Sledujte hru trůnů online.

“Když hrajete hru trůnů, vyhrajete nebo zemřete.”

Inspirováno oceněným autorem Georgem R.R. Martinem’nejprodávanější knižní série “Píseň ledu a ohně”, světově proslulý “Hra o trůny” je středověké fantasy epos. Je to jedna z nejvíce pirátských televizních pořadů, která kdy existovala, poháněná komunitou více než 25 milionů fanoušků.

Jen v roce 2016 získal GoT 12 cen Primetime Emmy Awards, čímž se stal nejúspěšnějším televizním seriálem všech dob. Díky své osmé sezóně vzdálené pouhé čtyři měsíce lidé po celém světě znovu bingují všech 67 epizod, aby si uchvátili paměť. Mnoho dotazů: Jak sledovat GoT online?

Rozhodl jsem se proto vytvořit průvodce týkající se dostupných prémiových / bezplatných možností. Můžete je prozkoumat níže a ponořit se do smrtící hry pro kontrolu nad sedmi královstvími Westerosu, která zahrnují ukázky mezi odpadlíky a rytíři, krále a královny, lháře a čestné muže!

Zřeknutí se odpovědnosti: Stahování, streamování nebo odblokování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné.
V žádném případě nepodporujeme ani nepodporujeme žádnou nezákonnou činnost. Uživatelé jsou zodpovědní za své vlastní činy.

Contents

Jak sledovat GoT v různých regionech

Jak sledovat hru o trůny ve Velké Británii

Pro ty z vás, kteří žijí ve Spojeném království, nemusí být mnoho kanálů streamujících GOT přístupné kvůli geo-omezením. Ale ne’trápíš se! Stále můžete sledovat GOT ve Velké Británii bez ohledu na to, kde se nacházíte, stačí získat VPN.

VPN bude spoof vaše IP na místo, které si vyberete, což vám umožní svobodu přístupu k kanálům streamování GOT z celého světa, s neuvěřitelnou lehkostí.

Relevantní příklad by byl jako vy’Když znovu sedíte na svém gauči v Benátkách a stačí zapnout VPN a připojit ji k americkému serveru, můžete přistupovat k HBO a sledovat nejnovější epizodu Game of Thrones.!

Jak se dívat na Game of Thrones Season 8 online v Německu

Zatímco nelegální možnosti sledovat GOT, jako je Torrenting a pochybné odkazy pro streamování, jsou nyní zahlceny vlevo, vpravo a uprostřed, varujeme vás, abyste se drželi dál od těch, protože vás mohou přistát v některých vážných problémech s úřady na základě porušení autorských práv.

V Německu stále existuje mnoho alternativ, jak si online hru Game of Thrones legálně prohlédnout.

Mezi tyto možnosti patří oblíbená média včetně oblohy, pod kterou přicházejí tři další streamingové kanály, HBO NOW, Hotstar a NOW TV. Tyto kanály jsou však geograficky omezené a pro přístup z Německa budete potřebovat VPN.

Odblokování kanálů v Německu

Jak se dívat na hru o trůny v Itálii

Musíte pochopit, že pořad je geograficky omezený a je oficiálně vysílán na velmi omezených kanálech a regionech. Proto se vyzbrojte nejlepší VPN, která vám umožní relativně snadno obejít geo-omezení platná pro streamování GOT v Itálii..

Jak se dívat na hru o trůny v Kanadě

Poslední sezóna má šest epizod, takže pokud ano’znovu v Kanadě a přemýšlel, jak sledovat Game of Thrones live online pomocí Best VPN for Canada, don’strach! Máme pro vás ty nejlepší možnosti!

Jak se dívat na hru o trůny na Netflixu

Ahoj Netflixu feťáci, vím, že jste závislí na Netflixu, že možná nebudete chtít vyzkoušet jinou platformu pro vaše streamovací potřeby, ale tady’s hořící otázkou je, můžete na Netflixu sledovat Game of Thrones?

