Jak se dívat na WrestleMania 34 Live online bez streamování bez kabelu

Připravte se na sledování svých oblíbených hvězd WWE Superstars, které vlastní bojový prsten - WrestleMania 34 je konečně tady. V loňském roce jsme viděli Brocka Lesnara na jeho plný potenciál, Hard Boyz dělal senzační návrat do bojové fáze a Undertaker naznačoval, že odejde do důchodu. Tentokrát jsou však věci ještě zajímavější, protože se setkáváte s Danielem Bryanem, Romanem Reignsem, Kurtem Anglem, Triple H a dokonce Ronda Rousey milostí největší podívanou v zápase. Hledáte způsoby, jak sledovat WrestleMania 34 live online? Přečtěte si tuto příručku od BestVPN.co.

WrestleMania 34 Bojové detaily

Největší noc ve WWE’s kalendářem, WrestleMania 34 se bude konat v neděli 8. dubna. Rozhodnutým místem pro akci je Mercedes-Benz Superdome v New Orleans, Louisiana - který pořádá akci podruhé, nejprve WrestleMania 30, kde jsme viděli více než 75 157 lidí se účastnilo bojové mánie. Přehlídka bude zahájena v 23:00 ET / 8pm PT a 4:00 ve Velké Británii.

WrestleMania 34 Bojové detaily

A co Kickoff Pre-Show?

Stejně jako u jakékoli jiné sportovní nebo bojové akce se bude konat předváděcí program WrestleMania, který začíná v 17:00 místního času a ve 22:00 ve Velké Británii, kde bude hostit Renee Young. Zaregistrujte se v síti WWE Network a jejich oficiální aplikaci a streamujte předváděcí show. Mezi další možnosti patří WrestleMania’Oficiální stránky WWE YouTube a Facebook, na kterých budou uvedeny alespoň tři zápasy a dvouhodinová speciální akce.

A co Kickoff Pre Show

Jak sledovat WrestleMania bez kabelu

Za pár dní, než odejdou do největší noci ve Wrestlingu letošního roku, hledají fanoušci z celého světa řešení pro streamování akce bez kabelové televize. Nejjednodušším řešením je zaregistrovat se do sítě WWE, abyste získali přístup k živým proudům události. Pokud jste nikdy neměli účet, můžete získat prvních 30 dní ZDARMA a poté budete muset zaplatit 9,99 GBP měsíčně.

Poznámka: Pokud žijete v částech světa, které mohou’t přístup k síti WWE a nemůžete získat přístup k bezplatnému účtu pro stream, doporučujeme vám použít službu VPN k obcházení omezení regionu a vychutnat bezproblémové proudy

Jak sledovat WrestleMania 34 bez kabelu

Odblokujte síť WWE

Vzhledem k tomu, že Sky Network je oficiálním vysílatelem události pro uživatele v USA, můžete také zvážit registraci pomocí služby VoD. V současné době jejich online kanál přidal vyhrazenou stránku pro uživatele, aby získali veškeré informace týkající se WrestleMania 34. Jediné, co musíte udělat, je zaplatit 19,95 GBP za získání přístupu k živým přenosům pro událost, spolu s opětovným spuštěním v pondělí 9. dubna do Čtvrtek 12. dubna ve 10:00, 15:00 a 20:00.

WWE WrestleMania 34 na obloze

Na jakém kanálu je WrestleMania?

Pokud nejste ochotni utratit spoustu peněz za předplatné PPV sítě WWE Network a Sky Network, máte řešení ke snížení nákladů. Jednoduchým řešením je získat přístup ke kanálu Sky Network na vaší kabelové televizi. Tímto způsobem můžete živě streamovat událost v pohodlí vašeho domova, aniž byste museli platit ani cent. Budeme přidávat další kanály, protože získáváme informace o vysílacích právech pro WrestleMania 34!

Na jakém kanálu je WrestleMania zapnutá?

Jak se dívat na WrestleMania Live Online zdarma

Pro všechny ty BEZPLATNÉ tam, kteří nemají kabelovou televizi, ale chtějí se podívat na událost WrestleMania 34, máme také záda! Mnoho webů pro streamování poskytne kompletní pokrytí všech bojů 8. dubna. Mezi některé z nejlepších možností patří:

Stream2Watch

Jak název napovídá, Stream2Watch je primárně zaměřen na poskytování nejnovějších videí, nejdůležitějších událostí, zpráv a živých pořadů pro celou řadu sportů a her. Tato stránka však zahrnuje také slavné PPV události pro všechny vaše oblíbené akce, jako předchozí WrestleMania 33 a nyní 34!

Jak se dívat na WrestleMania Live Online zdarma

AllWrestling

AllWrestling je další web pro sledování nejnovější zábavy ve Wrestlingu, kde najdete všechny aktualizace týkající se bojových zápasů a přístup k PPV ZDARMA. Jednoduše navštivte web v den akce a získejte kompletní pokrytí a podívejte se na všechny odkazy na live stream.

WrestleMania 34 na AllWrestling

Youtube

Vzhledem k tomu, že se YouTube může pochlubit reputací společnosti s nejlepším hodnocením pro sdílení videa na světě, můžete vždy očekávat, že na této akci najdete streamy na vyhrazených kanálech. Zde je například odkaz na stránku WrestleMania 34 Live Stream, kde můžete získat úplné pokrytí v den události.

