Jak sledovat americký Netflix pomocí VPN – Průvodce snadným nastavením pro zařízení Android a Mac

Pro všechny, kteří rádi sledují Netflix, je zde plnohodnotný průvodce, jak sledovat americký Netflix, včetně informací o zákazu Netflix VPN, nejlepších VPN, které stále pracují na odblokování webu, VPN, které don’nefunguje, jak přistupovat ke knihovně Netflix v USA z různých regionů a dalších prostřednictvím Best VPN!

Netflix je svět’oblíbené místo pro streamování, které způsobilo revoluci ve způsobu, jakým konzumujeme naši zábavu. To vyvolalo fenomén sledování binge prostřednictvím jeho extrémně návykových pořadů, které jsou mnohem lepší než to, co ostatní poskytovatelé zábavy, jako jsou běžní poskytovatelé kabelů, v současné době nabízejí.

Ale i přes veškerou popularitu Netflix ano’• umožnit všem svým uživatelům sledovat veškerý obsah, který má ve své knihovně. Každá země dostane jinou knihovnu kvůli povinnostem v oblasti autorských práv, které musí Netflix řešit. To znamená, že uživatelé Netflixu z jiných zemí nemohou sledovat všechny televizní pořady, filmy a animace, které jsou k dispozici v americké knihovně Netflixu..

Volné sítě VPN Netflix byly použity k obcházení těchto geo-omezení na webu, ale pak Netflix také vynutil zákaz VPN, čímž jeho omezení zpřísnil než kdykoli předtím. Přesto pouze nejlepší VPN vám umožní obejít geo-omezení a snadno přistupovat k American Netflix.

Contents

Jak se dívat na americký Netflix – obsah

 1. American Netflix Nejnovější knihovna pro Binge Watchers
 2. Jak se dívat na americký Netflix 2023
 3. Nejlepší VPN pro sledování American Netflix
 4. Funkce, které vypadají jako nejlepší VPN pro sledování American Netflix
 5. Zdarma VPN, které pracují s American Netflix
 6. VPN, které vyhrály’Nenechte se dívat na American Netflix
 7. Jak sledovat American Netflix na zařízeních Android?
 8. Jak sledovat americký Netflix na zařízeních Apple?

Má zakázanou VPN Netflix?

Netflix je obří streamování médií a pracuje na modelu Subscription Video on Demand (SVOD). Obsah její knihovny pochází z různých mediálních domů a také produkuje velkou většinu svého obsahu v domě, tj. Netflix Originals.

Většina tohoto obsahu je však geograficky omezená, což znamená, že tento obsah je k dispozici v některých zemích, ale nikoli v jiných. Netflix musí tato nepříjemná geografická omezení na svůj obsah uvalit, protože musí chránit autorská práva médií, z nichž pochází většina tohoto obsahu.

Netflix zakázal VPN

Díky tomu je Netflix mnohem méně cenný pro uživatele mimo Ameriku, kde je k dispozici nejlepší knihovna Netflixu. Uživatelé VPN již mnoho let obcházejí geo-omezení pro připojení k USA a přístup do knihovny American Netflix. Ale protože to znamenalo, že Netflix’s geo-omezení jsou téměř zbytečná pro ty, kdo nasazují VPN pro přístup na web, Netflix se přestěhoval, aby na svůj web vydal zákaz VPN.

To ve skutečnosti znamenalo, že Netflix vyhrál’• Umožnit uživatelům prohlížet obsah, který není v jejich regionu k dispozici.

Zákaz VPN pro Netflix učinil naprostou většinu VPN zbytečnými pro obcházení geo-omezení na Netflix, ale to nevypadá’t nutně znamená, že nemůžete odblokovat geo-omezení na webu. Stále to můžete udělat! Aby se to však stalo, musíte vědět o VPN, které stále fungují, nejen pro obcházení geo-omezení na webu, ale také pro obcházení zákazu VPN na webu.

