Halovīni Binge-mānija: labākās filmas / TV šovi, ko skatīties 2023. gadā

Tā’Gandrīz tas īpašais gada laiks, kad spoki iznāk spēlēties, gar ielām skrien zombiji, un bērniem ir bumba, kas biedējošajās naktīs un bezspēcīgajos svētkos biedē. Jā, Halovīni ir tepat aiz stūra, un ja tu’Tā kā izklaide ir tāda kā man, tad jūs, iespējams, pievērsīsities savām iecienītākajām šausmu filmām / seriāliem, lai iejustos sezonas garā (vienlaikus meklējot iedvesmu arī balles tērpam).

Man labākās Helovīna filmas / TV šovi rada veselīgu baiļu sajūtu, kā krītošās lapas, straujā temperatūra un mēness naktis. Ja jūs’Esat ieguvis zemu toleranci pret pārbiedēšanu, lietas kļūst vēl pārsteidzošākas. Galu galā filmas / TV seriāli ir ideāls veids, kā svinēt nedēļas pirms Helovīna, tāpēc es sastādīju sarakstu, kuru jūs noteikti varētu vēlēties apskatīt Best VPN

Contents

TV šovi, lai noskatītos šo Helovīnu!

Šī sezona ar džekiem, laternām, viltotiem vai ārstētiem maisiņiem, viltotiem zirnekļtīkliem, skeletiem un kapakmeņiem rada interesantu iespēju izpētīt TV šausmu žanru, jo tie arvien palielinās popularitāti. Tagad jūs varat katru nedēļu nobiedēt sevi muļķīgi, nododot kādu no zemāk redzamajiem TV šoviem ar draugiem / ģimenes locekļiem. Iestatiet butaforijas un dažādas aizbaidīšanas rotaļlietas, lai pieredzi padarītu vēl izklaidējošāku!

Hannibal (2013-2015)

Es godīgi don’Es neprotu izteikt savu apsēstību par šo apbrīnojami biedējošo, ļoti grafisko un šausminošo televīzijas šovu. Tas nav piemērots bērniem, bet ir tīrs kārums, ko skatīties Helovīna sezonā kopā ar draugiem / ģimenes locekļiem. Pilns ar fiziskas spīdzināšanas, psiholoģiskas kara, līķu kaudzēm, asiņu uzkrāšanu un noplakušu ādu sirsnīgs Hannibala var izbaidīt sūdus no visiem!

labākās Helovīna filmas un TV šovi

Skatītāju piesaistīšanai tiek izmantoti satraucoši attēli, pieliekot acis ekrānam. Vērojiet to vēlu vakarā, lai uzlabotu pieredzi, jo jums patiks izcilais stāstījums, virziens un varoņi, kas burtiski aizved jūs uz DARK, DARK frickin’ vieta. Neskatoties uz tāda paša nosaukuma klasisko šausmu atsāknēšanu, TV šovam izdodas piepildīt visas cerības. Es’d nevairieties vairs sabojāt prieku!

The Exorcist (2016-2023)

ĻOTI pirmā šausmu filma, ko jebkad noskatījos savā mūžā, nebija nekas cits kā “Eksorcists (1973)”. Es to noskatījos visu laiku Helovīna laikā, tāpēc man joprojām ir svaigas atmiņas par filmu, kā arī sajūta, ka gandrīz samīļoju bikses. Atsāknēšanas TV šovs to nedara’t arī nepieviļ, paceļot manī Helovīna garu. Iespējams, ka jūs nedzirdēsit daudz ieteikumu to skatīties, bet f ** ko viņi saka un mēģiniet to izmēģināt.

Filma

Pirmie filmas The Exorcist treileri patiesībā bija diezgan neskaidri un attēloja ne tik līdzīgu sižetu, kas atšķīrās no oriģinālās filmas, un kas daudziem cilvēkiem lika to skatīties. Tomēr vēlāk es biju pārliecināts, ka tas ir slikts lēmums, jo TV šovs diezgan labi iesaista auditoriju ar patīkamiem, labi uzrakstītiem varoņiem ar ticamiem cilvēku trūkumiem. ES uzvarēju’Neteiktu vairāk, lai neradītu spoilerus, bet es apliecinu, ka jūs uzvarējāt’Netērējiet savu laiku ar šo ar šausmām bagāto pulksteni Helovīnam!

  Kā skatīties IIHF pasaules čempionātu 2023

Penijs drausmīgs (2014-2016)

Sagatavojieties sevi iedziļināties drausmīgo stāstu vēsturē, kas radīti 19. gadsimta Lielbritānijā. Ja jūs’Ja esat pazīstams ar tādiem klasiskiem literātiem kā Dorians Grejs un Dr Frankenšteins, jums varētu patikt šis. Penny Dreadful ir ideāls TV šovs, lai uzzinātu par iecienītākajiem neliešiem un biedējošajiem varoņiem, izpētot viņu izcelsmes stāstus episkā psiholoģiskā trillerī no Viktorijas laika Londonas tumšākajiem stūriem..

