Emmys 2018: Kā noskatīties 70. Emmy balvas 2018 svarīgākās vietas

Pārejot septembrī, spriedze un satraukums par 70. Primetime Emmy balvām turpina pieaugt. Tas nozīmē, ka drīz jūs redzēsit, ka jūsu mīļākie tiek pagodināti par viņu sniegumu uz ekrāna labākajās izrādēs, vienlaikus redzot viņus visā krāšņumā (nepalaidiet garām Sarkanā paklāja ceremonijas cilvēkus!). Tā kā šis ir apbalvošanas sezonas 70. gads, varat justies droši, ka viss notiks BIG!

Kā skatīties 70. Emmy balvas 2018 tiešraidē

 1. Emmy Awards 2018 vieta un datums
 2. Kur skatīties Emmy balvas 2018
 3. Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa
 4. Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešraidē tiešsaistē bez maksas
 5. Emmy Awards 2018 par Kodi

Galu galā, kurš gan gribētu palaist garām tādu notikumu kā šis, kas notiek tikai vienu reizi gadā? Emmy’s atzīst izcilību TV šovu nozarē. Televīzijas akadēmijas locekļu skaits ir gandrīz 23 000, un viņi balso vēlēšanu iecienītās specialitāšu zonās, lai iegūtu labāko WIN. Ar nominācijām, kuras jau bija izsludinātas, mēs jau redzējām, ka šogad konkurence būs smaga. Tomēr mēs tikai priecājamies redzēt, ko rada Emmy Awards 2018 drāma!

Kā skatīties 70. Emmy balvas 2018 tiešraidē

Emmy Awards 2018 vieta un datums

Uz 70. Primetime Emmy balvu pasniegšanu ir prātīgi tikai tad, ja tiek svinēta vēl viena gadadiena, un, protams, sākas patiesi badass un TV šovi. Kā tāda atrašanās vieta ir noteikta pazemīgajā un skaistajā Microsoft teātrī Losandželosā, kurā ērti var ievietot 7 100 cilvēkus. Tajā ir arī viena no lielākajām iekštelpu skatuvēm ASV, padarot to par labāko izvēli Emmy balvas pasniegšanai, sarkanajam paklājam un noslēguma ceremonijai! Emmy Awards 2018 notiks 17. septembrī plkst. EST pirmdien.

Emmy Awards 2018 vieta un datums

Kurš rīkos Emmy Awards 2018 ceremoniju?

Visiem, kas trako par Emmy balvām, jums būs prieks dzirdēt, ka Maikls Če un Kolins Josts ir ievēlēti par 70. Primetime Emmy balvas viesiem. Jost, 35 un Che, 35, ir abi līdzautori rakstnieki par ikonu un visilgāk “Atjaunināšana nedēļas nogalē” NBC vēlā vakara sērija “Sestdienas nakts tiešraide”. Tāpēc nav šaubu, ka Emmy balvas šogad būs izklaidējošas kā ellē ar jaudīgo duetu - ar viņu sarunām un pārsteidzošajām viesmīlības iemaņām aizdedzinot skatuvi!

Kurš rīkos Emmy Awards 2018 ceremoniju?

Kur skatīties Emmy balvas 2018

Pēc sīvas konkurences starp ABC, NBC un CBS, tikai viens izrādījās uzvarošs, iegūstot apraides tiesības 2018. gada Emmy balvām, un tas ir NBC. Tāpēc, ja vēlaties skatīties ceremoniju ASV, vienkārši pārslēdziet TV kanālus uz NBC. Vada griezēji var izvēlēties straumēt balvas tiešsaistē tiešsaistē, izmantojot galddatorus vai klēpjdatorus, izmantojot NBC tiešraidē no plkst. 12:00 līdz 15:00 (GMT)..

Kur skatīties Emmy balvas 2018

Ja atrodaties ārpus ASV, varat izvēlēties izmantot lētu VPN pakalpojumu, lai brīvi straumētu vietnē NBC Live. Pieslēdzoties serverim ASV, ir neticami viegli atbloķēt NBC no jebkuras citas valsts. Zemāk mēs esam pievienojuši labāko VPN sarakstu straumēšanai / atbloķēšanai, pamatojoties uz uzticamību, veiktspēju, servera atrašanās vietām un atbalstu. Mobilie lietotāji var lejupielādēt NBC lietotni arī Google Play veikalā un iTunes!

