Galīgais ceļvedis, kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 tiešsaistes tiešraides straumēšanu

Jūsu vasara ir kļuvusi vēl pārsteidzošāka, citi sporta fanātiķi. Sadraudzības spēles, piemēram, Gold Coast 2018, beidzot ir klāt! Tas nozīmē, ka jums būs jānovēro tūkstošiem sportistu no visas pasaules, kuri piedalās izcīnītajā trofejā visā 19 populārajās sporta spēlēs. Saspīlējums un uztraukums ir visu laiku augstākajā līmenī, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kāds rezultāts būs šogad. Vai vēlaties būt liecinieks arī lielākajam multisporta pasākumam? Ja tā, tad izlasiet šo rokasgrāmatu vietnē BestVPN.co par to, kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot kabeļtelevīziju un tiešsaistes straumēšanu.!

Sadraudzības spēļu 2018. gada grafiks

2018. gada Sadraudzības spēlēm mēs redzēsim vairāk nekā 6600 sportistu, kuri sacentīsies par medaļām 19 sporta veidos, starp kuriem ir pirmo reizi pludmales volejbols, cīkstēšanās, svarcelšana, triatlons, galda teniss, skvošs, šaušana, regbija septiņi, netbols, zāliena bļodas, hokejs, vingrošana, riteņbraukšana, bokss, basketbols, badmintons, vieglatlētika un ūdens.

Sadraudzības spēļu 2018. gada grafiks

Labākā daļa no visiem: pirmo reizi daudzosporta pasākumos piedalīsies vienāds skaits sieviešu un vīriešu’s medaļas. Pasākums sāksies 5. aprīlī un ilgst 10 dienu tīru izklaidi dažādās sacensībās. Lai iegūtu jaunāko grafiku, apmeklējiet vietni Gold Cost 2018. Jūs pat varat lejupielādēt oficiālo Android un iOS Sadraudzības spēļu lietotni, lai sekotu visiem atjauninājumiem.

Sadraudzības spēļu 2018 vieta

Tiem no jums, kas nezina, grandioza atklāšanas ceremonija notiks arī 2018. gada Sadraudzības spēlēs Carrara stadionā Goldkostā, Austrālijā. Izlemtais datums ir noteikts 2018. gada 4. aprīlī ap pulksten 19:00 pēc AEST laika. Šeit jūs redzēsit debesis, kas izgaismotas ar uguņošanas ierīcēm, un varēsit novērot, kā daudzas slavenas slavenības, dejotāji un mūziķi atklāj savu talantu uz milzīgas skatuves ar prātu aizraujošu pūli.

Sadraudzības spēļu 2018 vieta

Saistībā ar turnīru, kas sākas 5. aprīlī, Nāciju Sadraudzība ir nolēmusi vēl trīs citas Austrālijas vietas: Taunsvilla, Kērnsa un Brisbena. Tas nozīmē, ka piekto reizi Austrālija tiek ievēlēta par Sadraudzības spēļu rīkotāju, un kārtība ir bijusi diezgan ievērojama, maigi izsakoties.

Sadraudzības spēles 2018 kanālu un raidorganizāciju saraksts

Septiņi tīkli Austrālijā ir oficiālā Sadraudzības spēļu 2018. gada raidorganizācija. Tie, kas atrodas valstī, televizorus var vienkārši pārslēgt uz jebkuru no trim kanāliem: 7Mate, 7TWO vai 7, lai skatītos notikumu pa kabeli. Tiešsaistes lietotājiem ir iespēja lejupielādēt lietotni 7CommGames no Apple Store vai Google Play. Skatītājiem citās valstīs skatiet zemāk esošo tabulu:

Valsts Raidorganizācija
Afganistāna Desmit sporta veidi
Austrālija Septiņi tīkls un Foxtel
Āzija APBU
Bangladeša Desmit sporta veidi
Karību jūras reģions CMC
Kanāda CBC
Indija Desmit sporta veidi
Malaizija Astro un RTM
Maldivu salas Desmit sporta veidi
Nigērija BOA
Jaunzēlande Prime un TVNZ
Namībija NBC
Nepāla Desmit sporta veidi
Subsahāras Āfrika SuperSport un SABC
Papua Jaungvineja Sky TV un Prime
Pakistāna Desmit sporta veidi
Klusā okeāna salas Sky TV un Prime
Dienvidāfrika SABC un SuperSport
Singapūra MediaCorp
Seišelu salas SBC
Šrilanka Desmit sporta veidi
Tanzānija TBC
Savienotās Valstis ESPN
Apvienotā Karaliste BBC

Piezīme: Ja jūs don’t atrodiet straumi savā valstī, pēc tam straumējiet spēles Septiņos tīklos, izmantojot VPN, izveidojot savienojumu ar ASV serveri.

