Jak se dívat na skandální celoroční období bez kabelu

Originál ABC, “Skandály” je americký politický thrillerový televizní seriál, který se zaměřuje na život bývalého mediálního konzultanta prezidenta, který zřizuje vlastní agenturu pro řešení krizí! Je známá svými podmanivě poškozenými postavami, vzrušujícími návykovými příběhy a zápletkami zastavujícími srdce. Sezóna 7 začala vysílat 5. října a již se jí podařilo překonat všechny’s očekáváním, přidávajícím více tajemství a nejistoty. Hledáte způsoby, jak sledovat sérii? Pokud ano, přečtěte si tuto příručku od Best VPN o tom, jak sledovat online Scandal All-Seasons!

Na kterém kanálu Skandál jde??

Pokud chcete sledovat televizní pořad na kabelové televizi, mají uživatelé z celého světa několik možností. Pro ty, kteří se nacházejí v USA, jednoduše přepněte televizor na “Kanál ABC”. Pokud pobýváte v Latinské Americe, jděte na Canal Sony. Diváci z Bermudy mohou sledovat poslední sezónu na ZFB-TV.

Na jakém kanálu se společnost Scandal chystá?

Ti, kteří bydlí v Miami, mohou sledovat televizní show na WPLG a uživatelé v Hongkongu si mohou užívat Scandal na TVB Pearl. Pro fanoušky skandálů v Austrálii se seriál vysílá každý čtvrtek v síti Seven Network. Za určitých okolností jste zmeškali epizodu kvůli nějaké sračce štěstí (jo, to se stává všem nám); na SoHo můžete vždy sledovat opakování vysílání.

Jak sledovat skandál online bez kabelu

V případě nůžek, které se nacházejí v USA, si musíte vytvořit účet na ABC Go (služba VoD oficiálního vysílatele). Můžete sledovat pořad přímo z webu nebo si stáhnout aplikaci pro iPhone do Androidu z iTunes a Google Play Store.

Jak sledovat skandál online bez kabelu

Pokud pobýváte mimo USA, můžete použít VPN maskovat vaši IP adresu a přesunout vaši polohu do USA, zatímco šifrování chrání vaši identitu online. Níže je uveden seznam nejlepších poskytovatelů VPN založený na jejich spolehlivosti, cenách, výkonu, podpoře a zabezpečení.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Jak sledovat Scandal Live online zdarma bez kabelu

Pokud jde o sledování “Skandál” ZDARMA je jedinou moudrou možností najít bezpečné zdroje přímého přenosu. Níže jsme přidali seznam možností, kde můžete najít pracovní streamy pro televizní seriály a zajistit, aby vám neunikla jediná epizoda:

Poznámka: Pomocí služby VPN můžete anonymně streamovat níže uvedené streamovací kanály!

Putlocker

Pokud jste nadšeni, když sledujete, jak Olivia Pope hraje svou novou roli náčelníka štábu, je dobrou volbou přístup k Putlockerovi. Web je konečným cílem pro řezačky šňůr a freebies, kteří chtějí sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy co nejpohodlnějším způsobem. Pokud chcete sledovat všechna roční období “Skandál”, jednoduše navštivte odkaz zde. Epizody jsou pravidelně nahrávány den po jejich původním vydání. To znamená, že pokud se epizoda vysílá ve čtvrtek, můžete si ji v pátek zdarma zahrát na Putlockeru!

jak se dívat na skandály

CMoviesHD

Stejně jako Putlocker, CMoviesHD je dalším hitem ZDARMA streamovací web, kde najdete všechny druhy prémiového obsahu z webů, jako jsou Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer a další. To zahrnuje filmy / televizní pořady všech žánrů. Mezi ně patří celosezónní série hitů politického thrilleru, “Skandál”. Klepnutím sem získáte přístup k obsahu!

Jak sledovat Scandal Live online zdarma bez kabelu

123MoviesHub

Online index hostovaných souborů pro streamování zábavních médií, 123MoviesHub, je dalším nejlepším cílem pro sledování všech ročních období “Skandály” bez kabelu FREELY. Web je známý pro svou obrovskou databázi filmů / televizních pořadů, které jsou k dispozici ke sledování odkudkoli na světě. Klepnutím sem získáte přístup k streamům!

