Jak sledovat dospělý plavat online live stream – úplný rozvrh zde

Ti z nás, kteří vyrostli a sledovali Cartoon Network, si vždy vzpomínají, že si přejí vyrostlou verzi sítě’s programování. Dospělé plavání je přesně to, co pro nás doktor objednal “toon-a-holics”, přinést explicitnější, nekonvenční a podivné programování pro dospělé.
Dospělý plavat’s Služba Video-on-Demand byla spuštěna v roce 2013 a vyhrazené portály jsou také k dispozici ve Velké Británii do Austrálie prostřednictvím svých vyhrazených portálů.

Dospělý plavat & Cartoon Network

Jméno Adult Swim bylo převzato z časových plánů amerických veřejných plaveckých bazénů, což ukazuje čas, kdy mohou zařízení využívat pouze dospělí. Od Cartoon Network’s primární publikum (7-15 let) spí v pozdních nočních hodinách, dospělý plavat byl identitou danou programem v noci, kdy ‘děti jsou rozhodně omezeny’.

Jak sledovat dospělý plavat živý proud & Chyťte televizi

Dospělý plavat je není geograficky omezeno VoD & dobíjecí televizní služba a je přístupná odkudkoli na světě. Dospělý plavat’s živý přenos je k dispozici od 20:00 - 18:00 (ET / PT), zatímco můžete zmeškat všechny zmeškané televizní programy prostřednictvím “Ukazuje”, “Toonami” a “Proudy” sekce v hlavní navigaci.

jak se dívat na dospělé plavání live stream

Web Adult Swim nabízí přístup k:

 1. TV pořady
 2. Živý přenos
 3. Williams Stream
 4. Maratony
 5. TOONAMI
 6. Archiv
 7. Hudba
 8. Hry

Adult Swim je domovem některé z nejúžasnějších satirických a explicitních animovaných zábav pro dospělé, včetně:

 1. Černý Ježíš
 2. Robot Chicken
 3. Domácí filmy
 4. Ricku & Morty
 5. americký táta
 6. Útok na titána
 7. Boondocks
 8. Parasyte - The Maxim
 9. Plus stovky dalších anime, karikatur a animovaných filmů.

Plán plavání dospělých

Kompletní program plavání dospělých je k dispozici u poskytovatele’s web v hlavní navigaci stránky a je přístupný zde.

plavecký program pro dospělé

Plán plavání dospělých poskytuje každodenní programování a možnost třídění programování podle data, show a oblasti. Kromě výše uvedeného se můžete také podívat na plán toho, co’s vysíláním na televizním kanálu a programem Adult Swim live streaming.

Samurai Jack - sezóna 5 se vrací na Toonami

Pro ty z nás, kteří již více než deset let čekali na návrat osamělé Samuraje vycházející ze západu slunce, přívěs 6. února na AdultSwim’Oficiální kanál YouTube byl víc než jen připomínkou:

# JackIsBack a stejně tak je moje dětství

- John Harrington (@sunburstguru) 8. února 2017

A pak hlavolamy stále přicházejí:

Šťastný? # JackIsBackpic.twitter.com / 2RiqVh49ZC

- [dospělý plavat] (@adultswim) 24. ledna 2017

Dne 11. Února 2017 AdultSwim oživuje legendu o “Samurai zavolal Jackovi” v 11:00. východní čas.
Spisovatel & tvůrce Genndy Tartakovsky se vrátí jako výkonný producent na AdultSwim’s Programování Toonami pro 5. sezónu 4 animovaných seriálů Primetime Emmy Awards, 6 Annie Awards a 1 OIAF Award.

Rozvrh pro dospělé plavání TOONAMI Live Stream

TOONAMI byl dospělý plavat’s animace pro dospělé & kreslený programovací segment zahájen v roce 2012. Tento konkrétní blok programu Adult Swim byl věnován akčním žánrům anime z USA a Japonska. Časový plán TOONAMI pro dospělé je k dispozici na oficiálních webových stránkách a najdete jej kliknutím na ‘TOONAMI’ na navigaci na domovské stránce.

program plavání dospělých toonami

Jakmile jste v sekci TOONAMI, podívejte se po pravé a pravé straně Plán tlačítko by mělo být viditelné v navigační nabídce, jak je znázorněno na obrázku výše.

