Jak sledovat ICC Cricket World Cup 2019 Live Online

Kriketový svět’Největší a nejprestižnější turnaj v ICC Cricket World Cup začíná 30. května 2019 a slibuje se, že bude extravagancí akce nabité energiemi, rekordními výkony a některými úchvatnými zápasy a vystoupeními..

Světový pohár v kriketu se tentokrát koná v Anglii v kriketu’s původním domovem, po 20 letech.

Poslední světový pohár v kriketu, který se konal v Anglii, se vrátil v roce 1999, kdy Austrálie držela nervy proti Lance Klusenerovi’s útokem v semifinále a poté ve finále, který získal oblíbený Pákistán, aby získal jeho hrozivé držení na lesklé kriketové WC Trophy.

Od té doby Austrálie vyhrála čtyři mistrovství světa včetně jednoho v roce 1999, s jedinou výjimkou byl mistrovství světa v roce 2011, které zvítězila obnovující se Indie.

Ale tento světový pohár v kriketu bude na rozdíl od těch, které se odehrály v minulosti, protože skóre 350+ se nyní stalo součástí a týmy, jako je Anglie a Indie, se svými špičatými řadami pálkování stále pronásledují tato skóre mamutů, aniž by se hodně potily..

Mnozí dokonce předpovídají, že na těchto světových pohárech bude poprvé vidět skóre více než 500 běhů.

To’Jde o neuvěřitelně tvrdý turnaj pro týmy a pravděpodobně ten, kdo drží nervy až do konce, bude nárokovat trofej Světového poháru stříbra 14. července 2019 v Lordu’s Cricket Ground, Londýn.

Já bych’Nechybí vám žádný zápas v celém turnaji a pokud chcete udělat totéž, pak zde’Komplexní průvodce, jak sledovat ICC Cricket World Cup Live Online, včetně několika online streamovacích kanálů, informací o vstupenkách, odblokování geografických omezení živého kriketu z celého světa a dalších!

Nejlepší možnosti přímého přenosu pro světový pohár v kriketu:

S následným globálním fanouškem zajistila Mezinárodní rada pro kriket, že Světový pohár je k dispozici ve všech regionech a zemích celého světa. Jeho oficiální seznam provozovatelů vysílání, který si můžete prohlédnout zde, je svým dosahem a pokrytím prostě neuvěřitelný.

A mnoho z těchto provozovatelů vysílání pravidelně zobrazuje kriketové zápasy po celý rok, takže i když chcete vědět, jak sledovat kriket online po skončení mistrovství světa, můžete k tomu využít tyto možnosti.

Ale pokud chcete sledovat zápasy Světového poháru prostřednictvím streamingu a nemusíte’t mít ve vaší zemi dostatečně dobrý živý přenos, zde je 5 živých HD placených a bezplatných streamovacích kanálů, které můžete odblokovat pomocí VPN odkudkoli na světě a sledovat světový pohár na:

Většina řešení pro live streaming pro ICC Cricket World Cup je geograficky omezená. Proto by takové možnosti streamování vyžadovaly pěknou a rychlou službu VPN pro odblokování živých možností. Surfshark je skvělá volba, protože nabízí více než 2000 serverů a 5 více přihlašovacích údajů, které se hodí při sledování živých sportů. Navštivte Surfshark30denní záruku vrácení peněz

HotStar

Oblasti pokrytí:

Kanada, Indie, Nepál, Maledivy, Bhútán, Spojené státy americké, Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa.

Přední indická streamingová služba, Hotstar se rychle stala oblíbeným streamingem pro všechny druhy sportů, zejména kriket a jeho nepochybně nejoblíbenější streamingovou službou pro sledování kriketu v Indii. Tato služba má kompatibilní aplikace pro Android i iOS spolu s webovou stránkou http://www.hotstar.com/.

Jeho předplatné je také neuvěřitelně levné, pokud se chcete přihlásit k odběru pouze za kriket!

VIP plán Hotstar vás bude stát jen 5,22 $ / rok, pokud se přihlásíte k odběru prostřednictvím indického serveru z VPN!

Existuje také plán pro ty, kteří chtějí sledovat kriket v USA, ale to’je to drahé, takže’je lepší, abyste se drželi tohoto plánu, pokud chcete použít Hotstar pro streamování vašich oblíbených her ze Světového poháru.

