Jak sledovat Coachella 2023 Live Online

Pokud máte’ještě nedostanem průchody a jsou smůlu natolik, že nedostaneme čas na to, abychom se tentokrát zúčastnili téměř měsíčního festivalu, don’Trápíte se, jak to můžete sledovat i doma (i když by to nešlo)’t být tak napůl zábavný jako jít na původní věc), ale dobře, musíte se naučit co nejlépe využít to, co’mám!

Zde je komplexní průvodce Jak sledovat Coachella Live Online v roce 2023, kompletní se všemi možnostmi online prohlížení, které máte’Musím se podívat na akci, průvodce, jak obejít geo-omezení pomocí nejlepších VPN na živých přenosech Coachella, jak se dívat na Coachella na Apple TV, oficiální seznamy provozovatelů vysílání, odkud si koupit vstupenky a další prostřednictvím BestVPN.co!

Contents

Kde je Coachella 2023?

Událost, která změnila kurz hudebních festivalů ve Spojených státech, The Coachella Valley Music & Festival umění se bude konat v dubnu tohoto roku a vážně si ho nechcete nechat ujít!

Koná se v klubu Empire Polo Club v Indiu v Kalifornii od roku 1999 do roku 2001 a jeho dnešní slavné jméno se odvíjí od údolí Coachella, kde se nachází Indio..

Pokud ne’o tomto festivalu ještě nevím, možná jste od přelomu tisíciletí žili pod skálou, protože je to možná nejdefinovanější hudební událost nejen v USA, ale na celém světě po celý nadcházející rok.

Přehlídka’Formát je tentokrát po sobě následující 3 denní víkendy v dubnu 2023.

První víkend Coachella bude pokračovat od 12. dubna do 14. dubna 2023, zatímco druhý víkend Coachella začne od 19. dubna do 21. dubna 2023.

Sestava Coachella 2023

Nic nedokáže popsat úžasnost řady Coachella Artist Line Up pro každý jeden rok, než je dnes známá linie americké zpěvačky Kate Perry “ Tato sestava vždy představuje to nejlepší z roku po zbytek roku.”

Coachella 2023 se představí jako špičkové akty jako Ariana Grande, Tame Impala, Dětinský Gambino, DJ Snake, Khalid a mnoho dalších.!

A to’Není to jen největší začátek, o kterém Coachella vůbec jde!

Tato událost je spíše o uvedení málo známého hudebního talentu do popředí tím, že jim poskytne platformu pro představení jejich umění.

  Jak sledovat UFC Live Online

Coachella spustila na oběžnou dráhu globální popularity spoustu malých hudebníků a zpěváků s jediným zjevem, takže kdo ví, že sestava 2023 by mohla představovat nadcházející globální senzaci!

Zde je celá řada uměleckých sestav sdílená na Coachella’s oficiální stránka!

jak se dívat na kouzlo

Jak se dívat na Coachella Live online stream

S nejzákladnějšími festivalovými vstupenkami začínajícími od 429 $, vyjma dalších nezbytných doplňků pro vybavení, jako je kyvadlová doprava, ubytování v hotelu, kempování & parkovací poplatky atd. jen málo z nás má to štěstí, že jdeme na festival Coachella, aniž bychom rozbili naši banku.

No a co’je naše další nejlepší volba? Sledování online z domova!

Na rozdíl od jiných významných hudebních událostí z celého světa Coachella ne’• streamujte živě na jakékoli externí kanály nebo se spojte s provozovateli vysílání.

Místo toho má svůj vlastní kanál YouTube, na kterém streamuje svou vlastní událost naživo a to také zcela zdarma!

Oficiální kanál Coachella YouTube má také mnohem více co nabídnout, včetně videozáznamů z předchozích akcí Coachella, písní od umělců uvádějících tento rok a dalších, takže si to prohlédněte!

Jak se dívat na Coachella Live online stream

Jak se dívat na Coachella ve Velké Británii

Kanál YouTube Coachella nemá’Až dosud jste byli ve Velké Británii geo-omezeni, ale pokud se kanál stane letos, budete určitě potřebovat dostatečně dobrou VPN, která může kanál obejít’s geo-omezení. Jinak je proces sledování velmi jednoduchý:

 1. Otevřete YouTube.com nebo si stáhněte aplikaci YouTube na jakékoli platformě, na které se právě nacházíte
 2. Hledat “Coachella” a přihlaste se k odběru oficiálního kanálu Coachella YouTube
 3. Pokud živý stream není ve vaší zemi k dispozici, pak se připojte k fungujícímu americkému serveru a získejte nejlepší VPN, která blok zablokuje
 4. Sledujte živé přenosy online během obou víkendů a užívejte si Coachella’2023’Žijí největší umělci a hvězdy!

Jak sledovat Coachella v Apple TV

Apple TV rychle roste jako vysoce preferované zařízení pro všechny druhy online streamingu a sledování Coachella live na něm je neuvěřitelně snadné!

