Kā skatīties amerikāņu Netflix ar VPN – vienkārša uzstādīšanas rokasgrāmata Android un Mac ierīcēm

Visiem tiem, kam patīk skatīties Netflix, šeit ir pilnvērtīgs ceļvedis par to, kā skatīties American Netflix, iekļaujot informāciju par Netflix VPN aizliegumu, populārākajiem VPN, kas joprojām darbojas vietnes atbloķēšanai, un VPN, kuri’t darbs, kā, izmantojot labāko VPN, piekļūt Netflix ASV bibliotēkai no dažādiem reģioniem un vairāk!

Netflix ir pasaule’Iecienītākā straumēšanas vietne, kas ir mainījusi mūsu izklaides veida patēriņu. Tas izraisīja pārmērīgas skatīšanās fenomenu, izmantojot ārkārtīgi aizraujošās pārraides, kas ir daudz labākas nekā tās, ko šobrīd piedāvā citi izklaides pakalpojumu sniedzēji, piemēram, parastie kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēji..

Bet, neskatoties uz visu savu popularitāti, Netflix to nedara’t neļaut visiem lietotājiem skatīties visu saturu, kas ir tās bibliotēkā. Katra valsts iegūst atšķirīgu bibliotēku sakarā ar autortiesību saistībām, kuras Netflix ir jārūpējas. Tas nozīmē, ka Netflix lietotāji no citām valstīm nevar skatīties visus televīzijas šovus, filmas un animācijas, kas ir pieejamas ASV Netflix bibliotēkā.

Bezmaksas Netflix VPN tika izmantoti, lai apietu šos ģeogrāfiskos ierobežojumus vietnē, bet pēc tam Netflix arī ieviesa VPN aizliegumu, tādējādi padarot savus ierobežojumus stingrākus nekā jebkad agrāk. Tomēr tikai labākais VPN var ļaut jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un viegli piekļūt American Netflix.

Contents

Kā skatīties amerikāņu Netflix – satura tabula

 1. Amerikāņu Netflix jaunākā iedzeršanu vērošanas bibliotēka
 2. Kā skatīties amerikāņu Netflix 2023
 3. Labākais VPN skatīties American Netflix
 4. Funkcijas, kuras jāmeklē labākajā VPN, lai skatītos amerikāņu Netflix
 5. Bezmaksas VPN, kas darbojas ar amerikāņu Netflix
 6. VPN, kas uzvarēja’t ļautu jums skatīties amerikāņu Netflix
 7. Kā skatīties amerikāņu Netflix Android ierīcēs?
 8. Kā skatīties amerikāņu Netflix Apple ierīcēs?

Ir Netflix aizliegtais VPN?

Netflix ir multivides straumēšanas gigants, un tas darbojas pēc modeļa Subscription Video on Demand (SVOD). Savas bibliotēkas saturs tiek iegūts no dažādiem mediju namiem, un tas arī lielāko daļu sava satura rada mājā, t.i., Netflix Originals.

Tomēr lielai daļai šī satura ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums, kas nozīmē, ka dažās valstīs šis saturs ir pieejams, bet citās nav. Netflix ir jāievieš šie kaitinošie ģeogrāfiskie ierobežojumi tā saturam, jo ​​tam ir jāaizsargā to plašsaziņas līdzekļu māju autortiesības, no kurām lielākā daļa šī satura tiek iegūta no.

Netflix aizliedza VPN

Tas padara Netflix daudz mazāk vērtīgu lietotājiem ārpus Amerikas, kur ir pieejama labākā Netflix bibliotēka. VPN lietotāji daudzus gadus ir apiejuši ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai izveidotu savienojumu ar ASV un piekļūtu American Netflix bibliotēkai. Bet tā kā tas nozīmēja, ka Netflix’Tā kā ģeogrāfiskie ierobežojumi ir gandrīz bezjēdzīgi tiem, kas izvieto VPN, lai piekļūtu vietnei, Netflix pārcēlās uz VPN aizliegumu savā vietnē.