Vysoce populární televizní seriál NENÍ na Netflixu k dispozici. V sekci kanálu jsem dal několik funkčních alternativ, abych podváděl tvého milovaného Netflixu a díval se na Game of Thrones.

Game of Thrones Season 8 Teaser / Promo

Nyní jsme na konci hry, chlapi. Po dlouhém dvouletém čekání společnost HBO konečně oznámila první datum pro 8. a závěrečnou sezónu “Hra o trůny”. Bude se skládat celkem ze šesti epizod, což je jedna epizoda z minulé sezóny a obvykle deset ve všech předchozích ročních obdobích..

Kdy tedy bude mít premiéru GoT? 14. dubna! Ano! To je den, kdy uživatelé HBO mohou snadno sledovat Game of Thrones, celou sezónu prostřednictvím kabelové televize nebo síťové služby VoD. Uživatelé v Austrálii se mohou spolehnout na Foxtel pro streamování po celou sezónu a ti, kteří se nacházejí v jiných zemích, si mohou prohlédnout zdroje vysílání v této příručce.

Jak se dívat na hru o trůny online

Pro řezačky kabelů není lepší místo pro streamování Game of Thrones v HD kvalitě než HBO’s online služba streamování podpisů “HBO teď” poskytuje fanouškům přístup ke všem 7 sezónám a 67 epizodám. Můžete se přihlásit k odběru HBO Now prostřednictvím vysílatele’s AndroidiOSApple TV a Android TV aplikace.

HBO go hra trůnů naživo online

Pokud již máte předplatné HBO, nebudete muset platit za jejich službu GO, protože je to pro stávající kabelové zákazníky zdarma. Jako další možnost se můžete zaregistrovat do HBO’s TERAZ služba, která stojí paušální sazbu 15 $ měsíčně. Jedná se o samostatný balíček, který nevyžaduje kabelové předplatné!

Pro diváky umístěné mimo USA & Kanada, HBO Now bude geo-omezen. To vám obvykle ponechá dvě možnosti, k odblokování HBO TEĎ použijte alternativní službu VoD nebo VPN. Přidali jsme a seznam nejlepších služeb VPN a alternativy k HBO. Vyberte si!

Odblokujte HBO30denní záruka vrácení peněz

HBOnow hra trůnů

Prémiové živé online streamingové možnosti pro hru o trůny - sezóna 1 až 8

Kromě HBO GO a TERAZ, existuje spousta dalších prémiových možností pro sledování Game of Thrones. Tam, kde někteří VoD mají partnerství s HBO, jiní tvoří “kanál” dostupný online. To umožňuje uživatelům sledovat vše, od předchozích sezón po nejnovější epizody. Podívejte se na tyto prémiové možnosti pro streamování GoT!

DirecTV Now

Pokud jste vášnivým řezačem kabelů a chcete vědět, jak se dívat na hru o trůny tím, že se vám zařízení podaří streamovat do plnohodnotného online televizního plánu, pak je pro vás DirecTV Now ideální volbou. Je to služba VoD, kterou vlastní AT&T. Umožňuje uživatelům v USA přístup ke všem jejich oblíbeným kabelovým kanálům přímo online, bez dlouhodobého závazku. Jako takový se můžete vždy spolehnout DirecTV Now pravidelné streamy pro nejnovější epizody GoT Season 8, po jeho vydání.

přímá televizní hra trůnů

Tato služba zpřístupňuje všech 67 epizod sezóny 7, abyste se mohli pohltit. Nejlepší část ze všech: služba vám dokonce poskytne bezplatnou zkušební dobu po dobu 7 dnů. To znamená, že můžete flákat všechna roční období GoT, bez placení jediného penny. Pokud se rozhodnete pokračovat v pokusu, budete muset zaplatit 40 $ / měsíc.

přímá nyní hra trůnů

HotStar

Pro indické fanoušky GoT, kteří chtějí vědět co’Nejlepší možností pro získání levného způsobu přístupu k přímému přenosu hry o trůny, HotStar a HBO vytvořily oficiální partnerství. To dává indické službě VoD schopnost nabídnout všechna roční období neslavného Hra o trůny.