Netflix identifikuje připojení VPN většinou kontrolou, zda příliš mnoho připojení k jeho webům nepřichází z jediné IP nebo velmi podobných IP adres. Jakmile je takový roj identifikován, Netflix zakáže této IP / skupině podobných IP přístup k jejímu webu, a tak vynucuje zákaz VPN na svém webu.

Obejít zákaz VPN není vůbec snadné, protože poskytovatel VPN musí aktivně neustále měnit své americké servery rychleji, než je může zakázat Netflix, a existuje jen málo poskytovatelů, kteří to dnes mohou udělat.’s spolehlivě. Více o tom později v průvodci.

American Netflix Nejnovější knihovna pro Binge Watchers:

To’Je to otevřené tajemství, že americká knihovna Netflix je mnohem lepší než to, co se zbytku světa podaří dostat na Netflix. Nejoblíbenější pořady jako House of Cards, Black Mirror, Orange jsou nové Black, Stranger Things atd. Nejsou na Netflix k dispozici v mnoha různých zemích. Ale American Netflix Library má vše, takže pokud se vám podaří získat nejlepší VPN pro Netflix, která vás může připojit k americké knihovně na webu, pak’Právě jsem udeřil zlato!

Na některých místech poskytuje Netflix pouze 1/3 svého obsahu, což vážně omezuje výběr uživatele na webu z hlediska jeho možností zobrazení. Jedná se o extrémně ubohou situaci, v níž se uživatel ocitne uvíznutý právě kvůli své poloze v tuto chvíli.

Ale ty ne’nemusíte se této situace držet dlouho, pokud začnete používat VPN, která je dostatečně dobrá pro odblokování geo-omezení na webu a obejití zákazu VPN, abyste mohli sledovat americkou knihovnu Netflix.

Zde je seznam některých pořadů, filmů a dokonce i animovaných filmů, které nebyly k dispozici na Netflix Australia, což je jedna z nejlepších knihoven Netflix po USA.

 • Ex machina

Jak se dívat na americký Netflix

 • Doktore podivné

Doctor Strange není k dispozici

 • Star Wars The Last Jedi

Star Wars Poslední Jedi není k dispozici

 • Kolekce forenzních souborů

Kolekce forenzních souborů

 • Penny Dreadful

Děsivý penny není k dispozici

 • Fosters

pěstitelé nejsou k dispozici

 • Zákon a pořádek

Zákon a objednávka nejsou k dispozici

 • Skandál

Skandál není k dispozici

 • Despicable Me 3

Despicable Me 3 není k dispozici

 • Myšlenky zločince

Trestné mysli nejsou k dispozici

Hledali jsme tyto filmy a televizní pořady na Netflix Australia poté, co jsme právě viděli tituly na domovské stránce American Netflix, takže jsme’tady jen poškrábání povrchu. Tituly, které nejsou k dispozici na místech, jako je Austrálie, Polsko, Itálie, Dánsko, Francie, Velká Británie, Nový Zéland, Kanada, Lotyšsko, Německo a další podobné země, se mohou někdy v tisících počítat v tisících.

Stačí se však podívat na domovskou stránku American Netflix a pochopit, proč klademe tolik důraz na uživatele Netflixu, aby získali VPN a připojili se k Netflix USA, abychom z jejich předplatného získali plnou hodnotu..

American Netflix Nejnovější knihovna pro Binge Watchers

Vidíte na těchto obrázcích všechny filmy a pořady od American Netflix, které nebyly přítomny v Austrálii Netflix? Přesně to, co my’mluvím tady!

  Jak sledovat Coachella 2023 Live Online

Netflix USA je jako bít jackpot na webu Netflix. Možná máte ve vaší zemi předplatné pro Netflix, ale to’to stojí za arašídy ve srovnání s tím, co můžete získat na Netflix USA.

