Kā skatīties American Idol 2018 tiešsaistes tiešraides bezmaksas straumes no jebkuras vietas

Viens no lielākajiem televīzijas kanāliem American Idol ir gatavs atkal sākt demonstrēt savu sešpadsmito sezonu, kas notiks 11. martā. Lepojas ar apskaužamu TV raidījuma reputāciju un astoņus gadus izcīna 1. vietu kā visaugstāk novērtētais šovs. Amerikas televīzijā šovs ir tīra izklaide. Tas vienkāršajam cilvēkam ar talantu dod iespēju sasniegt izcilību un faniem skatīties, kā notiek šī mazā ceļa!

Skatieties American Idol 2018 tiešsaistes tiešraides bezmaksas straumes no jebkuras vietas

 1. American Idol Online Live bezmaksas straumēšana
 2. American Idol Youtube straumēšana
 3. Vai šovakar ir Amerikas elks?
 4. Kas ir tie tiesneši, kuri piedalīsies American Idol
 5. American Idol kanālu / raidorganizāciju saraksti
 6. Kā skatīties American Idol no jebkuras vietas
 7. Straumējiet American Idol Online Kanādā
 8. Amerikāņu elks par Roku
 9. Amerikāņu elks uz Kodi

Vai jūs arī priecājaties par Amerikas meklēšanu lieciniekiem’s nākamā dziedāšanas sensācija? Ja jā, tad izlasiet mūsu visaptverošo ceļvedi par to, kā skatīties American Idol tiešsaistē, izmantojot labāko vpn? Galu galā, kurš gan negribētu’Vai vēlaties skatīties izrādi? Tas burtiski piesaista ikvienu pie televizora ar katru epizodi, kas pats attēlo stāstu. Un tad to sasodīto spiedienu, kas katru nedēļu palielinās balsošanas un izslēgšanas kārtās’s elpu aizraujošs piedzīvojums!

Vai šovakar ir Amerikas elks?

Vai šovakar ir Amerikas elks

Pirmizrāde ieslēgta 2018. gada 11. marts - Amerikāņu elks šoreiz ir parādījis izcilu talantu ar daudzām izklaidēm un jautriem mirkļiem, ko atcerēties visu mūžu. Līdz šim kopā ir pabeigtas 15 epizodes, kas nozīmē, ka jums joprojām ir daudz skatīšanās. Jaunas epizodes būs pieejamas 12. maijā (sestdien - 7. topā), 13. maijā (svētdien - 5. topā), 19. maijā (sestdienā), finālam tuvojoties 20. un 21. maijā., kur jūs redzēsit, kā tiek kronēts par uzvarētāju!

Kas ir tie tiesneši, kuri gatavojas piedalīties American Idol?

Ar savu vērtīgo reakciju un ievērojamām spējām spriest tiesneši, iespējams, ir vissvarīgākā šova “American Idol” izrāde. Šosezon šovs saglabās normālu trīs tiesnešu formātu neskartu un tajā piedalīsies Ketty Perry, Lionel Riche & Lūks Braients jauno tiesnešu sastāvā’ panelis.

Kas ir tie tiesneši, kuri piedalīsies American Idol?

Ketija Perija, viena no šova tiesnesēm!

Izrādes rīkotājs būs radio slavenība Raiens Seakrests, jo viņu šovs uztvēra ļoti labi’Iepriekšējās sezonas ceremonijas meistars - skatītāji.

Pirmā sērija, kas sāksies svētdien, 11. martā, tiks sākta ar sākotnējo klausīšanās kārtu ikoniskajā Madisona laukuma dārzā Ņujorkā, kurā skanēs daudz ievērojamu balsu, kā arī jautri mirkļi, tāpēc’neaizmirstiet redzēt zemāk esošo kanālu sarakstu, kur varat skatīties, kā darbība notiek tieši tur un tad!

American Idol kanālu / raidorganizāciju saraksti

Mēs esam pārliecināti, ka šī sezona uzvarēja’t nevar būt savādāk. Bet tas, kas šīs iemīļotās TV franšīzes faniem ir jāuzmanās, ir izmaiņas kanālā, pa kuru tas vēro. American Idol tika pārraidīts NBC tīklā no pirmās līdz piecpadsmitajai sezonai, tomēr šoreiz lietotājiem ABC tīklā būs jāredz sešpadsmitā sezona..

American Idol 2018 oficiālais apraides partneris!

American Idol 2018 kanālu / raidorganizāciju saraksti

Šajā sezonā amerikāņu elks’oficiālā raidorganizācija ir ABC tīkls, nevis NBC, ASV, tāpēc visiem, kas dzīvo valsts ģeogrāfiskajās robežās, jūs varat skatīties katru epizodi ABC plkst. 20:00 EST divreiz nedēļā svētdienās un pirmdienās..

