Kā no jebkuras vietas skatīties uzvalkus bez kabeļa – 9 tiešraides bezmaksas straumēšanas iespējas

Universāla kabeļa oriģināls, “Uzvalki” ir legālas drāmas seriāls, kas koncentrējas uz izdomātu advokātu biroju Ņujorkā. Tas ir slavens ar savu spožumu stāstos, sirsnīgajām cīņu emocijām un labi attīstītajiem varoņiem’ attiecības. Tagad seriāls ir atgriezies no 7. sezonas starpsezonas, kurā pirmizrāde notiks 2018. gada 28. marts. Vai jūs meklējat veidus, kā skatīties “Uzvalki” bez kabeļa no jebkuras vietas? Ja tā, tad izlasiet šo rokasgrāmatu no Best VPN


Kā skatīties uzvalkus bez kabeļa

 1. Kā skatīties “Uzvalki” bez kabeļa
 2. Kā skatīties uzvalku 8. sezonas tiešraidi ārpus ASV
 3. Kā skatīties tērpus tiešsaistē tiešsaistē Netflix
 4. Kā skatīties uzvalkus tiešsaistē tiešsaistē Hulu
 5. Kā skatīties uzvalkus tiešsaistē bez maksas
 6. Kā skatīties uzvalku 7. sezonas pilnas epizodes Kodi

“Uzvalki” - 7. sezonas informācija!

SPOILER BRĪDINĀJUMS! Dažās pēdējās epizodēs mēs redzējām, ka visi uzņēmumā cenšas pielāgoties pēc Džesikas aiziešanas. Lietas neizskatās labi, un ir daudz neskaidrību. Donna nolemj ieņemt COO pienākumus un Alekss (Hārvijs’draugs) pievienojas komandai. Luiss sāk redzēt terapeitu, un Hārvijs nonāk iepazīšanās vietā ar savu bijušo terapeitu. Maiks turpina strādāt pro bono lietās. Tomēr viens no viņiem patiešām rada risku Hārvijam, Aleksam un citiem. Phew… Kāds brauciens ar amerikāņu kalniņiem!

Piemērots sezonai7

Kas’s Meghan Markle un Patrick J. Adams liktenis?

Ja jums ir patvērums’Jau dzirdēts, Suits ir atjaunots 8. sezonai bez Meghan Markle un Patrick J. Adams. Tas var būt problemātiski, jo nevienam nepatīk redzēt savus iecienītos varoņus aizejam, kas tieši samazina skatītāju skaitu! Tagad mēs jau zinām Meganu Marku (tagad Saseksas hercogiene), apprecējāmies ar Kārļa (Velsas prinča) jaunāko dēlu Henriju Čārlzu Albertu Deividu. Tā kā viņa ir daļa no karaliskās ģimenes, Meganai būs pilnībā jāatstāj prom no Holivudas industrijas.

Tas izsauca lielu sašutumu, jo daudzi uzskata, ka Megana pamet savu karjeru, lai apmestos patriarhālā dzīvesveidā, kas ir pretrunā ar viņas progresīvo, feministisko dzīves skatījumu. Tomēr izskaidrosim to, ka augstāka hercogienes amatā viņa var darīt vairāk kā aktrise. Pat no feministu viedokļa viņa nedara neko ļaunu, bet seko savai sirdij, un viņai to vajadzētu dot. Ja viņa priecājas par to, kā viss notiek, tad pārējais ir tikai pilnīgas muļķības.

Meghana un Patriks

Tātad, lai arī skatītājiem var būt grūti ļaut viņai iet un iedomāties “Uzvalki” bez viņas ir svarīgi, lai viņas fani izrādītu atbalstu. Kas attiecas uz Patriku Dž. Adamsu, viņam bija daži skaisti vārdi, ar kuriem dalīties ar saviem faniem. “Maiks Ross man ir daudz iemācījis par apņemšanos, smagu darbu un ticības sev spēku, un es jūtos svētīts, ka tagad mēs abi dodamies uz dzīvi, par kuru nekad nebijām sapņojuši, ka mums tiešām paveiksies dzīvot”. Abas rakstzīmes padarīja tās eksistējošas pāris nedēļas pirms Markle’reālās dzīves svinības princim Harijam, kurās Maikls un Rāhels apprecējās.

Tas nozīmē, ka Meghan noteikti ieguva apmācību pirms īstajām kāzām! Tomēr tas nenozīmē, ka jūs vairs neredzēsit Maiklu šovā. Lai arī viņš var nebūt regulārs seriāls, viņš tomēr ir oriģinālās izlases dalībnieks. Pagaidām viss, ko mēs jums varam pateikt, ir tas, ko dzirdējām, un tas ir: “8. sezonā būs viss, sākot no alianšu maiņas un iekšējās spēka spēles, līdz noslēpumiem, nodevībām un ugunīgām attiecībām,” Tātad, sagatavojieties pārsteidzošam ceļojumam, kolēģiem, un ļaujiet mums šķērsot īkšķus, cerot, ka neliksimies vilties seriālā, kurš atgriezīsies 2018. gada 25. jūlijā.