Jak se dívat na americký Netflix 2023

Pokud nejste spokojeni s vaší omezenou regionální knihovnou Netflix jako my ostatní a chcete se dívat na americkou Netflix, budete moci sledovat nejnovější pořady, filmy a animované seriály na webu, pak zde’jak to můžete udělat:

 1. Kupte si předplatné s některým z Nejlepší 3 VPN vypsáno níže
 2. Získejte pověření uživatele od svého poskytovatele a nainstalujte jeho nativní aplikaci
 3. Zeptejte se VPN’s podporou pomocí funkce chatu naživo nebo zvýšením vstupenky na to, které servery jsou demarkovány pro odblokování Netflix USA
 4. Navštivte Netflix.com a užijte si plný přístup k American Netflix!

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. NordVPN

  NordVPN

  11,95 $ $3,49Za měsíc

  • 5200+ serverů v 60 zemích
  • 6 současných připojení
  • Pracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvělý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuli přes VPN
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 70% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

Nejlepší VPN pro sledování American Netflix

Jak jsme vám již dříve řekli v této příručce, ne každá VPN je vhodná pro odblokování American Netflix a existují určité funkce, které musíte hledat, pokud se chcete dozvědět o nejlepších VPN pro Netflix.

Chtěli jsme vás však zachránit před rozruchem, když jste sami provedli toto rozsáhlé a těžkopádné cvičení, takže jsme si sami vytvořili seznam takových VPN. Tento seznam byl vytvořen až poté, co jsme provedli řadu rozsáhlých testů, ve kterých jsme zkontrolovali VPN po VPN, a všechny z nich provedli konečné testy jejich schopností a drsnosti při práci na odblokování American Netflix..

Tady jsou TOP 3 Nejlepší VPN pro Netflix že vám můžeme bezpečně doporučit po dokončení testů:

1. PureVPN:

Pravděpodobně nejlepší VPN tam venku, pokud jde o odblokování geo-omezení jakéhokoli druhu. Bez ohledu na to, zda jeho BBC iPlayer, Hulu nebo dokonce americký Netflix, PureVPN nikdy nezklame. Její specializovaný tým je vždy na tom, aby zajistil, že uživatelé získají spolehlivý odblokovací zážitek a všechny jeho dedikované servery pro odblokování geografických omezení jsou ve správném funkčním stavu..

Nejlepší VPN pro sledování American Netflix

Co’více je to, že PureVPN nabízí ultrarychlou podporu live chatu, díky které se o těchto serverech můžete dozvědět více o sobě. Úroveň zabezpečení je na této VPN také velmi vysoká, protože nabízí šifrování AES-256 a podporu více protokolů včetně OpenVPN.

Nabízí také další vysoce kvalitní bezpečnostní funkce, jako je Double VPN a Onion over VPN, které se mohou velmi hodit při jiných činnostech, jako je Torrenting a P2P sdílení..

Kromě toho má také funkci rozděleného tunelování, která vám umožňuje přesměrovat pouze část vašeho provozu přes VPN a zbytek bez něj.

Cenové plány jsou jedním z nejrozumnějších a nejlevnějších VPN mezi nejvýznamnějšími poskytovateli dne s 5-letým tarifem předplatného, ​​který stojí pouhých 99,00 $. Vyhrál jsi’t získat lepší cenu za nejlepší VPN pro Netflix lepší než to, co vy’znovu se dostávám k této VPN.

 • Měsíční předplatné: 10,95 $ vyúčtováno jednou
 • Roční předplatné: 5,81 $ / měsíc (69,72 $ účtováno jednou)
 • Předplatné na 5 let: 1,65 $ / měsíc (99 $ účtováno jednou)

purevpn cenová recenze

Profesionálové

 • Cenově dostupné cenové plány jako Netflix US VPN
 • 2000 umístění serveru
 • Nejlepší podpora live chatu pro všechny druhy technických pokynů
 • Vyhrazená služba pro American Netflix
 • Split Tunneling
 • Rychlé rychlosti

Nevýhody

 • Někdy je třeba zkontrolovat podporu nejnovějšího amerického serveru pro odblokování American Netflix, protože neustále mění tyto servery, aby služba spolehlivě fungovala

navštivte poskytovatele

2. NordVPN:

NordVPN, výkonná a vysoce spolehlivá služba, může snadno odblokovat i American Netflix. Nejlepší část o programu NordVPN je, že prostoje, které nabízí, jsou výrazně nízké, aby vám poskytly maximální čas na obrazovce s nejmenšími poruchami v provozu..

