Jak sledovat UFC Live Online

Máte rádi UFC? Hledáte způsoby, jak sledovat UFC online? V případě kladné odpovědi jste přistáli na správném místě! Aby to pro vás bylo mnohem jednodušší, přinášíme tohoto specializovaného průvodce Jak sledovat UFC bez kabelu, který obsahuje všechny vysoce hodnocené a vysoce kvalitní online streamingové možnosti včetně bezplatných, ke kterým máte přístup odkudkoli na světě pomocí pomoc Nejlepší VPN!

Dostat! Soubor! Prát se!

Sledování sportovních událostí online je trend, který globálně přitahuje páru, protože umožňuje sportovním fanouškům nikdy nechat ujít žádný ze svých oblíbených zápasů bez ohledu na to, kde jsou. Takže, pokud jde o tento trend, hlavní poskytovatelé sportů nyní nabízejí vysokou úroveň možností stříhání kabelů pro ty, kteří mají vyhrazenou skupinu uživatelů, kteří chtějí sledovat zápasy online..

Contents

Jak sledovat UFC online z různých kanálů

UFC je jednou z nejexkluzivnějších sportovních událostí na světě, protože během tahů vždy generují intenzivní vzrušení, očekávání a drama, které v tuto chvíli nesrovnává žádná jiná bojová liga na světě.

Fanoušci nyní netrpělivě čekají, až se budou moci dívat na boje mezi ultra mocnými šampióny, které se odehrávají v UFC, ale víte, že vaše možnosti nejsou omezeny na konvenční televizi, pouze pokud jde o sledování této úžasné remízy nebo dokonce jiných UFC událostí?

Zde jsou nejlepší možnosti, jak sledovat UFC online, a zatímco většina z nich vyžaduje zakoupení předplatného a bojového průkazu, zahrnula jsem dokonce zdarma streamovací službu! Projděte si to a vyberte to, co nejlépe vyhovuje vašim preferencím!

1. UFC.TV – Fight Pass a Pay Per View

Značka’Díky vlastní streamovací službě je UFC TV možná nejlepší možností sledovat všechny UFC události a zápasy včetně této.

UFC v současné době nabízí tři balíčky pro zobrazení svých bojů:

 1. Měsíční UFC Fight pass: 9,99 $
 2. 6měsíční UFC Fight pass: $ 8,99 / month
 3. 12měsíční UFC Fight pass: $ 7,99 / měsíc

Všechny tyto plány nyní nabízejí také 7denní bezplatnou zkušební verzi!

UFC bojový průsmyk

Ale počkejte, je možné, že ceny bojového průchodu klesnou ještě dále? Ano, rozhodně je!

UFC.TV je geo-omezená služba, pokud jde o tvorbu cen, což znamená, že ceny za bojový průkaz se v jednotlivých regionech liší.

Nejnižší cena za průjezdové plány UFC Fight je na Filipínách a můžete k němu snadno přistupovat připojením k VPN a výběrem filipínského serveru.!

Všechny tyto ceny jsou uvedeny v USD:

 1. Měsíční UFC Fight pass: 8,47 $
 2. 6 měsíční UFC Fight pass: 7,64 $ / měsíc
 3. 12měsíční UFC Fight pass: 6,78 $ / měsíc

bojový průkaz UFC Filipíny

2. DirecTV nyní

přímá tv UFC

DirecTV Now, vysoce uznávaný poskytovatel online televize a špičková služba pro řezačky kabelů, se rychle stává domovem některé z nejlepších možností zábavy dostupných online.!

DirecTV Now nabízí až 330 kanálů v nejlepším ze svých měsíčních plánů a lze jej použít k přístupu k široké škále kanálů, včetně sportu, zábavy, zpráv a dalších.

Ale pamatujte si zde dvě věci, za prvé, musíte mít předplatné DirecTV, než si budete moci koupit tento bojový průkaz pro UFC ve službě. Nejnižší plán na DirecTV začíná na $ 34 / měsíc a zahrnuje 155+ kanálů.

Za druhé, DirecTV Now je web se zeměpisným omezením a můžete k němu přistupovat pouze v případě, že používáte službu VPN pro připojení k americkému serveru a jeho odblokování!

3. FuboTV

Dalším poskytovatelem online streamingu, který nabízí vyhrazené pokrytí UFC, je FuboTV. Díky nabídce 90+ kanálů ve své službě se FuboTV rychle stává službou řezání kabelů, pokud chcete získat přístup k vysoce aktuálnímu seznamu online televizních kanálů..