Tas faktiski nozīmēja, ka Netflix uzvarēja’t ļaut lietotājiem apskatīt saturu, kas nav pieejams viņu reģionā.

VPN aizliegums Netflix lielākai daļai VPN kļuva nelietderīgs, lai apietu Netflix ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet tas’Tas nenozīmē, ka nevarat atbloķēt vietnes ģeogrāfiskos ierobežojumus. Jūs to joprojām varat izdarīt! Bet, lai tas notiktu, jums jāzina par VPN, kas joprojām darbojas, ne tikai apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus vietnē, bet arī apejot VPN aizliegumu vietnē.

Netflix identificē VPN savienojumu galvenokārt, pārbaudot, vai pārāk daudz savienojumu ar tā vietnēm nāk no viena IP vai ļoti līdzīgām IP adresēm. Kad šāds bars ir identificēts, Netflix liedz šim IP / līdzīgu IP grupai piekļūt tās vietnei, tādējādi izpildot VPN aizliegumu savā vietnē.

Pārvarēt VPN aizliegumu nepavisam nav viegli, jo VPN nodrošinātājam ir aktīvi jāturpina mainīt savus ASV serverus ātrāk, nekā Netflix var tos aizliegt, un šodien ir maz pakalpojumu sniedzēju, kas to var izdarīt.’s laiks ticami. Plašāk par to vēlāk ceļvedī.

Amerikāņu Netflix jaunākā iedzeršanu vērošanas bibliotēka:

Tā’Ir atklāts noslēpums, ka Amerikas Netflix bibliotēka ir daudz labāka nekā tā, ko pārējai pasaulei izdodas iegūt Netflix. Populārākās izrādes, piemēram, House of Cards, Black Mirror, Orange ir jaunā Black, Stranger Things utt., Daudzās dažādās valstīs nav pieejamas Netflix. Bet Amerikas Netflix bibliotēka to visu ir ieguvusi, tāpēc, ja jums izdodas iegūt labāko Netflix VPN, kas jūs var savienot ar vietnes amerikāņu bibliotēku, tad jūs’ve tikai skāris zeltu!

Vietām Netflix piedāvā tikai 1/3 no sava satura, kas nopietni ierobežo lietotāja izvēli vietnē, ņemot vērā viņa / viņas skatīšanās iespējas. Šī ir ārkārtīgi nožēlojama situācija, kurā lietotājs ir iestrēdzis tikai tāpēc, ka atrodas pašlaik.

Bet jūs don’Jums ilgi jāturas pie šīs situācijas, ja sākat lietot pietiekami labu VPN, lai atbloķētu vietnes ģeogrāfiskos ierobežojumus, kā arī apiet VPN aizliegumu, lai ļautu jums skatīties Netflix amerikāņu bibliotēku.

Šeit ir saraksts ar dažām izrādēm, filmām un pat animācijas filmām, kas nebija pieejamas Netflix Australia, kas ir viena no labākajām Netflix bibliotēkām pēc ASV.

 • Ex machina

Kā skatīties amerikāņu Netflix

 • Ārsts savādi

Doctor Strange nav pieejams

 • Zvaigžņu kari Pēdējie jedi

Zvaigžņu kari Pēdējie jedi nav pieejami

 • Kriminālistikas failu kolekcija

Kriminālistikas failu kolekcija

 • Penijs drausmīgs

Penss drausmīgs nav pieejams

 • The Fosters

pakāpieni nav pieejami

 • Likums un kārtība

Likumi un kārtība nav pieejami

 • Skandāls

Skandāls nav pieejams

 • Nievājošais es 3

Despicable Me 3 nav pieejams

 • Noziedzīgie prāti

Kriminālprocesi nav pieejami

Mēs meklējām šīs filmas un TV pārraides vietnē Netflix Australia, tikko redzējām nosaukumus amerikāņu Netflix mājas lapā, tāpēc mēs’re tikai skrāpēt virsmu šeit. Nosaukumi, kas nav pieejami tādās vietās kā Austrālija, Polija, Itālija, Dānija, Francija, Lielbritānija, Jaunzēlande, Kanāda, Latvija, Vācija un citas līdzīgas valstis, dažkārt var tikt uzskaitīti tūkstošos.

