Kā skatīties / atbloķēt Plutona TV ārpus ASV 2020. gadā

Straumēšanas pasaule strauji dažādojas, jo vairums cilvēku tagad izvēlas vadu griešanas iespējas, lai skatīšanas opcijās palielinātu dažādību. Kaut arī tādi pakalpojumi kā Netflix. Hulu, SlingTV un DirecTV Now nosaka domēnu šajā jomā, par visām tām maksājot. Tātad, ja vēlaties piekļūt bezmaksas straumēšanas pakalpojumam ar unikālu modeli, tad noteikti vēlaties zināt, kā varat skatīties PlutoTV.

Bet jūs nevarat piekļūt visam pakalpojumam ārpus ASV, ja vien izmantojat uzticamo VPN no mūsu minētā VPN saraksta, lai apietu vietnes ģeogrāfiskos ierobežojumus!

Tātad, šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā skatīties Plutona TV no valstīm ārpus ASV, ieskaitot pārskatus par pašu pakalpojumu, tā piedāvātajiem kanāliem, VPN aizliegumu vietnē, lietotņu pārskatus, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai piekļūtu vairāk kanālu un vairāk, ko piedāvā BestVPN.co!

Skatieties / atbloķējiet PlutoTV ārpus ASV

 1. Pluto TV trūkstošie kanāli
 2. Plutona TV VPN aizliegums
 3. Kā atbloķēt / piekļūt / izmantot Plutona TV ārpus ASV
 4. Kā skatīties Plutona TV Apple TV
 5. Kā skatīties Plutona TV Roku

Pluto TV trūkstošie kanāli

Piedāvājot netradicionālas LiveTV iespējas, visaptverošu filmu un TV šovu bibliotēku un pat tiešsaistes radio un mūzikas pārraides, un tas arī bez maksas, PlutoTV ir strauji audzis kā viena no galvenajām straumēšanas vietnēm internetā..

Bet uz pakalpojumu pašlaik attiecas arī, iespējams, viskaitinošākā lieta internetā, t.i., ģeogrāfiski ierobežojumi.

PlutoTV piedāvā divas dažādas tā pakalpojuma versijas, no kurām viena paredzēta ASV iedzīvotājiem, bet otra - starptautiskiem skatītājiem. Tomēr pakalpojuma starptautiskajā versijā nav nekā, kas absolūti nekas varētu jūs interesēt.

Tajā ir ļoti maz kanālu, un vairums no tiem ir vienkārši jucekli, t.i., tikai tur, lai aizpildītu numurus.

No otras puses, Plutona TV ASV versijā varat precīzi zināt, kāpēc pakalpojums ir tik populārs un vērts reģistrēties.

kā skatīties Plutona TV trūkstošos kanālus

Plutona TV trūkstošie kanāli 2

Šeit ir saraksts ar dažiem kanāliem, kas ir pieejami tikai vietnē Pluto TV US:

 1. Plutona TV filmas
 2. Plutona TV filmas 2
 3. Dusmu švīkas
 4. Šausmas 24/7
 5. Plutona TV drāma
 6. Plutona TV komēdija
 7. NBC ziņas & MSNBC
 8. CNBC
 9. Sky News
 10. Bloomberg TV
 11. Lapsa Sports
 12. Red Bull TV
 13. Plutona TV sports
 14. Trieciena cīkstēšanās
 15. Cīņa
 16. Sērfošanas kanāls
 17. Zinātne TV
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. Anime Visu dienu

Saraksts nav ierobežots tikai ar šiem kanāliem, jo ​​lielākā daļa no Pluto TV piedāvātajiem kanāliem ir pieejami tikai ASV.

Autortiesību likumi, kas regulē šos kanālus tiešsaistes domēnā, neatļauj Pluto TV piedāvāt šos kanālus ārpus IS.

Vienīgais iespējamais veids, kā padarīt šo lielisko pakalpojumu vērts, ir iegādāties VPN pakalpojumu un atbloķēt pakalpojuma ģeogrāfiskos ierobežojumus. Par to vairāk pastāstīšu dažās nākamajās rindās.

Kā skatīties / atbloķēt Plutona TV ārpus ASV 2020. gadā

Plutona TV VPN aizliegums

Mūsdienās populārākās straumēšanas vietnes savās vietnēs ir ieviesušas VPN. Bēdīgi slavenākais šāds aizliegums ir spēkā vietnē Netflix, kas identificē, ka VPN jūs izmantojat gandrīz uzreiz, ja abonētais VPN pakalpojumu sniedzējs’t ir iespējas apiet VPN aizliegumu.

Lasīt: Netflix VPN Ban

Un tā’Tas ir ne tikai Netflix, bet arī VPN aizliegums ir piemērots daudzos citos straumēšanas pakalpojumos, piemēram, BBC iPlayer. Bet vai Plutona TV ir arī tas??

