Streamujte televizní pořady a filmy online zdarma

Řezačky šňůr a buldozery po celém světě se při sledování svých oblíbených filmů / televizních pořadů často spoléhají na streamovací platformy, jako jsou Netflix, BBC iPlayer, HBO Now, Hulu a další. A co ti, kdo mohou’tyto služby VoD si nemůžu dovolit?

Jednou z velkých radostí při procházení Internetu je, že najdete spoustu webových stránek, které poskytují filmy a televizní pořady ZDARMA. Je smutné, že i oni jsou geograficky omezeni a přicházejí s reklamami, malwarem nebo právními omezeními. Tak, že’s časem si myslíte, že širší ...

Odblokujte webové stránky pro streamování zdarma a streamujte televizní pořady zdarma

Nejlepší způsob, jak bezpečně odblokovat a streamovat filmy / televizní pořady na bezplatných webových stránkách, je investovat do řešení VPN. Přesunutím vaší polohy a přiřazením jiné adresy IP udělí VPN uživatelům možnost maskovat svou identitu online.

Na těchto webových stránkách získáte ochranu před kybernetickými zločinci a lovci porušujícími autorská práva na bezplatných webových stránkách. Nemluvě o tom, že pokud je web zablokován, můžete se snadno připojit k podporovanému serveru země a obejít geografická omezení.

Je smutné, že ne každý poskytovatel má infrastrukturu nebo canniness nabídnout úžasný výkon streamování. Rozhodl jsem se tedy tento proces zjednodušit a poskytnout seznam doporučení k 5 nejlepším VPN pro streamování na bezplatných webech:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Přehled nejlepších bezplatných streamovacích webů a odblokování

Prohledával jsem internet na několika seriózních bezplatných webech pro sledování filmů / televizních pořadů. Pokud jsou některé z nich legální, jiné vyžadují použití VPN k ochraně vaší identity. Názvy zahrnují:

 1. YouTube (USA)
 2. Praskání
 3. Popcornflix
 4. Tubi TV
 5. Prohlížeč
 6. Snagfilms
 7. Popcorntime-Online.ch
 8. CMoviesHD
 9. Putlocker
 10. Klasické kino online

1. YouTube (USA)

Podobně jako VoD, YouTube zobrazuje uživatelům po celém světě jiný obsah. Chcete-li využít veškeré funkce streamování, použijte americkou verzi YouTube. Připojil jsem se k NordVPN’americké servery pro tento úkol a okamžitě odemkly nový svět zábavy.

Chcete-li dosáhnout ještě větší rozmanitosti obsahu, zvažte registraci do prémiového účtu YouTube. Tím se odstraní dráždivé reklamy před / po přehrávání videa. V kombinaci s VPN budete moci sledovat i videa s omezeným geografickým umístěním.

sledovat filmy zdarma na youtube v USA

2. Praskat

Oficiální dceřiná společnost Sony Pictures Entertainment, Crackle je pro uživatele, kteří se nechtějí nechat chytit do legálních potíží při streamování pirátských filmů. Obvykle agreguje obsah podporovaný reklamou od zábavních produkčních společností.

To znamená, že vše, co vidíte v seznamu sledovaných, lze bezpečně otevřít a sledovat. Jediný problém s takovým softwarem je, že ačkoli nabízí spoustu informací pro všechny druhy filmů / televizních pořadů, rozmanitost, kterou obdržíte, nemusí být tak přitažlivá pro oko.

sledovat televizní seriály online na praskání

3. Popcornflix

Popcornflix, který vlastní společnost Screen Media Ventures a byl představen na trhu zábavy již v červenci 2010, má silnou uživatelskou základnu a reputaci online a nabízí bezplatné streamování videa webisodů a klasických / nejnovějších filmů podporovaných reklamou..

Má adresář více než 1 000 filmů, které jsou schváleny autorskými agenturami se všemi příslušnými licencemi. Chcete-li získat více z platformy, připojte se ke službě VPN, jako je Surfshark, a odblokujte nový seznam filmů / televizních pořadů.

sledujte filmy a televizní pořady online pomocí popcornflix

4. Tubi TV

Tubi TV je jednou z mála streamingových aplikací, které jsou k dispozici ke stažení / instalaci přímo z iTunes. Přestože je obsah legálně podezřelý, funguje dobře na všech zařízeních iOS. Tento proces je jednoduchý, stačí nainstalovat aplikaci, vybrat film / televizní pořad, který chcete sledovat, a stisknout tlačítko Přehrát.