Tomēr apskatiet tikai amerikāņu Netflix mājas lapu, lai saprastu, kāpēc mēs tik daudz uzsveram Netflix lietotājus, lai iegūtu VPN un izveidotu savienojumu ar Netflix ASV, lai no abonementiem iegūtu pilnu vērtību..

Amerikāņu Netflix jaunākā iedzeršanu vērošanas bibliotēka

Vai jūs redzat visas filmas un šova attēlus no American Netflix, kas nebija sastopami Netflix Australia? Tieši tas, ko mēs’atkal šeit runājam!

  Kā skatīties ICC kriketa pasaules kausu 2023. gadā tiešsaistē

Netflix ASV ir kā sitiens ar džekpotu Netflix vietnē. Iespējams, ka savā valstī esat abonējis Netflix, bet tas tā ir’Ir vērts zemesrieksti, salīdzinot ar to, ko varat iegūt vietnē Netflix US.

Kā skatīties amerikāņu Netflix 2023

Ja jūs neapmierina jūsu ierobežotā Netflix reģionālā bibliotēka, piemēram, mēs visi, un vēlaties skatīties, kā amerikāņu Netflix var skatīties jaunākās izrādes, filmas un animācijas sērijas vietnē, tad šeit’Kā jūs to varat izdarīt:

 1. Pērciet abonēšanas plānu ar jebkuru no 3 populārākie VPN uzskaitīti zemāk
 2. Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus no sava pakalpojumu sniedzēja un instalējiet tā vietējo lietotni
 3. Pajautājiet VPN’atbalsts, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas palīdzības funkciju vai paceļot biļeti par to, kuri serveri ir norobežoti, lai atbloķētu Netflix US
 4. Apmeklējiet vietni Netflix.com un izbaudiet pilnīgu piekļuvi American Netflix!

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 2. NordVPN

  NordVPN

  USD 11,953,49Mēnesī

  • 5200+ serveri 60 valstīs
  • 6 vienlaicīgi savienojumi
  • Sadarbojas ar ASV / Lielbritāniju / JP Netflix
  • Lielisks P2p / straumējošs sniegums
  • Dubultā VPN un sīpolu virs VPN
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Vietne Reliabile 70% ar atlaidi
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

Labākais VPN skatīties American Netflix

Tāpat kā mēs jums šajā rokasgrāmatā jau teicām, ne katrs VPN ir piemērots American Netflix atbloķēšanai, un ir dažas funkcijas, kuras jums jāmeklē, ja vēlaties uzzināt par labākajiem Netflix VPN..

Bet mēs gribējām jūs glābt no nepatikšanām, kas saistīti ar šī plašā un apgrūtinošā vingrinājuma veikšanu pašiem, tāpēc mēs paši izveidojām šādu VPN sarakstu. Šis saraksts tika izveidots tikai pēc tam, kad tika veikts plašs testu cikls, kurā mēs pārbaudījām VPN pēc VPN, liekot viņiem visiem pārbaudīt savas spējas un svarīgumu, strādājot pie Amerikas Netflix atbloķēšanas..

Šeit ir TOP 3 labākie VPN tīklā Netflix ko mēs droši varam jums ieteikt pēc tam, kad būsim veikuši testus:

1. PureVPN:

Droši vien labākais VPN, kas pastāv, ja runa ir par jebkāda veida ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanu. Neatkarīgi no tā, vai tā BBC iPlayer, Hulu vai pat amerikāņu Netflix, PureVPN nekad nepieviļ. Tā specializētā komanda vienmēr ir tajā, lai nodrošinātu, ka lietotāji gūst uzticamu atbloķēšanas pieredzi un visi īpašie serveri ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai ir pienācīgā darba kārtībā.

Labākais VPN skatīties American Netflix

Kas’Vēl vairāk, ka PureVPN piedāvā īpaši ātru tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, caur kuru jūs varat uzzināt vairāk par šiem serveriem pats. Arī šī VPN drošības līmenis ir ārkārtīgi augsts, jo tas piedāvā AES-256 šifrēšanu un vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN.

