Jak sledovat / odblokovat Pluto TV mimo USA v roce 2020

Svět streamování se rychle diverzifikuje, protože většina lidí se nyní rozhodla pro možnosti stříhání kabelů, které by zvýšily rozmanitost jejich možností prohlížení. A zatímco služby jako Netflix. Hulu, SlingTV a DirecTV Nyní v této oblasti vládnou hnízda, všichni jsou placeni. Pokud tedy chcete získat přístup k bezplatné streamovací službě s jedinečným modelem, určitě byste chtěli vědět, jak můžete sledovat PlutoTV.

Nemůžete získat přístup k celé službě mimo USA, pokud nepoužíváte důvěryhodnou VPN z našeho zmíněného seznamu VPN k překonání geografických omezení na webu!

Tady je náš průvodce, jak sledovat televizi Pluto mimo USA, včetně recenzí samotné služby, kanálů, které nabízí, zákazu VPN na webu, recenzí aplikací, obcházení geo-omezení pro přístup k více kanálům a další prostřednictvím služby BestVPN.co!

Sledovat / Odblokovat PlutoTV mimo USA

 1. Pluto TV chybí kanály
 2. Pluto TV VPN Zákaz
 3. Jak odblokovat / přistupovat / používat Pluto TV mimo USA
 4. Jak se dívat na Pluto TV na Apple TV
 5. Jak se dívat na Pluto TV na Roku

Pluto TV chybí kanály

Nabízí nekonvenční možnosti LiveTV, komplexní knihovnu filmů a televizních pořadů a dokonce i online rozhlasové a hudební vysílání, a to i zdarma, PlutoTV se rychle rozrostla jako jeden z nejvýznamnějších streamovacích serverů na internetu.

Tato služba však také podléhá snad nejvíce nepříjemné věci na internetu v současnosti, tj. Geo-omezením.

PlutoTV obsluhuje dvě různé verze své služby, z nichž první je pro americké obyvatele a druhá pro mezinárodní diváky. Mezinárodní verze služby však nemá nic, absolutně nic, co by vás mohlo zajímat.

Obsahuje jen velmi málo kanálů a většina z nich je jen obyčejný blbeček, tzn. Právě tam, aby se čísla vyplnila.

Na druhou stranu, v americké verzi Pluto TV můžete přesně vědět, proč je služba tak populární a stojí za to se zaregistrovat.

jak se dívat na Pluto TV Chybějící kanály

Pluto TV chybí kanály 2

Zde je seznam některých kanálů, které jsou k dispozici pouze na Pluto TV USA:

 1. Pluto televizní filmy
 2. Pluto TV filmy 2
 3. Flicks of Fury
 4. Horor 24/7
 5. Pluto TV Drama
 6. Pluto televizní komedie
 7. NBC News & MSNBC
 8. CNBC
 9. Sky News
 10. Bloomberg TV
 11. Fox Sports
 12. Red Bull TV
 13. Pluto TV Sports
 14. Nárazový zápas
 15. Prát se
 16. Surfovací kanál
 17. Science TV
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. Anime celý den

Seznam není omezen pouze na tyto kanály, protože většina kanálů nabízených Pluto TV je k dispozici pouze v USA.

Zákony o autorských právech upravujících tyto kanály v online doméně zakazují Pluto TV nabízet tyto kanály mimo IS.

Jediným věrohodným způsobem, jak tuto skvělou službu využít, je získání služby VPN a odblokování geografických omezení služby. V následujících řádcích vám o tom řeknu více.

Jak sledovat / odblokovat Pluto TV mimo USA v roce 2020

Pluto TV VPN Zákaz

Nejpopulárnější streamingové weby v dnešní době vynucují na svých serverech VPN. Nejznámější takový zákaz je na Netflixu, který identifikuje, že používáte VPN téměř okamžitě, pokud poskytovatel VPN, který si objednáte,’t mít schopnost obejít zákaz VPN.

Přečtěte si: Netflix VPN Ban

A to’Nejen Netflix, ale zákaz VPN je zaveden u mnoha dalších streamovacích služeb, jako je BBC iPlayer. Ale má to i Pluto TV?