Hotstar hra trůnů

HotStar Premium je nabízen za velmi dostupnou cenu INR 199 (3,09 $) za měsíc, což vám umožňuje přístup ke všem televizním seriálům HBO dostupným na webových stránkách. Než jste se mohli přihlásit k odběru služby HotStar Premium pomocí indické kreditní karty / debetní karty & Pay TM, ale oni spustili Americká verze příliš (9,99 $ / měsíc).

Ale pak je to opět drahé volání, je lepší použít a VPN, která je tak levná tak jako 1,99 $ spolu s HotStarem prostřednictvím indické IP (3,09 $) vás bude stát 5,08 $ proto 50% lomítko v nákladech.

Unbloc Hotstar30denní záruka vrácení peněz

hra trůnů hotstar ipad

Hulu

Zatímco většina lidí by’Očekával jsem, že Netflix bude jedinou streamovací hrou trůnů’Je to velké volání, ale tady ho Hulu porazil, ruce dolů. Podobně jako DirecTV Now, Hulu je agregátor obsahu, který uživateli umožňuje sledovat své oblíbené filmy / televizní pořady a živé události z různých slavných kanálů. To samozřejmě zahrnuje HBO, což znamená, že můžete použít službu VoD pro streamování všech ročních období GoT.

hulu hra trůnů

Hulu je platforma pro streaming pro síťovou televizi ONLINE. Nejlepší část ze všech: máte k dispozici 7denní bezplatnou zkušební verzi pro testování služby. To znamená, že můžete jít na maratón GoT bez placení jediného penny. Pokud však chcete pokračovat v předplatném, budete muset zaplatit 14,99 $ / měsíc.

hra trůnů hulu

NowTV

NowTV je další služba VoD, která nabízí à la carte programování, podobné DirecTV Now a Hulu. Poskytuje tak řezačkám kabelů přístup ke všem kanálům, které byste měli k dispozici v kabelové televizi, aniž byste je museli předplatit. Máte dokonce k dispozici HBO pro streamování GoT.

nyní televizní hra trůnů

Až do 31. srpna 2018 NYNÍ TV nabízel všech sedm sezón a 67 epizod Game of Thrones k dispozici ke sledování. Nicméně, jak nedávno, oni odstranili předchozí období. Máte přístup pouze k poslední sezóně 7 GoT. Získejte 14denní bezplatnou zkušební verzi tady.

nyní televizní hra trůnových ročních období

CraveTV

Pokud se nacházíte v Kanadě, neexistuje lepší možnost streamovat GoT než CraveTV! Služba VoD, kterou vlastní společnost Bell Media, se konečně rozhodla přidat do své samostatné streamingové služby Game of Thrones. To znamená, že můžete sledovat všech 7 sezón na platformě.

touží po televizní hře trůnů

Nejlepší část ze všeho: nemusíte platit drahé předplatné. Plán CraveTV sotva stojí 7,99 $ měsíčně, což je dost dobré pro streamování série HBO hitů. Uživatelé mimo Kanadu mohou samozřejmě využít službu VPN k přihlášení do CraveTV!

Odblokujte CraveTV30denní záruka vrácení peněz

Podívejte se na hru o trůny na Firestick

Pokud vlastníte zařízení Firestick, můžete sledovat hru Thrones live na televizi s velkou obrazovkou pomocí HBO Now’s oficiální aplikace. Amazon nabízí řadu zařízení a Firestick nabízí perfektní řešení pro uživatele, kteří přemýšlejí o stříhání kabelu.

Pokud se však při používání zařízení setkáte s problémy, podívejte se na naše řešení v našem podrobném průvodci, jak na to sledujte Game of Thrones on Firestick.

