Jak sledovat Billboard Music Awards 2018 Live Free Online Stream

Billboard Music Awards 2018 je jen pár dní pryč a představuje momenty virové popkulturní kultury, nečekané spolupráce, bzučivé výkony a nejžhavější hudební akty. Fanoušci z celého světa se dozvědí o největších prodejích z alb, jednotlivých vydání, rozhlasového hraní, společenské angažovanosti, cestování a streamování, které sleduje Billboard, Next Big Sound a Nielsen Music. Práva na vysílání byla získána NBC a nejnovějším soudcem “Hlas”, Kelly Clarkson bude zodpovědný za pořádání show! Hledáte způsoby, jak sledovat Billboard Music Awards 2018? Přečtěte si tohoto komplexního průvodce z Best VPN.

Podívejte se na Billboard Music Awards 2018 Živé online streamy odkudkoli

 1. Billboard Music Awards 2018 Datum a umístění
 2. Vstupenky Billboard Music Awards 2018
 3. Jak se dívat na Billboard Music Awards ve Velké Británii
 4. Kde se dívat na billboardové hudební ceny na Filipínách
 5. Jak se dívat na billboardové hudební ceny bez kabelu
 6. Jak se dívat na Billboard Music Awards Kompletní show Žít online zdarma
 7. Ocenění Billboard Music Awards 2018

Billboard Music Awards 2018 Datum a umístění

Rozhodnuté místo pro Billboard Music Awards 2018 bylo stanoveno ve slavné a pokládané MGM Grand Garden Areně v Las Vegas, což je víceúčelové středisko, které je nejlepší volbou pro bojové sporty, vysokoškolské sporty a profesionální sporty. Tato událost bude vysílána na NBC 20. května 2018 v 20:00. Pro ty, kteří sledují východní čas (ET), můžete začít sledovat hudební akci v 17:00..

Vstupenky Billboard Music Awards 2018

Není nic zábavnějšího a vzrušujícího, než být svědkem Billboard Music Awards 2018 přímo před vašimi očima, počínaje vašimi oblíbenými zpěváky a hvězdami milostí červeného koberce a celé arény jejich přítomností - což je samo o sobě zážitek blogování . Takže pokud jste náhodou byli v Las Vegas tuto neděli, možná budete chtít zvážit získání letenky odtud. Ceny se nastavují kdekoli mezi 90,00 a 1 075,00 USD, v závislosti na místě a době nákupu.

Jak se dívat na Billboard Music Awards ve Velké Británii

Pokud jde o sledování Billboard Music Awards 2018 ve Velké Británii, uživatelé mají spoustu možností. Pokud však hledáte nejvhodnější, musí to být oficiální vysílač události, NBC. Samotný program bude vysílán na kabelové televizi v 20 hodin. ale uživatelé mají také možnost sledovat celý slavnostní předávání cen online prostřednictvím NBC.com nebo aplikace NBC dostupné v obchodech Google Play a Apple iTunes. Můžete také sledovat BBMA’s na Twitteru a Facebooku pro pravidelné aktualizace!

Jak se dívat na Billboard Music Awards ve Velké Británii

Kde se dívat na billboardové hudební ceny na Filipínách

Pro uživatele, kteří se nacházejí na Filipínách, může být přístup do NBC ke sledování Billboard Music Awards 2018 poněkud frustrujícím úkolem. Důvodem je, že web ukládá geo-omezení, která omezují pouze uživatele z USA, Velké Británie, Irska, Austrálie a Hayu na návštěvu webové stránky. Dobrým řešením je použít řešení VPN k obcházení omezení obsahu. Přesunutím vaší IP adresy a tím, že se zdá, že se nacházíte v jiné zemi, se můžete snadno zaregistrovat u NBC a sledovat událost. Níže je uveden seznam některých poskytovatelů přístupů, které byste měli určitě zvážit při pokusu o bezproblémové odblokování:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Jak se dívat na billboardové hudební ceny bez kabelu

Pokud jste řezačem kabelů, který nemá přístup k kabelové televizi v blízkosti, ale chcete zajistit, aby vám neunikla ani druhá část slavnostního předávání cen, spolu s jeho pozoruhodnými živými vystoupeními - pak pro vás máme některá prémiová online řešení Snaž se. Níže je uveden seznam nejlepších dostupných webů VoD, které nabízejí přístup k NBC. Nejlepší část ze všech: každá nabízí zkušební verzi zdarma, abyste si ji mohli užít! Čekejte na sek. Sledujte světový pohár Fifa 2018 slavnostní zahájení live online zde.

Poznámka: Níže uvedené online streamy mohou být v některých zemích omezeny na zeměpisné oblasti. Chcete-li si užít bezplatné zkušební verze, použijte službu VPN k zfalšování vaší polohy!

Odblokujte toky

Sling TV

Společnost Sling TV si vybudovala dobrou pověst online, protože poskytuje živé přenosy všech populárních událostí a slavnostních ceremonií, které se konají po celém světě, včetně Billboard Music Awards 2018. Základní plán 20 $ vám umožňuje přístup k kanálu NCB spolu s dalšími 30 slavnými jmény, jako je ESPN, AMC, CNN, TNT a TBS. Nejlepší část ze všech: dokonce máte k dispozici 7denní zkušební verzi pro testování služby.

Podívejte se na Billboard Music Awards na SlingTV

PlayStation Vue

Uživatelé, kteří streamují filmy / televizní pořady na svém, může PlayStation také hledat řešení pro sledování živých událostí na svém herním zařízení. Zde přichází služba PlayStation Vue, která nabízí pozoruhodnou službu za 40 USD měsíčně, což je podpořeno 14denní bezplatnou zkušební verzí. Jakmile se zaregistrujete, získáte přístup k přímým přenosům Billboard Music Awards 2018!

