5 najlepších sietí VPN pre Brazíliu 2020: Udržujte svoj internet v bezpečí

Bol prijatý nový zákon, ktorý zaručuje bezprecedentnú mieru bezpečnosti pre Brazílčanov online. Zákon tiež stanovuje práva, ktoré majú používatelia online, a právo vedieť, koľko údajov v súčasnosti o nich webové stránky vlastnia.

Zákon sa však ešte musí vymáhať a neustále sa odkladá. Medzičasom vláda začala masívne zásahy, ktoré často citujú protištátne digitálne aktivity.

Mať najlepšie pripojenie VPN v Brazílii je najbezpečnejšou možnosťou na zabezpečenie vašej anonymity online pri zachovaní bezplatného prístupu na internet.

Najlepšie VPN pre Brazíliu

Najlepšie VPN služby pre Brazíliu 2020

 1. PureVPN: Najlepšie VPN pre Brazíliu. 18 vyhradených brazílskych serverov zabezpečte, aby používatelia nikdy nestratili prístup k akémukoľvek obsahu online a zostali v bezpečí 24/7 na hodnote 2,91 USD / mesiac
 2. Surfshark: spoľahlivý a mimoriadne cenovo dostupný. 1 Server v Brazílii. Režim maskovania chráni vašu online identitu a vašu aktivitu na internete bez sledovania na 1,99 USD / mesiac
 3. ExpressVPN: VPN s rýchlymi servermi. 5 dedikovaných serverov v Brazílii. Vysoký výkon zaisťuje, že používatelia budú môcť surfovať po internete bez oneskorenia 8,32 dolárov / mesiac
 4. Ivacy: Rieši všetky problémy s torrentom. 3 natívne brazílske servery. Užívatelia sa nikdy nebudú musieť obávať obmedzení torrentov, pretože tento poskytovateľ poskytuje stálu podporu na úrovni 2,25 USD / mesiac
 5. CyberGhost: Najlepšie VPN na odblokovanie obsahu. 14 Brazílskych serverov pre vysťahovalcov. Vďaka najširšiemu výberu serverov poskytuje plynulé a bezproblémové služby za pouhých 2,75 USD / mesiac

Prečo používať sieť VPN v Brazílii?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) zabezpečuje používateľa’s internetovým pripojením, ktoré zaisťuje, že ich digitálna identita zostane anonymná, ich online aktivita je chránená pred hackermi a že žiadny obsah online zostáva obmedzený.

Brazília má hroznú históriu s cenzúrou a táto tendencia sa rozšírila aj na internete. Od zatknutia novinárov až po zákaz memov proti krajine’Vedenie online, Brazílčania’ sloboda online je neustále ohrozovaná.

Našťastie v Brazílii našťastie neexistujú zákony, ktoré by zakazovali používanie sietí VPN. Používatelia tak môžu aj naďalej pristupovať ku všetkým formám obmedzeného obsahu online bez toho, aby ich činnosť online bola sledovaná v akejkoľvek podobe prostredníctvom spoľahlivého poskytovateľa VPN..

Top 5 VPN pre Brazíliu

Tu je päť najlepších možností VPN v Brazílii zoradených na základe ich ceny, serverov, kompatibility, ako aj ich dedikovaných serverov.

1. PureVPN - 18 Určených brazílskych serverov

 • Cena: 2,91 $ / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Logo PureVPNPureVPN by mal byť najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí chcú mať všetky potrebné bezpečnostné funkcie, ktoré sieť VPN ponúka, za primeranú cenu..

PureVPN so sídlom v Hongkongu ponúka svojim používateľom prístup k serverom 2 000+ v 140+ krajinách. Používatelia budú môcť používať aj 18 vyhradených brazílskych serverov, čo im umožní prístup k miestnemu brazílskemu obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením..

Nielenže odblokuje Netflix, ale aj množstvo ďalších populárnych streamingových serverov, ako sú BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a Disney.+.

Okrem toho môžu používatelia na podporu 5 simultánnych zariadení chrániť svoje Kindle a Smart Home zariadenia vďaka ich pripojeniu PureVPN.