Sledujte hru o trůny bez HBO

Nyní jsou lidé, kteří budou hledat sledujte hru Throes bez HBO. Jedním z důvodů je to, že HBO je k dispozici pouze v USA, což je velký problém pro fanoušky GoT s bydlištěm jinde.

Dobrou zprávou je, že výše uvedené kanály nabízejí vynikající alternativu k HBO a patří mezi ně například Foxtel, Hulu a Now TV. Existují také bezplatné možnosti, ale buďte opatrní při jejich používání, protože by vás mohli dostat do potíží.

Volné možnosti pro streamování Game of Thrones Live Online - Sezóna 1 až 8

Chápu, že ne každý řezač kabelů by chtěl platit předplatné, aby mohl sledovat hru trůnů. Televizní pořad je ve skutečnosti považován za jednu z nejvíce pirátských sérií vůbec! A protože existuje velké množství nejlevnějších způsobů, jak sledovat hru o trůny, musela HBO čelit velkému potížím při zastavení šíření show z neautorizovaných zdrojů. Pokud chcete sledovat GoT zdarma, já’přikryl jsem tě. Viz seznam níže!

Ling online

Ling Online je obvykle známý tím, že je online učitelskou službou, která pomáhá studentům v leštění jejich mluvení a psaní anglického jazyka. Zároveň je to skvělá platforma pro vyhledávání nejnovějších v televizních pořadech a filmech. Nejlepší část ze všeho: nemusíte se registrovat!

Sledování GoT online je stejně jednoduché jako kliknutí na něj odkaz, výběr epizody, kterou chcete sledovat, a kliknutí na název. Objeví se vyskakovací okno, které vám dává možnost jít na celou obrazovku. Jednoduše řečeno, Ling Online nabízí nejpohodlnější způsob, jak sledovat všechna roční období GoT!

ling online hra trůnů

Putlocker

Pokud jste nadšeni sledováním armády mrtvých pochodujících na jih a působením většího chaosu, pak je dobrou volbou přístup k Putlockerovi. Web je konečným cílem pro řezačky šňůry a freebies, kteří chtějí sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy co nejpohodlnějším způsobem.

Pokud chcete sledovat všechna roční období “Hra o trůny”, jednoduše navštivte odkaz tady. Epizody jsou pravidelně nahrávány den po jejich původním vydání. To znamená, že pokud epizoda vysílá v neděli, můžete streamovat GOT ZDARMA na Putlockeru hned příští den.

hra trůn putlocker

CMoviesHD

Stejně jako Putlocker je CMoviesHD dalším spolehlivým zdrojem ZDARMA ZDARMA. Web musí trpět častými prostoji a přesouváním do různých domén, kvůli tlaku ze strany lovců porušujících autorská práva. Jednoduché vyhledávání na Googlu vám však poskytne přístup k pracovní variantě.

V současné době je CMoviesHD na doméně .bz. Můžete se na něj spolehnout pro všechny druhy prémiového obsahu z webů, jako jsou BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Netflix a další. To zahrnuje televizní pořady / filmy ve všech žánrech. Mezi ně patří celosezonní série seriálu dramatických hitů fantasy, Hra o trůny!

cmovies hra trůnů

123MoviesHub

123MoviesHub může znít jako web věnovaný poskytování bezplatných streamů pouze pro filmy. Ve skutečnosti však má také poměrně rozsáhlý seznam hitových televizních pořadů. Služba je proslulá jako nejlepší cíl pro sledování všech vašich oblíbených filmů / televizních pořadů, a to co nejhádnějším možným způsobem.

vyhrál jsem’Ale lhát, museli byste se vypořádat s mnoha dráždivými vyskakovacími okny a reklamami, které se stávají docela nepříjemným. Pokud potřebujete přístup ke všem 7 sezón a 67 epizod Game of Thrones však bez placení předplatného - 123MoviesHub je vždy dobrý cíl!