SkySports

Oblasti pokrytí:

Anglie, Wales, Skotsko a Irská republika

Tento web pro streamování je založen v Británii a je součástí širší nebe sportovní sítě, která zahrnuje více kanálů určených pro sportovní vysílání. Ve Velké Británii je tento kanál k dispozici ve většině předplatných kabelové televize.

Sky Sports je také k dispozici v předplatných balíčcích mnoha různých poskytovatelů online kabelů, jako je Sling TV, a je považována za nejlepší možnost sledovat kriket ve Velké Británii, takže jej můžete získat také v kabelovém balíčku nebo jít na individuální plán.

U streamerů vás bude stát předplatné na kriketový přenos na mistrovství světa jen 10 £ / měsíc (můžete si ho prohlédnout zde), což znamená, že pokud sledujete celý turnaj, vyhráli jste’t spalování hodně díry v peněžence, protože tento plán není jen levný, ale má také několik funkcí, jako je kvalitní komentář a analýza po zápase, kvalita HD, spolehlivé připojení mimo jiné.

Pokud žijete mimo Spojené království a chcete sledovat světový pohár v kriketu, budete muset odblokovat SkySports přes VPN připojením k fungujícímu britskému serveru, který podporuje streamování HD.

PTV Sports

Oblast pokrytí:

Pákistán

Doposud nejlepší volba na tomto seznamu! PTV sports, pákistánské sportovní kanály nyní také nabízejí své vlastní stránky s přímým přenosem, tj. Http://sports.ptv.com.pk/.

Sledování PTV Sports je zcela zdarma, ale kvalita sledování může být někdy o něco nižší než kvalita HD.

PTV sporty vyhrály’t streamovat zápasy na vás, pokud žijete mimo Pákistán, takže pokud chcete sledovat světový pohár kriket live online přes to, co jste vyhráli’t být schopen to udělat, pokud nepoužíváte VPN k odblokování webu.

SonyLiv

Oblast pokrytí:

Pákistán

Další neuvěřitelnou možností bezplatného streamingu pro světový pohár v kriketu ICC, SonyLiv je můj osobní favorit, pokud jde o streaming kriketu odkudkoli. Jeho občas určitě trochu zrnitá kvalita videa, ale kvalita zvuku je skvělá a pokrytí.

Ale nejlepší část o SonyLiv je, že nemá prakticky žádné reklamy během celého pokrytí zápasem, takže pokud se díváte na kriketový světový pohár online přes něj, bude vám zaručena zkušenost bez obtíží..

SonyLive je pro kriket tak důležitý a tak populární, že se objeví v horní části většiny výsledků vyhledávače, pokud zadáte dotaz na “Mistrovství světa sledovat online”.

SonyLiv může sledovat kohokoli z celého světa, stejně jako sleduji první zápas světového poháru mezi Anglií a Jihoafrickou republikou přímo zde na SonyLiv:

SonyLiv pracuje nativně v Pákistánu a také v Indii, ale pokud žijete mimo tato území, VPN vám může pomoci připojit se k kanálu přes pákistánský server.

Nejlepší možnosti přímého přenosu pro světový pohár v kriketu

FoxSportsAsia

Oblast pokrytí:

Čína, Thajsko, Japonsko, Indonésie a Jižní Korea

I když se zaměřuje především na regiony Dálného východu, FoxSportsAsia lze sledovat také odkudkoli na světě s pomocí dostatečně dobrého poskytovatele datových proudů VPN.

Pokud ne’žít v FoxSportsAsia’S doménou pokrytí se zobrazí tato chyba, pokud se pokusíte streamovat jakýkoli zápas Světového poháru prostřednictvím této platformy.

Kvalita je dobrá a existuje spousta reklam, ale je to’je zdarma, takže si to určitě můžete také vyzkoušet.

Berte na vědomí, že FoxSportAsia’s pokrytí v Číně nezahrnují jeho autonomní regiony, takže pokud chcete sledovat kriket v Hongkongu, Macau nebo jiném přidruženém území Číny, budete muset k odblokování webu použít VPN’s streamovací služba.

Jak najít nejlepší streaming VPN předplatné pro světový pohár v kriketu ‘19

Streamování sítí VPN, které mohou skutečně odblokovat weby s omezeným přístupem ke geografickým cílům a nabídnout proudy v kvalitě HD prostřednictvím vysokých rychlostí, jsou velmi vzácné, takže pokud si budete chtít najít levnou, spolehlivou a prémiovou možnost jako VPN, kterou si doplníte, budete muset projít tento seznam níže. streamování potřeb a umožní vám sledovat Světový pohár ICC beze změny:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Anglie Vs. West Indies - 14. června 2019 - Kdo vyhraje?