Sledujte Skandál na 123MoviesHub

Jak sledovat skandál na Kodi

Další skvělou volbou pro řezačky kabelů a freebies je stažení a instalace open-source, multimediální aplikace Kodi. Tato platforma transformuje jakýkoli smartphone, notebook, počítač nebo tablet do televizního boxu, abyste si mohli užít svou oblíbenou zábavu, bez potíží. Dívat se na všechna roční období “Skandál”, zvažte použití rozšíření Covenant. Při instalaci doplňku postupujte podle následujících pokynů:

 1. otevřenoKodi a klikněte na “Ozubené kolo” pro zadání nastavení
 2. Ze seznamu možností, vybrat“Správce souborů”
 3. Klikněte na na “Přidat zdroj” a pak Dvojklik na “Žádný”
 4. Vstoupit http://kdil.co/repo do adresního řádku a název to Kodi Israel
 5. Hlava zpět do hlavní nabídky a jít na “Doplňky”
 6. Klikněte na na “Balík” symbol a pak “Instalace ze souboru ZIP”
 7. Nalézt“Kodi Israel” a klikněte na “kdil.zip” nainstalovat repo
 8. Vrátit se do předchozí nabídky a vybrat “Instalace z úložiště”
 9. Nalézt “Úložiště www.Kodisrael.co” a vybrat “Doplňky videa”
 10. Svitek dolů “C”, vybrat “Smlouva”, a udeřil tlačítko instalace
 11. otevřeno doplněk, klikněte na “Vyhledávání” a vstoupit “Skandál”
 12. Užívat si sledování televizního seriálu online ZDARMA!

Jak sledovat skandál na Kodi

Jak se dívat na skandál na popcornovém čase

Pokud se vše ostatní nezdaří, zvažte instalaci aplikace torrent streamování hitů, Popcorn Time. Tato multimediální platforma vám nabízí úžasnou příležitost sledovat váš preferovaný video obsah co nejpohodlnějším způsobem. Je vybaven designem podobným webovým serverům s přístupem k serverům (Netflix). Nejlepší část ze všech: diváci mají obrovský seznam sledovatelných televizních pořadů / filmů, mezi nimiž jsou celoroční sezóny “Skandál”. Číst dále Podrobnosti: popcorn time vpn

Poznámka: Streamování na PopcornTime je jako stahování & streamování torrentů, takže pokud žijete v některých částech světa s přísnými zákony o autorských právech, pak pomocí služby VPN streamujte anonymně!

Jak se dívat na skandál na popcornovém čase

Podívejte se na skandální FAQ

Můžete sledovat skandál na Netflixu?

Ano, určitě můžete sledovat “Skandál” na Netflix. Jediný problém: možná nemáte přístup do všech sedmi ročních období. Služba VoD nabízí pouze 6 sezón, které lze sledovat od nynějška. Pokud tedy chcete sledovat poslední sezónu, nemusí být registrace do služby dobrou volbou. Další podrobnosti: Netflix VPN

Kolik je ročních období “Skandál”?

“Skandál” má celkem sedm napínavých a srdečních období s úžasnými příběhy, které vás udrží na obrazovce, zvláště pokud se rozhodnete pro shlédnutí. Byly také zprávy o příchodu sezóny 8. Stále však budeme muset počkat na konec sezóny 7, abychom to zjistili.

Kolik epizod je v poslední sezóně “Skandál”?

Poslední sezóna “Skandál” měl celkem 16 epizod, což bylo o 4 méně než sezóna 5. Vzhledem k tomu, že sezóna 7 označí poslední, kterou uvidíme v televizní show, očekáváme, že se natáhne alespoň na 20 epizod.

Zabalení věcí

A tím jsme se dostali do konce našeho podrobného průvodce, jak se dívat “Skandál” Všechna roční období. Vyberte si některá z výše uvedených řešení pro streamování televizních seriálů na maximální pohodlí a zábavu. Neváhejte a sdílejte článek se svými nejlepšími přáteli a členy rodiny. Nezapomeňte také poskytnout zpětnou vazbu, zda se tento článek ukázal jako užitečný. Hezký den!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me