FuboTV UFC

První měsíc v této službě vás bude stát 39,99 $, zatímco za každý měsíc budete muset zaplatit 44,99 $ / měsíc.

Toto je jedna z nejlevnějších možností streamování UFC, takže se na ni musíte určitě podívat.

Tato služba je však geograficky omezená a lze ji odblokovat pouze mimo USA nasazením výkonné služby VPN podporující streamování..

4. Sling TV

S přibližně stejnou cenou za bojový průchod UFC 229 jako DirecTV Now, hlavní USP SlingTV je, že nabízí levné předplatné pod jménem SlingTV Blue!

  Jak se dívat na CNBC Live online

SlingTV UFC

Cena bojového průkazu na SlingTV je 64,99 USD + daň, zatímco měsíční předplatné služby SlingBlue stojí 25 USD a zahrnuje kanály jako FS1, FX a Bravo.

Můžete dokonce získat doplňky pro prémiové kanály, jako je HBO a pro prémiové služby, jako je CloudDVR Storage, za minimální cenu již od 5 $ / měsíc.

Sledujte UFC zdarma online

Pokud vám tyto placené služby vypadají trochu z rozpočtu, můžete zvolit nejlepší bezplatnou možnost sledovat UFC bez kabelu, tj. MatchTV.

MatchTV je ruská streamovací služba, která je zdarma a streamuje UFC boj naživo online, ale kvalita videa na ní nemusí být skvělá ve srovnání s placenými streamovacími servery uvedenými výše.

Takto získáte přístup k MatchTV.ru odkudkoli na světě nasazením nejlepší VPN služby:

 1. Zaregistrujte se pomocí služby VPN s nejlepším přístupem pro streamování.
 2. Plaťte za své cenové plány.
 3. Získejte pověření uživatele prostřednictvím doručené pošty a stáhněte si jeho klientskou aplikaci VPN.
 4. Připojte se k ruskému serveru a poté spusťte MatchTV.ru pro přístup k UFC live online zdarma!

1. Fight Live

UFC bojujte naživo

Fight Live shromáždil obrovské pokračování za poskytování bezplatných streamů pro některé z nejlepších bojových zábav na světě, mezi něž patří UFC, Box, WWE, MMA a Bellator. Jednoduše navštivte stránku v den akce a zobrazte živé přenosy pro UFC.

2. Olympijské proudy

Jak už název napovídá, společnost Olympic Streams se věnuje hlavně poskytování nejnovějších videí, nejdůležitějších událostí, zpráv a přímých přenosů pro každoroční olympijské hry. Tato stránka však zahrnuje také slavné PPV události, jako předchozí Conor McGregor vs. Floyd Mayweather a nyní UFC!olympicStreams UFC

3. YouTube UFC

Vzhledem k tomu, že se YouTube může pochlubit reputací společnosti s nejlepším hodnocením pro sdílení videa na světě, můžete vždy očekávat, že na této akci najdete streamy na vyhrazených kanálech. Zde je například odkaz na stránku UFC Live Stream, kde můžete získat úplné pokrytí v den události.

youtube UFC

4. MMA Core

Jak název napovídá, web je určen k poskytování úplného prostředí MMA uživatelům. Zde najdete aktualizace týkající se všech zápasů, které zahrnují boje ve stylu MMA, včetně události UFC, kde uvidíte bitvu Kyborg v Kunitské. Klepnutím sem získáte přístup k živému vysílání.

UFC MMA jádro

5. MMA Mania

MMA Mania je další specializovaný web pro Smíšená bojová umění, kde najdete všechny aktualizace týkající se bojových zápasů a přístup k PPV ZDARMA. Jednoduše navštivte webovou stránku v den akce pro úplné pokrytí.

MMA Mánie UFC

UFC na Firestick

I když to jsou možnosti pro streamování na běžných zařízeních, jako je vaše Windows nebo Android, můžete také sledovat UFC na všech ostatních streamovacích zařízeních a službách, pokud víte, jak to udělat.

Řeknu vám, jak jej můžete streamovat na svém zařízení Amazon Firestick nebo FireTV ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Získejte přístup k Amazon Prime a kupte si UFC Fight Pass za pouhých 64,99 $
 2. Otevřete aplikaci Amazon Prime ve vašem Firestick (aplikace je předinstalovaná na platformě)
 3. Užijte si UFC!

Pokud žijete mimo USA, ujistěte se, že používáte VPN ve vašem Firestick pro připojení k americkému serveru, pokud chcete odblokovat Amazon Prime.

Jak sledovat UFC na Fire TV Stick zdarma

Zatímco UFC TV je oficiální a placená možnost sledování UFC na Firesticku, můžete dokonce získat přístup k UFC streamům zcela zdarma přes MatchTV.ru.