Wrestlemania 34 na youtube

Jak sledovat WrestleMania na Kodi

Pokud výše uvedené možnosti streamování nefungují, máme řešení, které poráží všechny. Jde o jméno “Kodi” - zábavní software s více platformami s otevřeným zdrojovým kódem, který využívá rozšíření třetích stran a poskytuje uživatelům prémiový obsah pro streamování filmů, televizních pořadů a živých PPV událostí. Chcete-li streamovat WrestleMania 34 na Kodi, zvažte instalaci Halow Live TV nebo cCloud TV:

Počkejte, konec: Dobré zprávy pro Kodi & Milovníci FIFA, sledujte mistrovství světa ve fotbale 2018 na Kodi

Máte potíže s přístupem do proudu? čelí nějaké chyby? Pokud ano pak ne’t Pokud se obáváte, že se potýkáte s omezením oblasti, zvažte použití služby VPN pro bezproblémový přístup k streamům.

Průvodce instalací Halow Live TV a průvodce WrestleMania 34

 1. otevřeno Kodi a klikněte na ikonu ve tvaru ozubeného kola (Nastavení)
 2. Vybrat “Správce souborů” a pak dvojklik na “Přidat zdroj”
 3. Objeví se rámeček, klikněte “Žádný” pro přidání adresy URL
 4. Kopírovat vložit následující: http://kurdmovie.net/repo
 5. název zdroj médií “Halow Repo” a klikněte na OK
 6. Vrátit se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a pak “Balík” symbol
 7. Vybrat “Instalace ze souboru zip” možnost a nalézt “Halow Repo”
 8. Klikněte na na “repository.HalowTV-6.0.0.zip” a Počkejte pro doplněk k instalaci
 9. Vrátit se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a pak na “Balík” symbol
 10. Vybrat “Instalace z úložiště” a Vybrat “HALOW úložiště”
 11. Jít na “Doplňky videa”, nalézt “Halow Live TV” a udeřil tlačítko instalace!
 12. otevřeno doplněk a klikněte na “Country Channels”
 13. Zobrazí se výzva k instalaci “GUL LIVE TV”
 14. Klikněte na na “Ano”, vrátit se do předchozí nabídky, vybrat “ŽIVÝ SPORT”
 15. Nalézt a vybrat Sky Sports HD se dívá na WrestleMania 34

Jak sledovat WrestleMania na Kodi

Průvodce instalací cCloudTV a WrestleMania 34

 1. otevřeno Kodi a klikněte na “Nastavení” ikona.
 2. Vybrat “Správce souborů” a klikněte na “Přidat zdroj”.
 3. Dvojklik na “Žádný” možnost a vstoupit následující URL: http://kdil.co/repo
 4. Typ “Kodi Israel” v poli s názvem a klikněte
 5. Jít domů Kodi, klikněte na “Doplněk”, a pak  “balík” symbol.
 6. Vybrat “Instalace ze souboru ZIP” a klikněte na “Kodi Israel”.
 7. Vybrat “kodil.zip” a čekat na instalaci.
 8. Jít na “Instalace z úložiště” a klikněte na “.Úložiště www.Kodisrael.co.il”.
 9. Vybrat “Doplňky videa” a nalézt “cCloud TV”.
 10. Udeřil tlačítko instalace, otevřeno doplněk a jít na “Sportovní kanály”.
 11. Vybrat Sky Sports pro živé přenosy WrestleMania 34

Wrestlemania 34 na kodi xbmc

Zápasová karta WrestleMania 34

Legenda UFC Ronda Rousey se připojí ke Kurtovi Angelovi (WWE Hall of Famer), aby převzala čtrnáctinásobnou mistrovství světa Triple H a komisařku RAW Stephanie McMahonovou. Undertaker se vrátí na zápas s osobou, kterou nevidíte, John Cena. Panování bude čelit Lesnaru za univerzální titul a Randy Orton bude čelit dvěma odpůrcům amerického titulu proti Jinderovi Mahalovi a Bobbymu Roode. To jsou hlavní boje. Mezi další patří:

 1. Univerzální mistrovství.
 2. Nia Jax vs. Alexa Bliss
 3. Braun Strowman vs. The Bar
 4. Mustafa Ali vs. Cedric Alexander
 5. AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura
 6. Syrové ženy’s mistrovství
 7. Mistrovství surového tagu
 8. Mezikontinentální mistrovství
 9. Smackdown Tag-mistrovství týmu
 10. Smackdown Tag-mistrovství týmu
 11. Finn Balor vs. The Miz vs. Seth Rollins
 12. André Obří pamětní bitva Royal
 13. Sami Zayn a Kevin Owens vs. Daniel Bryan a Shane McMahon
 14. Usos vs. Nový den vs. Bludgeon Brothers

Zabalení věcí

A s tím se dostáváme ke konci našeho “Jak se dívat na WrestleMania 34” průvodce. Chcete-li začít se streamováním události, vyberte některou z výše uvedených metod. Pokud máte nějaké problémy, neváhejte a vypusťte komentář níže. Neváhejte a sdílejte článek se svými přáteli a členy rodiny, kteří jsou fanoušky WWE!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me