PureVPN používa šifrovanie AES-256-bit, ktoré je podporované štandardným protokolom OpenVPN, ako aj dodatočnú podporu pre ďalšie protokoly, ako sú PPTP, L2TP, IKEv2 a IPSec..

Ďalšie funkcie, ktoré pridávajú používatelia’ celková bezpečnosť a bezpečnosť na internete zahŕňajú rozdelené tunelovanie, vyhradené adresy IP, ochranu hlbokých paketov (DPI) pre torrenty.

Pros

 • 18 Určené brazílske servery.
 • 5 súčasných pripojení.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Odblokuje Netflix, Hulu a Disney+

Zápory

 • Používateľské rozhranie by sa mohlo vylepšiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac o PureVPN, prečítajte si našu podrobnú recenziu tu.

2. Surfshark - 2 Určené servery pre Brazíliu

 • Cena: 1,99 dolárov / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.4

1-Surfshark-LogoSurfshark pravidelne ponúka špeciálne ponuky a ponuky, vďaka čomu je zďaleka najpríjemnejšia možnosť zvážiť, čo sa týka vašej peňaženky..

Používatelia so sídlom na Britských Panenských ostrovoch môžu očakávať prístup k 1040+ serverom pokrývajúcim viac ako 60 krajín. Patria sem aj 2 dedikované brazílske servery, ktoré môžu expatom umožniť prístup k miestnemu brazílskemu obsahu kedykoľvek’mimo krajiny.

Môže sa používať naraz na neobmedzenom množstve zariadení a súčasne je úplne kompatibilný pre používateľov Windows, Mac, iOS, Android a Linux.

Surfshark tiež podporuje protokoly PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec a OpenVPN a je vybavený štandardným šifrovaním AES-256-GCM, čím vám poskytuje priemyselnú ochranu za veľmi prijateľnú cenu.

Maskovaný model posúva vašu anonymitu online na ďalšiu úroveň tým, že skryje vašu aktivitu na internete pred vlastným poskytovateľom internetových služieb.

Pros

 • 2 Určené brazílske servery.
 • Podpora pre neobmedzené zariadenia.
 • Kompatibilné pre Windows, Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá bez protokolov.

Zápory

 • Je potrebné zlepšiť služby zákazníkom.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Surfshark, prečítajte si našu podrobnú recenziu tu.

3. ExpressVPN - 4 rýchle servery pre Brazíliu

 • Cena: 8,32 dolárov / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

5-ExpressVPN-LogoExpressVPN je pre vás tou najlepšou voľbou’Už vás nebaví robiť kompromisy v rýchlosti a dosiahnuť väčšiu bezpečnosť online vďaka svojej rýchlej rade serverov.

Používatelia pôsobiaci mimo Britských Panenských ostrovov získavajú prístup k 3000+ serverom na 160 miestach rozmiestnených v 94 krajinách. Patria medzi ne 4 špecializované brazílske servery, vďaka ktorým je pre cudzincov neuveriteľne ľahký prístup k miestnemu obsahu zvonku.

Ponúka podporu pre 5 multi-prihlásení, ako aj používanie šifrovania AES-256-CBC využívajúcich protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP..

Používatelia tiež získavajú špecializované a funkčné aplikácie podporované v službách Fire TV a Apple TV. Používatelia tiež získajú prístup k sieťovému zámku, automatickému prepínaču zabíjania, ktorý účinne obmedzuje celú vašu sieť, ak zistí, že vaše internetové pripojenie bolo prerušené..

Pros

 • 4 Dedikované brazílske servery.
 • 5 súčasných pripojení.
 • Network Lock (Najlepší automatizovaný vypínač zabíjania).
 • Podporuje bitcoiny a iné kryptomeny.

Zápory

 • Najdrahšia voľba VPN.

Ak sa chcete dozvedieť viac o ExpressVPN, prečítajte si našu podrobnú recenziu tu.

4. Ivacy - 2 bezpečné brazílske servery

 • Cena: 2,25 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Ivacy LogoIvacy je poskytovateľ VPN, ktorý môže zaručiť najbezpečnejšie pripojenie pre všetkých vašich torrentov alebo ak chcete získať prístup do krajín, ktoré majú prísne internetové zákony.