Plutona TV VPN aizliegums

Pēc tam, kad esmu to pārbaudījis un analizējis no katra skatupunkta, droši varu pateikt, ka Plutona TV to nedara’Pašlaik nav VPN aizlieguma. Tas varētu nozīmēt, ka VPN, kas var ļaut jums apiet Plutona TV ģeogrāfiskos ierobežojumus, ir nedaudz daudz nekā tiem, kas var darīt to pašu tādos pakalpojumos kā Netflix un BBC iPlayer. Bet tomēr atcerieties, ka atbloķēšana ir pietiekami laba, lai lētu VPN varētu apsvērt izmantošanai straumēšanas pakalpojumā.

Pirms pierakstīšanās VPN pakalpojumā apskatiet tādas lietas kā ātrums, veiktspēja, pieejamo drošības līdzekļu saraksts.

Savietojamo ierīču ar Plutona TV saraksts

Plutona TV piedāvā savietojamību ar daudzveidīgu ierīču klāstu, no kurām es lejupielādēju Windows klientu, kas pēc savas sajūtas bija daudz labāks un lietotājam draudzīgāks nekā tīmekļa pakalpojums.

Window klients ir vairāk TVS nekā parasts OTT pakalpojums. Nav sīktēlu, bloķētu flīžu, ieteiktu šovu joslu utt., Kas ir raksturīgas citām straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix un Hulu.

Savietojamo ierīču ar Plutona TV saraksts

Un, hei, Tims Kuks bija tur, nejauši runājot par datiem un privātumu, tāpēc es nodomāju, kāpēc gan neizdalīt šo lietu ar jums, puiši. Ja Apple interesējas par lietotāju datu aizsardzību, tad tā ir viena no labākajām lietām, kas mūs var padarīt drošākus tiešsaistē.

Atgriežoties pie Plutona TV, šeit ir pilns to ierīču un OS saraksts, kuras Plutona TV pašlaik atbalsta:

 • iOS mobilais & planšetdators
 • Android mobilais & planšetdators
 • Android TV (dažādi)
 • Google Chromecast
 • Chrome tīmekļa lietotne
 • Amazon iekurt / uguns tabletes
 • Amazon Fire Tv + Fire TV Stick
 • Roku ierīces + Roku TV
 • Apple TV (4. paaudze)
 • PS4

Piezīme: Izmantojot visas VPN lietotnes, kas pieejamas visām platformām, varat atbloķēt Plutona TV jebkurā ierīcē!

Kā atbloķēt / piekļūt / izmantot Plutona TV ārpus ASV

Lai gan daudzi cilvēki zina, ka VPN var ļaut jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, vairums no viņiem to nedara’Nevar zināt, ka tikai daži uzticami pakalpojumu sniedzēji piedāvā pakalpojumus, kas faktiski var ietilpt šajā rēķinā.

Gandrīz visi bezmaksas VPN pakalpojumi, kā arī lielākā daļa maksas pakalpojumu nevar apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus lielākajā daļā vietņu, piemēram, Pluto TV..

Un, lai gan jūs šobrīd nevarat iziet cauri visiem simtiem tirgū pieejamo VPN, lai pārbaudītu, kuri no tiem darbojas perfekti Plutona TV, un kuri ne, es jau esmu paveicis darbu jūsu vietā, pārbaudot tos VPN, kas var droši atbloķējiet Plutona TV, kā arī piedāvājiet vislabāko ātrumu, lai vietnē nodrošinātu vislabāko straumēšanas kvalitāti.

 1. Šeit ir soli pa solim aprakstīts, kā jūs varat atbloķēt Plutona TV vai piekļūt tiem ārpus ASV, izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu:
 2. No saraksta, kas sniegts šīs iestatīšanas rokasgrāmatas beigās, izvēlieties labāko VPN televizoram Plutons
 3. Maksājiet par saviem cenu plāniem un saņemiet lietotāja akreditācijas datus pa e-pastu
 4. Lejupielādējiet saderīgu VPN klientu atkarībā no jūsu OS
 5. Atveriet Pluto.tv/watch vai savā ierīcē lejupielādējiet Pluto TV App. Abas no tām darbojas arī bez pierakstīšanās, bet vislabāk, ja jūs pierakstāties, lai pakalpojuma vadīšana būtu daudz vienkāršāka
 6. Izbaudi 100+ tiešraidē un veltiet filmu un TV bibliotēkas Pluto TV!