NordVPN pro US Netflix

Šifrování nabízené na NordVPN je AES-256, které vám dává výhodu v otázkách ochrany vašich dat, protože je téměř téměř nemožné přerušit šifrování a slíbit vaše data.

Tento poskytovatel také nabízí širokou škálu nativních klientů pokrývajících téměř všechny populární operační systémy, jako jsou Windows, Mac, Android, iOS atd. Poskytuje také podporu pro nika zařízení jako Roku a směrovače..

Infrastruktura serverů v NordVPN nyní sestává z více než 4800 serverů v síti pokrývající širokou oblast světa. To znamená, že s ním nemůžete odblokovat pouze americký Netflix, ale také se obejít geo-omezení na webu v jiných zemích. Například s NordVPN Netflix to ne’Nezáleží na tom, zda chcete přistupovat k americkému Netflixu nebo německému Netflixu, VPN funguje stejně dobře při provádění obou úkolů.

Cenové plány byly před nějakou dobou v dostupném rozsahu, ale zdá se, že společnost NordVPN odstranila cenově dostupnější tříletý cenový plán ze svého seznamu a nyní máme pouze možnost pouze těchto plánů:

 • Měsíční předplatné: 11,99 $ vyúčtováno jednou
 • Roční předplatné: 83,88 $ vyúčtováno jednou
 • Předplatné na 3 roky: 125,64 $ vyúčtováno jednou

Jedná se o něco velmi cenově dostupné, ale pokud chcete získat předplatné NordVPN pro sebe, rozhodněte se pro tříletý plán, protože’je nejdostupnější v tomto seznamu.

Předplatné nabízené společností NordVPN

Profesionálové

 • Nabízí vyhrazené americké servery pro Unblocking American Netflix
 • Cibule přes VPN
 • Zásady nulového protokolování
 • Zkušební verze zdarma na 3 dny
 • Možnost platby bitcoinů
 • Rychlé rychlosti

Nevýhody

 • Live chat ne’neexistuje. Chcete-li vyřešit problémy, musíte vygenerovat lístky

navštivte poskytovatele

3. ExpressVPN:

Tento poskytovatel VPN je uživatel oblíbený díky jeho pokračující integritě a hvězdnému výkonu jako VPN v průběhu let. ExpressVPN byl v doméně VPN velmi vlivný jako extrémně silná služba, která by nikdy neohrozila integritu uživatele bez ohledu na okolnosti..

EpressVPN pro American Netflix

Nejlepší část o ExpressVPN je, že zajišťuje, aby všechny jeho americké servery usilovaly o to, aby uživateli umožnily přístup k American Netflix, což je zlom od konvenčních modus operandi v doméně VPN, kde poskytovatel nabízí vyhrazené servery pro stejný úkol..

Pokud jde o zabezpečení, je ExpressVPN neuvěřitelně vhodný, protože udržuje nulové protokoly, nabízí šifrování AES 256, podporuje protokol OpenVPN, a tím vyvíjí nejlepší krok vpřed k zajištění toho, aby byl uživatel při používání této služby chráněn..

Nabízí také inteligentní DNS, což usnadňuje odblokování American Netflix na Medistreamers jako Apple TV a Roku.

Podpora live chatu je neuvěřitelně efektivní při řešení i těch nejnáročnějších technických problémů a existuje několik nejlepších průvodců a videí s návody, které vás provedou téměř jakýmkoli procesem instalace..

Ale přes to všechno, ExpressVPN’Cenové plány jsou ve srovnání s ostatními poskytovateli VPN neúměrně vysoké.

