5 nejlepších sítí VPN pro Brazílii 2020: Udržujte svůj internet v bezpečí

Byl přijat nový zákon, který zaručuje bezprecedentní míru bezpečnosti pro Brazilce online. Zákon také stanoví práva, která mají uživatelé online, a právo vědět, kolik údajů o nich v současné době mají webové stránky.

Zákon však musí být ještě vymáhán a byl neustále odkládán. Mezitím vláda zahájila masivní řadu zásahů, které často uváděly proti státní digitální aktivity.

Nejlepší připojení VPN v Brazílii je nejbezpečnější možností, jak zajistit anonymitu online a zároveň zachovat volný přístup k internetu.

Nejlepší VPN pro Brazílii

Nejlepší VPN služby pro Brazílii 2020

 1. PureVPN: Nejlepší VPN pro Brazílii. 18 vyhrazených brazilských serverů zajistěte, aby uživatelé nikdy neztratili přístup k jakémukoli obsahu online a zůstali v bezpečí 24/7 na 2,91 $ / měsíc
 2. Surfshark: Spolehlivý a mimořádně cenově dostupný. 1 Server v Brazílii. Kamuflážní režim udržuje vaši online identitu skrytou a vaše internetová aktivita není sledována na 1,99 $ / měsíc
 3. ExpressVPN: VPN s rychlými servery. 5 dedikovaných serverů v Brazílii. Vysoký výkon zajišťuje, že uživatelé budou moci surfovat po internetu bez zpoždění na 8,32 USD / měsíc
 4. Ivacy: Řeší všechny problémy s torrentem. 3 nativní brazilské servery. Uživatelé se nikdy nebudou muset obávat omezení torrentů, protože tento poskytovatel poskytuje stálou podporu na 2,25 $ / měsíc
 5. CyberGhost: Nejlepší VPN pro odblokování obsahu. 14 Brazílie serverů pro expat. S nejširším výběrem serverů poskytuje plynulý a bezproblémový servis za pouhých 2,75 $ / měsíc

Proč používat VPN v Brazílii?

Virtuální privátní síť (VPN) zajišťuje uživatele’s internetovým připojením, které zajistí, že jejich digitální identita zůstane anonymní, jejich online aktivita je bezpečná proti hackerům a že žádný obsah online není omezen.

Brazílie má hroznou historii s cenzurou a tato tendence se rozšířila i online. Od zatčení novinářů po zákaz memů proti zemi’s online vedením, Brazilci’ svoboda online je neustále ohrožena.

Naštěstí v Brazílii naštěstí neexistují žádné zákony, které by zakazovaly používání VPN. Uživatelé tak mohou i nadále přistupovat ke všem formám omezeného obsahu online, aniž by museli sledovat svou online aktivitu v jakékoli formě prostřednictvím spolehlivého poskytovatele VPN..

Top 5 VPN pro Brazílii

Zde je pět nejlepších možností VPN v Brazílii seřazených na základě jejich ceny, serverů, kompatibility a dedikovaných serverů.

1. PureVPN - 18 dedikovaných brazilských serverů

 • Cena: 2,91 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Logo PureVPNPureVPN by měl být nejlepší volbou pro uživatele, kteří chtějí mít všechny nezbytné bezpečnostní funkce, které VPN nabízí, a přitom být za rozumnou cenu.

PureVPN se sídlem v Hongkongu nabízí svým uživatelům přístup k serverům 2 000+ ve 140+ zemích. Uživatelé budou moci používat také 18 vyhrazených brazilských serverů, což jim umožní přístup ke všem místním brazilským obsahům s omezeným zeměpisným působením..

Nejen že odblokuje Netflix, ale také řadu dalších populárních streamovacích webů, jako je BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a Disney.+.

Kromě toho mohou uživatelé díky podpoře připojení PureVPN na podporu 5 současných zařízení kdykoli chránit svá zařízení Kindle a Smart Home..

PureVPN používá šifrování AES-256-bit, které je podporováno standardním protokolem OpenVPN, jakož i další podporu pro další protokoly, jako jsou PPTP, L2TP, IKEv2 a IPSec..

Další funkce přidané uživatelům’ celková bezpečnost a bezpečnost na internetu zahrnují split tunneling, vyhrazené IP adresy, Deep Packet Inspection (DPI) Protection for torrents.

Profesionálové

 • 18 Vyhrazené brazilské servery.
 • 5 současných připojení.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Odblokuje Netflix, Hulu a Disney+

Nevýhody

 • Uživatelské rozhraní by mohlo být vylepšeno.

Chcete-li se dozvědět více o PureVPN, přečtěte si naši podrobnou recenzi zde.

2. Surfshark - 2 Určené servery pro Brazílii

 • Cena: 1,99 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.4

Logo 1-SurfsharkSurfshark pravidelně nabízí speciální nabídky a nabídky, což z něj činí nejpřátelštější možnost, pokud jde o vaši peněženku.

Uživatelé se sídlem na Britských Panenských ostrovech mohou očekávat přístup k 1040+ serverům ve více než 60 zemích. Patří sem také 2 vyhrazené brazilské servery, které mohou expatům umožnit přístup k místnímu brazilskému obsahu kdykoli’znovu mimo zemi.