Tas piedāvā arī citas augsta profila drošības funkcijas, piemēram, Double VPN un Onion over VPN, kas var būt ļoti noderīgas citās darbībās, piemēram, Torrenting un P2P koplietošana..

Neatkarīgi no tā, tam ir arī sadalīta tunelēšanas funkcija, kas ļauj novirzīt tikai daļu trafika caur tā VPN, bet pārējo – bez tā.

Cenu plāni ir viens no vispieņemamākajiem un lētākajiem VPN starp dienas labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, un 5 gadu abonēšanas plāns maksā tikai USD 99,00. Tu uzvarēji’t iegūsit labāku cenu par Netflix labāko VPN, nekā jūs’atkal nokļūsit šajā VPN.

 • Mēneša abonements: Vienreiz samaksāts 10,95 USD
 • Gada abonements: USD 5,81 mēnesī (USD 69,72 vienreiz jāmaksā)
 • 5 gadu abonements: USD 1,65 mēnesī (USD 99 rēķins vienreiz)

purevpn cenu apskats

Plusi

 • Ļoti izdevīgi cenu plāni kā Netflix ASV VPN
 • 2000 serveru atrašanās vietas
 • Vislabākais tiešsaistes tērzēšanas atbalsts visu veidu tehniskajām vadlīnijām
 • Īpašs pakalpojums American Netflix
 • Sadalītā tunelēšana
 • Ātri ātrumi

Mīnusi

 • Dažreiz jums jāpārliecinās par jaunākā ASV servera atbalstu, lai atbloķētu American Netflix, jo tas turpina mainīt šos serverus, lai pakalpojums būtu uzticams

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

2. NordVPN:

Jaudīgs un ļoti uzticams pakalpojums, NordVPN var arī viegli atbloķēt American Netflix. Labākā daļa par NordVPN ir tā, ka tā piedāvātie dīkstāves ir ievērojami zemi, lai jūs varētu atļauties maksimālu ekrāna laiku ar vismazāko servisa pārtraukumu.

NordVPN ASV Netflix

Šifrēšana, ko piedāvā NordVPN, ir AES-256, kas dod jums priekšrocības jūsu datu aizsardzības jautājumos, jo gandrīz neiespējami salauzt šifrēšanu un atlikt jūsu datus..

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī plašu vietējo klientu klāstu, kas aptver gandrīz visas populārās operētājsistēmas, piemēram, Windows, Mac, Android, iOS uc. Tas arī atbalsta arī nišas ierīces, piemēram, Roku un maršrutētājus..

Serveru infrastruktūra NordVPN tagad sastāv no vairāk nekā 4800 serveriem tīklā, kas aptver plašu pasaules malu. Tas nozīmē, ka jūs varat ne tikai atbloķēt American Netflix, bet arī piesaistīt sevi ģeogrāfiskiem ierobežojumiem vietnes citās valstīs. Piem. ar NordVPN Netflix tas nenotiek’Nav svarīgi, vai vēlaties piekļūt American Netflix vai vācu Netflix, VPN darbojas vienlīdz labi, veicot abus uzdevumus.

Cenu plāni pirms kāda laika atradās pieņemamā diapazonā, taču šķiet, ka NordVPN no sava saraksta ir svītrojis pieejamu 3 gadu cenu plānu, un tagad mums ir iespēja izvēlēties tikai šādus plānus:

 • Mēneša abonements: Vienreiz izrakstīts rēķins par 11,99 USD
 • Gada abonements: Vienreiz jāmaksā rēķins par 83,88 USD
 • 3 gadu abonements: Vienreiz jāmaksā USD 125,64

Tās ir nedaudz dārgas, taču, ja vēlaties sev iegūt NordVPN abonementu, izvēlieties 3 gadu plānu, jo tas’s ir vispieejamākais šajā sarakstā.