Sniedzēji

Surfshark Apmeklējiet vietni www.surfshark.com PureVPN Apmeklējiet vietni www.purevpn.com ExpressVPN Apmeklējiet vietni www.expressvpn.com Bezdarbība Apmeklējiet vietni www.ivacy.com CyberGhost Apmeklējiet vietni www.cyberghostvpn.com
Cena USD 11,951,99mēnesī USD 10,952.91mēnesī USD 12,958.32mēnesī USD 9,952.25mēnesī 12,99 USD2.75mēnesī
Atsauksmes par Trustpilot Nav TrustPilot atsauksmes

Atsauksmes (7497) | Lieliski

TrustPilot atsauksmes

Atsauksmes (661) Lieliski

TrustPilot atsauksmes

Atsauksmes (187) | Lieliski

TrustPilot atsauksmes

Atsauksmes (2727) | Lieliski

Serveru skaits 1040. gads Serveri 2000. gads Serveri 3000 Serveri 1000 Serveri 5800 Serveri
Straumēšanas ātrums 1000 Kbps 28200 Kbps 25600 Kbps 18700. gads Kbps 17300 Kbps
Ātrs serveris
Vienlaicīgs savienojums 100 Savienojumi 05 Savienojumi 03 Savienojumi 05 Savienojumi 07 Savienojumi
Atmaksas politika Nav 31 Dienas 30 Dienas 30 Dienas 45 Dienas
Atlaide 83% Izslēgts 73% Izslēgts 49% Izslēgts 77% Izslēgts 77% Izslēgts
Klientu atbalsts 24/7 Atbalsts 24/7 Atbalsts 24/7 Atbalsts 24/7 Atbalsts 24/7 Atbalsts
Vairāk informācijas Apmeklējiet vietni www.surfshark.com Apmeklējiet vietni www.purevpn.com Apmeklējiet vietni www.expressvpn.com Apmeklējiet vietni www.ivacy.com Apmeklējiet vietni www.cyberghostvpn.com

Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

Ja esat auklas griezējs, kurš paļaujas uz tiešsaistes avotiem, lai skatītos filmas / TV šovus, ziņas un notikumus, tad jūs esat īstajā vietā. Papildus NBC Live straumei jums ir vairākas iespējas Emmy Awards 2018 straumēšanai tiešsaistē bez kabeļa. Starp labākajiem, iekļaujiet:

Fifa Worldcup ziņas

Piezīme: Zemāk minētais pakalpojums nodrošina Emmy Awards HD straumēšanu, taču to var ierobežot pēc reģiona. Mēs iesakām izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu Emmys visā pasaulē, izmantojot jebkuru ierīci.!

Atbloķēt straumes

KTV

KTV ir Kanādas apraides tīkls, kurā tiešsaistē tiešraidē varat skatīties Emmy Awards 2018. Tas lietotājiem ļauj skatīties savus iecienītos seriālus maksimāli ērtā līmenī. Lietotāji, kuri vēlas straumēt no KTV, bet neatrodas Kanādā, var izmantot VPN pakalpojumu, lai mainītu savu atrašanās vietu. Kad tas izdarīts, vienkārši dodieties uz vietni https://www.ctv.ca/Video/CTV. Pierakstieties savā KTV kontā, dodieties uz tiešraides lapu un sēdiet, lai izbaudītu Emmy Awards 2018.

Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešsaistē tiešsaistē bez kabeļa

Foxtel

Ja NBC un KTV opcijas jums nedarbojas, Foxtel ir vēl viena iespēja, uz kuru varat paļauties. Šis tiešsaistes straumēšanas pakalpojums ir pieejams Austrālijas auditorijai tiešsaistē, taču jūs varat izmantot labāko VPN pakalpojumu sniedzēju, lai mainītu savu atrašanās vietu uz serveri Austrālijā. Vienkārši dodieties uz vietni https://www.foxtel.com.au/now/index.html un reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam. Tie, kuriem ir kabeļtelevīzija, var paļauties uz FOX8, lai skatītos Emmy Awards 2018 tiešraidē no Losandželosas otrdien, 18. septembrī plkst.!

Foxtel Emmy balvas 2018

Sling TV

Ja reģistrēšanās iepriekš minētajiem pakalpojumiem izrādās pārāk dārga, jums ir pieejama lēta iespēja straumēt 2018. gada Emmy balvas bez kabeļa. Sling TV ir VoD pakalpojums, kas mitina visus populāros kanālus, piemēram, NBC, ļaujot jums maksimāli ērti skatīties balvu pasniegšanas ceremoniju. Cenu noteikšana sākas ar USD 25 mēnesī, taču jums ir iespēja piesaistīt 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tā kā Emmy balvas notiek tikai vienu dienu, jūs varat tehniski straumēt visu ceremoniju BEZMAKSAS!