Kā skatīties “Uzvalki” bez kabeļa

Ja vēlaties skatīties visu sezonu “Uzvalki” tiešsaistē bez kabeļa jums ir pieejams daudz resursu. Daudzi augstas kvalitātes tiešsaistes pakalpojumi apkopo saturu no daudzām raidorganizācijām un producentiem, ļaujot jums skatīties iecienītās TV pārraides / filmas no jebkuras vietas pasaulē. Skatīties “Uzvalki”, apsveriet iespēju reģistrēties:

Fifa Worldcup ziņas

“Ja saskaraties ar reģionu ierobežojumiem kanālos, kurus mēs minējām tālāk, apsveriet iespēju izmantot labāko VPN pakalpojumu, lai to apietu”

Atbloķēt kanālus

Sling TV

Šis VoD straumēšanas pakalpojums ir izveidojis milzīgu reputāciju tiešsaistē, nodrošinot saturu no dažādiem premium kanāliem. Sākot ar filmām, TV šoviem, beidzot ar sporta straumēšanu un citiem notikumiem, Sling TV piedāvā jums iespēju skatīties visu no jebkuras vietas. Reģistrējieties, izmantojiet 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un skatieties “Uzvalki” šeit!

Skatieties Suits 7 sezonu kanālā TV

Vudu

Ja jūs neiebilstat par naudas tērēšanu, jūs vienmēr varat izvēlēties skatīties visu sezonu “Uzvalks” caur Vudu. Šī straumēšanas platforma ir vēlama izvēle daudziem, kad runa ir par TV šovu un filmu skatīšanos. Visu sezonu 7 varat iegādāties tiešsaistē šeit.

Skaties Suits 7. sezonu Vudu kanālā

PlayStation Vue

Budžetam draudzīgam auklu griezējam PlayStation Vue var šķist SAVIOR! Pamata pakete sākas ar USD 29,99 mēnesī, nodrošinot piekļuvi gandrīz 50 kanāliem no visas pasaules un ASV, kur dzīvo “Uzvalki”.Labākā daļa no tā: tā ir pieejama visās ierīcēs, kurās ietilpst, bet ne tikai, Roku, PS3 / 4 konsoles, iPad / iPhone, Chromecast, Amazon Firestick utt..

Skatieties Suits 7. sezonu vietnē PlayStation Vue

Kā skatīties tērpus tiešsaistē tiešsaistē Netflix

Netflix neapšaubāmi ir viena no labākajām straumēšanas platformām tiešsaistē. Pēc tam tā ir ideāla izvēle legālu drāmas seriālu straumēšanai, “Uzvalki”. VoD pakalpojums piedāvā sešas seansu sezonas skatīties visaugstākajā ērtības līmenī. Ja jums ir Netflix konts, noklikšķiniet uz šīs saites, lai sāktu straumēšanu!

Skatieties Suits 7. sezonu vietnē Netflix

Suits 7 sezona varētu būt pieejama tikai ASV Netflix, tāpēc izmantojiet VPN pakalpojumu un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri, lai jūs’t nepalaid garām jauno sezonu!

Kā skatīties uzvalkus tiešsaistē tiešsaistē Hulu

Hulu ir vēl viens populārs VoD pakalpojums, kas piedāvā daudz filmu / TV sēriju nosaukumu, lai jūs varētu skatīties un baudīt jebkurā vietā un laikā. Skumji, “Uzvalki” nav pieejams straumēšanai pēc pieprasījuma. Lietotājiem, kuriem ir konti, iespējams, būs jāpāriet uz Hulu, izmantojot tiešraidi. Šeit varat reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam.

Kā skatīties uzvalkus tiešsaistē tiešsaistē Hulu

Kā skatīties uzvalku 8. sezonas tiešraidi ārpus ASV

Vietnes, piemēram, Netflix, var noteikt ģeogrāfiskus ierobežojumus, kas ierobežo piekļuvi saturam vai vietnei. Ja jūs atrodaties ārpus ASV, varat izmantot VPN, lai maskētu savu IP adresi un liktu tai parādīties tā, it kā jūs dzīvotu valstī. Zemāk ir saraksts ar labākajiem lēto VPN pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz to uzticamību, cenām, veiktspēju, atbalstu un drošību.

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kā skatīties uzvalkus tiešsaistē bez maksas

Kad runa ir par skatīšanos “Uzvalki” BEZMAKSAS vienīgais saprātīgais risinājums ir drošu tiešraides avotu atrašana. Tālāk mēs esam pievienojuši iespēju sarakstu, kur varat atrast straumētas TV seriālus, nodrošinot, ka nepalaižat garām nevienu epizodi:

CMoviesHD

CMoviesHD ir vēl viena cienījama vietne BEZMAKSAS tiešsaistes straumēšanas pakalpojumu sarakstā. Tas lepojas ar milzīgu premium līmeņa datu bāzi, ieskaitot visus Seven Seasons of “Uzvalki”. Piekļūstiet viņiem šeit!