Může být použit na neomezeném počtu zařízení současně a zároveň je plně křížově kompatibilní pro uživatele Windows, Mac, iOS, Android a Linux.

Surfshark také podporuje protokoly PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec a OpenVPN a je vybaven standardním šifrováním AES-256-GCM, čímž vám poskytuje průmyslovou ochranu za mimořádně dostupnou cenu.

Maskovaný model posune vaši anonymitu online na další úroveň tím, že skryje vaši internetovou aktivitu i od vašeho vlastního poskytovatele internetových služeb.

Profesionálové

 • 2 Vyhrazené brazilské servery.
 • Podpora neomezeného počtu zařízení.
 • Kompatibilní pro Windows, Mac, Android a iOS.
 • Zásady no-logs.

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit služby zákazníkům.

Chcete-li se dozvědět více o Surfshark, přečtěte si naši podrobnou recenzi zde.

3. ExpressVPN - 4 rychlé servery pro Brazílii

 • Cena: 8,32 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

5-ExpressVPN-LogoExpressVPN je perfektní volbou pro vás, pokud jste’Už vás nebaví kompromitovat v rychlosti a získat větší zabezpečení online díky své rychlé řadě serverů.

Uživatelé operující z Britských Panenských ostrovů získávají přístup k 3000+ serverům na 160 místech rozložených po 94 zemích. Patří mezi ně 4 vyhrazené brazilské servery, díky nimž je neuvěřitelně snadný přístup k místnímu obsahu zvenčí pro expat.

Nabízí podporu pro 5 více přihlašovacích údajů a použití šifrování AES-256-CBC využívající protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP..

Uživatelé také získají specializované a funkční aplikace podporované na Fire TV a Apple TV. Uživatelé navíc získají přístup k síťovému zámku, automatickému přepínači zabíjení, který účinně omezuje celou vaši síť, pokud zjistí, že vaše připojení k internetu bylo přerušeno..

Profesionálové

 • 4 Vyhrazené brazilské servery.
 • 5 současných připojení.
 • Network Lock (Nejlepší automatizovaný přepínač zabíjení).
 • Podporuje bitcoiny a další kryptoměny.

Nevýhody

 • Nejdražší možnost VPN.

Chcete-li se dozvědět více o ExpressVPN, přečtěte si naši podrobnou recenzi zde.

4. Ivacy - 2 zabezpečené brazilské servery

 • Cena: 2,25 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Ivacy LogoIvacy je poskytovatel VPN, který může zaručit nejbezpečnější připojení pro všechny vaše torrenty, nebo pokud chcete přistupovat pro země, které mají přísné internetové zákony.

Ivacy je perfektním poskytovatelem VPN pro uživatele, kteří potřebují torrenty, aby měli bezproblémový přístup k obsahu online.

Ivacy se sídlem v Singapuru může svým uživatelům nabídnout více než 1000 serverů ve více než 100 zemích. Dvojité vyhrazené brazilské servery usnadňují expatům pokračovat ve sledování jejich oblíbeného místního obsahu, pokud ano’někdy mimo zemi.

Podporuje 5 simultánních připojení, která je šifrují pomocí šifrování AES-256-GCM, kromě protokolů L2TP a IKeV2, což zvyšuje jejich zabezpečení.

Jeho standout funkce je IvacyPrime aplikace, efektivní aplikace, která je proslulá v oboru pro obcházení Velké Firewall v Číně.

Profesionálové

 • 2 Vyhrazené brazilské servery.
 • 5 současných připojení.
 • Aplikace IvacyPrime pro odblokování VoD.
 • Rozdělte tunel pro torrentování.

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit technickou podporu.

Chcete-li se dozvědět více o Ivacy, přečtěte si naši podrobnou recenzi zde.

5. CyberGhost - 14 nejrychlejších brazilských serverů

 • Cena: 2,75 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Logo 9-CyberGhostTam’■ Žádná jiná možnost VPN, která by odpovídala CyberGhost, pokud jde o odblokování největšího obsahu na internetu.

Na základě Rumunska’s řadou 6000 a více serverů ve více než 90 zemích zajišťuje, že uživatelé mají vždy na výběr, pokud jde o přístup k veškerému obsahu online. 14 dedikovaných brazilských serverů usnadňuje outsiderům a expatům přístup k místním geo-omezeným obsahům, pokud chtějí.

I když nabízí 7 více přihlašovacích údajů, nabízí svým uživatelům připojení s šifrováním AES-256-bit, které je dodáváno s klíčem RSA-4096 a SHA384 pro hašovací ověřování.

Datové centrum NoSpy (dedikovaný server využívající vyhrazený uplink k posílení 256bitového šifrování) je zdaleka nejlepší funkce a nabízí kompletní podporu pro jejich Nvidia Shield TV a herní zařízení, jako jsou PS4 a Xbox One..