Pluto TV VPN Zákaz

Po kontrole a analýze ze všech úhlů vám mohu s jistotou říci, že Pluto TV nemá’v tuto chvíli nemáte zákaz VPN. To by mohlo znamenat, že sítě VPN, které vám umožní obejít geo-omezení na Pluto TV, jsou o dost velký počet než ti, kteří mohou dělat totéž ve službách jako Netflix a BBC iPlayer. Nezapomeňte však, že odblokování je dost dobré na to, aby mohla být levná VPN považována za použití se streamovací službou.

Před registrací se službou VPN se podívejme na rychlost, výkon, seznam bezpečnostních funkcí, které jsou k dispozici.

Seznam kompatibilních zařízení s Pluto TV

Pluto TV nabízí kompatibilitu s různými zařízeními, z nichž jsem stáhl klienta Windows, což bylo mnohem lepší a uživatelsky přívětivější než webová služba.

Klient okna je více TVish než běžná služba OTT. Neexistují žádné miniatury, blokové dlaždice, doporučené pruhy, atd., Které jsou běžnými rysy jiných streamovacích služeb, jako jsou Netflix a Hulu..

Seznam kompatibilních zařízení s Pluto TV

A hej, Tim Cook tam byl, shodou okolností o datech a soukromí, tak jsem si pomyslel, proč to s vámi nesdílet. Pokud se Apple zajímá o ochranu uživatelských dat, pak je to jedna z nejlepších věcí, díky nimž se můžeme cítit bezpečnější online.

Vracíme se zpět k Pluto TV. Zde je kompletní seznam zařízení a OS, které Pluto TV v současné době podporuje:

 • iOS mobile & tableta
 • Android mobile & tableta
 • Android TV (různé)
 • Google Chromecast
 • Webová aplikace Chrome
 • Amazon Kindle / Fire Tablets
 • Amazon Fire Tv + Fire Tv Stick
 • Zařízení Roku + Roku TV
 • Apple TV (4. generace)
 • PS4

Poznámka: Pluto TV můžete odblokovat na jakémkoli zařízení pomocí aplikací VPN dostupných pro všechny platformy!

Jak odblokovat / přistupovat / používat Pluto TV mimo USA

Zatímco mnoho lidí si je vědomo, že sítě VPN vám mohou umožnit obejít geografická omezení, většina z nich však ne’Nevím, že jen málo důvěryhodných poskytovatelů nabízí službu, která se ve skutečnosti zmíní.

Téměř všechny bezplatné VPN služby, stejně jako většina placených služeb, nemohou obejít geo-omezení na většině webů, jako je Pluto TV..

A přestože nemůžete nyní projít všemi stovkami VPN dostupných na trhu a zkontrolovat, které z nich fungují na Pluto TV perfektně a které ne, už jsem pro vás práci provedl testováním VPN, které mohou spolehlivě odblokovat Pluto TV a také nabídnout nejlepší rychlosti pro podporu prvotřídní kvality streamování na webu.

 1. Zde je krok za krokem, jak můžete odemknout nebo získat přístup k Pluto TV z Outside USA pomocí důvěryhodné VPN služby:
 2. Vyberte nejlepší VPN pro Pluto TV ze seznamu uvedeného na konci tohoto průvodce nastavením
 3. Plaťte za své cenové plány a získejte pověření uživatele prostřednictvím e-mailu
 4. Stáhněte si kompatibilního klienta VPN v závislosti na vašem operačním systému
 5. Otevřete Pluto.tv/watch nebo si stáhněte Pluto TV App do svého zařízení. Oba fungují, aniž by se také zpívali, ale je to nejlepší, co se přihlásíte, abyste službu mnohem snáze provozovali
 6. Užívat si 100+ živé kanály a věnovat filmové a televizní knihovny v Pluto TV!

Jak sledovat / odblokovat Pluto TV mimo USA v roce 2020

Jak se dívat na Pluto TV na Apple TV

Podle mé analýzy je Pluto TV taková služba, že by nyní měla být předinstalovaná ve všech typech televizorů a streamovacích zařízení. Je prostě úžasné, jak vám tato bezplatná služba může nabídnout tolik zábavy pouhým stisknutím tlačítka. Ale protože většina vývojářů a tvůrců televizních a streamovacích zařízení nemá’Pokud se tato úžasná služba stala součástí jejich pravidelného zábavního repertoáru, musíte ji nainstalovat již nyní!