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 tiešsaistē tiešsaistē

Ja jums nav kabeļtelevīzijas un paļaujaties uz premium VoD pakalpojumiem tiešsaistē, tad arī mēs esam nodrošināti ar jums. Daudzas vietnes piedāvās tiešraides no visām 19 spēlēm, kas notiks 10 dienu laikā, nodrošinot, ka nepalaidīsit garām nevienu konkursu..

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 tiešsaistē tiešsaistē

Pagaidām labākais risinājums ir oficiālais Septiņu tīkls no Austrālijas. Lai arī vietne uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus, atbloķēšanai vienmēr varat izmantot VPN. Zemāk ir saraksts ar labākajiem vpn sniedzējiem, pamatojoties uz to uzticamību, veiktspēju, atbalstu, cenām un servera pieejamību:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Funkcijas Vērtējums Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Austrālijā

Kā jau minēts iepriekš, Austrālijas skatītājiem ir iespēja skatīties Sadraudzības spēles 2018 kabeļtelevīzijā un izmantojot straumēšanu caur Seven Network. Tomēr kā alternatīvu jūs pat varat paļauties uz Foxtel. Papildus tiešajam apraides satelītam jūs varat izmantot tā VoD pakalpojumu, lai tiešraidē skatītos Gold Coast 2018 tiešsaistē mājās, ērti mājās..

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Austrālijā

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Jaunzēlandē

Skatītāji Jaunzēlandē var viegli skatīties Zelta krastu 2018, izmantojot VoD pakalpojumu, TVNZ. Raidorganizācija ir nodrošinājusi ekskluzīvas tiesības uz pasākuma demonstrēšanu valstī. Viss, kas jums jādara, lai piekļūtu tiešraidēm, ir jāreģistrējas TVNZ kontā. Kad tas būs izdarīts, jūs saņemsit verifikācijas e-pastu. Noklikšķiniet uz saites, piesakieties savā kontā un izbaudiet skatīties Sadraudzības spēles 2018!

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Jaunzēlandē

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Kanādā

Tiem, kas atrodas Kanādā, DAZN ir revolucionārs tiešraides straumēšanas pakalpojums, kuru varat izmantot, lai skatītos Sadraudzības spēles 2018. Tas piedāvā vairāk nekā 400 stundu tiešraidi, ieskaitot atklāšanas un noslēguma ceremonijas. Lietotāji Japānā, Šveicē un Vācijā var arī izmantot VPN, lai izveidotu savienojumu ar Kanādas serveri, lai tiešraidē skatītos notikumu.

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Kanādā

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Amerikas Savienotajās Valstīs

Papildus VPN izmantošanai un Septiņu tīkla atbloķēšanai lietotājiem ASV ir iespēja skatīties Sadraudzības spēles 2018 tiešraidē tiešsaistē, izmantojot ESPN. Raidorganizācija ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības nodrošināt tiešraides visā valstī. Tāpēc jūs varat pārslēgt savus kanālus uz ESPN, lai kabeļtelevīzijā skatītos Gold Coast 2018, un, lai straumētu tiešsaistē, apmeklējiet saiti šeit.

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Amerikas Savienotajās Valstīs

Kā skatīties Sadraudzības spēles 2018 Lielbritānijā

Ja jūs dzīvojat Lielbritānijā, varat viegli skatīties Sadraudzības spēles 2018, pārslēdzot savus TV kanālus uz BBC One, BBC Two vai BBC Red Button. Tomēr, ja vēlaties straumēt tiešsaistē, jums būs nepieciešams VPN pakalpojums, lai atbloķētu septiņus tīklus. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri Austrālijā, apmeklējiet vietni, reģistrējieties kontam un izbaudiet zelta krasta 2018 straumēšanu tiešsaistē!