 • Měsíční předplatné: 12,95 $ vyúčtováno jednou
 • Předplatné na půl roku: 9,99 $ / měsíc (59,95 $ účtováno jednou)
 • Roční předplatné: 8,32 $ / měsíc (99,95 $ účtováno jednou)

Cenové plány ExpressVPN pro americkou netflix

Profesionálové

 • Všechny americké servery pracují pro odblokování Netflix USA
 • Zásady nulového protokolování
 • Nejlepší návody a videa s návody pro instalační procesy
 • Šifrování AES 256
 • Vyhrazení klienti VPN
 • SmartDNS k dispozici

Nevýhody

 • Ceny jsou příliš vysoké

navštivte poskytovatele

Funkce, které vypadají jako nejlepší VPN pro sledování American Netflix

Jak přesně identifikujete VPN, která bude dostatečně dobrá pro vaše potřeby Netflix? Existují stovky poskytovatelů VPN, z nichž každý prohlašuje, že je lepší než ten poslední, avšak pokud jde o Netflix, téměř všichni ztratí páru, až na několik vybraných.

Tyto služby vybírají VPN, které vám umožní sledovat knihovnu American Netflix, mají některé charakteristické rysy, které ostatní nemají’nemám. Zde je, jak je můžete identifikovat pomocí přesné funkce:

Pracovní americké servery pro Netflix:

Aby bylo možné odblokovat Netflix USA, VPN musí být dostatečně rychlá, aby mohla neustále měnit své americké servery, než na ně může Netflix zaútočit a zakázat je. Většina sítí VPN, které spolupracují se společností Netflix USA, postupuje podle strategie přidělování vyhrazených míst pro přístup k síti Netflix, kterou můžete zjistit, pokud se snadno zeptáte na jejich podporu živého chatu.

Rychlé rychlosti:

Nemáte smysl získat nejrychlejší VPN k odblokování Netflixu USA, pokud máte ubohé rychlosti. VPN, která zabije více než 35% vaší skutečné rychlosti ISP, by neměla’být tím, čím jsi’znovu hledám

Specializované klientské aplikace:

Můžete sledovat Netflix na jakémkoli zařízení, od mobilního telefonu přes Smart TV až po Mediastreamer’Je nezbytné, aby VPN poskytovala své dedikované klienty, což usnadňuje nastavení VPN na zařízení, na kterém používáte Netflix

Bezpečnostní:

Šifrování AES 256 vojenské třídy a podpora protokolu OpenVPN musí mít funkce v síti VPN, protože kdokoli může proniknout do vašich dat, když je na internetu, a použít je pro nebezpečné účely. Nikdy byste se neměli vystavovat takhle v digitální sféře, tak ne’• spokojit se s VPN, která nemá’nenabízejí tyto předběžné bezpečnostní prvky!

Simultánní připojení:

Pokud si zakoupíte předplatné Netflix, je normální, že sdílíte své přihlašovací údaje se svou rodinou nebo si prohlížíte Netflix na různých zařízeních v různých denních dobách, takže VPN musí nabízet alespoň 3 simultánní připojení najednou, stejně jako Netflix. snadnější kompatibilita napájení

Dostupné dlouhodobé plány:

Uživatelé Netflixu by měli hledat VPN, které jsou cenově dostupné pro dlouhodobé přidružení. VPN s přemrštěnými cenovkami jsou pro uživatele Netflix velkým ne!

* Při zohlednění všech věcí, které by měla mít síť Netflix VPN, jsme dospěli k závěru, že PureVPN pracovala pro streamování nejlépe pomocí cenově dostupného cenového balíčku..

Nejlepší Netflix VPN

Zdarma VPN, které pracují s American Netflix

Pokud se pokoušíte najít bezplatnou VPN, která pracuje na odblokování American Netflix, neděláte nic jiného než oklamat své vlastní já. Bezdrátové sítě VPN nikdy nemohou být kompatibilní s webovými stránkami pro streamování, natož se pokoušet prostřednictvím nich přistupovat k American Netflix. Je to kvůli závažným omezením, které Free VPN ve svém úsilí překonat tento skličující úkol

Prvním omezením je, že bezplatné VPN nejsou’t nabízejí neomezenou šířku pásma a jejich omezení šířky pásma leží v rozmezí pouhých 500 MB -10 GB / měsíc, což není dost dobré na to, aby podporovalo stále rostoucí potřeby sledování binge moderního uživatele Netflix.