American Idol var arī izbaudīt, lejupielādējot oficiālās ABC lietotnes no Google Play veikala Android lietotājiem vai no iTunes veikala Apple lietotājiem.

Cilvēkiem, kas nedzīvo ASV, šeit’Kā jūs varat skatīties American Idol:

Valsts

Kanāls

Kā straumēt ārpus ASV

ASV skatīties ABC tiešsaistēABC tīkls      purevpn-logo

  Atbloķējiet, izmantojot PureVPN USA Server

tikai mēnesī - 2,48 USD

Apvienotā Karaliste
Kanāda
Francija
AAE
Indija
Austrālija 8. lapsas

Austrālija:

Daudzi to sauca par nākamo “ASV”, abu tautu kopīgo vērtību un interešu dēļ neviena valsts neaptvers American Idol aizraujošāk par Austrāliju. Tātad tiem no jums, kas dzīvo Austrālijā, Fox8 kanāls būs vieta, kur uzgriezties 11. martā!

Pārējie!

Ja jūs dzīvojat kādā valstī ārpus iepriekšminētajām vietām, tuvākajās dienās jūs varētu iepazīties ar šo attēlu, ja mēģināt skatīties American Idol!

kā skatīties amerikāņu elku no jebkuras vietas

Sākot no Ķīnas ar ugunsmūri līdz Apvienotajai Karalistei, uzvarēja American Idol fani’t nav piekļuves šovam ABC tīklā vai jebkurā citā kanālā viņu valstī.

Tomēr ir pieejams risinājums, kas ne tikai atbloķēs jūsu karti American Idol, bet arī nākotnē lieliski noderēs līdzīgam ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Lai uzzinātu vairāk par to, kā ērti skatīties American Idol, turpiniet lasīt ceļvedi!

Kā skatīties American Idol no jebkuras vietas?

Tā’s, ne tikai American Idol, bet šķiet, ka mūsdienās jebkura cita programma saskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, tādējādi liedzot miljoniem cilvēku skatīties savas iecienītās programmas, bet šeit’s, kur noder VPN.

VPN nav tikai tur, lai nodrošinātu jūs ar lielisku tiešsaistes drošību un datu aizsardzību, kaut arī tie ir arī lieliski, tie var arī ļaut atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, American Idol, krāpjot savu IP.

Populārākie VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Nord VPN, Pure VPN un citi tabulā minētie pakalpojumu sniedzēji, ir daži no vispopulārākajiem un ļoti ticamiem ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķētājiem..

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kamēr VPN to nedara’Lai novērstu nepieciešamību reģistrēties kabeļa abonēšanai, izmantojot ABC, tas noteikti ļaus jums to apskatīt, tiklīdz jums būs derīgs abonements, neatkarīgi no tā, kur atrodaties ārpus ASV vai tās teritorijām..

Lielākajai daļai no iepriekšminētajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir īpašas VPN lietotnes tādām saderīgām ierīcēm kā Windows, Mac OS, IOS, Android un citām ierīcēm, tāpēc jūs don’nav jāuztraucas par konkrētas ierīces izvēli, lai VPN darbotos.

Vienkārši lejupielādējiet VPN lietotni kopā ar oficiālo ABC lietotni, reģistrējieties ar derīgu abonementu abās un jūs zināt, kā ērti skatīties American Idol.

Kā skatīties American Idol Online Kanādā?

Ja jūs dzīvojat tieši pāri robežai Kanādā, jūs esat viens no laimīgajiem, kas var skatīties American Idol, neizvietojot VPN. Ļoti gaidīto izrādi var noskatīties KTV. Tātad don’t aizmirst noskaņoties plkst 19:00 CT ieslēgta 11. marts noskatīties aizraujošo pirmo epizodi!

Kā skatīties American Idol on Roku?

Roku ir lielisks veids, kā skatīties tādas programmas kā American Idol uz TV lielā ekrāna. Televīzijas novatoriskais straumēšanas pakalpojums ir neticami viegli instalējams un konfigurējams. Lai skatītos jaunāko dziedāšanas sacensību sezonu, jums būs jāaprīko sava Roku ierīce ar papildinājumu ABC, kuru var lejupielādēt šeit. Atcerieties izmantot VPN un izvēlēties amerikāņu serveri, lai sāktu baudīt šovu.