Atbloķējiet septiņus tīklus

Kā skatīties Sadraudzības spēles tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

Kabeļu griezējiem, kuri nevēlas tērēt daudz naudas piemaksu pakalpojumiem, ir daudz BEZMAKSAS iespēju straumēt Sadraudzības spēles 2018 tiešraidē. Un nav nekas slikts, ja vēlaties kaut ko BEZMAKSAS. Galu galā visā pasaulē notiek tik daudz notikumu, un dažādu pakalpojumu abonēšana var kļūt vienmuļa.

Skatīties vieglatlētiku

Ja vēlaties skatīties Gold Coast 2018 tiešraidē tiešsaistē, nav labāka varianta kā skatīties vieglatlētiku. Šī ir speciāla sporta straumēšanas vietne, kurā varat atrast visus jaunākos notikumu, turnīru un čempionātu atjauninājumus. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu Sadraudzības spēļu 2018 tiešraidēm, nemaksājot ne vienu santīmu.

Kā skatīties Sadraudzības spēles tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

Kodi - TVNZ papildinājums pēc pieprasījuma

Papildus Halow Live TV un cCloud papildinājumu izmantošanai, lai piekļūtu tiešraidēm sporta notikumiem, jo ​​īpaši ir viens vārds, kas piedāvā ievērojamu lietošanas ērtumu un ērtības, lai skatītos Sadraudzības spēles 2018. Tas iet ar vārdu TVNZ pēc pieprasījuma. Ja jūs iepriekš neesat izmantojis Kodi, veiciet tālāk norādītās darbības, lai instalētu paplašinājumu:

 1. Palaidiet savu Kodi Krypton V17
 2. Noklikšķiniet uz “Pārnesums” ikona un atlasiet “Failu menedžeris”
 3. Iet uz “Pievienot avotu” un ievadiet URL: http://Kodi.matthuisman.nz
 4. Nospiediet “Labi” pogu un atgriezties Kodi galvenajā izvēlnē
 5. Izvēlieties “Papildinājumi” un noklikšķiniet uz “Komplekts” simbolu
 6. Izvēlieties “Instalēt no ZIP faila” un atlasiet “Matthuisman”
 7. Doties uz “Instalējiet no krātuves” un izvēlies “Matthuisman.nz krātuve”
 8. Iet uz “Video papildinājumi” un atlasiet “TVNZ pēc pieprasījuma”
 9. Nospiediet pogu Instalēt. Atveriet papildinājumu. Klikšķiniet uz “Tiešraide”
 10. Baudiet skatoties Sadraudzības spēles 2018!

Sadraudzības spēles 2018 par kodi

Sadraudzības spēļu 2018 FAQ

Daudziem līdzjutējiem visā pasaulē par Sadraudzības spēlēm 2018 rodas daudz jautājumu. Zemāk jūs atradīsit dažus no visbiežāk uzdotajiem un to turpmākās atbildes!

No kurienes es varu skatīties Sadraudzības spēles 2018 Indijā?

Ja jūs dzīvojat Indijā, jums patiesībā ir diezgan paveicies. Ten Sports ir iegādājies ekskluzīvas apraides tiesības, lai pilnībā nodrošinātu 2018. gada Zelta Krasta Sadraudzības spēles. Vienkārši pārslēdziet savus kanālus uz Ten Sports, lai sāktu skatīties lielāko starptautisko vairāku sporta veidu notikumu.!

Kur es varu iegādāties Sadraudzības spēles 2018 biļetes?

Tām personām, kas dzīvo Austrālijā un vēlas tieši savu acu priekšā skatīties Sadraudzības spēles 2018, jūs varat saņemt biļetes no oficiālās vietnes “Gold Coast 2018”. Klikšķiniet uz “Pārbaudīt pieejamību” un noskaidrojiet, vai varat iegūt vietu savam iecienītākajam sporta veidam!

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdz atbrīvoties no raizēm par to, kā jums skatīties Sadraudzības spēles 2018. Kā redzat, ir daudz iespēju, lai vairākos sporta veidos baudītu kabeļtelevīziju un tiešraidē tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, ja rodas kādas problēmas vai esat koplietojis jaunu informāciju, ar kuru dalīties, nevilcinieties komentēt zemāk. Nekautrējieties arī dalīties ceļvedī ar draugiem un ģimenes locekļiem!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me