123movies HD hra trůnů

Jak se dívat na hru o trůnech online na Kodi

Zábavní geekové, kteří hledají software pro přístup k pirátským televizním pořadům / filmům, by se určitě měli podívat na Kodi! Jedná se o multimediální centrum s otevřeným zdrojovým kódem pro více platforem, které můžete použít i na televizorech Apple a Android. Přemýšlejte o tom jako o samotném OS, který se spoléhá na doplňky.

hra trůnů kodi

K dispozici jsou prémiové doplňky a najdete také spoustu třetích stran. Většina z nich poskytuje uživatelům přístup k blokovanému obsahu po celém světě. Pro streamování Game of Thrones se můžete spolehnout na doplněk Exodus Redux, který je k dispozici na Lazy Kodi Repo. Při instalaci postupujte podle následujících pokynů!

 1. Stažení a nainstalujte aplikaci Kodi na libovolnou platformu podle vašeho výběru
 2. Zahájení Kodi a klikněte na “Ozubené kolo” ikona a vybrat “Nastavení systému”
 3. Klikněte na na “Doplňky” a posun přepínač pro “Zapněte neznámé zdroje”
 4. Ve vyskakovacím okně se zobrazí zpráva se žádostí o potvrzení. Udeřil “Ano”
 5. Vrátit se k předchozímu “Nastavení” menu a klikněte na “Správce souborů”
 6. Klepněte na na “Přidat zdroj”, Dvojklik na “Žádný”, a vstoupit http://lazykodi.com/
 7. Vstoupit název zdroje médií, jako je Lazy Kodi Repo a klikněte na “OK”
 8. Vrátit se do hlavní nabídky, klikněte na “Doplňky”, a “Balík” knoflík
 9. Vybrat “Instalace ze souboru ZIP”, otevřeno “Lazy Kodi Repo”, a “Repozitáře”
 10. Posunout dolů a Vybrat “EXODUSREDUX” ze seznamu úložišť
 11. Klikněte na na “repositoryexodusredux-0.0.7” a Počkejte pro instalaci repo
 12. Vrátit se do předchozí nabídky a vybrat “Instalace z úložiště”
 13. Vybrat “Exodus Redux Repo” a klikněte na “Doplňky videa””
 14. Klikněte na na “Exodus Redux” doplněk a udeřil  “Nainstalujte” knoflík
 15. Zahájení doplněk, přejděte na “TV pořady”, Vyhledávání pro “Hra o trůny”
 16. otevřeno první výsledek a užijte si sledování všech 7 sezón a 67 epizod!

Lazy Kodi je neoficiální úložiště Kodi, které by škrábalo obsah z oficiálních kanálů, což by mělo za následek pirátství a problémy s autorskými právy. Použití VPN je tedy lepší volbou pro zabezpečené streamování.

Streamujte anonymně30denní záruka vrácení peněz

Jak se dívat na hru o trůny online na Popcorn Time

Když všechno ostatní selže, můžete se vždy spolehnout na Popcorn Time. Tato aplikace je sloučením technologie BitTorrent s pokročilými funkcemi streamování. PT popadne svůj obsah ze zdrojů P2P a zároveň poskytuje uživatelům možnost jejich přehrávání přímo v rámci softwaru.

Nezapomeňte ji zapnout popcorn čas vpn pro maximální anonymitu.

Může se pochlubit podobným výhledem jako Netflix díky svým úhledně navrženým rozhraním, které obsahuje seznam atraktivních náhledů filmů / televizních pořadů v různých kategoriích. Jednoduše stáhněte a nainstalujte Popcorn Time a hledejte “Hra o trůny” na navigační liště po kliknutí na “TV pořady” streamovat GoT! Uvědomte si však, že pokud chcete sledovat GOT naživo, pak pro něj Popcorn Time není tím pravým místem, protože určitou epizodu dostane až poté, co bude plně vysílána prostřednictvím oficiálních zdrojů.

popcornová hra trůnů

Nejlevnější způsob, jak sledovat hru o trůny:

Kromě kanálů jsme’Ve výše uvedeném průvodci není žádná jiná legální metoda sledování GOT za nižší cenu nebo dokonce zdarma. Jistě, existuje proudová síť streamingových serverů založených na Torrentingu, jako jsou Putlocker a YifyTV, ale není legální používat kdekoli na světě. Pokud se snažíte sledovat GOT skrze ně, může vás přistoupit k vážným problémům, pokud autorští trollové sledují vaši IP a pošlou vám právní soudní oznámení.