Abonementi, ko piedāvā NordVPN

Plusi

 • Piedāvā ASV serverus, lai atbloķētu amerikāņu Netflix
 • Sīpols virs VPN
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Bezmaksas izmēģinājums 3 dienas
 • Bitcoin maksājuma iespēja
 • Ātri ātrumi

Mīnusi

 • Tiešraides tērzēšana nenotiek’t pastāv. Lai atrisinātu problēmas, jums jāģenerē biļetes

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

3. ExpressVPN:

Šis VPN nodrošinātājs ir lietotāju iecienīts, pateicoties tā pastāvīgajai integritātei un zvaigžņu veiktspējai kā VPN gadu gaitā. ExpressVPN ir bijusi ļoti ietekmīga VPN domēnā kā ārkārtīgi stabils pakalpojums, kas nekad neapdraudētu lietotāja integritāti neatkarīgi no apstākļiem.

EpressVPN amerikāņu Netflix

Tomēr labākā daļa par ExpressVPN ir tā, ka tā nodrošina, ka visi tā ASV serveri strādā pie tā, lai lietotājam ļautu piekļūt American Netflix, kas ir pārtraukums no parastajiem modus operandi VPN domēnā, kur pakalpojumu sniedzējs tam pašam uzdevumam piedāvā speciālus serverus..

Drošības jomā ExpressVPN ir neticami piemērots, jo tajā nav nulles žurnālu, tiek piedāvāta AES 256 šifrēšana, tiek atbalstīts OpenVPN protokols, tādējādi darot visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka lietotājs paliek aizsargāts, izmantojot savu pakalpojumu.

Tas arī piedāvā viedo DNS, kas atvieglo Amerikas Netflix atbloķēšanu tādos Medistreamers kā Apple TV un Roku.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir neticami efektīvs, lai atrisinātu pat vissarežģītākos tehniskos izaicinājumus, un ir daži no labākajiem ceļvežiem un apmācības video, lai palīdzētu jums gandrīz visos instalēšanas procesos..

Bet, neskatoties uz visu šo, ExpressVPN’Cenu plāni ir ārkārtīgi augsti, salīdzinot ar citiem VPN sniedzējiem.

 • Mēneša abonements: Vienreiz jāmaksā rēķins par 12,95 USD
 • Pusgada abonements: Mēnesī 9,99 USD (59,95 USD vienreiz jāmaksā)
 • Gada abonements: 8,32 USD / mēnesī (99,95 USD jāmaksā vienreiz)

ExpressVPN cenu plāni amerikāņu netflix

Plusi

 • Visi ASV serveri darbojas, lai atbloķētu Netflix US
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Labākie ceļveži un apmācības video instalēšanas procesiem
 • AES 256 šifrēšana
 • Specializēti VPN klienti
 • SmartDNS ir pieejams

Mīnusi

 • Cenas ir pārāk augstas

apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

Funkcijas, kuras jāmeklē labākajā VPN, lai skatītos amerikāņu Netflix

Kā jūs precīzi identificējat VPN, kas būs pietiekami labs jūsu Netflix vajadzībām? Tur ir simtiem VPN pakalpojumu sniedzēju, un katrs apgalvo, ka ir labāks nekā pēdējais, tomēr, runājot par Netflix, gandrīz visi no tiem zaudē savu tvaiku, izņemot dažus.

Šiem atlasītajiem VPN pakalpojumiem, kas ļauj jums skatīties Amerikas Netflix bibliotēku, ir dažas atšķirības, kuras citi neizmanto’t ir. Lūk, kā jūs varat tos identificēt, izmantojot precīzu funkciju:

Strādājošie ASV serveri Netflix:

Lai atbloķētu Netflix US, VPN jābūt pietiekami ātram, lai turpinātu mainīt savus ASV serverus, pirms Netflix var uz tiem uzbrukt un aizliegt. Lielākā daļa VPN, kas strādā ar Netflix US, ievēro stratēģiju, kā piešķirt piekļuvei Netflix īpašas vietas, ko varat uzzināt, ja viegli lūdzat viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu.