Skatieties Suits 7 sezonu vietnē CmoviesHD

Putlokers

Izklaides multivides straumēšanas mitinātu failu tiešsaistes indekss Putlocker ir vēl viens populārākais mērķis, lai skatītos visu piecu sezonu tiešraidi FREELY. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu straumēm!

Skatieties filmas Suits 7. sezonu vietnē Putlocker

Popkorns- Laiks.to

Šī programmatūra piedāvā jums pārsteidzošu iespēju pēc iespējas ērtākā veidā skatīties vēlamo video saturu. Labākā daļa no visiem: skatītājiem ir milzīgs skatāmo TV šovu / filmu saraksts, starp kuriem ir “Uzvalki” un visas tās sezonas. Plašāku informāciju lasiet šeit: labākais vpn popkorna laikam

Skatieties filmas Suits 7. sezonu vietnē Popcorntime.to

Atruna: Vienmēr izmantojiet pakalpojumu kopā ar VPN valstīs, kurās ir stingri autortiesību likumi, lai jūs varētu straumēt savus iecienītos raidījumus anonīmi.

Kā skatīties uzvalku 7. sezonas pilnas epizodes Kodi

Ja iepriekš minētās iespējas neizdodas, apsveriet iespēju izvēlēties KODI! Šī multivides izklaides platforma izmanto trešo pušu paplašinājumus, lai apkopotu saturu no milzīga VoD pakalpojumu klāsta. Parasti: straumēšanai paredzētajos papildinājumos ir daudz iespēju “Uzvalki”, bet nekas nav mačs derībai. Lai instalētu paplašinājumu, rīkojieties šādi:

 1. AtvērtKodi un klikšķis uz “Pārnesums” ikona, lai ievadītu iestatījumus
 2. No opciju saraksta, atlasīt“Failu menedžeris”
 3. Klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu” un tad Dubultklikšķi ieslēgts “Nav”
 4. Ievadiet http://kdil.co/repo URL joslā un vārds tas Kodi Izraēla
 5. Galva atpakaļ uz galveno izvēlni un iet uz “Papildinājumi”
 6. Klikšķis uz “Komplekts” simbols un tad “Instalēt no ZIP faila”
 7. Atrodi“Kodi Izraēla” un klikšķis ieslēgts “kdil.zip” instalēt repo
 8. Atgriezties uz iepriekšējo izvēlni un atlasīt “Instalējiet no krātuves”
 9. Atrodi“www.Kodisrael.co krātuve” un atlasīt “Video papildinājumi”
 10. Ritiniet līdz “C”, atlasīt “derība”, un sist poga instalēt
 11. Atvērt papildinājums, klikšķis ieslēgts “Meklēt” un ievadiet “Uzvalki”
 12. Izbaudi skatoties seriālu!

Skaties Suits 7. sezonu kanālā Kodi

Kur skatīties uzvalkus vietnē Reddit

Šajās dienās neviens straumēšanas ceļvedis nav pilnīgs, neiekļaujot to cilvēku viedokļus, kuriem ir vissvarīgākais, t.i., patiesie šova vai pakalpojuma fani. Un kas būtu labāka vieta, lai novērtētu lietotāju viedokli, nekā apgriezties Reddit.
Kad mēs devāmies uz Reddit, lai pārbaudītu, kurus kanālus un pakalpojumus šie cilvēki izmanto, lai skatītos Suites, mēs noskaidrojām, ka lielākā daļa no tām dod priekšroku tiešsaistes straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix un Amazon Prime, jo tās piedāvā gandrīz visu Suites sezonu, ļaujot pat jauniem lietotājiem vai lielākie izrādes fani, lai noskatītos jebkuru epizodi pēc pieprasījuma.
Šeit ir daži fragmenti no Reddit pavediena, kur lietotāji ir komentējuši to pašu:

Kur es varu skatīties vecās sezonas un epizodes? no uzvalkiem

Komentārs no diskusijas [konts ir izdzēsts]’komentārs no diskusijas "Kur es varu skatīties vecās sezonas un epizodes?".

Vai būs uzvalku sezona 8?

Pēc 7. sezonas B daļas atklāšanas daudzi cilvēki jau uzdod jautājumus par to, vai notiks 8. sezona un vai atgriezīsies Patriks Dž. Adams un Meghana Markle. Atstājiet savas rūpes malā, jo USA Network ir apstiprinājis jaunu sezonu. Tomēr jūs, iespējams, neredzēsit Patriku un Meghanu, jo abi ir nolēmuši pievienoties “Princis Harijs” vēlāk šogad.

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums saprast, kā skatīties “Uzvalki” dzīvot tiešsaistē. Tomēr, ja rodas kādas problēmas vai atrodat citus risinājumus TV seriālu straumēšanai, nevilcinieties komentēt zemāk. Nekautrējieties arī dalīties ar rakstu ar draugiem / ģimenes locekļiem, kuri ir dedzīgi seriāla fani. Izbaudi!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me