Penija drausmīgais šovs Helovīnam

Jums droši vien ir ideja, kāpēc es’pieminējāt šo Helovīnu’TV šovu saraksts, bet vairāk nekā pazīstamie pārdabiskie varoņi, es personīgi uzskatu, ka Penny Dreadful ir AMAZING pulkstenis. Ar perfektu tumšā humora, nobrieduša satura, kailu kaveru un grotesku tēlu līdzsvaru televizoram noteikti izdodas iestatīt latiņu šausmu žanrā, padarot to par lielisku izvēli Helovīnam.!

Bates motelis (2013-2023)

Līdzīgs “Hanibala” un “Garu izdzinējs”, Es’esat ieguvis vēl vienu filmu, kas paredzēta jūsu imidžam – televīzijai. Bates motelis ir 1987. gada filmas oriģinālais stāsts, kurā mēs, pēc menedžera pienākumu pildīšanas, ieraudzījām, kā Bud Cort atkal apvienojas sabiedrībā, spokotā motelī (kuru mantojis draņķīgais slepkava Normens Batess). Šī izrāde koncentrējas uz Normanu Batesu kā galveno varoni, un to, kas viņu noveda pie slepkavas.

Bates Motelis Helovīnam

Mēs’es viņu jau redzēju darbībā 1960. gada filmā “Psihopāts”, bet šī izdomātā varoņa vēstures apgūšana Bates motelī noteikti jums būs vērtīga pieredze, it īpaši, ja jūs alkstat tumšu, ļaunu Helovīna tēmu. Kamēr šovs to nedara’Lai sasniegtu tādus pašus augstumus kā Hannibal, tam joprojām izdodas radīt stabilu pieredzi, kas piepildīta ar trilleri, pagaidu un tiešām šausmām.!

Amerikas šausmu stāsts (2011. – 2023.)

Es’ve pievienojis amerikāņu šausmu stāstu pēdējam TV šovu sarakstam, jo ​​es jūtu, ka daudzi jau zina par šo antoloģijas sēriju. Jums ir izdevīga kompensācijas iespēja’t, tad AHS ir nepārprotami parādīts Helovīnam. Katra sezona nes sev līdzi pilnīgi atšķirīgu un unikālu, tomēr savītu un prātu nesošu stāstu, kas jums radīs nobiedējumus’es nekad nejutos kā agrāk.

Amerikāņu šausmu stāsts Helovīnam

Jau no pirmās sezonas sākuma jūs atradīsit interesi par dažādu noslēpumu un jautājumu risināšanu. Ja tomēr jums ir nepieciešams kaut kas, lai uzsāktu Helovīnu, dodieties skatīties 4. sezonu tieši, ti. “Amerikāņu šausmu stāsts: Freak Show”, kopā iegūstot divdesmit Emmy balvu nominācijas un mīlīgi pieskaņojoties noslēpumainā izskata varoņu Helovīna tēmai, piemēram, FREAKS!

  Kā skatīties pārdabisko 14. sezonu tiešsaistē tiešsaistē

Filmas šī Helovīna skatīšanai!

Jūs’Es jau saņēmu dažus labus ieteikumus TV šoviem, ko skatīties nedēļās pirms Helovīna, taču tas tā’Vienmēr jauka ideja ir ikgadēju filmu nakts rituālu dienu iepriekš! Tā’Tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni, veidojot atmiņas, kas ilgs gados. Kas zina, ka jūsu bērni varētu izaugt, lai katru gadu ievērotu to pašu rituālu? Zemāk ir daži visu ģimeņu iecienītie Helovīna švīkas!

Kliedziens (1996)

Es domāju, ka varētu būt laba ideja doties līdzi oriģinālajai Helovīna 1978. gada filmai (jūs joprojām varat to piebilst, savos ieteikumos), uzskatot, ka tā tiek plaši uzskatīta par pirmo filmu mūsdienu slasher tradīcijā. Tomēr, tā kā tas izmanto mazāk vardarbības un asiņu nekā filmas, kuras tas iedvesmoja,’drīzāk dodiet savai ģimenei Ghostface slepkavas garšu, līdzīgi kā tas mums bija bērniem!

Filmas, lai skatītos šo Halovīni 2023

Filma ir atkārtoti izgudrota un atdzīvināta klasiskā 1981. gada kliedziena versija, kas sajaukumam pievieno nedaudz vairāk skarbuma, apķērības un dažas smieklīgas ainas. Sižets mums atklāj nobijies maskēta naža maniaka vēsturi, kurš apmāna vidusskolēnus un vēlāk viņus nogalina paša velnišķīgiem mērķiem. Tas ir lielisks Helovīna pulkstenis, un Ghostface Killer vajā mani no manis pusaudžiem!

