Jak sledovat / odblokovat vesmír DC mimo USA – Snadný průvodce

DC Universe byl spuštěn v září 2018 a jeho fanoušci jsou vytržení.

Nyní můžete sledovat veškerý obsah související s franšízou pouze na této skvělé platformě pro streamování, kterou jste vyhráli’nebudu se dívat jinde. Ano, ani na Netflixu.

Ale víte, že vesmír DC je mimo USA geograficky omezen?

Víte, jak k němu máte přístup?

Zde je náš specializovaný průvodce Jak sledovat / odblokovat vesmír DC mimo USA, včetně tří nejlepších VPN pro tento účel, recenzí Best vpn Reddit a dalších!

Jaké země DC Universe Services jsou nyní k dispozici mimo USA?

Batman, Superman, někdo? Pokud máte’Nikdy jsem neslyšel tato jména, věřím, že jste jen mimozemšťanem, který na této planetě navštěvuje vaši letní dovolenou.

Tyto postavy a mnoho dalších populárních jsou součástí franšízy DC Comic Book a na rozdíl od Marvel, DC je největší taková značka na světě.

A nyní spustila vlastní webovou stránku s názvem DC Universe, kde najdete všechny filmy, pořady, digitální komiksy, sekci komentářů a fóra nebo v podstatě cokoli, co souvisí s postavami patřícími do franšízy..

Ano, Netflix je možná vaše první volba, pokud jde o streamování platforem, a vaše druhá dobrá sázka by mohla být na Amazon Prime, ale DC Universe je na rozdíl od obou těchto oblíbených webů.

Jistě, funkčnost a myšlenka je stejná, ale obsah se zcela liší.

DC Universe se stará o velmi oddaný žánr, který se týkal pouze vlastních postav a příběhů, vyňatých z komiksu.

Počet fanoušků DC Franchise je fenomenální po celém světě, takže spuštění takové služby bylo opravdu dobrý nápad.

Ale počkej tam’je to háček.

Stejně jako všechny dobré věci, kdy byl DC Universe k dispozici pouze ve Spojených státech.

Jak sledovat / odblokovat DC vesmír mimo USA

Což dává smysl, protože nejvíce fanoušků oddaných pro franšízu určitě leží v zemi.

Avšak pro fanoušky franšízy mimo svět je to provaz vážně.

Ale nebojte se, protože jako vždy vás provedu návodem, jak odblokovat DC vesmír mimo USA, stejně jako já’udělali jsme s jinými nesčetnými takovými platformami, tj. pomocí VPN nebo dedikovaných serverů.

Nejlepší VPN pro sledování DC vesmíru mimo USA

Jak jsem již řekl, DC Universe lze snadno odblokovat a sledovat mimo USA, i když používáte VPN, ale víte, která VPN to pro vás skutečně udělá?

Ne, správně?

Tady jsou 3 z nejlepších VPN, které jsem vyzkoušel a testoval s DC Universe od roku 2019, a oni jistě dokážou tuto práci dokonale udělat.

ExpressVPN

To je vážně neomylný. Neexistuje taková platforma pro streamování, kterou tento hvězdný poskytovatel nemůže odblokovat. Od bojů Netflixu až po UFC doporučuji ExpressVPN pro vše, co chcete sledovat, pokud je jeho geo-omezený přístup a přístup nelze bez VPN.

Nejlepší VPN pro sledování DC vesmíru mimo USA

Abychom poskytli krátký přehled o tomto poskytovateli, má přes 2000 serverů, šifrování vojenské úrovně, dostatek klientských aplikací, podporu protokolu OpenVPN, politiku nulového protokolování a další.

Ale především, jeho americký serverový park je jedním z nejlepších v oboru. Stačí se připojit k někomu a začít streamovat vesmír DC. Ano, je to tak jednoduché.

To’s určitě trochu drahý ve srovnání s ostatními, ale stojí za to každý cent.

Profesionálové

 • Odblokuje všechna americká streamovací místa
 • Více než 2000 serverů
 • Šifrování vojenské třídy
 • K dispozici jsou vyhrazení klienti pro streamovací zařízení, jako je Firestick
 • Podpora živého chatu

Nevýhody

 • Drahé plány

PureVPN

Další skvělou službou VPN pro všechny ty streamery, které chtějí odblokovat obsah v USA, jako je služba DC Universe, je PureVPN.

Poskytovatel není moc známý pro jeho zabezpečení, jako to’s pro schopnost poskytovat nejlepší zážitek ze streamování mezi všemi poskytovateli.

A má všechny správné funkce, jako je šifrování vojenské úrovně, servery s více než 2000 servery, kompatibilní klientské aplikace, podpora živého chatu, přepínač zabíjení a další.