Díky svému nádhernému uživatelskému rozhraní a designu se můžete cítit jisti, že se na platformě nebudete nudit. Přestože agregace obsahu stále potřebuje práci, software se stále vyplatí vyzkoušet. Dokonce jsem odblokoval více titulů připojením k Surfshark’s americké servery.

sledovat filmy zdarma s Tubi TV

5. Prohlížeč

Pro diváky, kteří se zajímají zejména o animované filmy, televizní pořady a další obsah - můžete Viewster najít přitažlivou alternativu k drahým streamovacím platformám. Je to web věnovaný světu animace.

Zároveň nabízí uživatelům možnost sledovat životopisy herců, filmografie, filmové upoutávky, úryvky, novinky a další. Seznam filmů, anime a televizních pořadů se aktualizuje každý týden. K odemknutí dalšího obsahu použijte VPN jako PureVPN.

Prohlížeč pro sledování televizních seriálů online

6. SnagFilms

SnagFilms podobně jako Crackle neshromažďuje nelicencovaný obsah a snaží se pouze nabízet tituly, které byly dříve schváleny výrobcem / ředitelem.

Jako takový, namísto hledání populárních filmových / televizních pořadů, získáte přístup k adresáři více než 5 000 nezávislých děl v desítce kategorií, od akčních dobrodružství, strašidelné hrůzy, veselých komedií a kriticky uznávaných dokumentů.

Tato aplikace má také zvláštní zájem na mezinárodních zahraničních filmech a homosexuálních / lesbických filmech, spolu s díly Hindi Bollywood. Připojení k síti VPN nijak výrazně nezmění obsah dostupný pro streamování.

SnagFilms

7. Popcorntime-Online.ch

Aplikace Popcorn Time je k dispozici na mnoha doménách, které nabízejí svou vlastní verzi softwaru odvozenou od původního kódu Github. Mezi ně patří Popcorntime-Online.ch, který používá stejný design a vzhled jako Popcorn-time.to.

Rozdíl mezi nimi je ten, že verze .to funguje jako aplikace, protějšek online.tv je přístupný přímo z vašeho webu. Protože však agreguje pirátský obsah, použijte VPN jako NordVPN k získání ochrany před lovci porušujícími autorská práva.

sledujte filmy a televizní pořady online s časem popcorn

8. CMoviesHD

CMoviesHD patří mezi nejlepší weby pro streamování televizních pořadů a filmů. Použití je zcela zdarma, ale není legální. Je to proto, že platforma agreguje pirátský obsah, který by vás mohl dostat do potíží s vysokými pokutami a oznámeními DMCA.

Přesto se může pochlubit jednou z největších knihoven obsahu. Web tedy používám až po připojení k VPN, jako je Express. Je tomu tak proto, že ověřená logická reputace poskytovatele dává větší smysl pro ochranu před lovci porušujícími autorská práva.

CMoviesHD

9. Putlocker

Putlocker dlouhodobě pracuje ve filmových a televizních pořadech zdarma. Lovci porušující autorská práva jsou často zakázáni, ale vždy se dokážou znovu objevit v nové a bezpečné doméně. Streamers bude tento web milovat.

Ve srovnání s některými výše uvedenými výpisy není stránka legální. Používám PureVPN pro přístup k obsahu na webových stránkách a binge moje oblíbené filmy a pořady. Jen se ujistěte, že se připojujete ke stabilnímu serveru a povolíte OpenVPN (UDP).

Putlocker

10. Klasické kino online

Jak název napovídá, tento web je určen pro milovníky ročního kina. Pokud žijete tiché filmy Charlieho Chaplina a dalších herců, Classic Cinema je ideální volbou. Nevyžaduje se, abyste se zaregistrovali pro streamování obsahu.

Jediným problémem je spíše než hostování filmů, poskytuje odkazy na webové stránky třetích stran. Proto nemusí být zcela legální. Použijte VPN jako NordVPN, aby byla vaše identita chráněna při streamování vašich oblíbených historických filmů!

Klasické kino online

Zabalení věcí

Tato příručka byla vynikajícím vysvětlením toho, jak různé VoD a dokonce i bezplatné webové stránky mohou ukládat geo-omezení, a nutit uživatele, aby investovali do spolehlivých řešení, jako jsou VPN. Tyto nástroje chrání vaši identitu a umožňují odblokování veškerého obsahu.

Při zohlednění všech faktorů společnost NordVPN rozhodně vyhraje tuto kategorii za bezpečné streamování bezplatných televizních pořadů / filmů. Pokud však hledáte cenově dostupnou alternativu, zvažte přihlášení k Surfshark založené na BVI.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete dát některá doporučení, neváhejte a vypusťte komentář níže. Neváhejte a sdílejte článek se svými přáteli / členy rodiny, kteří si chtějí zajistit své bezplatné sledování filmů / sledování televizních pořadů!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me