Zombieland (2009)

Helovīna sezonai nevajadzētu’t obligāti jāgriežas apkārt, lai no citiem cilvēkiem aizbaidītu sūdus. Galu galā ne visiem ir tā, ka viņi var panest lēkājošās skaņas un mīzt pumpas šausmu filmas. Skatītājiem, kuriem ir maza panesamība, es uzskatu, ka Zombieland būs tīrs ārstniecības līdzeklis, ko skatīties. Tam ir ideāls vardarbības, gore un komēdijas līdzsvars, kas var padarīt Halovīni daudz smieklīgāku!

zombiju zeme Helovīnam

Kā norāda nosaukums, sižeta uzmanības centrā ir vīruss, kas gandrīz visus pārvērš Zombies. Pārdzīvojušajiem cilvēkiem jāturpina cīnīties ar mirušajiem, lai paliktu saprātīgi un dzīvi. Filmā ir četri galvenie varoņi, kurus spēlē Emma Stone, Jesse Eisenburg, Abigail Breslin un Woody Harrelson, kuri visi ir slaveni aktieri ar aizraujošu karjeru.

Triks ‘R ārstēt (2007)

Ja jūs meklējat kaut ko nedaudz vairāk Helovīna tēmu, tad filmu naktī nav labāka varianta nekā Triks ‘R ārstēt (2007). Ja jums ir patvērums’Jau dzirdēts, ka filma ir par savstarpēji saistītiem mazas pilsētas stāstiem, kur labāk neaizmirst dažas tradīcijas!

  Kā skatīties Coachella 2023 tiešraidē

Triks & lsquo; R Palutiniet Helovīnu

Iedomu pilsētas Vorenas ielejas iedzīvotāji atrodas pilsētas leģendas apkārtnē “Helovīna skolas autobusa slaktiņš”. Filma ir piepildīta ar lēkājošām biedēm, biedējošiem attēliem un biedējošiem personāžiem. Filma ir ideāls pulkstenis, lai pusaudžiem būtu patīkami izklaidēties pirms Helovīna dienas..

Izej (2023)

Droši vien viena no vissliktākajām, savītākajām un visvairāk prātā-f ** K filmām I’Nesen redzētais “Out Out” (2023) manā sirdī ieņem īpašu vietu ar intensīvo noslēpumu / trilleri piepildītā sižeta dēļ, kas lieliski palīdz noturēt jūs pie ekrāna. Galvenais varonis Kriss dodas satikt savu draudzeni’vecāki, nervozi cenšoties izdomāt, kā viņiem’Es reaģēšu uz viņu meitu, iepazīstoties ar melnādainu vīrieti.

Izejiet Helovīnam
Lai arī sākumā ģimene šķiet neticami forša un normāla, drīz vien lietas sāk nekontrolējami izkļūt no kontroles. Kriss pēkšņi saprot, ka viņam nevajadzētu’Es neesmu satraukts par tikšanos ar šo ģimeni, bet patiesībā vajadzētu’es esmu miris nobijies. Ģimenei ir tumšs noslēpums, kā rezultātā Kriss var zaudēt dzīvību. Filma ir ideāls pagaidu skatīšanās Helovīnam!

Siltas virsbūves (2013)

Ja uzskatāt sevi par bezcerīgu romantiku, iespējams, vēlēsities izvēlēties lietas citā maršrutā. Apsveriet Silto ķermeņu skatīšanos kopā ar savu partneri, lai redzētu stāstu par neparastu zombiju, kurš izglābj dzīvo meiteni, nevis ēd viņu. Tā rezultātā sākas jaunas attiecības ar cerībām mirušos atdzīvināt post-apokaliptiskajā pasaulē.!

Siltas miesasbūves Helovīnam

Es personīgi neesmu romantiskā žanra cienītājs, bet mans partneris pārliecināja mani skatīties šo kopā ar viņu, kā viņa’d saņēma ieteikumu no sava drauga. Lai arī man vajadzēja laiku pievērst uzmanību notiekošajam, filma tā nebija’t vispār slikti. ES tā domāju’Tas ir ideāls pulkstenis pāriem, kuriem Helovīnam ir nepieciešams kaut kas smalks, tomēr vilinošs.

Lietu iesaiņošana

Un līdz ar to es’Es beidzu šo Halovīni izklaides ceļvedi. Pārliecinieties, ka uzkrājat daudzus vīriešus, lai nedēļas nogalēs līdz biedējošajai dienai piesaistītu šos TV šovus, vienlaikus izvēloties ideālo filmu, kuru vēlaties skatīties ikgadējā filmu nakts Helovīna rituālā. Paziņojiet man, kura filma / TV šovs jums ir vislabākais zemāk esošajos komentāros. Arī don’neaizmirstiet padalīties ar šo gabalu ar draugiem un ģimenes locekļiem, meklējot labus izklaides ieteikumus šajā Helovīnā!

Sekojiet mums Twitter un sekojiet līdzi.

Sekojiet @Bestvpnco

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me