Kā skatīties American Idol on Roku

Kā skatīties American Idol tiešsaistes tiešraidi bez straumēšanas

Pašlaik ABC nav’t paziņoja par tiešsaistes bezmaksas straumēšanu American Idol 16. sezonai, un tās nodrošinās tikai trešo personu avoti. Tomēr mēs uzvarējām’Neiesakām izvēlēties šo par galveno skatīšanās iespēju, jo mēs to nedarām’Pagaidām vēl nezinām, kurš straumēs programmu bez maksas tiešsaistē, un, otrkārt, daudziem trešo personu straumēšanas pakalpojumiem šādām programmām bieži tiek pievienotas daudz traucēkļu reklāmas, ļaunprātīgas surogātpasta saites un citi spoileri, tādējādi iznīcinot visu pieredzi! Dons’t iet par to! Izbaudiet FIFA pasaules kausa izcīņas atklāšanas ceremoniju 2k18 tiešraidē šeit: BestVPN.co

American Idol YouTube straumēšana

amerikāņu elku youtube straumēšana

Diemžēl nav pieejamas tiešraides saites, kas ļautu jums tiešsaistē no YouTube skatīties 2018. gada American Idol epizodes. Tomēr ir oficiāla American Idol lapa, kurā jūs varat regulāri saņemt atjauninājumus video veidā par pēdējiem notikumiem šovā. Varbūt labāk izvēlēties citus straumēšanas resursus, kas minēti iepriekš minētajā rokasgrāmatā.

Kā skatīties American Idol on Kodi?

Kodi ar katru dienu kļūst populārs, un mēs ļoti iesakām jums noskatīties gaidāmo American Idol sezonu šajā lieliskajā tiešsaistes mediju skatīšanās platformā. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, būtu lejupielādēt USTV papildinājumu, kas ne tikai nodrošina piekļuvi ABC, bet arī ļauj skatīties arī citus populārus amerikāņu kanālus, piemēram, NBC..

Turklāt tas ir pilnīgi likumīgs un bez maksas:

Kā skatīties amerikāņu elku 2018 tiešraidē Kodi

Šeit’s vienkāršākais veids, kā instalēt USTV savā Kodi:

Piezīme. Lai piekļūtu USTV NOW straumēm ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN pakalpojums 

 1. Lejupielādējiet un instalējiet Kodi no šejienes
 2. Kad esat palaidis lietotni Kodi, atlasiet “Papildinājumi”
 3. Augšējā kreisajā stūrī būs opcija “Iepakojuma uzstādītājs”, noklikšķiniet uz tā
 4. Tagad atlasiet “Instalējiet no krātuves” > Kodi papildinājumu repozitorijs
 5. Noklikšķiniet uz USTVNow un sāciet instalēšanas procesu
 6. Tagad USTVNow Addon tiks iespējots, tiklīdz būsit saņēmis paziņojumu
 7. Tagad atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz ‘Papildinājumi’ cilne
 8. Tagad dodieties uz video papildinājumiem
 9. Šeit jūs varat redzēt USTVNow
 10. Palaidiet to un izbaudiet skatīšanos

kā skatīties amerikāņu elku 2018 uz kodi

Bet atcerieties, ka vispirms jums būs jāizveido savs konts USTV’vietni un pēc uzaicinājuma izvēlieties, ka esat ASV pilsonis. Mēs iesakām sākt savu VPN un pirms visa tā izdarīšanas izvēlieties amerikāņu IP, lai nodrošinātu, ka process notiek vienmērīgi un bez problēmām.

Atbloķējiet USTV tūlīt

American Idol izpildītāji, kuriem jāgaida gaidāmajās epizodēs

American Idol tiesnešiem ir bijis garš ceļš, lai atrastu tikai labāko no simtiem klausījumu un apmestos uz stabilu 24 dalībnieku sarakstu. Kopš tā laika mēs esam redzējuši daudz ievērojamu dziedātāju, kas dodas atpakaļ mājās, daži ir ar garastāvokli, bet citi ir pilnīgi sabojājušies zaudēt. Tomēr katra epizode turpina uzlaboties, un šeit ir daži no labākajiem izpildītājiem, kuri gaidīs gaidāmās sērijas, kuri burtiski pārspēja sevi šajās ainās:

 1. Caleb Lee Hutchinson - “Pārsteigts“
 2. Maikls Dž.Voodards - “Varbūt šoreiz”
 3. Maddija Poppe - “Neko nevar salīdzināt ar Tevi”
 4. Gabijs Barets - “Kā jūs nonākat, Don’t Zvani man vairs”
 5. Kods Foehner - “Kurš glābs jūsu dvēseli”

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdz visiem American Idol faniem ļoti ērti un ērti skatīties TV šovu. Lūdzu, nevilcinieties atstāt komentāru zemāk, ja rodas kādas problēmas vai atrodat citus veidus, kā skatīties American Idol tiešsaistē. Mēs’d patīk dzirdēt no jums! Un kā teiktu tiesneši “Jūs’dodas uz Holivudu!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me