Za druhé a co je důležitější, bezplatné VPN mohou’• Odblokujte Netflix USA, protože k tomu musí VPN zůstat krok před zákazem Netflix VPN neustálým přepínáním svých serverů. To vyžaduje velmi vysokou finanční investici ze strany poskytovatele a žádná síť VPN si nemůže dovolit nabízet tuto službu svým uživatelům vůbec.

Jak sledovat americký Netflix ve Velké Británii? Jak sledovat americký Netflix ve Velké Británii

Pokud žijete ve Spojeném království, možná budete mít přístup k lepší knihovně Netflix než ve zbytku zemí, ale stále není to nejlepší ve srovnání s americkou verzí webu. Pokud chcete jít nahoru a získat přístup k American Netflix z Velké Británie, musíte postupovat podle těchto kroků:

 1. Vyberte si nejlepší VPN pro American Netflix a platte za její cenový plán
 2. Stáhněte a nainstalujte svého klienta VPN do zařízení
 3. Připojte se ke speciálně určenému americkému serveru pro odblokování služby American Netflix vaším poskytovatelem
 4. Navštivte Netflix.com nebo otevřete aplikaci Netflix a budete si prohlížet plnou knihovnu American Netflix!

Jak se dívat na americký Netflix v Evropě?

Jak se dívat na americký Netflix v Evropě

Přestože Evropa je Západem, dostává některé z nejhorších knihoven Netflixu na světě. Země jako Polsko, Lotyšsko, Česká republika, Chorvatsko a další jsou nejvíce postiženy zeměmi, protože Netflix nemá’vynaložit velké úsilí na přidání dalšího obsahu do těchto knihoven kvůli malému počtu obyvatel těchto zemí.

Pokud čelíte podobné situaci jako evropský rezident, který je předplatitelem Netflixu, můžete takto obejít geo-omezení a získat přístup k mnohem, mnohem lepší americké knihovně Netflix:

 • Vyberte nejlepší VPN pro American Netflix v Evropě
 • Vyberte si z cenových tarifů, které nabízí VPN, a platte za ně
 • Po stažení si do svého zařízení nainstalujte aplikaci VPN klienta
 • Připojte se k americkému serveru, který podle vašeho poskytovatele funguje s aplikací American Netflix
 • Užijte si plnou knihovnu American Netflix na svém zařízení kdykoli!

Jak se dívat na americký Netflix v Austrálii?

Jak se dívat na americký Netflix v Austrálii

Uživatelé Netflix zdola dolů nejsou Netflixem spravedlivě zacházeni, protože australská verze webu nasává velký čas a některé významné pořady v seznamu chybí. Netflix USA má všechny koncerty, díky nimž bude používání Netflixu mnohem lepší zážitek.

Podívejme se na postup, pomocí kterého můžete získat přístup k Netflix USA z Austrálie:

 • Nakupte si plán předplatného za nejlepší VPN pro Netflix USA
 • Stáhněte si a nastavte VPN’s klientská aplikace na vašem OS / zařízení
 • Připojte se ke zprostředkujícímu serveru VPN v USA z aplikace klienta VPN
 • Knihovna American Netflix vám bude nyní na vašem zařízení přístupná!

Jak se dívat na americký Netflix v Kanadě?Jak se dívat na americký Netflix v Kanadě

Přestože je tak blízko k USA, kanadská knihovna Netflix nepatří mezi nejlepší knihovny, které nabízí Netflix. Pro kanadské občany je přístup do USA Netflix nezbytný, pokud chtějí používat Netflix nejoptimálnějším a nejpříjemnějším způsobem:

 • Vyberte nejlepší VPN pro Netflix, která odblokuje Netflix USA
 • Plaťte za svůj cenový plán a poté si do svého zařízení stáhněte a nainstalujte aplikaci klienta VPN
 • Připojte se k funkčnímu americkému serveru
 • Odblokujte American Netflix a sledujte všechny pořady, k nimž byste nikdy přistupovali bez VPN!