Ale existuje chytrý způsob, jak můžete sledovat celou sezónu zdarma, ale vyžaduje chytré řešení. To’Je naprosto legální, pokud však chcete projít touto možností, musíte být aktivní.

Tady’jak to můžete udělat:

 • Získejte VPN a připojte se k indickému serveru
 • Kromě podobného počtu e-mailových adres se ujistěte, že máte k dispozici alespoň 2 různé typy kreditních / debetních karet
 • Nyní přejděte na Hotstar a zaregistrujte se pomocí první kreditní karty a e-mailové adresy.
 • Hotstar nabízí 1-měsíční bezplatnou zkušební verzi, takže budete mít období 30 dnů, ve kterém můžete sledovat GOT, než bude částka předplatného odečtena z vašeho účtu.
 • 30 dní znamená, že můžete sledovat celkem 4 epizody před skončením zkušební doby
 • A od této chvíle prošly 3 epizody, zbývají nám pouze 3 další, což znamená, že budete mít dostatek času na ukončení sezóny GOT 8 právě prostřednictvím bezplatné zkušební verze Hotstar
 • Takže po skončení sezóny, ne’Nezapomeňte zrušit předplatné nebo jinak vy’Bude vám účtována částka předplatného

Co’s Gonna Happen tuto sezónu 8 na GoT - Předpovědi, spoilery a teorie fanoušků!

Jon Snow Vyhrál’Tentokrát neunikne smrti!

Sledování GoT bylo jízdou na horské dráze! A pokud ano’To, co všichni fanoušci vědí, je, že nikdy nemůžete očekávat, že nějaká postava zůstane dlouho naživu.

Prostě to nevypadá’T práce tak. Jakmile začnete rozvíjet pravděpodobnost určité postavy, dostanete šok, což vede k jejich zániku.

Přesto se zdá, že Jon a Daenerys jsou všichni připraveni odjet do západu slunce. Můžeme tomu skutečně věřit? Nemám’nemyslím. Zejména s ohledem na to, že Jon Snow už jednou unikl smrti.

Ten zápletka překvapila Melisandra. Proč byl Jon vzkříšen Pánem Světla? Určitě se neusadí, šťastně až do smrti!

Věřím, že Jon by mohl sloužit jako poslední možnost pro porážku Bílých chodců (nebo ne). Může být zabit v běsnění, nebo musí zaplatit svůj dluh za život Bohu tváří v tvář.

zima přichází hra trůnů

Daenerys bude nadále žít (doufám, že: /)

Dobře, tam’to nemá smysl popírat. Miluji Emilii Clarke. Její úsměv a způsob, jakým se směje, je stejně tak fascinující, i když my ne’t to vidět hodně v televizní show lol

Ona’je to čistá bohyně v reálném životě a také na Game of Thrones, takže si neumím představit, jak její postava umírá Daenerys. Byl bych zlomený, kdyby to udělali.

Nemluvě o tom’je to jediná rozumná volba jako ústřední protagonista. Daenerys je pro děj zásadní. Je zodpovědná za roztavení zdi a návrat draků.

Je zcela možné, že její postava zůstane naživu, ale spisovatelé televizní show jistě vyhráli’Nepřiznávám jí kouzelný konec, tedy zánik Jon Snowa. Dává to smysl, správně?

(Prsty zkřížené. Prosím’nezabiju ji)

hra trůnů obsazení

Sam je zaslíbený princ, který naplní proroctví

V George R. R. Martin’s “Píseň ledu a ohně”, tam byla legendární postava známá jako “Azor Ahai”, který bojoval proti [temnotě] červeným mečem.