Jaké země DC Universe Services jsou nyní k dispozici mimo USA

Co’Ještě lepší je zde, že PureVPN vám také nabízí možnost zajistit si vlastní vyhrazenou IP. S tím budete osvobozeni od všech problémů spojených se sdílením serverového parku, jako je tomu v běžných plánech služeb VPN, jako jsou nízké rychlosti, zakázané servery atd..

A na vrchol toho všeho, PureVPN je levný, tak levný. Je to jako nabídnout za méně než polovinu ceny ExpressVPN’předplatné, přičemž některé plány jsou dokonce levnější než to. Aby’je to jistý výstřel.

Pro nadšence DC Universe v rozpočtu je to prémiová služba, na kterou byste určitě měli jít.

Profesionálové

 • 2000 serverů ve více než 160 zemích
 • Odblokuje vesmír DC mimo USA
 • Podpora live chatu K dispozici je vyhrazená IP adresa
 • Šifrování vojenské třídy
 • Levné plány

Nevýhody

 • Zachovává některé protokoly časové značky připojení

NordVPN

S více než 5000 servery a počítáním, NordVPN nezanechal žádný kámen, který by nabídl výjimečnou schopnost streamerům po celém světě. Vysoké rychlosti jsou jeho předností a bezpečnost je stále neochvějná.

A opět zde budu blábnout o všech obecných vlastnostech, ale vím, že NordVPN má všechno jako zbytek, např. šifrování vojenské úrovně, politika nulového protokolování atd.

DC Universe Online Reddit

Dostal jsem DC Universe odblokovaný docela snadno s NordVPN a zážitek byl stejně bezchybný, jak jsem se pokaždé dostal.

Pokud jde o cenu, NordVPN není příliš drahá, ale postrádá rozpočet.

Profesionálové

 • Více než 5000 serverů po celém světě
 • K dispozici je více klientských aplikací
 • Dostupné plány
 • Podpora protokolu OpenVPN

K dispozici jsou další bezpečnostní funkce, jako je DoubleVPN

Nevýhody

 • Podpora živého chatu není k dispozici

Všichni tito tři poskytovatelé jsou skvělí, ale mají malé rozdíly ve výkonu. To’s veškerým technickým žargonem, takže mi dovolte, abych vám lépe porozuměl a nakonec na základě toho rozhodl.

ExpressVPN: Stabilní

PureVPN: Levný

NordVPN: Naložené funkcemi.

DC Universe lze odblokovat kterýmkoli triem, ale záleží to na tom, co hledáte.

Jak sledovat / odblokovat / přistupovat k DC vesmíru mimo USA

Pokud jste se rozhodli pro některého z výše uvedených poskytovatelů, můžete odblokovat DC Universe mimo USA pomocí těchto snadných kroků. Jako příklad zde beru ExpressVPN:

 1. Přejít na poskytovatele’s web a vyberte cenový plán
 2. Zaplaťte za předplatné a získejte pověření uživatele
 3. Stáhněte si kompatibilního klienta aplikace, jako jsem stáhl ExpressVPN’s Windows klientexpressvpn pro dc vesmír
 4. Připojte se k jakémukoli americkému serveru (to se může lišit s Pure a Nord, protože musíte požádat o podporu, které servery pracují s DC Universe) a DC Universe budou snadno dostupné!

DC vesmír

DC Universe Online Reddit

Reddit je místo, kde se akce děje v těchto dnech. Chci říct, dostávám všechny své hlavní zprávy z této platformy.

Ať už je to velikonoční vajíčko v nové show nebo nejlepší recenze na určitou službu nebo problém, Reddit je místo, kam jít.

Šel jsem tam proto, abych zjistil, s jakými uživateli VPN jsou nejvíce spokojeni, pokud jde o odblokování DC Universe mimo USA..

Ale k mému překvapení jsem nenašel nic kromě několika prchavých zmínek o tom, jak lze VPN použít k odblokování DC vesmíru v Austrálii. Ale kromě toho neexistovaly zmínky o nejlepších VPN pro tento účel jako takové.

Závěr

Takže teď, když se mě zeptáte, jaké jsou jiné způsoby, kterými můžete sledovat vesmír DC mimo USA, řekl bych, že žádný. VPN jsou jedinou skutečnou věcí, pokud jde o odblokování, zatímco zbývající možnosti, jako jsou proxy, don’Ve skutečnosti dnes nepracuji.

Streamovací weby v těchto dnech prošly stratosférickým způsobem a předplatné zaplavilo téměř cokoli. DC Universe by mohl sloužit specializovanému žánru, ale jeho základna by měla oslovit miliony předplatitelů v roce 2019, takže pokud se chcete připojit k rozjetému vlaku, udělejte to hned teď!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me