Profesionálové

 • 14 Vyhrazené brazilské servery.
 • 7 současných připojení.
 • Poskytuje uživatelům přístup k televizi NVidia Shield.
 • Datové centrum NoSpy s vyhrazeným uplinkem.

Nevýhody

 • Rychlosti připojení mohou občas zpoždění.

Chcete-li se dozvědět více o CyberGhost, přečtěte si naši podrobnou recenzi zde.

Co je Brazílie’s Zákony o ochraně osobních údajů?

V Brazílii je to brazilský obecný zákon o ochraně údajů, formálně známý jako federální zákon č. 13.709 / 2018, který se zabývá otázkami, jako je ochrana údajů, soukromí na internetu a tresty v případě porušení údajů..

Do zákona byla vložena určitá ustanovení, včetně zřízení národního úřadu pro ochranu údajů a odložení celého zákona’s vynutitelností.

Díky těmto právním předpisům budou mít uživatelé bezprecedentní kontrolu nad tím, jak sdílejí svá data, a získají právo požadovat, kolik informací může jejich vlastní vláda sledovat o své digitální činnosti..

Jsou vaše digitální aktivity v Brazílii bezpečné?

Tento nový zákon měl řešit, jak primitivní Brazílie’s aktuální zákony o ochraně osobních údajů jsou. Zatímco zákon má za cíl zaplnit mezery v online bezpečnosti, několik publikací poukázalo na mezery, které by stále představovaly hrozbu pro anonymitu uživatele.

Od roku 2018’Vzhledem k obecným volbám se současná vláda běžně uchýlila k zjevné cenzuře a online omezení obsahu. Kromě toho se bloggerové a novináři stali oběťmi zatčení na základě “podezřelá online aktivita proti státu”.

V takových případech se důrazně doporučuje, aby uživatelé zvolili spolehlivou službu VPN, která zajistí, že jejich přístup k bezplatnému internetu nebude přerušen. Kromě toho také zajistí bezpečnost uživatelů před jakoukoli formou dohledu.

Jak získat brazilskou IP adresu?

Kvalitní a spolehlivá služba VPN vám pravděpodobně poskytne možnost vybrat si z tisíců serverů umístěných ve stovkách různých zemí. To by mělo zahrnovat i Brazílii.

Možná budete chtít, aby brazilská adresa IP přistupovala k místnímu obsahu, který může být uzamčen geograficky.

Chcete-li získat brazilskou adresu IP, postupujte takto:

 1. Předplaťte si spolehlivou službu VPN, doporučenou volbou je PureVPN.Jak získat brazilskou IP adresu
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN na vybrané zařízení.
 3. Zadejte přihlašovací údaje a vyberte brazilský server.Brazílie VPN
 4. Udělej to’vybrali jsme vhodný režim, tj. internetovou svobodu.
 5. Jednou’znovu připojte, pokračujte v procházení a streamování veškerého oblíbeného brazilského obsahu.

Nejčastější dotazy: Nejlepší VPN VPN v Brazílii 2020

Co’je to nejlepší bezplatná VPN pro Brazílii?

Uživatelé si mohou na internetu vybrat ze stovek bezplatných sítí VPN.

Tyto bezplatné služby však přicházejí s problémy, které zahrnují omezení rychlosti, vysokou míru odpojení a žádné záruky, že nebudou protokoly vedeny. Vzhledem k Brazílii’s minulým záznamem s pronásledováním je vhodné zvolit si placenou službu, která nezaručuje žádné protokoly.

Jak si mohu koupit VPN?

Nákup VPN je snadný proces. Jednoduše přejděte na webovou stránku kterékoli služby, o které si myslíte, že nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Můžete si vybrat z několika plánů podle svého rozpočtu. Odtud se můžete podívat a platit debetní / kreditní kartou nebo Paypal.

Poté můžete svůj účet použít na více zařízeních.

Mohu použít Paypal k nákupu VPN?

Ano, všechny výše uvedené možnosti vám umožní vybrat si z různých platebních možností, jako jsou debetní / kreditní karty, bitcoiny a Paypal.

Co’je nejlepší VPN server pro Brazílii?

Uživatelé budou moci využívat většinu špičkových služeb VPN pro připojení ke stovkám serverů po celém světě, včetně Brazílie.

Doporučujeme používat PureVPN, protože má 18 dedikovaných serverů přímo v krásném městě Sao Paulo v Brazílii. Uživatelé se mohou připojit k těmto serverům z celého světa a přistupovat ke všemu místnímu brazilskému obsahu, který chtějí.

Závěr

V poslední době se v Brazílii zvýšila míra omezení a dohledu na internetu. Řada občanů byla zatčena a odsouzena k trestu za digitální činnost.

VPN může uživatelům poskytnout tolik potřebnou anonymitu a přístup k nepřetržitému a bezplatnému internetu. PureVPN by byla nejlepší volbou pro zajištění úplné online svobody pro sebe v Brazílii.

Surfshark je další moudrá možnost, která vám umožní přístup k řadě důležitých funkcí a zajistí vám bezpečí online při zachování přísného rozpočtu..

Komentujte níže a dejte nám vědět o svých zkušenostech s těmito poskytovateli VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me