Muž, který “povstal, aby dal odvahu rase mužů a vedl ctnostného do boje s jeho zářícím mečem Lightbringer”. Existují spekulace, že Sam by mohl být velmi dobře tajným Targaryenem.

Na základě proroctví se Azor Ahai znovu narodí, aby vzbudil draky z kamene, když červená hvězda krvácí a temnota se shromažďuje.

Protože Sam je dítě Elia Martell a Rhaegar, propašovali ho později Varys a postarali se o ně věrní Tarlys, kteří’s říci, že je zaslíbeným princem?

hra trůnů meme

Melisandre (Červená kněžka) se vrátí s armádou

Toto se může pro mnohé zdát trochu zřejmé, ale určitě vidím, jak se Melisandre vrací s armádou, aby bojoval proti bílým chodcům. Důvodem je její ne tak jemná hrozba na konci sezóny sedm do Varů.

Ona to oznámila’d vrátit se naposledy. “Musím zemřít v této podivné zemi, stejně jako ty.” Byl to okamžik goosebumpů, který připravil cestu pro nás fanoušky, aby věděli, že se vrací.

Vzhledem k tomu, že Melisandre vždy věřil v Daenerys’ a budou se sbírat ve Volantis, je také bezpečné předpokládat, že se spojí s Kinvarou.

Jak asi víte, Volantis je střežen masivní armádou zvanou “Ohnivá ruka”. Armáda, která následuje oheň, Bůh rozhodně zní užitečně v boji proti nemrtvým ledovým monstrům!

GoT meme

Staré postavy, jako je Ned Stark, mohou udělat comeback

V rané zprávě ze série Season 8 EW tvrdila, že v televizní show viděla řadu starých postav. Existuje tedy velká šance vidět některé známé tváře vedoucí k válce.

Ze všech postav zní Ned Stark jako docela neočekávaný záznam. Kromě toho vyhrál’t být poprvé, kdy se znaky po smrti vrátí.

Hora, Beric Dondarrion, honič, Jon Snow a v knihách byli Catelyn Stark vzkříšeni. Teď si můžete myslet, že to nebylo’t Ned’s hlavou odříznutou od těla?

Ale tady je myšlenka: co kdyby to nebylo’Vlastně Ned Stark?

hra trůnů cc meme

Noční král zaútočí na Karholda a nejprve na poslední místo

jestli ty’Už nějakou dobu sledujete GoT, pravděpodobně víte, že lidé z Westerosu nespalují své mrtvé. Vzhledem k tomu, že Noční král již směřuje na sever, existuje šance, že se armáda ještě zvětší.

To udělí Night Kingovi možnost útočit nejprve na Karhold a Last Hearth, stejně jako Jon uvedl v sezóně sedm premiéry. “Pokud poruší zeď, první dva hrady v jejich cestě jsou Last Hearth a Karhold,”

Na tyto hrady Umber a Karstark v současné době dohlíží pouze mladý Ned Umber a Alys Karstark, takže existuje vysoká pravděpodobnost, že se jim nedaří. Po pádu dvou hradů vidím noční král, jak se zaměřuje na Winterfell, aby zaútočil!

hra trůnů starý chlap

Jaime míří do Winterfell, umírá mučedník

Existuje mnoho teorií o tom, jak Jaime umírá v poslední sezóně Game of Thrones. Všichni víme, že jeho oblouk byl jedním z nejsilnějších v řadě.

Začal jako násilnický násilník, sociopat se pomalu rozkvetl v šlechtického rytíře. Takže určitě mohu očekávat, že ve Winterfellu udělá hrdinský čin.

Můžeme také dostat šanci ho vidět a Raven s tříma očima “Otruby” setkání, což bude příjemná konverzace vidět. Když Night King zaútočí na Winterfell, vidím také Jaime a Brienne bojovat bok po boku s jejich dvojitými valyrskými ocelovými meči.