Kā skatīties / atbloķēt Plutona TV ārpus ASV 2020. gadā

Kā skatīties Plutona TV Apple TV

Pēc manas analīzes Plutona TV ir tāds pakalpojums, ka tam tagad vajadzētu būt iepriekš instalētam visu veidu televizoros un straumēšanas ierīcēs. Tas ir vienkārši pārsteidzoši, kā šis bezmaksas pakalpojums var piedāvāt jums tik daudz izklaides, izmantojot tikai vienu taustiņu. Bet, tā kā vairumam TV un straumēšanas ierīču izstrādātāju un veidotāju patvērums’Lai šo apbrīnojamo pakalpojumu vēl padarītu par daļu no viņu parastā izklaides repertuāra, jums tas jāinstalē, sākot no šī brīža!

 1. Apple TV šeit ir aprakstīts, cik vienkāršs ir Plutona TV instalēšanas process:
 2. Apple TV sākuma ekrānā atveriet App Store
 3. Atveriet cilni Piedāvātie un meklējiet TV lietotni Plutons
 4. Meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz Plutona TV ikonas un vienkārši noklikšķiniet uz “gūt” lai sāktu lejupielādes un instalēšanas procesu

Pārliecinieties, vai izmantojat VPN pakalpojumu, lai atbloķētu visus populāros kanālus, kā arī filmu un TV šovu bibliotēku. Lielākā daļa VPN tagad piedāvā īpašas iOS lietotnes Apple TV, lai jūs uzvarētu’Jums nav daudz grūtību, instalējot iecienīto VPN, taču, ja jūs joprojām vēlaties vairāk piekļūt vairākām instalēšanas metodēm, varat pāriet uz mūsu labāko Apple TV VPN rokasgrāmatu..

Kā skatīties Plutona TV Apple TV

Tomēr es to nedaru’ejiet cauri šim ceļam, lai straumētu Plutona TV manā Apple TV, jo tas man šķiet mazliet apgrūtinošs. Daudz ērtāka metode, lai šeit piekļūtu Plutona TV, ir iPhone AirPlay režīma izmantošana.

Šeit es gribētu pieminēt, ka, ja jūs iegādājāties Apple TV bez iPhone, tad jums pietrūkst daudz vairāk funkciju un iespēju, nekā jūs iedomājaties. Apple ekosistēma ir savstarpēji savienota, un nekas no tā neatbilst rēķinam tikpat daudz, cik patiesībā dara pašas Apple ierīces.

 1. Instalējiet lietotni Pluto TV iOS savā iPhone un palaidiet to
 2. Tātad, šeit ir Airplay metode, lai skatītos Plutona TV Apple TV:
 3. Vienkārši dodieties uz vadības centru savā iPhone vai pat iPad
 4. Šeit jūs redzēsit monitora formas ikonu, noklikšķiniet uz tās
 5. Ja jūsu iPhone ir pievienots tam pašam Wi-Fi tīklam kā jūsu Apple TV, tad jūs viegli redzēsit savu Apple TV sarakstā, kas parādās ekrānā šobrīd.
 6. Izvēlieties savu Apple TV un pārbaudiet, vai jūsu Apple TV parādās piekļuves kods. Ja tas tā notiek, izvēlieties piekļuves kodu un pēc tam vēlreiz ievadiet to savā iPhone TV, lai izveidotu perfektu pārī

Es mīlu šo metodi tās intensīvās ērtības dēļ. Tas, piemēram, es šeit nestrādāju vispār, un, izmantojot manu iPhone, jūtas daudz vienkāršāk nekā paša Apple TV opciju pārlūkošana..

Kā skatīties Plutona TV Roku

Ja jums ir Roku, tad Plutona TV noteikti ir viena no labākajām bezmaksas OTT straumēšanas lietotnēm, ar kuru varat sākt, un arī lejupielādes un instalēšanas priekšā nav nekādu satraukumu.

Jums vienkārši jāpārliecinās, vai jūsu Roku vismaz atbilst kritērijiem, lai programmaparatūrai būtu 7 vai jaunāka, lai Pluto TV darbotos pareizi.

Kā skatīties Plutona TV Roku

Tālāk ir aprakstīts, kā vienkāršotā veidā minūtes laikā varat instalēt Pluto TV savā Roku ierīcē:

 1. Palaidiet savu Roku ierīci un dodieties uz to mājās, nospiežot sākuma pogu
 2. Šeit jūs redzēsit opciju ar nosaukumu “Straumēšanas kanāli”. Noklikšķiniet uz tā
 3. Tagad atlasiet “Meklēt kanālos” un ierakstiet “Plutona TV”
 4. Tagad kanāls Channel atnest lietotni. Kad opcija parādās Plutona lietotnei, vienkārši ritiniet tās virzienā un nospiediet tālvadības pults pogu OK
 5. Tagad vienkārši noklikšķiniet uz “Pievienojiet kanālu” lai pievienotu Plutona TV saviem Roku kanāliem!
 6. Izbaudiet labāko no Plutona TV savā Roku!