Ivacy je perfektný poskytovateľ VPN pre používateľov, ktorí potrebujú torrenty, aby mali bezproblémový prístup k obsahu online.

So sídlom v Singapure môže spoločnosť Ivacy ponúkať svojim užívateľom viac ako 1 000 serverov vo viac ako 100 krajinách. Dvojité dedikované brazílske servery uľahčujú expatom pokračovať v sledovaní obľúbeného miestneho obsahu, ak tak urobia’vždy mimo krajiny.

Podporuje 5 simultánnych spojení, ktoré ich šifrujú pomocou šifrovania AES-256-GCM, okrem protokolov L2TP a IKeV2, čím zvyšujú bezpečnosť ich pripojenia..

Jeho vynikajúcou funkciou je aplikácia IvacyPrime, zjednodušená aplikácia, ktorá je v priemysle známa tým, že obchádza Veľký čínsky firewall..

Pros

 • 2 Určené brazílske servery.
 • 5 súčasných pripojení.
 • Aplikácia IvacyPrime na odblokovanie VoD.
 • Rozdelenie tunelov na torrentovanie.

Zápory

 • Je potrebné zlepšiť technickú podporu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o službe Ivacy, prečítajte si našu podrobnú recenziu tu.

5. CyberGhost - 14 najrýchlejších brazílskych serverov

 • Cena: 2,75 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

9-CyberGhost-Logotam’■ Žiadna iná možnosť VPN, ktorá by sa mohla zhodovať s CyberGhostom, pokiaľ ide o odblokovanie najväčšieho obsahu na internete.

Na základe Rumunska’s radom 6000+ serverov vo viac ako 90 krajinách zaisťuje, že používatelia sú vždy na výber, pokiaľ ide o prístup k celému obsahu online. 14 dedikovaných brazílskych serverov uľahčuje outsiderom a expatom prístup k miestnemu geograficky obmedzenému obsahu, ak si to želajú.

Ponúka 7 multi-prihlásení, ale ponúka svojim používateľom pripojenie s AES-256-bitovým šifrovaním, ktoré je dodávané s kľúčom RSA-4096 a SHA384 pre autentizáciu hash.

Dátové centrum NoSpy (dedikovaný server využívajúci vyhradený uplink na posilnenie 256-bitového šifrovania) je zďaleka najlepšia vlastnosť a ponúka úplnú podporu pre ich televízne a herné zariadenia Nvidia Shield, ako sú PS4 a Xbox One..

Pros

 • 14 Určené brazílske servery.
 • 7 súčasných pripojení.
 • Poskytuje používateľom prístup k televízoru NVidia Shield.
 • Dátové centrum NoSpy s vyhradeným uplinkom.

Zápory

 • Rýchlosti pripojenia sa môžu občas oneskoriť.

Ak sa chcete dozvedieť viac o CyberGhost, prečítajte si našu podrobnú recenziu tu.

Čo je Brazília’s Zákony o ochrane súkromia?

V Brazílii sa zaoberá otázkami, ako je ochrana údajov, súkromie online, ako aj tresty v prípade porušenia údajov, brazílsky všeobecný zákon o ochrane údajov, formálne známy ako federálny zákon č. 13709/2018..

Do zákona boli vložené určité ustanovenia vrátane vytvorenia národného úradu pre ochranu údajov, ako aj odloženia celého zákona.’s vykonateľnosťou.

Vďaka týmto právnym predpisom budú mať používatelia bezprecedentnú mieru kontroly nad tým, ako zdieľajú svoje údaje, ako aj získajú právo požadovať, koľko informácií môže ich vlastná vláda sledovať o svojej digitálnej činnosti..

Sú vaše digitálne aktivity bezpečné v Brazílii?

Zámerom tohto nového zákona bolo osloviť primitívnu Brazíliu’s súčasné zákony o ochrane súkromia sú. Hoci cieľom zákona je zaplniť medzery v online bezpečnosti, niekoľko publikácií poukázalo na medzery, ktoré by stále predstavovali hrozbu pre anonymitu používateľov..