UFC zdarma na firestick

Krok za krokem pro použití média pro streamování UFC ve vašem Firesticku je následující:

Zaregistrujte se a přihlaste se k odběru nejlepší služby VPN placením za své cenové plány. Existuje více VPN, které nabízejí specializované aplikace pro Firestick, takže by to nemělo’t být problém

 1. Stáhněte a nainstalujte oficiální aplikaci VPN z obchodu aplikace Firestick.
 2. Připojte se k ruskému serveru a použijte oficiální Amazonský hedvábný prohlížeč k návštěvě MatchTV.ru.
 3. Užijte si UFC naživo na Firestick zdarma.

Jak sledovat UFC na Kodi

Open source, multiplatformový software je známý pro poskytovatele uživatelů alternativou pro sledování jejich oblíbených filmů / pořadů, živé televize, sportu, událostí a dalších dalších prostřednictvím doplňků třetích stran. Nejlepší volbou pro sledování UFC je instalace doplňku Planet MMA. Stále se můžete dozvědět o proudu UFC v našem komplexním průvodci, jak sledovat UFC na Kodi.

  Jak sledovat Coachella 2023 Live Online

Začněte podle následujících kroků:

Jak nainstalovat Planet MMA Add-on pro UFC!

 1. otevřeno aplikace Kodi V17 a jít do nastavení pomocí klepnutím na “Ozubené kolo” ikona.
 2. Vybrat “Správce souborů” a klikněte na “Přidat zdroj”.
 3. Vstoupit http://supremacy.org.uk/zip/repo/v poli URL.
 4. název zdroj médií “Supremacy Repo”, a lis
 5. Vrátit se do hlavní nabídky, klikněte na “Doplňky”, a pak  “Balík” symbol.
 1. Vybrat “Instalace ze souboru zip” a nalézt“Supremacy Repo”.

MMA KODI PŘIDAT ON

 1. Dvojklik na “repository.supremacy-1.2.zip” a Počkejte za oznámení.
 2. Klikněte na na “Instalace z úložiště” a vybrat“Svrchovanost”.
 3. Posunout dolůklikněte na “Video doplňky”, nalézt“Planet MMA” a otevřete ji.
 4. Udeřil  “Nainstalujte” knoflík, vybrat nejnovější verzi od společnosti Supremacy a poté lis
 5. Zahájení Planet MMA a kliknětena “Bojujte LIVE” začít streamovat UFC!

Jak sledovat UFC Live Online

Jak sledovat UFC na Roku

Chcete-li sledovat UFC na Roku, postupujte takto:

ROKU UFC

 • Vyberte nejlepší službu VPN, nainstalujte ji do směrovače a připojte se k serveru Filipíny
 • Kupte si Fight Pass za nižší cenu
 • Připojte svůj Roku k internetovému zařízení s podporou VPN, nejlépe k routeru. Více informací o tom, jak to udělat, najdete v našem průvodci Nejlepší VPN pro roku
 • Přidejte do svého Roku oficiální UFC kanál
 • Zadejte podrobnosti bojového průkazu
 • Sledujte UFC na svém Roku!

UFC Blackouts na Roku

ROKU BLACK OUT

Výpadky jsou jedním z frustrujících zážitků během boje UFC, protože vám zakazují sledovat boj probíhající v tuto chvíli dočasně. No, nikdo nemá rád takové náhlé výpadky UFC, nikdy ne zvlášť, jako já’Rád nechybí ani jedna minuta akce vůbec!

Pokud je však boj také vysílán na živé televizi, jak je obvyklé, z nějakého neznámého důvodu, buď správa UFC nebo správa televize dočasně zatemní boj, ve kterém můžete slyšet zvuk, ale ne video.

A pokud si myslíte, že to tak není’t se nevztahují na online streamingové služby, pak se jednoduše mýlíte, protože to ovlivňuje všechny platformy, na kterých je sledován UFC, tj. živé televizní vysílání i weby s online streamováním.

Jak obejít výpadky UFC na Roku

Jediným způsobem, jak neutralizovat tyto frustrující a náhlé výpadky, je prostřednictvím nejlepší VPN, která vám umožní přepnout místo sledování na jiné místo, kde není streamován UFC.’t ovlivněno výpadkem proudu, např. jste ve Francii a dojde k výpadku napájení, pak pokud se můžete připojit k americkému serveru a přesměrovat své internetové připojení přes zemi a obejít výpadky na UFC bojích na Roku easy!

