Jak se dívat na zimních olympijských hrách 2018 online zdarma odkudkoli

Oficiálně známý jako XXIII zimní olympijská hra a běžně známý jako PyeongChang 2018, konečně probíhá hlavní mezinárodní multi-sportovní akce. Je tedy čas se připravit na některé z nejlepších sportovních mistrovství, jaké jste kdy viděli. Níže je uveden seznam oficiálních partnerů a sponzorů této akce.


Zimní olympijské hry 2018 Oficiální partneři Sponzoři

PyeongChang dříve nabídl hostitele olympijských her 2010 a 2014, ale prohrál o tři a čtyři hlasy. Vyhráli však nabídku na rok 2018, což znamená, že se na akci připravovali už dlouhou dobu. V této příručce naleznete další informace o tom, jak sledovat zimní olympijské hry 2018 tím nejlepším vpn:

Sledujte zimní olympijské hry 2018 online zdarma odkudkoli

 1. Zimní olympiáda 2018 Poloha
 2. 2018 Zimní olympijské hry
 3. Zimní olympijské hry 2018 Oficiální vysílače a kanály
 4. Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 odkudkoli
 5. Jak se dívat na zimní olympijské hry na ROKU
 6. Jak sledovat zimní olympijské hry zahajovací ceremoniál Live Stream zdarma
 7. Podívejte se na zimní olympijské hry na Hulu
 8. Streamování zimních olympijských her bez kabelu
 9. Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 online zdarma
 10. Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 na Kodi
 11. Hry, které je třeba hledat v zimních olympijských hrách 2018
 12. Plán budoucích zimních olympijských her
 13. Zimní olympiáda 2018 Fakta a čísla s přívěsy

Zimní olympiáda 2018 Poloha

Zimní olympijské hry PyeongChang 2018 se slavnostně otevřou 9. února v kraji Pyeongchang. Začne v 20:00. (Korejský standardní čas). Protože mezi východním standardním časem existuje 14 hodinový rozdíl, měli by se lidé v USA naladit v 6 hodin ráno. Závěrečné ceremonie budou v neděli 25. února.

Winter-Olympics-2018-Location

2018 Zimní olympijské hry

Oficiální zahajovací ceremoniál se bude konat 9. února, ale hry nezačnou až následující den (v sobotu 10. února). Některé ze soutěží medailí naplánovaných na sobotu zahrnují ženy’s biatlon, muži’s skoky na lyžích a ženy’s rychlobruslení.

Zimní olympiáda-2018-Plán

Kromě obvyklých akcí, jako je krasobruslení, lyžování a bobování, jsou letos přidány čtyři nové události: smíšené zdvojnásobení curlingu, big air snowboarding, freestyle lyžování a hromadné rychlostní bruslení. Určitě budete mít skvělý čas sledovat rozmanitost ve sportu! Klikněte zde pro kompletní plán zimních olympijských her 2018.

Zimní olympijské hry 2018 Oficiální vysílače a kanály

Důležité oznámení!  Pokud z důvodu geografického omezení nemůžete získat přístup k níže uvedeným kanálům, zvažte použití služby VPN & blokování oblasti obtoku bez ohledu na zemi, ve které se nacházíte.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Jak se dívat na zimních olympijských hrách 2018 online zdarma odkudkoliPokud se nacházíte v USA, můžete snadno sledovat zimní olympijské hry 2018 na NBC, což je oficiální vysílač her. Pokud nemáte předplacenou službu, zvažte její brzké získání. Můžete se zde zaregistrovat a využít bezplatné nabídky na svém mobilu / tabletu!

Zimní olympiáda-2018-NBC

Pokud žijete přes rybník, můžete zvážit přihlášení do Eurosportu. Kanál byl označen jako jeden z oficiálních vysílatelů ve Velké Británii. Aktualizace olympijských her můžete sledovat zde. K dispozici jsou obvykle dva plány předplatného: 5 GBP / den a 30 GBP / rok.

Zimní olympiáda-2018-Eurosport

Pokud nemáte účet Eurosport, můžete vždy zvážit použití BBC (jiného oficiálního televizního vysílání ve Velké Británii pro olympijské hry 2018). Přestože dosud nebyly oznámeny žádné ceny, můžete sledovat aktuální stránku na stránce BBC stream.

Zimní olympiáda-2018-BBC-Sport

Pokud žijete v Kanadě, pak jednoduše přepněte svůj kanál na CBC pro živé přenosy a další pokrytí pro olympijské hry. Podobně jako BBC nedošlo k žádnému oznámení o ceně, ale můžete sledovat webové stránky pro aktualizaci zde.

Zimní olympiáda-2018-CBC-Sport

Pokud nežijete v USA, Velké Británii, Kanadě nebo kdekoli v Evropě, ale někde v Asii nebo na jakémkoli jiném místě, můžete použít 7 Live pro sledování zimních olympijských her 2018. V sobotu 10. února jednoduše nalaďte tu a získejte živý přenos pro událost.