 1. Pro Apple TV je zde snadný proces instalace pro Pluto TV:
 2. Na domovské obrazovce Apple TV otevřete App Store
 3. Přejděte na kartu Doporučené a vyhledejte aplikaci Pluto TV
 4. Ve výsledcích vyhledávání klikněte na ikonu Pluto TV a jednoduše klikněte na “Dostat” zahájit proces stahování a instalace

Ujistěte se, že používáte službu VPN k odblokování všech oblíbených kanálů a knihovny filmů a televizních pořadů. Většina sítí VPN nyní nabízí vyhrazené aplikace pro iOS pro Apple TV, abyste vyhráli’Nemáte velké potíže s instalací své oblíbené VPN, ale pokud stále chcete více přístupu k dalším metodám instalace, můžete přejít do našeho průvodce Nejlepší VPN pro Apple TV..

Jak se dívat na Pluto TV na Apple TV

Nicméně, já ne’t projít tímto způsobem streamovat Pluto TV na mé Apple TV, protože mi připadá trochu těžkopádné. Mnohem pohodlnější způsob přístupu k Pluto TV je použití režimu AirPlay na vašem iPhone.

Chtěl bych zde zmínit, že pokud jste si koupili Apple TV bez iPhone, tak vám chybí mnohem více funkcí a snadnosti, než si dokážete představit. Ekosystém Apple je propojen a nic z toho se nehodí k účtu, stejně jako zařízení Apple samotná.

 1. Nainstalujte si do svého iPhone aplikaci Pluto TV iOS a spusťte ji
 2. Tady je tedy metoda Airplay pro sledování Pluto TV na Apple TV:
 3. Jednoduše přejděte do Řídicího centra svého iPhonu nebo dokonce iPadu
 4. Zde uvidíte ikonu ve tvaru monitoru, klikněte na ni
 5. Pokud je váš iPhone připojen ke stejné síti Wi-Fi jako vaše Apple TV, uvidíte Apple TV snadno v seznamu, který se právě objeví na obrazovce
 6. Vyberte Apple TV a zkontrolujte, zda se na Apple TV objeví přístupový kód. Pokud ano, zvolte přístupový kód a poté jej znovu zadejte do zařízení iPhone TV, abyste dosáhli dokonalého spárování

Miluji tuto metodu pro její intenzivní pohodlí. Je to, jako bych tady vůbec nepracoval, a procházení mým iPhone je mnohem jednodušší než procházení možností v Apple TV samotné.

Jak se dívat na Pluto TV na Roku

Máte-li Roku, pak je Pluto TV rozhodně jednou z nejlepších bezplatných aplikací pro streamování OTT, se kterými můžete začít, a na stahování a instalaci není ani žádný problém..

Stačí, abyste se ujistili, že váš Roku splňuje alespoň kritéria, aby měl firmware Pluto TV funkční firmware 7 nebo vyšší..

Jak se dívat na Pluto TV na Roku

Zde je návod, jak nainstalovat Pluto TV do zařízení Roku efektivněji za méně než minutu:

 1. Spusťte zařízení Roku a přejděte na něj stisknutím tlačítka Domů
 2. Zde uvidíte možnost s názvem “Streamování kanálů”. Klikněte na to
 3. Nyní vyberte “Prohledat kanály” a zadejte “Pluto TV”
 4. Obchod s kanály nyní aplikaci načte. Jakmile se aplikace Pluto objeví v možnostech, jednoduše přejděte směrem k ní a stiskněte tlačítko OK na dálkovém ovladači
 5. Nyní jednoduše klikněte na “Přidat kanál” přidejte do svých kanálů Roku televizi Pluto!
 6. Užijte si to nejlepší z Pluto TV na svém Roku!

Musíte zde poznamenat, že Roku nevypadá’• Nabízejí vestavěné funkce pro VPN, takže nejlepším způsobem použití VPN na serveru Roku je vytvoření hotspotu s podporou VPN nebo dokonce instalace VPN na samotný router. Více takových metod najdete zde v našem průvodci Roku VPN.

