistē
 5. Atbloķējiet Australia Open 2018 vietnē Sony Six
 6. Atbloķējiet “Australian Open 2018” septiņos tīklos

Ar Jauno gadu beidzot ir pienācis laiks sākt jaunu tenisa sezonu. Tiem no jums, kas nezina, ir sākusies “Australian Open”, atgriežoties “Rod Laver” arēnā Melburnā. Tagad, ja esat iestrēdzis darbā vai jums nav piekļuves bezmaksas TV, sezonas skatīšanās var kļūt nedaudz grūta, taču mēs esam nodrošinājuši, lai jūs to apskatītu. Izpildiet tālāk sniegto ceļvedi, lai skatītos 2018. gada Australian Open:

Kad notiek Australian Open?

“Australian Open” sākas pirmdien, 15. janvārī, un divu nedēļu laikā notiks svētdien, 28. janvārī. Vīrieši’Izlozē piedalās Stens Vavrinka, Noavks Džokovičs, Rafaels Nadals un aizsargs Rodžers Federers.

Kā skatīties Australian Open 2018 tiešraidi tiešsaistē

Sievietes’Izlozē piedalās Karolina Pliskova, Petra Kvitova, Simona Halepa, Marija Šarapova un Venusa Viljamsa. Dienas sesijas sāksies ap plkst. 10:30 līdz 18, savukārt nakts sesijas tiks pārraidītas ap pulksten 18:00 līdz 12:30.

Kas ir pasākuma oficiālā raidorganizācija?

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī 7. kanāls ir ievēlēts par ekskluzīvo televīzijas raidorganizāciju Australian Open. Visas tenisa spēles varat skatīties 7mate, 7two un Channel 7 tīklos.

Kas ir pasākuma oficiālā raidorganizācija?

Tomēr, ja neatrodaties Austrālijā un meklējat risinājumu, kā skatīties notikumu ārzemēs, skatiet oficiālo raidorganizāciju sarakstu atbilstoši reģionam zemāk:

Novads Raidorganizācija
Āzijas specifika & Okeānija Kanāls 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sports, Lieliskais sports, GRT Sports, QIY, NHK, SKY
Āfrika SuperSport, beIN un Eurosport
Ziemeļamerika TSN, RDS un tenisa kanāls
Tuvie Austrumi Eurosport un beIN Sport
Latīņamerika & Karību jūras reģions ESPN International
Eiropa Eurosport
Vidusāzija Sony Six

Austrālijas atklātā tiešraide

Tiešraides fani var skatīties Australian Open tiešraidē no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot uzskaitītās oficiālās raidorganizācijas. Šajā brīdī atcerieties, ka visām oficiālajām raidorganizācijām ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums viņu reģionos. Tas nozīmē, ka jūs nevarat skatīties Indiju’S premier sporta kanāls Sony Six Malaizijā vai Austrālijas 7 tīkla tiešraide ārpus Austrālijas.

Austrālijas atklātā tiešraide

Lai gan lielākajai daļai tabulā esošo oficiālo raidorganizāciju ir nepieciešams abonements, jūs varat skatīties Australia Open 2017 bez maksas Indijā’s Sony Six un Austrālija’s Septiņi tīkli. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir VPN pakalpojums, kas piedāvā daudzas vietas, tostarp Indiju un Austrāliju. Ja šķiet, ka atrodaties valstī, jūs varat viegli apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Kā skatīties Australian Open 2018 tiešsaistē

Piekļuve “Australia Open 2018” tiešraidei nav daudz problēmu, ja vien jums ir gatavs VPN. Es pārbaudīju VPN Austrālijā kopā ar abiem Sony Six & Septiņi tīkli, šeit ir aprakstīts, kā atbloķēt & skatieties Australian Open 2018 no jebkuras vietas pasaulē.

Kā skatīties Australian Open 2018 tiešsaistē

Atbloķējiet Australia Open 2018 vietnē Sony Six

Sony Six ir Indija’Premier sporta straumēšanas vietne, kas nodrošina gan datoru & mobilo ierīču straumēšana lietotājiem ar Indijas IP adresi. Tā kā pakalpojums ir bloķēts piekļuvei no ārpus Indijas, varat izmantot Indijas VPN serveri, lai skatītos Australian Open 2018 tiešraidē vietnē Sony Six.

Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, lai atbloķētu Sony Six straumēšanas pakalpojumu:

 1. Reģistrējieties VPN pakalpojumā
 2. Manuāli konfigurējiet VPN (ieteicams tiešrai straumēšanai) vai lejupielādējiet savai ierīcei atbilstošo VPN pakalpojuma lietotniAtbloķējiet Australia Open 2018 vietnē Sony Six
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Indijā, mana IP adrese & atrašanās vieta tagad ir redzama IndijāAtbloķējiet Australia Open 2018 vietnē Sony Six
 4. Atveriet pārlūka logu un dodieties uz vietni Sony SixAtbloķējiet Australia Open 2018 vietnē Sony Six

Tagad jums vajadzētu būt iespējai piekļūt Sony Six vietnei un visām tās funkcijām, baudīt tiešraidi!

Atbloķējiet “Australian Open 2018” septiņos tīklos

Seven Network ir oficiālā raidorganizācija “Australian Open Grand Slam 2018”, taču tā ir pieejama tikai austrāliešiem & Jaunzēlandes auditorija. Šeit var atbloķēt septiņu tīkla bloķēšanu:

 1. Reģistrējieties VPN pakalpojumā
 2. Konfigurējiet VPN manuāli (ieteicams tiešraidei) vai lejupielādējiet VPN sniedzēju’s lietotne
 3. Izveidojiet savienojumu ar Austrālijas VPN serveriAtbloķējiet “Australian Open 2018” septiņos tīklos
 4. Atveriet pārlūka vietni un dodieties uz Seven Network
 5. Pieņemiet parādīto atrašanās vietas pieprasījuma ziņojumu, noklikšķiniet uz AtļautAtbloķējiet “Australian Open 2018” septiņos tīklos

Izbaudiet Australian Open 2018 tiešraidi!

Atbloķējiet “Australian Open 2018” septiņos tīklos

Secinājums

Australian Open 2018 viss ir paredzēts sākt, jo labākie tenisa sportisti ierodas Melburnā, lai atcerētos vecumu sadursmi. Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju no mūsu augšējās tabulas, atbloķējiet ar mūsu ieteiktajiem risinājumiem un skatieties Australian Open tiešraidē tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me