VPN, které vyhrály’Nenechte se dívat na American Netflix

Existuje mnoho poskytovatelů VPN, kteří tvrdí, že vás mohou přimět k přístupu k American Netflix, ale jejich nároky nejsou nic jiného než jen falešné naděje. Můžeme to říct, protože my’všechny jsem je testoval. Některé z těchto VPN, které my’níže, don’T práce vůbec, zatímco ostatní mají velmi nerovnoměrný výkon záznam, což znamená, že můžete’nespoléhejte se na ně pro potřeby odblokování Netflixu:

 1. Tunnelbear (zdarma & Zaplaceno obojí)
 2. Torgaurd (Patchy výkon)
 3. Zenmate
 4. HotspotShield
 5. StrongVPN
 6. Getflix

Jak sledovat American Netflix na zařízeních Android?

Sledujte American Netflix na zařízeních Android

Android je nejpopulárnější operační systém mezi smartphony a je také dominantním operačním systémem na jiných zařízeních, jako jsou chytré televizory a tablety. Je to hlavně kvůli jeho extrémní přívětivosti pro uživatele a velmi snadnému a interaktivnímu rozhraní. Další výkonná funkce, která hraje v tomto OS velkou roli’Popularita je obrovský repertoár aplikací, které podporuje prostřednictvím Google Play.

A protože velká část uživatelů chce sledovat zařízení American Netflix na zařízení Android, zde je způsob, jak to udělat v několika jednoduchých krocích:

 • Získejte předplatné VPN zakoupením cenového plánu
 • Jednou’Mám svá přihlašovací údaje, přejděte na Google Play a stáhněte si nativního klienta Android a poté jej nainstalujte do svého zařízení
 • Zadejte přihlašovací údaje uživatele do aplikace Android VPN a poté se připojte k funkčnímu americkému serveru, který odblokuje American Netflix
 • Užijte si plnou americkou knihovnu Netflix v USA na svém zařízení Android!

Jak sledovat americký Netflix na zařízeních Apple?

Sledujte American Netflix na zařízeních Apple

Apple se nedávno stal světem’je první firmou, která se z hlediska ocenění dotýká značky bilionů dolarů, která hovoří o důvěře uživatelů vložených do zařízení navržených společností Apple, jako jsou iPhone a iPad.

Nejlepší sítě VPN zajišťují nativní kompatibilitu s těmito zařízeními Apple iOS prostřednictvím nabídky nativních klientů v obchodě iTunes. Pokud chcete tyto aplikace použít k odblokování zařízení American Netflix v zařízení Apple, postupujte takto:

 • Vyberte si top Mac VPN a poté získejte jeho předplatné výběrem cenového plánu a placením za něj
 • Stáhněte a nainstalujte svého nativního klienta pro iOS z obchodu iTunes
 • Připojte se k americkému serveru na tomto klientovi (což funguje pro odblokování Netflix USA)
 • Otevřete aplikaci Netflix a nyní budete mít přístup do americké knihovny Netflix!

Závěr

Netflix soustavně přidává na své stránky stále více obsahu, aby uspokojil požadavky na zábavu ze svých rostoucích seznamů milionů uživatelů, ale musí také chránit své povinnosti v oblasti autorských práv vůči mediálním domům, takže to znamená, že geo-omezení a zákaz VPN se neúčastní kdekoli v blízké budoucnosti. Mohou být dokonce silnější a přísnější, jak služba neustále roste, takže jediná odpověď na otázku “Jak se dívat na American Netflix?” je to, že získáte spolehlivou službu VPN, která vám umožní získat plnou hodnotu z vašeho předplatného tím, že získáte snadný přístup k American Netflix.

Neváhejte a přidejte jakékoli návrhy nebo své názory do vlákna níže. Pokud se nám budou líbit, můžeme je dokonce přidat do této příručky jako skutečné uživatelské recenze / názor! Happy Netflix-ing!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Jak sledovat UFC Live Online