Od roku 2018’Po všeobecných voľbách sa súčasná vláda bežne uchýlila k zjavnej cenzúre a online obmedzeniu obsahu. Okrem toho sa blogeri a novinári stali obeťami zatknutí na základe “podozrivá online aktivita proti štátu”.

V takýchto prípadoch sa dôrazne odporúča, aby sa používatelia rozhodli pre spoľahlivú službu VPN, aby sa zabezpečilo, že ich prístup k bezplatnému internetu nebude prerušený. Okrem toho bude tiež chrániť používateľov pred akoukoľvek formou dohľadu.

Ako získať brazílsku IP adresu?

Kvalitná a spoľahlivá služba VPN vám pravdepodobne poskytne možnosť vybrať si z tisícov serverov umiestnených v stovkách rôznych krajín. Malo by to zahŕňať Brazíliu.

Možno budete chcieť, aby brazílska adresa IP mala prístup k miestnemu obsahu, ktorý môže byť uzamknutý geograficky.

Ak chcete získať brazílsku adresu IP, postupujte takto:

 1. Odber spoľahlivej služby VPN sa odporúča PureVPN.Ako získať brazílsku IP adresu
 2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu PureVPN na vybrané zariadenie.
 3. Zadajte svoje prihlasovacie údaje a vyberte brazílsky server.Brazílske siete VPN
 4. Urob to z teba’vybrali sme vhodný režim, t. j. internetovú slobodu.
 5. Raz ty’znova sa pripojte, pokračujte v prehľadávaní a streamovaní všetkého obľúbeného brazílskeho obsahu.

FAQs: Najlepšie VPN VPN v Brazílii 2020

Čo’je to najlepšia bezplatná sieť VPN pre Brazíliu?

Používatelia si môžu na internete vybrať zo stoviek sietí VPN zadarmo.

Tieto bezplatné služby však prichádzajú s problémami, ktoré zahŕňajú zníženie rýchlosti, vysoké miery odpojenia a žiadne záruky, že sa nebudú viesť záznamy. Vzhľadom na Brazíliu’s predchádzajúcim záznamom s prenasledovaním je vhodné zvoliť si platenú službu, ktorá nezaručuje žiadne záznamy.

Ako si môžem kúpiť VPN?

Nákup VPN je jednoduchý proces. Stačí prejsť na webovú stránku ktorejkoľvek služby, o ktorej si myslíte, že najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Môžete si vybrať z viacerých programov podľa svojho rozpočtu. Odtiaľ sa môžete pozrieť a platiť debetnou / kreditnou kartou alebo Paypal.

Potom môžete svoj účet používať na viacerých zariadeniach.

Môžem použiť Paypal na nákup VPN?

Áno, všetky vyššie uvedené možnosti vám umožňujú vybrať si z rôznych platobných možností, ako sú debetné / kreditné karty, bitcoíny a Paypal.

Čo’je to najlepší VPN server pre Brazíliu?

Používatelia budú môcť využívať väčšinu špičkových služieb VPN na pripojenie k stovkám serverov po celom svete vrátane Brazílie.

Dôrazne odporúčame používať PureVPN, pretože má 18 dedikovaných serverov priamo v krásnom meste Sao Paulo v Brazílii. Používatelia sa môžu pripojiť k týmto serverom z celého sveta a mať prístup k všetkému miestnemu brazílskemu obsahu, ktorý chcú.

záver

Nedávno sa v Brazílii zvýšilo množstvo obmedzení a dohľadu na internete. Niekoľko občanov bolo zatknutých a odsúdených za väzenie za digitálne aktivity.

VPN môže poskytnúť používateľom toľko potrebnú anonymitu a prístup k nepretržitému a bezplatnému internetu. PureVPN by bola najlepšou voľbou na zabezpečenie úplnej online slobody pre seba v Brazílii.

Surfshark je ďalšou rozumnou možnosťou, ktorá vám môže poskytnúť prístup k mnohým dôležitým funkciám a zaistiť vám bezpečnosť online pri zachovaní prísneho rozpočtu..

Komentujte nižšie a dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach s týmito poskytovateľmi VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me