Jaime by pak mohl zemřít jako mučedník, nebo podle jiné teorie fanoušků mohl splnit Valongarské proroctví. Ten, který říká, že Cersei zemře v rukou “malý bratr”.

Vzhledem k tomu, jak často Cersei a Jaime hovoří o společném vstupu na svět a zároveň o jeho odchodu, vidím, jak Jaime konečně zabil svou sestru dvojčat, než podlehl jeho vlastním zraněním..

GoT stále lepší milostný příběh

Viserion bude bojovat s Drogonem k smrti

Pojmenováno po Daenerys’ bratr Viserys, drak Viserion vzkříšený Nočním králem bude muset čelit Drogonovi v boji proti smrti.

Drogonovi by bylo velmi rozumné zabít Viseriona, vezmeme-li v úvahu, že v první sezóně zabil Viseryse. Bez ohledu na to se bitva určitě vyplatí sledovat.

Mohli bychom dokonce vidět, jak Jon Snow jede na Rhaegalu, aby pomohl Drogonovi zabít Visiáře. Postava již prokázala, že se může spojit s draky.

GoT drogo

Další teorie fanoušků a předpovědi

 • Jon a Arya se konečně uvidí po svém známém v první sezóně.
 • Daenerys, i když neplodný, může mít překvapivé těhotenství (incestní dítě!).
 • Velkým překvapením by bylo poznání, že Tyrion je také Targaryen.
 • Nymeria se ještě jednou vrátí s vlčí smečkou, aby pomohla bojovat proti Bílým chodcům.
 • Melisandre a Varys zemřou, stejně jako řekla, že na konci sezóny sedm.
 • Hound uvidí opět Sansu a Aryu, kteří se od Sandoru velmi vyvinuli.
 • Gilly a Sam se dozví více o Long Night a Azor Ahai z ukradených knih Citadel.
 • Někteří fanoušci věří, že BRAN je NIGHT KING a on’je ten, kdo stavěl zeď.
 • Je naprosto možné, že navzdory velkému boji vyhrají White Walkers válku!

Jak sledovat časté dotazy o trůnech

Můžete na Netflixu sledovat hru o trůny?

Tady je hádanka pro fanoušky hry of Thrones, můžete sledovat show na Netflixu? Jak obrovský je Netflix, bohužel to tak není’Nenabízejte Game of Thrones.

Primárním důvodem je to, že obsahová práva jsou u společnosti HBO a vyhrála’t sdílet to s jeho přímými soupeři. Ale jako alternativu můžete použít kteroukoli z metod (placenou nebo bezplatnou) sledujte hru trůnu bez Netflixu.

Kolik je ročních období “Hra o trůny”?

“Hra o trůny” má sedm sezónních a dech beroucích období s úžasnými příběhy, které vás udrží na gauči. Je to skvělá televizní show na binge-watch. Sezóna 8 je v současné době ve výrobním procesu a její premiéra je naplánována na duben 2019.

Kolik epizod je v poslední sezóně “Hra o trůny”?

Sezóna 7 z “Hra o trůny” měl celkem sedm epizod, o 3 méně než předchozí období. Vzhledem k tomu, že sezóna 8 bude znamenat poslední, jaký kdy televizní show uvidíme, společnost GoT se rozhodla ji udržet krátkou. V dubnu příštího roku vydají pouze šest epizod!

Zabalení věcí

GoT v jedné větě

Pane, a tím se dostanu ke konci “Hra o trůny” průvodce streamováním! Doufám, že poskytnuté zdroje pomohou ostatním fanouškům GoT najít ideální zdroj pro sledování jejich oblíbené show. Pokud máte dotaz nebo se chcete dozvědět více o konkrétní službě, neváhejte a nechte mi níže uvedenou zprávu. Osobně odpovím za veškerou potřebnou pomoc. Přeji krásný den!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me