Emmy balvas 2018 Sling TV

Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešraidē tiešsaistē bez maksas

Vadu griezējiem visā pasaulē reģistrēšanās BEZMAKSAS pakalpojumiem parasti ir galvenā iespēja straumēt jebkuru nozīmīgu notikumu, sportu vai balvu pasniegšanas ceremoniju. Lai jums veicas, mēs esam veikuši pētījumu, lai atrastu labākās straumēšanas iespējas, kas dod iespēju piekļūt Emmy Awards 2018 BEZMAKSAS tiešraidē:

Piezīme: Pakalpojumi, piemēram, DirecTV Now un citi, var ļaut jums straumēt Emmy balvas bez maksas, taču šie pakalpojumi dažās pasaules daļās var būt ierobežoti reģionos. Tātad straumju atbloķēšanai mēs iesakām izmantot VPN pakalpojumu.

Atbloķēt straumes

YouTube TV

Kā skatīties Emmy balvas 2018 tiešraidē tiešsaistē bez maksas

Mūsdienās viena no labākajām opcijām jebkura liela notikuma straumēšanai ir YouTube TV. Neskatoties uz to, ka VoD tirgū tas ir jauns, pakalpojumam ir ātri izdevies izveidot milzīgu reputāciju, it īpaši ASV. Tomēr, lai piekļūtu tiešajām straumēm, varat izmantot VPN. Cenu noteikšana sākas ar 40 USD mēnesī, taču, pateicoties divu nedēļu izmēģinājumam, jūs to varat izmēģināt BEZMAKSAS. Reģistrējieties Emmy Awards 2018 dienā, lai izbaudītu iecienītāko startu skatīšanos, nemaksājot ne vienu santīmu! Par sarkano paklāju ielidošanu pieskaņojiet E! YouTube kanāls. 

DirectTV tūlīt

Emmy balvas vietnē DirecTV Now

Vēl viens populārs risinājums, lai straumētu 70. Primetime Emmy Awards 2018 tiešraidi, ir izmantot DIRECTV TAGAD. Šī vietne ir slavena ar to, ka tā nodrošina visu galveno turnīru un balvu pasniegšanas ceremoniju plūsmas, nodrošinot lietotājiem piekļuvi tādiem kanāliem kā NBC, TBS, Fox, CBS un ABS, sākot no USD 35 mēnesī, kas nozīmē, ka jūs varat sākt straumēšanu gandrīz uzreiz! Jums pat ir pieejama 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja reģistrējaties 17. septembrī, varat tehniski bez maksas noskatīties pasākumu!

Hulu tiešraide

Emmy balvas kanālā Hulu Live TV

Līdzīgi kā Sling TV, YouTube TV un DirecTV Now, Hulu Live TV ir vēl viens VoD pakalpojums, kas satur apjomīgu filmu / TV šovu bibliotēku, jo tas lietotājiem no visas pasaules piedāvā piekļuvi visiem ASV kanāliem, ieskaitot oficiālo TV raidorganizāciju. Emmy Awards 2018 pasākums, NBC. Cena par reģistrēšanos Hulu Live TV ir USD 39,99 mēnesī. Līdzīgi kā iepriekšminētās iespējas, jūs varat izmēģināt pakalpojumu ar tā 7 dienu izmēģinājumu pasākuma dienā, lai BEZMAKSAS skatītos balvas.!

Emmy Awards 2018 par Kodi

Visiem vadu griezējiem vajadzētu zināt par populāro daudzplatformu, atvērtā koda izklaides centru, kas tiek dēvēts par KODI! Programmatūra ir satura apkopotājs, kas izmanto trešo personu un oficiālus papildinājumus, lai jūs varētu piekļūt milzīgai filmu / TV šovu bibliotēkai. Jums pat ir pieejami paplašinājumi, kas dod piekļuvi tiešajiem kanāliem, piemēram, NBC, lai skatītos Emmy Awards 2018.

Emmy Awards 2018 par Kodi

Fifa Worldcup ziņas

Piezīme: ja jūs nesaskaraties ar straumi vai nepārbaudat žurnāla kļūdu, jums būs nepieciešams vislabākais kodi vpn, lai atbloķētu straumes, lai tiešsaistē varētu baudīt spēli!