Zimní olympiáda-2018-on-7live

Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 odkudkoli

Pokud chcete sledovat zimní olympijské hry 2018 kdekoli, není lepší volba než použití služby VPN. Maskováním vaší IP adresy a šifrováním vašeho internetového připojení umožňují VPN uživatelům obejít geo-omezení uložená na webech jako CBC, BBC, NBC atd..

Zimní olympiáda-2018-odkudkoli

Níže je uveden seznam nejlepších poskytovatelů v roce 2018, založený na jejich spolehlivosti, výkonu, podpoře, cenách a kompatibilitě aplikací. Neváhejte a vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na soukromí a rozpočtovým požadavkům. Připojte se k jakémukoli serveru ve Velké Británii, Kanadě nebo USA a získejte přístup na weby s omezeným přístupem ke geo.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Jak se dívat na zimní olympijské hry na ROKU

Vzrušení ze zimních olympijských her pokračuje v budování, protože jen jeden den zbývá do zahájení akce! Roku, který si uvědomil popularitu této příležitosti, vydal oficiální blog, který zákazníkům přivedl ke sledování olympijských her. Veškerou živou akci události můžete vysílat ze sportovní aplikace NBC.

jak sledovat zimní olympiádu na Roku

Nezapomeňte však, že pro získání přístupu k hlavním událostem, nejnovějším klipům a komentářům potřebujete uživatelské jméno a heslo. To může zahrnovat pověření z placených televizních předplatných služeb, které podporují Roku, jako je YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now a CenturyLink.

Jak sledovat zimní olympijské hry zahajovací ceremoniál Live Stream zdarma

Pokud nejste ochotni utratit peníze za prémiové předplatné a hledat řešení ZDARMA, pak jsme vás také kryli. Můžete sledovat tuto stránku na Facebooku zde. Sociální média jsou nejlepším zdrojem živých přenosů slavnostního zahájení, protože mnoho oficiálních partnerů bude vysílat toky pro propagaci.

Jak sledovat zimní olympijské hry zahajovací ceremoniál Live Stream zdarma

Jako další možnost můžete zvážit registraci na Fubo TV, který také streamuje zimní olympijské hry 2018. K dispozici je 7denní bezplatná zkušební verze, kterou můžete použít ke sledování zahajovacího ceremoniálu a prvního týdne her.

Slavnostní zahájení zimních olympijských her v přímém přenosu zdarma v televizi FUBO

Pokud to nefunguje, přihlaste se k odběru důvěryhodné VPN a připojte se k serveru ve Velké Británii. Se správnou IP adresou se můžete naladit na BBC’s bezplatné pokrytí her PyeongChang. Tímto způsobem se můžete cítit ujištěni, že vám nebude chybět ani jedna důležitá událost v události.

jak sledovat zimní olympiádu BBC Sport Stream

Mohu sledovat zimní olympijské hry na Hulu

Pokud chcete sledovat olympiádu na službě Hulu VoD, stačí se přihlásit k odběru jejich prémiového plánu. Naštěstí je pro nás zálohována zkušební verzí ZDARMA. To znamená, že si můžete užít sledování celé olympiády a zaplacení odvážných poplatků. Hulu dokonce prochází další kilometr, když přizpůsobuje své zážitky pro tuto zimní sezónu. Pro více informací si přečtěte jejich blog zde.

zimní olympijské hry na Hulu

Streamování zimních olympijských her bez kabelu

Jste-li řezač kabelů, který nemá přístup k prémiovému účtu na NBC, stále máte šanci sledovat zimní olympijské hry pomocí nejlepšího vpn pro kodi. Kromě používání doplňků Kodi (cCloud a Radix) si uživatelé mohou stáhnout oficiální aplikace pro Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now a Century Link, aby získali přístup k živým přenosům události bez kabelového připojení..

Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 online zdarma

Pokud jde o sledování událostí, jako jsou zimní olympijské hry online, mnoho lidí se snaží hledat řešení, která nezahrnují placení televizního předplatného. Pokud jste jedním z těchto lidí, zvažte přihlášení do Sling TV. Vysílá událost na webu živě.

Nejlepší část ze všech: služba nabízí bezplatné zkušební verze služby. Web můžete používat FREELY sedm dní. Nezapomeňte se zaregistrovat v blízkosti zimních olympijských dat a sledovat událost bez zaplacení penny. Jako další možnost můžete také prozkoumat odkazy UStream, Facebook, Periscope a YouTube pro živé přenosy v den události.