Dospělý plavat’s Eric Andre Show

Mozartovský komik Eric Andre, The Eric Andre Show je známý pro svůj satirický humor a parodie na konvenční talk show. Přehlídka má mezi fanoušky masivní reputaci, což je patrné z jeho vynikající 8,7/10 Hodnocení IMDB.

dospělý plavat eric andre show

Po čtyřech sezónách je Eric Andre Show jedním z předních segmentů Adult Swim. Přehlídka byla natolik oblíbená, že má vlastní sub-Reddit, můžete ji navštívit zde pro zábavné vzpomínky, diskuse, trendová videa a mnohem více.

Ricku & Morty on Adult Swim

Mistrovské dílo pro dospělé komedie vytvořené Justinem Roilandem a Danem Harmonem, Adult Swim’s Rick and Morty není jen vlajkovou lodí, ale také jednou z nejoblíbenějších show online. Připojte se k dobrodružstvím super geniálního vědce a jeho podprůměrného inteligentního vnuka, když roztrhávají animovaný multiverse od sebe.

dospělý plavat rick a morty

Odkazy Toonami Live Stream

Adult Swim je oficiálně streamovacím portálem pro vysílání Toonami, ale pouze v případě, že nejste schopni získat živý přenos, můžete sledovat živé toky Toonami na následujících neoficiálních odkazech:

 1. Sledujte Toonami online
 2. Desi TV zdarma
 3. Toonami Asia
 4. Vaughn tv

Nezapomeňte, že tyto webové stránky nejsou oficiálními poskytovateli živého vysílání Toonami. Mohou obsahovat malware a adware, zvažte použití reklamního bloku v těchto doménách.

Toonami Live Stream Channel v hindštině

Začátkem roku 2015 společnost Turner Media představila pro Indii vyhrazený portál Toonami pro Indii. Služba vysílá 24 hodin a poskytuje kompletní vysílací program Toonami, jak je na plavání pro dospělé. Jen málo show streamuje v hindštině a kanál vysílá pouze v televizi. Chcete-li streamovat Toonami India naživo, musíte použít neoficiální webový portál pro streamování ZengaTV uvedený výše.

Toonami Live Stream Reddit Odkazy

Toonami není kanál, ale šílenství, uvědomil jsem si to při procházení fóra Toonami Reddit. Toonami sub-Reddit je možná nejlepším místem k získání všech informací o představeních a plánech.

toonami live stream reddit

Pokud často navštěvujete vlákno, budete moci získat živé odkazy a aktualizace pro nové pořady, jakmile vyjdou. Fórum Toonami Reddit také poskytuje sub-reddits pro všechny existující Toonami pořady a poskytuje vám všechny informace na jednom místě. Jeden dobrý aspekt, který jsem viděl na Redditu, byl Toonami’s oficiální přítomnost na fóru.

V případě, že provozovatel vysílání musí učinit oznámení, je vytvořen řádný sub-reddit, aby se slovo šířilo. Můžete hledat Reddit pro oficiální Toonami diskuse a vlákna se zobrazí podle data, jak můžete napravo.

Můžete také navštívit AdultSwim Reddit a získat oficiální informace o streamovaných odkazech, pořadech, vysílacích programech, nadcházejících titulech a další informace o Toonami.

toonami diskuse o reddit

Toonami Live Stream Dragon Ball Super

Letos v prosinci přidal Adult Swim Dragon Ball Super do svého pečlivého programového plánu. Renomovaná karikatura byla jednou z nejžádanějších a nejoblíbenějších show plus jedna z nejžádanějších show na doméně.

Toonami Live Stream Dragon Ball Super

Poslední sobotu od 20:00 můžete zachytit nejnovější epizody Dragon Ball Super na dospělém plavání Toonami.

Ve zkratce

Podívejte se na plavání pro dospělé’s úžasným výběrem situačních komedií, talk show, hudby a her dnes. Zapojte se do jedné z nejvíce praskajících komediálních show dostupných online a co’je to nejlepší’není ani geograficky omezeno. Užijte si humor, který vás nutí rozluštit, poslouchat& stáhněte si některé z nejlepších undergroundových hudeb a užijte si výběr online her, které máte k dispozici.

Připravte se na návrat Samurai Jacka na AdultSwim a připojte se k internetu # JackisBack kampaň na Twitteru, aby náš hrdina přivítal, kterého si zaslouží. Chcete-li získat zpětnou vazbu a problémy, přidejte komentář do níže uvedené části a nezapomeňte sdílet náš blog pomocí sociálních tlačítek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me