Atbloķēt straumes

cCloud TV instalēšanas process

 1. Atvērt Kodi Krypton V17 un klikšķis “Pārnesums” ikona augšējā labajā stūrī
 2. Izvēlnes apakšējā labajā stūrī atlasiet “Failu menedžeris”
 3. Atvērt “Pievienot avotu” ritinot uz leju no kreisās izvēlnes
 4. Dubultklikšķi ieslēgts “Nav” un ievadiet http://lazykodi.com/
 5. Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Slinks Kodi” un nospiediet pogu Labi
 6. Ej atpakaļ uz galveno Kodi izvēlni un klikšķis ieslēgts “Papildinājumi”.
 7. Sist “Komplekts” simbols, lai sāktu instalēšanas procesu.
 8. Izvēlieties “Instalēt no zip faila” un atrast “Slinks Kodi” mediju avots.
 9. Izvēlieties “REPOSITORIES” un krāns ieslēgts “ANDROIDABA”
 10. Izvēlieties “Repozitorijs” un klikšķis ieslēgts “krātuve.kodil-1.4.zip”
 11. Pagaidiet dažas minūtes “Papildinājums ir instalēts” paziņojums.
 12. Atgriezties uz iepriekšējo izvēlni un noklikšķiniet uz “Instalējiet no krātuves”
 13. Izvēlieties “..Kodilu krātuve” un atvērts “Video papildinājumi” saraksts
 14. Ej “Meklēt” cilne, tips iekšā “cCloud TV”, un sist poga instalēt

Kas ir 2018. gada Emmy nominanti?

2018. gada Emmy nominanti ir izslēgti un visus jau ir aizņēmis vētra. Karaliski, kalpones un roboti valdīja Emmy nominantus, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kuri seriāli un aktieri uzvar visvairāk balvu. Zemāk ir sniegta neliela informācija par dažām 70. Primetime Emmy balvu nominācijām. Pilnu kandidātu sarakstu skatiet šajā saitē.

Drāmas seriāls

 1. Rietumu pasaule
 2. Tie esam mēs
 3. Kronis
 4. Svešas lietas
 5. Amerikāņi
 6. Troņu spēles
 7. Rīdziniece’s pasaka

Komēdijas seriāls

 1. Barijs (HBO)
 2. Atlanta (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Melnais plāns (ABC)
 5. Silīcija ieleja (HBO)
 6. Iegrožot entuziasmu (HBO)
 7. Brīnišķīgā Mrs. Maisel (Amazon)
 8. Neuzlaužama Kimmy Schmidt (Netflix)

Drāmas seriāla aktieris

 1. Džefrijs Raits (Westworld)
 2. Milo Ventimiglia (tas ir mēs)
 3. Metjū Rīss (amerikāņi)
 4. Sterlings K. Brauns (tas ir mēs)
 5. Džeisons Batemans (Ozark)
 6. Eds Hariss (Westworld)

Galvenā aktrise drāmas seriālā

 1. Evan Rasela Vuda (Westworld)
 2. Kerija Rasela (amerikāņi)
 3. Sandra Ak (Killing Eve)
 4. Klēra Foija (kroņa)
 5. Tatjana Maslany (bārenis Black)
 6. Elisabete Mosa (The Handmaid’s pasaka)

Komēdiju seriāla aktieris

 1. Larijs Deivids (iegrožojiet entuziasmu)
 2. Viljams H. Macijs (nekaunīgs)
 3. Entonijs Andersons (Melnā ish)
 4. Teds Dansons (labā vieta)
 5. Donalds Glovers (Atlanta)
 6. Bils Haders (Bārijs)

Galvenā aktrise komēdijas seriālā

 1. Lilija Tomlina (Grēta un Frencija)
 2. Pamala Adlon (labākas lietas)
 3. Tracee Ellis Ross (melnā ish)
 4. Allison Janney (mamma)
 5. Issa Rae (Nedrošs)

Emmy Awards 2018 FAQ

Kāds TV šovs ir ieguvis visvairāk Emmy balvas?

Ir milzīgs saraksts ar TV šoviem, kas ieguvuši vairāk nekā 15 Emmy balvas, dažu vārdu skaits sasniedzot pat 30. Tomēr, ja ir kāds šovs, kuram īsā laika posmā ir izdevies uzkrāt milzīgu balvu skaitu, tas būtu Troņu spēle. Kopš tās izlaišanas 2011. gadā TV šovs ir uzvarējis 38 visu laiku Emmys un kopumā nominēts 128 reizes.

Vai birojs ir uzvarējis jebkuru Emmys?

Jā, tiešām jautrs un smieklīgs piepildījums “Birojs” ir ieguvis apmēram 5 Primetime Emmy balvas šādās kategorijās: Izcila vienas fotokameras attēlu rediģēšana (2 balvas), režija - komēdiju sērija, rakstīšana - komēdiju sērija un labākā komēdijas sērija.

Lietu iesaiņošana

Emmys 2018

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs gan auklu griezējiem, gan televīzijas skatītājiem saprast, kā maksimāli ērti noskatīties Emmy Awards 2018. Neskatoties uz to, ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties un zemāk pievienojiet komentāru. Kopīgojiet ceļvedi ar draugiem un ģimenes locekļiem. Ielieciet bērnus un popkornu un skatieties, kā iecienītās zvaigznes staigā pa sarkano paklāju, pajoko apkārt un saņem nosaukumus par izrādēm.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me