 1. Spusťte Apple TV
 2. Přejděte do obchodu s aplikacemi iTunes
 3. Stáhněte si z ní aplikaci YouTube
 4. Vyhledávání “Coachella” Na youtube
 5. Přihlaste se k odběru oficiálního kanálu Coachella, abyste se nemuseli’Chybí vám žádné aktualizace
 6. Užijte si živé přenosy přímo z Coachella na Apple TV bez problémů!
  Jak sledovat & ldquo; Silicon Valley & rdquo; Sezóna 5 Žijte online bez kabelu odkudkoli

Nezapomeňte, že pokud se nacházíte v jakékoli zemi mimo USA a live stream se nezobrazuje kvůli geo-omezením, pak don’Neboj se, protože vše, co potřebujete, je dostatečně dobrá VPN, která nabízí službu Media-streamer.

Právě teď, jediná nejlepší VPN, která to dělá na Apple TV, je ExpressVPN a mohu to říci, protože testuji VPN denně. Ano, existují i ​​další dobré VPN pro Apple TV, o kterých si můžete přečíst více v našem průvodci na toto téma, ale podle mého názoru, don’• Pokud se tak nestane, rozhodněte se pro jiného poskytovatele než ExpressVPN’Nechci zkazit vaši událost Coachella v roce 2023.

Odkud si mohu koupit vstupenky Coachella 2023?

V loňském roce se Coachella zúčastnilo přes čtvrt milionu lidí a tentokrát kolem čísel se předpokládá, že budou ještě vyšší!

Ano, tato událost je tak populární, takže lístky se prodávají jako horké koláče a musíte si pospíšit, pokud si chcete jeden pořídit pro sebe nebo pro ostatní..

Nejzákladnější vstupenka začíná na 429 $ na Coachella’Oficiální stránka s některými opravdu cennými doplňky, jako jsou kyvadlová doprava, kempy, ubytování v hotelu, parkování, VIP vstupenky, večeře formou bufetu a další. Tato událost bude čím dál příjemnější, jak budete stále ochotnější utrácet dost dobrých peněz.

Odkud si mohu koupit vstupenky Coachella 2023?

Ironií však je, že lístky byly většinou vyprodány na oficiálních stránkách a musíte se připojit k čekacím seznamům, abyste je dostali.

Ostatní možnosti jsou stále k dispozici, ale ne na dlouhou dobu a účtují si poplatek za udržování dostupných vstupenek. I vstupenky na obecný vstup zde vás mohou stát v rozmezí od 530 do 700 USD / osoba, přičemž další doplňky, jako je parkování a kempování, jsou dalšími doplňky k ceně..

Zde je několik skvělých míst, kde si můžete koupit vstupenky Coachella Event:

 • Boxofficeticket.center
 • Stubhub.com
 • Tickernetwork.com
 • Viagogo.com
  Jak sledovat americký Netflix pomocí VPN - Průvodce snadným nastavením pro zařízení Android a Mac

Pokud tedy chcete navštívit Coachella 2023 naživo v akci, pak nejlepší čas na nákup vstupenek je teď, nebo jim dojdou nebo vás budou stát ještě více!

Jeden průchod platí pouze pro jeden víkend.

Časté dotazy:

Je Coachella Live Streamed?

Ano, Coachella je vysílána živě prostřednictvím svého oficiálního kanálu YouTube a nemá žádné další možnosti přímého přenosu.

Kolik stojí jít na Coachella?

Víkend Coachella vás může stát kdekoli v rozmezí od 1200 do 2600 $ v závislosti na tom, jak luxusní chcete, aby událost pro vás byla připravena. Průměrná cena je však 1500 USD za celý víkend od pátku do neděle. AirBnB nebo Spaní v autě vám pomohou snížit náklady.

Jak starý musíš jít na Coachella?

Účastníci musí být dospělí, tj. Alespoň starší 18 let, aby se mohli zúčastnit akce s oficiálním průkazem totožnosti, který může management použít k ověření jejich věku na akci.

Co přesně je Coachella?

Coachella je jedním z největších a nejextravantnějších hudebních a uměleckých festivalů ve Spojených státech, kde vystupují špičkové hvězdy a umělci rozmístění po 2 po sobě jdoucích víkendech.

Závěr

Ať už se rozhodnete na akci nebo se dívat ze svého domova naživo online, Coachella 2023 je událostí, kterou byste si neměli nechat ujít. Mezi hlavní headlinery patří Ariana Grande, Tame Impala a Childish Gambino a desítky dalších, kteří slibují, že to bude událost roku!

Oficiální kanál YouTube Coachella Channel je tu, aby vám zajistil celou akci’s živými toky a většinou v dobré kvalitě, takže se rychle přihlaste.

Sítě VPN mohou také pomoci těm, kteří sledují koučky Coachella, kteří čelí geo-omezením na kanálu YouTube a otevírají událost pro všechny na světě!

Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy týkající se této události’s živým přenosem, zmíňte jej v poli komentářů níže!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me