Jak se dívat na PSL 2018 Live Online zdarma bez kabelu

Naložený s národními a mezinárodními kriketovými superhvězdami jako Shahid Afridi a AB De Villiers, HBL PSL 2019 bude ještě větší a lepší než minule!

Nyní ve své čtvrté sezóně tento turnaj slibuje to nejlepší v kriketové zábavě se 6 týmy, které bojují o titul mistrů!

A zajistit, že nemáte’Nenechte si ujít ani vteřinu ze všech akcí a dramatu z tohoto skvělého turnaje, zde je náš průvodce, jak můžete sledovat HBL PSL 2019 live online odkudkoli na světě prostřednictvím oficiálních vysílacích partnerů a obcházení geo-omezení prostřednictvím Best VPN!

Kde se bude hrát HBL PSL?

Hlavní část turnaje se odehraje v SAE’s třemi největšími městy, tj. Dubaj, Abú Dhabí a Sharjah, kvůli bezpečnostním obavám. Tentokrát se však v Pákistánu bude hrát posledních 8 zápasů!

Mezinárodní zájezdy a cestovní kanceláře nabízejí specializované balíčky pro fanoušky, kteří chtějí cestovat do SAE, aby sledovali první etapu turnaje v SAE, takže pokud máte v plánu jít, pak jste v tomto ohledu připraveni na skvělé nabídky.

Oficiální vysílatelé HBL PSL 2019

Pákistánská super liga je nyní, Pákistán’je největší sportovní turnaj a samozřejmě bude vysílán na široké škále místních kanálů.

Neexistuje žádný nedostatek volby pro mezinárodní uživatele a Pákistánská kriketová rada nezanechala žádný kámen, aby bylo zajištěno, že turnaj mohou sledovat fanoušci franšízy z celého světa.

Zde je kompletní seznam všech oficiálních vysílatelů HBL PSL pro různé regiony po celém světě:

Možnosti živého vysílání Oficiální stránky PSL-t20 (Pákistánští diváci) /

Cricketgateway (mezinárodní diváci)

Pákistán PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
Indie D-Sport, Airtel TV, Jio App
Srí Lanka Dialogové okno TV
Spojené arabské emiráty Yupp TV
Spojené království Kanál 44 UK, A-TV, Prime TV Sky 792
USA / Kanada Willow TV
Západní Indie Flow TV
Nový Zéland Sky Sports
Bangladéš Gazi TV
Afrika SuperSport
Severní Afrika Yupp TV
Austrálie Kanál 44
střední východ OSN Sports

Kde mohu získat vstupenky na HBL PSL 2019?

psl 2019 vstupenky

Nejlepší místo pro získání vstupenek na jakýkoli zápas turnaje je prostřednictvím PSL’s oficiální webovou stránku nebo od jejího oficiálního partnera pro prodej vstupenek q-tickets.com. Vstupenky jsou obecně rozděleny do tří kategorií:

 1. Vstupenky na zápas (pro příslušenství v jeden kalendářní den)
 2. Global Pass
 3. Season Pass

Vstupenky na zápasy, které se konají v Pákistánu, budou k dispozici prostřednictvím populárních e-commerce webů v Pákistánu, jako je Yayvo, nebo přímo z pultů na vstupenky.

jak se dívat psl

Budu vás o nich informovat, jakmile se objeví další podrobnosti.

Jak se dívat na HBL PSL Live online?

PSL’oficiálním streamingovým partnerem je CricketGateway.ae, který bude streamovat celý turnaj’s zápasy online. Tato možnost je však zaplacena a vyžaduje, abyste za přístup k celému živému přenosu na turnaji museli jednou zaplatit 14,99 $.

Kromě toho je web na některých místech geograficky omezen, zejména mimo regiony MENA a jižní Asie, takže budete muset získat nejlepší datovou síť VPN, která nejen odblokuje web, ale také vám nabídne prémiové zobrazení Zkušenosti.

Některé další, stejně cenné, bezplatné streamingové servery pro HBL PSL jsou následující:

 • https://www.psl-t20.com/hbl-psl-live-streaming/
 • http://pakistansuperleaguepsl.com/psl-live-streaming/

PSL na Kodi

Dříve existovaly nějaké doplňky, pomocí kterých byste mohli streamovat PSL na Kodi, ale zatím neexistuje žádný takový add-on, který by vám spolehlivě nabídl streamy z události.

Některé blogy zmínily repozitáře KodiIsrael, které obsahují doplňky, které i nadále streamují událost naživo, ale tato tvrzení jsou neopodstatněná, protože jsem během testů nenašel žádné.

Jak sledovat HBL PSL v USA a Kanadě?

Vzhledem k tomu, že v obou zemích žije značný počet cizinců z jižních Asiatů, je jisté, že mnoho lidí by tam chtělo sledovat PSL 2019 sledováním živě online..

Nejlepší volbou pro americké publikum v tomto ohledu je Willow TV, která je oficiálním provozovatelem PSL v zemi.

Willow TV je také k dispozici online prostřednictvím oficiálních webových stránek a navíc je poskytovatel kompatibilní s téměř všemi formami zobrazovacích zařízení od Firesticku, Apple TV, Samsung TV, Android TV a Roku a dalších..

Tento kanál je k dispozici také v Kanadě.