Jak se dívat na Pluto TV na Xbox One / 360 a PS4

Podobně jako zařízení specializovaná na streaming, jako jsou Apple TV a Roku, mnoho uživatelů se ptalo, zda mohou sledovat Pluto TV na vyhrazených herních konzolách. No, to vyžaduje podrobné vysvětlení a tady jdu dát jeden pro dvě nejpopulárnější herní konzole zvlášť:

Pluto TV na PS4

Dříve, Pluto TV ne’Nemáte vyhrazenou aplikaci na PS4 a přesto její stránka podpory zařízení nemá’t ukázat, že v současné době nabízí oficiální kompatibilitu s platformou. Tato aplikace je však nyní k dispozici v obchodě Playstation.

Pokud tedy chcete získat aplikaci Pluto TV na konzoli PS4, jednoduše přejděte do jejich obchodu s aplikacemi, vyhledejte Pluto TV a stáhněte si ji a nainstalujte do svého zařízení. To ne’t dokonce nevyžadují proces předplatného nebo přihlášení, protože Pluto TV ne’Nepotřebuji nic podobného.

Pokud nejste z USA a chcete na vaší konzoli odblokovat Pluto TV a další podobné streamingové služby, budete muset vzít pokyny od našeho speciálního průvodce na PS4 VPN.

Pluto TV na Xbox One / 360

Konzola Xbox one měla dříve ve svých obchodech aplikaci Pluto TV, ale nyní byla odebrána z oficiálního obchodu s aplikacemi. A ne, neexistuje žádný způsob, jak jej naložit do zařízení, takže možná budete muset počkat, až se oficiální aplikace znovu objeví, než ji budete moci použít.

Do té doby můžete stále sledovat televizi Pluto prostřednictvím nesčetných dalších podporovaných zařízení uvedených na jejích stránkách podpory.

Pluto TV VPN Reddit Recenze

Mohl jsem’• jakákoli relevantní vlákna na Redditu, kde uživatelé hovořili o odblokování služby mimo USA pomocí nejlepšího předn reddit nebo dokonce jiných nástrojů, jako je proxy. Jediní, o kterých jsem našel, mluvili o tom, jak můžete službu lépe využívat pomocí jejích různých funkcí, např. jeden uživatel zmínil, jak “Skrýt kanál” vám umožní zajistit, aby se na rozhraní objevily pouze vaše oblíbené kanály.

Komentář z diskuze jabberwock101’s komentář z diskuse "Každý, kdo používá Pluto TV doma?".

Časté dotazy:

Má Pluto TV místní kanály?

Ano, pokud jste v USA, pak je v Pluto TV k dispozici mnoho místních kanálů, jako je NBC, Sky News, Bloomberg atd..

Je pluto TV zdarma na Roku?

Ano! Pluto TV není jen zdarma na Roku, ale je zdarma na všech platformách, protože služba vydělává příjmy umísťováním reklam na svůj videoobsah, nikoli na model založený na předplatném.

Jaké kanály jsou k dispozici na televizoru Pluto?

Od října 2018 nabízí Pluto TV vyčerpávající seznam 100+ kanálů včetně žánrů, jako jsou zprávy, sport, zábava, věda. Nabízí také vyhrazené kanály pro filmy na vyžádání a televizní pořady, spolu s některými nepředvídatelnými kanály určenými výhradně pro populární pořady jako Fail Army a Wipeout.

Závěr

Pluto TV získala působivé sledování téměř 6 milionů aktivních uživatelů po celém světě tím, že se lišila od ostatních konvenčních služeb OTT, jako jsou Netflix, Hulu a Sling TV..

Jeho bezplatná a nesmírně uživatelsky přívětivá a navíc nabízí výraznou službu, která se spíše podobá tradiční televizi, a umožňuje tak této službě získat své zvláštní místo ve světě online streamingu.

Pokud žijete mimo USA, pak vám Pluto TV VPN umožní přístup k nejlepším kanálům a knihovnám filmů a televizních pořadů v tomto jednom pekle služby.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me