Ātri ātrumi:

Nav jēgas iegūt ātrāko VPN, lai atbloķētu Netflix US, ja jūs saņemat patētisku ātrumu. VPN, kas nogalina vairāk nekā 35% no jūsu faktiskā ISP ātruma, nevajadzētu’t būt tāds, kāds tu esi’atkal meklē

Dedicated Client lietotnes:

Jūs varat skatīties Netflix jebkurā ierīcē, sākot no mobilā tālruņa līdz viedajam televizoram un beidzot ar Mediastreamer, tāpēc’obligāti, ka VPN nodrošina uzticamus klientus, kas atvieglo VPN iestatīšanu ierīcē, kurā izmantojat Netflix

Drošība:

Militārā līmeņa AES 256 šifrēšanai un OpenVPN protokola atbalstam obligāti jābūt VPN funkcijām, jo ​​ikviens var iepļaukāt jūsu datus, kad tie atrodas internetā, un izmantot tos nožēlojamiem mērķiem. Nekādā gadījumā nedrīkstat sevi pakļaut digitālajā vidē, tāpēc nedod’t norēķināties par VPN, kas to nedara’nepiedāvā šos sākotnējos drošības elementus!

Vienlaicīgie savienojumi:

Ja jūs pērkat Netflix abonementu, tas parasti ir tas, ka jūs kopīgojat savus pieteikšanās akreditācijas datus ar ģimeni vai skatāt Netflix dažādās ierīcēs dažādos dienas laikos, tāpēc VPN jāpiedāvā vismaz 3 vienlaicīgi savienojumi vienlaikus, tāpat kā Netflix to dara. jauda vienkāršāka savietojamība

Pieejami ilgtermiņa plāni:

Netflix lietotājiem jāmeklē tādi VPN, ar kuriem ir atļauties saistīties ilgtermiņā. VPN ar pārmērīgām cenu zīmēm ir liels nē Netflix lietotājiem!

* Paturot prātā visas lietas, kas vajadzētu būt Netflix VPN, mēs secinājām, ka PureVPN vislabāk strādāja straumēšanai ar ļoti pieejamu cenu paketi.

Labākais Netflix VPN

Bezmaksas VPN, kas darbojas ar amerikāņu Netflix

Ja jūs mēģināt atrast bezmaksas VPN, kas darbojas, lai atbloķētu amerikāņu Netflix, tad jūs darāt neko vairāk kā tikai muļķot sevi. Bezmaksas VPN nekad nevar būt saderīgi ar straumēšanas vietnēm, nemaz nerunājot par mēģinājumiem caur tām piekļūt American Netflix. Tas ir saistīts ar nopietnajiem ierobežojumiem, kādos bezmaksas VPN darbojas, lai pārvarētu šo biedējošo uzdevumu

Pirmais ierobežojums ir tāds, ka bezmaksas VPN nav nepieciešami’t piedāvā neierobežotu joslas platumu, un to joslas platuma robežas ir tikai 500 MB –10 GB / mēnesī, kas nav pietiekami labs, lai atbalstītu mūsdienu Netflix lietotāja arvien pieaugošās pārmērīgās skatīšanās vajadzības.

Otrkārt un vēl svarīgāk – bezmaksas VPN var’t atbloķējiet Netflix US, jo, lai to izdarītu, VPN jāpaliek soli priekšā Netflix VPN aizliegumam, nepārtraukti pārslēdzot serverus. Tam no pakalpojumu sniedzēja puses nepieciešami ļoti lieli finanšu ieguldījumi, un neviens bezmaksas VPN nekad nevar atļauties piedāvāt šo pakalpojumu saviem lietotājiem.

Kā skatīties amerikāņu Netflix Lielbritānijā? Kā skatīties amerikāņu Netflix Lielbritānijā

Ja jūs dzīvojat Apvienotajā Karalistē, iespējams, piekļūstat labākai Netflix bibliotēkai nekā pārējās valstis, taču tā joprojām nav labākā, salīdzinot ar vietnes amerikāņu versiju. Ja vēlaties pacelties augšup un piekļūt American Netflix no Lielbritānijas, jums būs jāveic šādas darbības:

 1. Izvēlieties labāko amerikāņu Netflix VPN un maksājiet par tā cenu plānu
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savā ierīcē VPN klientu
 3. Pievienojieties speciāli izraudzītam ASV serverim, lai jūsu pakalpojumu sniedzējs atbloķētu American Netflix
 4. Apmeklējiet vietni Netflix.com vai atveriet lietotni Netflix, un jūs skatīsit pilnu amerikāņu Netflix bibliotēku!