Následující poskytovatelé kabelových sítí nabízejí Willow TV také ve svých balíčcích:

 1. Jídlo
 2. Fios od Verizon
 3. Sling TV
 4. Spektrum
 5. Google Fiber
 6. Xfinity
 7. Optimální
 8. CenturyLink

Můžete také sledovat televizi Willow na YouTube prostřednictvím svého oficiálního kanálu.

Časování zápasů pro diváky z USA Podle východního standardního času jsou (časování pouze pro zápasy konané v SAE):

 • 6: 0,30 am východní standardní čas (první zápas dne)
 • 11: 00 hodin východní standardní čas (druhý zápas dne)

Stejné načasování platí i pro Toronto v Kanadě.

Pokud nemůžete sledovat PSL 2019 ve Willow TV, pak můžete pomocí Best VPN odblokovat CricketGateway.ae nebo PTV Sports a sledovat všechny zápasy online..

psl na ptv sports live streaming zdarma

Jak sledovat HBL PSL ve Velké Británii?

Opět platí, že další místo, kde najdete jihoasijský habaděj, aniž by ignoroval skutečnost, že místní populace je také pro sport velmi šílená.

Pokud jde o sledování PSL, Spojené království má mnohem více možností než jiná místa.

Zde je seznam kanálů vysílajících úžasnou ligu živě v království:

 1. Kanál 44 UK
 2. Televize A-Plus
 3. Prime TV: Sky 792

Kanál 44 a A-Plus TV jsou jihoasijské kanály, takže pokud si chcete užít pákistánské reklamy a další pořady související s PSL, navrhuji, abyste na těchto kanálech sledovali PSL..

Živé přenosy lze také uskutečnit prostřednictvím PTV Sports a CricketGateway.ae ve Velké Británii pro PSL pomocí VPN k odblokování geografických omezení.

psl na kriketové bráně

Zápasy budou vysílány ve Velké Británii následující časy:

 1. 11:30 Londýn, Velká Británie (první zápas dne)
 2. 16:00 Londýn, Velká Británie (Druhý zápas dne)

Jak se dívat na PSL v Indii?

Přes nepřátelství mezi dvěma sousedními zeměmi budou mít v Pákistánu obrovský zájem miliony lidí v Indii’s přední sportovní událostí, tj. PSL.

Pokud tedy patříte mezi ty indické fanoušky, kteří se těší na sledování PSL 2019, bude D-Sport vysílat všechny zápasy živě.

Další skvělou možností pro fanoušky PSL v Indii je streamovat zápasy naživo online přes CricketGateway.com nebo Airtel & Aplikace Jio.

Zápasy PSL se budou hrát podle následujících časů:

 1. 17:00 IST (první zápas dne)
 2. 21:30 IST (druhý zápas dne)

Kolik PSL zápasů se bude konat v Pákistánu?

Posledních 8 zápasů se bude hrát v Pákistánu, což je velký skok ze 3 konaných v zemi naposledy.

Zápasy se budou konat na stadionu Qaddafi, Lahore a National Stadium v ​​Karáčí. Finále se bude konat 17. března 2019 v druhém.

Bezpečnostní situace se v zemi od posledních několika let výrazně zlepšila, takže je skvělý čas sledovat zápasy na stadionech.

Pákistán’Očekává se, že současný premiér Imran Khan, který byl také jedním z nejslavnějších kriketových kapitánů země, dorazí do finále a také vystoupí s projevem o úspěchu PSL..

Sledujte PSL na mobilu

Pro mobilní uživatele, zejména ty, kteří mají operační systém Android, se musí radovat, protože se mohou dívat na PSL 2019 prostřednictvím legie oficiálních aplikací všech hlavních vysílacích společností.

PTV Sports, CricketGateway.com (vyžaduje předplatné), WillowTV a PSL’Oficiální streamovací služba je k dispozici na mobilních platformách prostřednictvím jejich oficiálních aplikací nebo prostřednictvím mobilních optimalizovaných webů.

Zde si všimněte, že mnoho z nich, jako je Willow TV nebo CricketGateway.com, je omezeno geograficky a možná budete potřebovat některé velmi výkonné datové toky VPN pro odblokování a zobrazení PSL skrze ně.

PSL je na YouTube

Nejlepší část o PSL je, že mnoho z jeho streamů je naprosto zdarma, takže je neuvěřitelně výhodné pro fanoušky z celého světa sledovat každý zápas.

Ale žádný z nich není tak pohodlný, jako když ho sledujete prostřednictvím PSL’oficiální kanál YouTube, který nabízí živé vysílání každého jednotlivého zápasu PSL 2019.

Kanál také nabízí vrcholy z předchozích zápasů, nejlepší momenty, analýzu nejlepších odborníků a mnoho dalšího.

Jedinou nevýhodou je, že kvalita může být někdy trochu nízká, ale hej, mít něco je lepší než vůbec nic!

Závěr

PSL 2019 bude osvětlena všemi kriketujícími superhvězdami bojujícími o konečnou korunu a fanoušci si užijí každý kousek.

Pro všechny fanoušky bude příští měsíc nabídnout pouze čistou zábavu a spoustu dramatu, takže ne’Nezmeškejte žádný jednotlivý zápas pomocí rozsáhlých možností prohlížení nabízených zde v našem průvodci pro PSL 2019.

Pokud máte co říci k této příručce, dejte vědět v komentářích níže!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me