Jak sledovat zimní olympijské hry 2018 na Kodi

Pokud výše uvedené možnosti pro sledování zimních olympijských her 2018 ZDARMA nefungují, můžete se vždy spolehnout na doplňky KODI! Toto zábavní centrum s otevřenými zdroji a platformami je nejlepší volbou pro bezpečné sledování filmů, televizních pořadů a živých televizních pořadů. Jednoduše si stáhněte a nainstalujte doplněk WNBC nebo cCloud TV, abyste si mohli užívat streamů pro zimní olympijské hry 2018. Další informace naleznete také v našem průvodci Kodi VPN.

Důležité oznámení!  Pokud se nacházíte v zemích, kde převažují zákony na ochranu autorských práv a DCMA, doporučujeme vám použít anonymní datový proud Kodi VPN.                                                                                                                                                                  Jak se dívat na zimních olympijských hrách 2018 online zdarma odkudkoli

Programy WNBC

 1. otevřeno aplikace Kodi V17 a vybrat “Doplňky”
 2. Klikněte na na “Balík” symbol v levém horním rohu
 3. Vybrat “Instalace ze souboru Zip” ze seznamu možností
 4. Klikněte na na “Úložiště doplňků Kodi” a pak “Doplňky videa”
 5. Posunout dolů do abecedního pořadí “W” a nalézt Programy WNBC
 6. otevřeno rozšíření a udeřil tlačítko instalace
 7. Přístup Programy WNBC z doplňků videa

Zimní olympiáda-2018-Kodi-WNBC

cCloud TV

 1. otevřeno aplikace Kodi V17 a klikněte na “Ozubené kolo” ikona
 2. Vybrat “Správce souborů” ze seznamu možností
 3. Posunout dolů a klikněte na “Přidat zdroj”
 4. Vstoupit http://kdil.co/repo v poli URL
 5. název zdroj médií Kodi Israel
 6. Vrátit se do hlavního menu a vybrat “Doplňky”
 7. Klikněte na na “Balík” symbol v levém horním rohu
 8. Vybrat “Instalace ze souboru zip” a klikněte na Kodi Israel
 9. Klikněte na na “Kodil.zip” nainstalovat úložiště
 10. Počkejte pro “Doplněk nainstalován” oznámení
 11. Hlava vůči “Instalace z úložiště”
 12. Vybrat “..Úložiště Kodil” a pak “Doplňky videa”
 13. Posunout dolů, nalézt cCloud TV a udeřil tlačítko instalace
 14. otevřeno doplněk, vybrat “Všechny kanály”
 15. lis levé tlačítko na klávesnici
 16. Vybrat “Vyhledávání” a typ v “NBC”
 17. Užívat si sledování zimních olympijských her 2018!

Zimní olympiáda-2018-Kodi-cCloud-TV

Hry, které je třeba hledat v zimních olympijských hrách 2018

 1. Krátkodobé bruslení
 2. Běh na lyžích
 3. Skandinávská kombinace
 4. Freestyle lyžování
 5. Snowboarding
 6. Krasobruslení
 7. Rychlobruslení
 8. Alpské lyžování
 9. Skoky na lyžích
 10. Lední hokej
 11. Kostra
 12. Biatlon
 13. Curling
 14. Bobová dráha
 15. Luge

Plán budoucích zimních olympijských her

Vzrušení ze zimních olympijských her je naprosto euforickým pocitem, protože běžnému člověku dává příležitost sledovat různé sporty a jejich slavné sportovce v akci. Těšíte se na budoucí události? Pokud ano, musíte vědět, že Tokio bylo zvoleno na letní olympijské hry 2020, Peking pro rok 2022, Paříž pro rok 2024 a Los Angeles pro rok 2028!

Zimní olympiáda 2018 Fakta a čísla s přívěsy

 1. Přestože se v Soulu konaly letní olympijské hry 1988, je to vlastně poprvé, kdy Jižní Korea pořádá zimní olympijské hry!
 2. Ve srovnání s náklady na olympiádu v Soči v roce 2014 má zimní olympiáda v PyeongChang odhadované náklady na 10 miliard USD, což je pětkrát méně!
 3. Pro událost 2018 přidal PyeongChang na olympiádu čtyři nové sporty. Patří mezi ně snowboardový big air, alpské lyžování, rychlostní bruslení a curlingové smíšené čtyřhra.
 4. Poslední zimní olympiáda se konala v ruském Soči - což vedlo pořadí s celkem 33 medailemi, včetně 13 ZLATÝCH! Jižní Korea z nich získala celkem osm medailí.

Zabalení věcí

Pokud se snažíte zjistit, jak sledovat zimní olympijské hry 2018 online, nezapomeňte postupovat podle výše uvedených tipů. Pokud však narazíte na nějaké problémy, neváhejte nás informovat níže. Neváhejte a sdílejte článek se svými přáteli / členy rodiny a těšíme se na sportovní obřad. Přeji vám úžasný týden!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me