Jak sledovat UFC na PS4

Pro majitele PS4, kteří jsou alternativně velkými fanoušky UFC bojů, je zde váš průvodce, jak sledovat UFC na PS4 naživo, včetně informací o streamovacích kanálech pro UFC na PS4, bezplatném streamování pro UFC na PS4 a jak můžete snížit cenu boj prochází nejlepší VPN a mnohem více!

 • Vyberte internetový prohlížeč z oblasti obsahu vašeho PS4
 • Na panelu Adresa zadejte UFC.TV
 • Přihlaste se pomocí Fight Pass
 • Sledujte živě online na vašem PS4

Jak sledovat UFC Live na PS4 zdarma

Zatímco bojový průchod UFC je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí vidět boj na své PS4 v HD kvalitě, existuje také bezplatná možnost pro ty, kteří’Nechci zmeškat boj jen proto, že bojový průchod je mimo jejich rozpočet!

Můžete to sledovat zdarma na MatchTV.ru, takto:

 • Připojte svůj PS4 k připojení VPN. To lze provést nastavením VPN na vašem Wi-Fi routeru a následným připojením vašeho PS4
 • Otevřete internetový prohlížeč PS4 z oblasti obsahu
 • Na panelu Adresa zadejte “MatchTV.ru”
 • Užijte si UFC živě online na vašem PS4 pro zcela zdarma
  Jak se dívat na Supernatural Season 14 Live Online zdarma

Jak se dívat na UFC v Kanadě

Pro kanadské fanoušky UFC je Fight Network místem, kam se můžete naladit, abyste mohli sledovat UFC v Kanadě. Nejlepší věc na sledování UFC v Kanadě je, že Fight Network je k dispozici na různých zařízeních, jako jsou Android, iOS a Roku, což vám umožňuje vybírat si z více možností.

FIGHT NETWORK UFC

Seznam kanálů / vysílačů UFC

Oficiálním vysílačem UFC je BT Sport, sportovní televizní kanál provozovaný BT Group v Irsku a ve Velké Británii. Uživatelé nacházející se v kterékoli zemi si proto mohou snadno vychutnat sledování události na své kabelové televizi přepnutím svých kanálů na BT Sport. Uživatelé, kteří se nacházejí jinde, najdete níže uvedený seznam kanálů / provozovatelů vysílání.

Austrálie

MMA fanoušci, kteří se nacházejí v Austrálii, mohou snadno sledovat UFC a všechny úžasné boje Fox Sports 3, který vysílá téměř všechny hitové události po celém světě.

Rusko

Milovníci UFC, kteří pobývají v Rusku, mohou své kanály přepnout na Rusko-2 VGTRK pro úplné pokrytí hlavního boje a undercards.

Čína

Zatím neexistují žádné zprávy o oficiálním provozovateli vysílání, který by poskytoval živé přenosy UFC v Číně. Můžete se však zaregistrovat pomocí PPTV – čínské platformy pro streamování videa.

Japonsko

Pro ty, kteří žijí v Japonsku, můžete přepnout své kanály na slavné Satelitní síť WOWOW pro sledování živé události UFC.

Kanada

Kanadští fanoušci MMA mohou snadno sledovat událost UFC živě na kabelové televizi prostřednictvím slavného “Bojujte proti síti” kanál, který dokonce poskytne proudy náhledu.

Brazílie

Chcete-li sledovat událost UFC PPV v přímém přenosu na kabelové televizi v Brazílii, měli by diváci přepnout své kanály na slavnou bezplatnou televizní síť s názvem “Globo”.

Spojené království

Přepněte své kanály na slavný BT Sports. Chcete-li sledovat událost online, navštivte jejich hlavní web.

Závěr

To’Nyní je všeobecně známo, že sítě VPN lze použít k obcházení geografických omezení na většině hlavních streamovacích serverů po celém světě. Ale protože většina těchto streamovacích webů, jako jsou UFC TV, DirecTV Now a dokonce i Amazon Prime atd., Je mimořádně přísná, pokud jde o jejich geo-omezení, nemůžete tyto weby odblokovat, pokud se přihlásíte k odběru nejlepší VPN služby, která tato omezení nemůže obejít. ale mohou také poskytovat nejlepší zážitky pro streamování.

Pro fanoušky UFC na celém světě se VPN stávají nezbytností pro odblokování streamovacích webů, které nabízejí významné události UFC!

Pokud jste fanouškem UFC a máte rádi akci a drama, které poskytuje bojovník, pak je nejvyšší čas, abyste začali uvažovat o koupi předplatného v síti Top VPN a zajistili, že vám nikdy neunikne jediná událost této fantastické bojové ligy.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me