Zítra se oblíbeným hráčům turnaje Anglie stane nepředvídatelné Windies. Anglická sestava je plná hráčů na světové úrovni, jako jsou Johny Bairstow, Ben Stokes, Joe Root a Eoin Morgan, zatímco na druhé straně vypadají Windies trochu nezkušení s novými hráči, kteří nemají’Neměl jsem čas ukázat se na mezinárodní scéně.

To’Očekává se, že Anglie zítra snadno vyhraje’zápas v cvalu směrem k semifinále a šance leží těžce naskládané proti Windies. Takže z mého konce jsou favority Anglie, kde si Windies udržují velmi nízkou šanci, že zítra každého překvapí vítězstvím v Ageas Bowl v Hampshire ve Velké Británii..

ICC World Cup 2019 Úplný rozvrh a příslušenství týmu

Mistrovství světa v kriketu bude probíhat po dobu měsíce, počínaje 30. května 2019 a skončí 14. července finále v lordu’s.

První semifinále se bude hrát 9. července a druhé semifinále se bude hrát o den později 11. července, přičemž dny budou mezi rezervními dny, takže pokud dojde k neplánovanému zpoždění kvůli dešti nebo jinému, mohou se zápasy stále se stalo.

Zápasy startovních časů na mistrovství světa:

Denní zápasy začnou v 9:30 ráno GMT, zatímco dne / noci se budou hrát od 12:30 GMT.

Podívejte se na kompletní seznam všech zápasů spolu s jejich časy.

Jak si koupit vstupenky na zápasy ICC World Cup:

Anglický areál je neuvěřitelně malebný s ikonickými budovami, pavilony se prolínají s fascinujícími skvrnami zelené, takže je potěšením sledovat tam kriketovou hru.

A co’Zajímavější jsou davy, protože místní angličtí fanoušci se mísí s bouřlivými expatriovanými populacemi, aby arény okouzlovaly.

Tam je hodně místní podpory pro týmy, jako je Indie a Pákistán, a někdy to dokonce cítí, že tyto dva týmy si atmosféru domácího hřiště ve většině anglických důvodů.

Zde jsou všechna místa, kde se budou hrát všechny zápasy:

 1. Pán’s - Londýn
 2. Ovál - Londýn
 3. Trent Bridge - Nottingham
 4. Riverside - Durham
 5. Old Trafford - Manchester
 6. Stadion Cardiff Wales - Cardiff
 7. Bristol County Ground - Bristol
 8. County Ground - Taunton
 9. Hampshire Bowl - Southampton
 10. Hlavně - vede
 11. Edgbaston - Birmingham

Pokud to chcete vidět a zažít, ICC má svůj vlastní oficiální web Ticket, odkud si můžete rezervovat a koupit lístky do jakéhokoli zápasu online, ale pospěšte si, protože lístky brzy vyčerpají!

Mistrovství světa se bude hrát na kolo Robin Basis

Od té doby, co se stal legendární světový pohár 1992, formát Round Robin, kde každý tým musí hrát všechny ostatní týmy, aby postoupil do semifinále, se stal vzácnou událostí, ale tento světový pohár se vrátí, protože všechny tyto týmy zahrajte zbývající alespoň jednu, než bude možné rozhodnout o semifinále

 1. Anglie
 2. Indie
 3. Jižní Afrika
 4. Nový Zéland
 5. Austrálie
 6. Pákistán
 7. Bangladéš
 8. Západní Indie
 9. Srí Lanka
 10. Afghánistán

Závěr

Světový pohár ’19 slibuje, že bude hráčem hry pro kriketový sport, protože rozhodne o osudu kriketu ODI v nadcházejících dobách, přičemž kriket T20 bude pokračovat v meteorickém zvyšování popularity mezi masy. Kriket ODI však stále zůstává největším remízou a mistrovstvím světa ’19 bude událost, kde bude mít tento formát nejautentičtější podobu.

Očekávaný zápas mezi Indií a Pákistánem přitáhne oční bulvy více než miliardy lidí z celého světa mezi další akční hry mezi super konkurenčními týmy, takže’Nenechte si ujít žádný zápas, protože tentokrát určitě dostanete své peníze!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me