Streamujte Billboard Music Awards na PlayStation VUe

Hulu Live TV

Hulu je další služba VoD, podobná službě DIRECTV Now a Sling TV, která nabízí rozsáhlou knihovnu obsahu z celého světa, včetně filmů / televizních pořadů, zpráv a živých sportů. Můžete získat úplný přístup ke službě placením pouhých 39,99 $ měsíčně. Můžete dokonce využít 7denní zkušební verzi pro vyzkoušení služby. Je však zaručeno, že na Hulu budou k dispozici živé přenosy.

Relay Billboard Music Awards v televizi Hulu Live TV

YouTube TV

Protože se lidé začali více spoléhat na služby prémiového streamování, YouTube se rozhodla vytvořit název LIVE TV bez kabelového řešení “YouTube TV”, což vám umožňuje přístup k streamům z více než 50 sítí po celém světě, včetně místních sportů, zpráv, mezinárodních her a událostí, jako je například Billboard Music Awards 2018. Přihlaste se zde a začněte sledovat hudební ceny bez jakýchkoli potíží..

Billboard Music Awards na YouTube TV

Jak se dívat na Billboard Music Awards Kompletní představení Živě online zdarma

Ne každý si možná bude chtít koupit drahé předplatné, aby mohl sledovat své oblíbené události. Máme také několik FREEBIES, kteří rádi hledají zdroje, které umožňují streamování velkých turnajů a slavnostního předávání cen, aniž by platil jediný cent. Pokud jste jedním z těchto lidí, níže jsou uvedena některá řešení pro streamování Billboard Music Awards 2018 Live Online ZDARMA:

DIRECTV nyní

Dalším hitovým řešením pro streamování Billboard Music Awards 2018 live je použití DIRECTV NYNÍ. Tento web je známý tím, že poskytuje streamy všech hlavních turnajů a slavnostních vyznamenání, jako je Sling TV, a nabízí přístup k kanálům, jako jsou TBS, ABS, CBS, Fox a NBC, za pouhých 35 USD měsíčně, což znamená, že můžete začít streamovat téměř okamžitě! Máte dokonce k dispozici 7denní bezplatnou zkušební verzi. Pokud se zaregistrujete v sobotu, můžete událost sledovat technicky ZDARMA!

Jak se dívat na Billboard Music Awards Kompletní představení Živě online zdarma

Kodi - cCloud TV Add-on

Open-source, multiplatformové zábavní centrum Kodi je pozoruhodnou volbou pro nalezení pirátského obsahu pro streamování FREELY, pokud jste na kodi vpn. Používá rozšíření třetích stran pro poskytování přístupu k celosvětově omezenému obsahu, který zahrnuje živé přenosy událostí s požadavkem na server. Mezi nejoblíbenější doplňky patří cCloud TV, která nabízí obrovský seznam kanálů z celého světa, abyste si mohli vychutnat kabelovou televizi v počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo notebooku!

Billboard Music Awards na Kodi prostřednictvím cCloud TV

Odblokujte stream NBC

Hlasování Billboard Music Awards 2018

Když se slavnostní předávání cen blíží datu zahájení, fanoušci hudby z celého světa hlasují pro své oblíbené hvězdy napříč různými žánry a úspěchy. Naštěstí má Billboard Music Awards oficiální webovou stránku, kde můžete získat přístup k úplnému seznamu nominovaných a jejich vyhrazeným vystoupením. Klepnutím sem zahájíte hlasování pro své oblíbené interprety!

Ocenění Billboard Music Awards 2018

Existuje mnoho různých kategorií, pro které jsou různí umělci a hvězdy nominováni a následně za ně obdrží ceny. To, co se většina lidí těší, je “Nejlepší sociální umělec”, trvale zabírající nejvyšší sloty na Billboardu’s Graf sociálních 50. Níže zdůrazňujeme všechny různé kategorie a kandidáty na ně:

Nejlepší umělec

 1. Taylor Swift
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. Kačer

Nejlepší zpěvačka

 1. Camila Cabello
 2. Taylor Swift
 3. Demi Lovato
 4. Halsey
 5. Cardi B

Nejlepší mužský umělec

 1. Post Malone
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. Kačer

Nejlepší nový umělec

 1. Kodak Black
 2. Khalid
 3. Cardi B
 4. Camila Cabello
 5. 21 Savage

Nejlepší duo / skupina

 1. U2
 2. Migos
 3. Coldplay
 4. Představte si draky
 5. Řetězové

NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ ALBUM

 1. Z místnosti: Svazek 1, Chris Stapleton
 2. Pověst, Taylor Swift
 3. , Kendrick Lamar
 4. Krásná trauma, růžová
 5. Ed, Ed Sheerane

Top Hot 100 Song

 1. “Tvar vás,” Ed Sheeran
 2. “Rocková hvězda,” Post Malone a 21 Savage
 3. “Že’s Co se mi líbí,” Bruno Mars
 4. “Pokořit.,” Kendrick Lamar
 5. “Despacito,” Luis Fonsi a Daddy Yankee s Justinem Bieberem
Zabalení věcí

Doufáme, že tento průvodce vám pomůže pochopit, jak sledovat Billboard Music Awards 2018 Live Online. Pokud však narazíte na nějaké problémy nebo najdete jiná doporučení pro streamování události, neváhejte a napište komentář níže. Neváhejte také sdílet průvodce se svými přáteli a členy rodiny, kteří jsou fanoušky ceremoniálu Music Awards.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me