Kā skatīties amerikāņu Netflix Eiropā?

Kā skatīties amerikāņu Netflix Eiropā

Neskatoties uz Rietumiem, Eiropa iegūst dažas no vissliktākajām Netflix bibliotēkām pasaulē. Tādas valstis kā Polija, Latvija, Čehija, Horvātija un citas cieš visvairāk, jo Netflix to nedara’Ir jāpieliek lielas pūles, lai šīm bibliotēkām pievienotu vairāk satura, ņemot vērā šo valstu nelielo iedzīvotāju skaitu.

Ja jūs saskaraties ar līdzīgu situāciju kā Eiropas iedzīvotājs, kurš ir Netflix abonents, tad šeit ir aprakstīts, kā jūs varat apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un piekļūt daudz, daudz labākai Amerikas Netflix bibliotēkai:

 • Atlasiet labāko amerikāņu Netflix VPN Eiropā
 • Izvēlieties cenu plānu no tiem, ko piedāvā jūsu VPN, un maksājiet par to
 • Pēc lejupielādēšanas ierīcē iestatiet VPN klienta lietotni
 • Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri, kas, pēc jūsu pakalpojumu sniedzēja teiktā, darbojas kopā ar American Netflix
 • Jebkurā laikā izbaudiet pilnu amerikāņu Netflix bibliotēku!

Kā skatīties amerikāņu Netflix Austrālijā?

Kā skatīties amerikāņu Netflix Austrālijā

Netflix netaisnīgi izturas pret Netflix lietotājiem no zemāk esošajiem, jo ​​vietnes austrāliešu versijā tiek pavadīts liels laiks, un dažas nozīmīgas šova pavisam trūkst no saraksta. Netflix ASV ir visas iespējas, kas padarīs Netflix lietošanu daudz labāku.

Ļaujiet mums veikt procedūru, ar kuras palīdzību jūs varat piekļūt Netflix US no Austrālijas:

 • Iegādājieties abonēšanas plānu vislabākajā Netflix US VPN
 • Lejupielādējiet un iestatiet VPN’klienta lietotne jūsu OS / ierīcē
 • Izmantojot VPN klienta lietotni, izveidojiet savienojumu ar ASV VPN serveri
 • Amerikas Netflix bibliotēka tagad jums būs pieejama jūsu ierīcē!

Kā skatīties amerikāņu Netflix Kanādā?Kā skatīties amerikāņu Netflix Kanādā

Neskatoties uz to, ka tā atrodas tik tuvu ASV, Kanādas Netflix bibliotēka nav starp labākajām bibliotēkām, ko Netflix piedāvā. Kanādas pilsoņiem ASV Netflix piekļuve ir obligāta, ja viņi vēlas izmantot Netflix visoptimālākajā un patīkamākajā veidā:

 • Atlasiet Netflix labāko VPN, kas atbloķē Netflix US
 • Maksājiet par tā cenu plānu un pēc tam savā ierīcē lejupielādējiet un instalējiet VPN klienta lietotni
 • Savienojiet ar strādājošu ASV serveri
 • Atbloķējiet amerikāņu Netflix un skatieties visas pārraides, kurām jūs nekad nebūtu piekļuvis bez VPN!