Šeit jums jāņem vērā, ka Roku to nedara’t piedāvā iebūvētu VPN funkcionalitāti, tāpēc labākais veids, kā izmantot VPN Roku, ir izveidot VPN iespējotu tīklāju vai pat instalēt VPN pašā maršrutētājā. Vairāk šādu metožu varat atrast šeit mūsu Roku VPN rokasgrāmatā.

Kā skatīties Plutona TV Xbox One / 360 un PS4

Līdzīgi nišas straumēšanas ierīcēm, piemēram, Apple TV un Roku, daudzi lietotāji ir vaicājuši, vai viņi var skatīties Plutona TV speciālajās spēļu konsolēs vai nē. Nu, tas prasa padziļinātu skaidrojumu, un šeit es došos atsevišķi par vienu no divām populārākajām spēļu konsolēm:

Plutona TV uz PS4

Iepriekš Plutona TV to nedarīja’PS4 nav speciālas lietotnes, un tās ierīču atbalsta lapa to nedara’rāda, ka šobrīd piedāvā oficiālu saderību ar platformu. Tomēr tagad lietotne ir pieejama Playstation veikalā.

Tātad, ja vēlaties savā PS4 konsolē iegūt lietotni Plutons, vienkārši dodieties uz viņu lietotņu veikalu, meklējiet Plutona TV un lejupielādējiet un instalējiet to savā ierīcē. Tā nav’t pat nav nepieciešams abonēšanas vai pieteikšanās process, jo Plutons TV to nedara’t neprasa neko līdzīgu.

Ja jūs neesat no ASV un vēlaties, lai Plutons TV un citi līdzīgi straumēšanas pakalpojumi tiktu atbloķēti jūsu konsolē, jums būs jāņem vērā norādījumi no mūsu īpašā ceļveža par PS4 VPN..

Plutona televizors Xbox One / 360

Xbox one konsolei iepriekš veikalos bija Pluto TV lietotne, bet tagad tā ir noņemta no oficiālā lietotņu veikala. Nē, nav arī metodes, kā to atkārtoti ielādēt ierīcē, tāpēc, pirms varēsit to izmantot, jums būs jāgaida, līdz oficiālā lietotne atkal parādīsies tiešsaistē..

Līdz tam jūs joprojām varat skatīties Plutona TV, izmantojot neskaitāmas citas atbalstītās ierīces, kas uzskaitītas tā atbalsta vietnē.

Plutona TV VPN Reddit atsauksmes

Es nevarēju’t visus atbilstošos Reddit pavedienus, kur lietotāji runāja par pakalpojuma atbloķēšanu ārpus ASV, izmantojot labākos vpn reddit vai pat citus rīkus, piemēram, starpniekserveri. Vienīgie, ko es varētu atrast, runāja par to, kā jūs varat labāk izmantot pakalpojumu, izmantojot tā dažādās funkcijas, piem. viens lietotājs minēja, kā “Slēpt kanālu” opcija var ļaut jums nodrošināt, ka interfeisā parādījās tikai jūsu iecienītie kanāli.

Komentārs no diskusijas jabberwock101’komentārs no diskusijas "Ikviens, kurš mājās izmanto Plutona TV?".

BUJ:

Vai Plutona TV ir vietējie kanāli?

Jā, ja atrodaties ASV, Pluto TV ir pieejami daudzi vietējie kanāli, piemēram, NBC, Sky News, Bloomberg utt..

Vai Roku TV ir bezmaksas Plutons?

Jā! Plutona televizors Roku ir ne tikai bezmaksas, bet arī bezmaksas ikvienā platformā, jo pakalpojums no tā gūst ieņēmumus, ievietojot reklāmas sava video saturā, nevis izmantojot modeli, kura pamatā ir abonēšana..

Kādi kanāli ir pieejami Pluto TV?

Sākot ar 2018. gada oktobri, Pluto TV piedāvā izsmeļošu 100 kanālu sarakstu, iekļaujot tādus žanrus kā News, Sports, Entertainment, Science. Tas piedāvā arī īpašus kanālus filmām pēc pieprasījuma un TV šoviem, kā arī dažus quirky kanālus, kas pilnībā paredzēti populārām izrādēm, piemēram, Fail Army un Wipeout.

Secinājums

Plutona TV ir izveidojis iespaidīgu sekojumu gandrīz 6 miljoniem aktīvo lietotāju visā pasaulē, atšķiroties no pārējiem tradicionālajiem OTT pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu un Sling TV.

Tas ir bezmaksas un ļoti lietotājam draudzīgs, un turklāt tas piedāvā atšķirīgu pakalpojumu, kas vairāk līdzinās tradicionālajam televizoram, tādējādi ļaujot pakalpojumam iegūt savu īpašo vietu tiešsaistes straumēšanas pasaulē..

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, tad Plutona TV VPN var ļaut piekļūt labākajiem kanāliem un filmu un TV šovu bibliotēkām, izmantojot šo vienu pakalpojumu.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me