VPN, kas uzvarēja’t ļautu jums skatīties amerikāņu Netflix

Ir daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kas apgalvo, ka viņi var likt jums piekļūt American Netflix, taču viņu apgalvojumi nav nekas vairāk kā tikai nepatiesas cerības. Mēs to varam teikt, jo mēs’es tos visus pārbaudīju. Daži no šiem VPN, kurus mēs’ve uzskaitīti zemāk, don’vispār nestrādā, bet pārējiem ir ļoti raibs sniegums, kas nozīmē, ka varat’t paļaujieties uz viņiem Netflix atbloķēšanas vajadzībām:

 1. Tunelis (bezmaksas) & Apmaksāti abi)
 2. Torgaurd (aizraujoša izrāde)
 3. Zenmate
 4. HotspotShield
 5. SpēcīgsVPN
 6. Getflix

Kā skatīties amerikāņu Netflix Android ierīcēs?

Skatieties amerikāņu Netflix Android ierīcēs

Android ir vispopulārākā viedtālruņu operētājsistēma, un tā ir arī dominējošā OS citās ierīcēs, piemēram, viedajos televizoros un planšetdatoros. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka tā ir īpaši draudzīga lietotājam un ir ļoti vienkārša un interaktīva. Vēl viena jaudīga funkcija, kurai ir liela loma šajā OS’Popularitāte ir plašais to lietotņu repertuārs, kuras tas atbalsta caur Google Play.

Un tā kā liela daļa lietotāju vēlas skatīties American Netflix Android ierīcē, šeit ir norādīts, kā to izdarīt dažās vienkāršās darbībās:

 • Iegādājieties VPN abonementu, iegādājoties tā cenu plānu
 • Vienreiz tu’Kad esat ieguvis savus lietotāja akreditācijas datus, dodieties uz Google Play, lai lejupielādētu savu vietējo Android klientu un pēc tam instalētu to savā ierīcē
 • Android VPN lietotnē ievadiet lietotāja akreditācijas datus un pēc tam izveidojiet savienojumu ar strādājošu ASV serveri, kas atbloķē amerikāņu Netflix
 • Izbaudiet pilnu Amerikas Netflix Amerikas bibliotēku savā Android ierīcē!

Kā skatīties amerikāņu Netflix Apple ierīcēs?

Skatieties amerikāņu Netflix Apple ierīcēs

Nesen Apple kļuva par pasauli’Pirmais uzņēmums, kas novērtēšanas izteiksmē pieskārās triljonu dolāru atzīmei, kas runā par uzticamību lietotājiem, kurus uztic Apple ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad.

Populārākie VPN nodrošina vietējo savietojamību ar šīm Apple iOS ierīcēm, piedāvājot vietējos klientus iTunes veikalā. Ja vēlaties izmantot šīs lietotnes, lai atbloķētu American Netflix savā Apple ierīcē, rīkojieties šādi:

 • Atlasiet labāko Mac VPN un pēc tam iegādājieties tā abonementu, izvēloties cenu plānu un samaksājot par to
 • No iTunes veikala lejupielādējiet un instalējiet savu vietējo iOS klientu
 • Izveidojiet savienojumu ar šī klienta ASV serveri (kas darbojas, lai atbloķētu Netflix US)
 • Atveriet lietotni Netflix, un tagad jūs piekļūsit ASV Netflix bibliotēkai!

Secinājums

Netflix savā vietnē pastāvīgi pievieno arvien vairāk satura, lai apmierinātu arvien pieaugošo miljonu lietotāju sarakstu izklaides prasības, taču tam ir arī jāaizsargā savas autortiesību saistības pret mediju mājām, lai tas nozīmē, ka ģeogrāfiskie ierobežojumi un VPN aizliegums netiek piemēroti. jebkur tuvākajā nākotnē. Viņi varētu pat kļūt stiprāki un stingrāki, jo pakalpojums turpina augt, tāpēc vienīgā atbilde uz jautājumu “Kā skatīties amerikāņu Netflix?” ir tas, ka jūs iegādājaties uzticamu VPN pakalpojumu, kas ļauj iegūt pilnu vērtību no abonēšanas, liekot jums viegli piekļūt American Netflix.

Pievienojiet komentārus un komentārus. Ja mums viņi patīk, mēs, iespējams, pat pievienosim tos šai rokasgrāmatai kā patiesu lietotāju pārskatu / viedokli! Priecīgs Netflix-ing!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Kā skatīties IIHF pasaules čempionātu 2023